#21 2013-07-25 17:32:05

Wolfram
Użytkownik
Dołączył: 2006-08-10

Odp: kmp możliwość odtwarzania więcej niż 1 napisów

Polecam przerzucić się na Daum PotPlayera. Niedawno w jakimś magazynie wygrał test na "Najlepszy programowy odtwarzacz multimedialny 2013 roku". oczkod

A poniżej masz videotutorial "Równoległe wyświetlanie napisów w dwóch językach" oraz opisowy.
http://www.youtube.com/watch?v=5bl9p1uphyY
http://www.potplayer.pl/viewtopic.php?f … 4%99zykach

Offline

#22 2013-07-25 19:41:23

Katana_Blade
Użytkownik
Skąd: >Mazury
Dołączył: 2010-01-09

Odp: kmp możliwość odtwarzania więcej niż 1 napisów

marek2fgc napisał:

Proszę bardzo. Jeden przykład: W maju 2012 r. wyszło na jaw, że program zapisywał aktywność (nie wiadomo, co w niej było zawarte), gdy ktoś odtwarzał jakąś playlistę, i wysyłał dane na koreańskie IP lub "pandoratv". Nawet w licencji było napisane, że mogą zbierać dane dotyczące twojego komputera.  Dopiero po zaspamowaniu skrzynki pocztowej wzięli to usunęli w wersji 3.3.0.33 (bodajże w lipcu 2012).

Nie słyszałem o tym, ale w każdej dziedzinie bazuje się na niewiedzy lub brakiem kompetencji konsumenta. Człowiekiem łatwo jest manipulować i "zbijać kokosy" dzięki temu lub mieć po prostu nad nim władzę, co bez przerwy powtarza się w historii.

... W dodatku KMP to tylko gui z dodatkowymi kodekami do mplayer. Jej niemodyfikowalna konstrukcja dla maniaków anime jest nie do przyjęcia (zwłaszcza gdy napisy są wybajerowane ...

Dobrze, że nie jestem maniakiem, to może przeżyję.
Ta niemodyfikowalna konstrukcja, możesz przelać obszerniej swoją myśl na klawiaturę lub powiedzieć na co powinienem spojrzeć.
Lub podaj jakieś "wybajerowane" napisy, bo ja prawie rok przerwy miałem to nie wiem czym teraz napisy są wypasane.

... lub nie radzi sobie z różnymi formatami, jak to było (jest?) np. z flv).

Obecnie u mnie z formatem flv akurat sobie radzi najnowsza wersja i poprzednia też nie miała żadnych problemów, ale poprzednie to już nie pamiętam, brak danych brakslow więc się nie wypowiem.

vegeta391 napisał:

... Pierwsza rzecz, z tego, co pamiętam, to podstawowa wersja nie radzi sobie z napisami o rozszerzeniach .ass, .ssa, .srt, .vob i .idx oraz krzaczy format mpl2. W sumie, dawno go nie używałem, może już coś się zmieniło.  Po drugie strasznie obciąża procesor, nawet bardziej niż MPC, a w przypadku starych sprzętów to nawet MPC to za dużo, a przy KMP przykładowy Athlon jednordzeniówka 1.8 GHz leci stówą ...

Rzeczywiście sprawdziłem na szybko (menedżerem zadań Windows) i w porównaniu z MPC trochę bardziej obciąża procesor.
Z formatem mpl2 9o ile pamięć mnie nie zawodzi) to chyba styczności nie miałem więc nic nie rzeknę.

Tak krótko mówiąc to dzięki za informację  oczkod .


"Wysłuchaj wszystkich, ale miej własny rozum.
Vagabond MMV

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024