#41 2013-12-05 00:47:32

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

LordCrane napisał:

Już nie pamiętam, o co poszło, ale ja dobrodusznie udostępniłem wówczas linki zbyt dużej ilości osobom, coelluś też coś tam rzuciła na forum. Koniec końców napisy trafiły na Shindena i parę osób się nieźle wkurzyło. Za karę już nie mam dostępu do gotowych linków (bo same pliki z napisami po korekcie mam, ale też nie dam, nawet nie pisać).

Niestety już od kilku miesięcy nie jestem w ekipie shitdena beznadzieja Ale chyba nadal się to za mną ciągnie smutny Pewnie się nie znalazłem na liście bo coelluś mnie nie lubi smutny


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#42 2013-12-05 00:53:29

coellus
Użytkownik
Dołączył: 2009-08-25

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Witax napisał:

Niestety już od kilku miesięcy nie jestem w ekipie shitdena beznadzieja Ale chyba nadal się to za mną ciągnie smutny Pewnie się nie znalazłem na liście bo coelluś mnie nie lubi smutny

Hohoho, na pewno nie. Nie to, że cię lubię czy nie lubię, ale wiem, że Crane ma w głębokim poważaniu moje zdanie w tej materii.

Ostatnio edytowany przez coellus (2013-12-05 00:55:13)


Ty dulowaty userze!

Offline

#43 2013-12-05 00:57:16

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

coellus napisał:
Witax napisał:

Niestety już od kilku miesięcy nie jestem w ekipie shitdena beznadzieja Ale chyba nadal się to za mną ciągnie smutny Pewnie się nie znalazłem na liście bo coelluś mnie nie lubi smutny

Hohoho, na pewno nie. Nie to, że cię lubię czy nie lubię, ale wiem, że Crane ma w głębokim poważaniu moje zdanie w tej materii.

No trudno jezor Chociaż popisałem z ludźmi PW smile_lol Trochę mi przykro, że nie znalazłem się wśród wybranych smutny

edit: Może do reedycji BD się załapie :x

Ostatnio edytowany przez Witax (2013-12-05 01:12:15)


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#44 2013-12-06 00:52:40

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Kazano mi przekazać, że link do 9 odcinka przygód Michaela Karlsteina i Haruto Tokishimy został wysłany wybrańcom losu i fortuny.

A w odcinku naprawdę grubo (tu cytuję opis odcinka Kaisera Crane'a):

Pokaż spoiler
Skutki kłamstw i zatajania ważnych faktów przed przyjaciółmi często bywają straszne. Führer Dorssi i komandor książę Cain (a tak naprawdę kosmici, którzy zawładnęli ich ciałami i rządzą zza kulis światem) zabijają na oczach miliardów telewidzów biedną Sakician. Oczywiście przebite serce naszej bohaterki po paru chwilach odzyskuje sprawność, a wszyscy mieszkańcy Ziemi i kosmicznych kolonii dowiadują się, czym jest nieśmiertelność. Oburzony, ale dzielny prezydent ARUSu rozkazuje swoim żołnierzom obalić autorytarne rządy Shouko (której koszulka ssie jak Shinden) i zaprowadzić demokrację. Jak to często bywa, demokratyzacja nie odbywa się bez ofiar i 75% uczniów traci życie, do walki o większe dobro włączają się także wojska faszystów. Garstce uczniów cudem udaje się zbiec, ale jeden Valvrave Wyzwoliciel zostaje zniszczony w desperackim samobójczym ataku jego pilota.

PS. Miały być screeny, ale ociągają się z posłaniem mi ich. Może będą jutro.

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2013-12-06 00:54:25)

Offline

#45 2013-12-06 12:48:08

Trips
Użytkownik
Skąd: Wołomin
Dołączył: 2006-05-14

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Szybko wydaliście kolejny ep. Może do gwiazdki skończycie.

Offline

#46 2013-12-13 17:04:45

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Wysłano linki do 10 odcinka Valvrave'a Wyzwoliciela.

PS. Powiedziano mi, że jak na razie tylko dwie osoby poprawnie wytypowały osobę, do której należy się zgłosić po linki, i znalazły się w gronie wybrańców losu i fortuny, innymi słowy na liście osób, które regularnie dostają linki do odcinków.

Offline

#47 2013-12-13 17:24:49

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

I to wcale nie jest Besamir.


wladza1.png

Offline

#48 2013-12-13 17:27:07

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Mam pytanie
Od kogo można kupić podpowiedź, która naprowadzi mnie odpowiednią osobę?
Zapłacę każdą cenę. (W ramach rozsądku, oczywiście.)
PW które wysyłałem doprowadziły do osoby, która twierdzi, że nic na ten temat nie wie.

Offline

#49 2013-12-13 17:32:52

Mirelevendel
Zbanowany
Skąd: ~Baka no Mu~su|Wrocław
Dołączył: 2009-04-18

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Dzięki. Wiadomo coś, czy będzie przewidziany jakiś patch?
Bo nie wiem, czy zawracać sobie głowę wypiską na pw.

Offline

#50 2013-12-13 18:24:48

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Mirelevendel napisał:

Dzięki. Wiadomo coś, czy będzie przewidziany jakiś patch?
Bo nie wiem, czy zawracać sobie głowę wypiską na pw.

Z tego, co mi wiadomo, do wersji TV nie będzie patcha, ale uwagi możesz podesłać, zostaną uwzględnione przy wersji BD.

Offline

#51 2013-12-14 00:17:47

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

wtas napisał:

Zapłacę każdą cenę. (W ramach rozsądku, oczywiście.)

A co to właściwie znaczy? Bardziej dziesięć czy sto złotych?

Offline

#52 2013-12-14 01:01:32

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Sir_Ace napisał:
wtas napisał:

Zapłacę każdą cenę. (W ramach rozsądku, oczywiście.)

A co to właściwie znaczy? Bardziej dziesięć czy sto złotych?

Raczej jedna albo pieć flaszek.
Cena zależy od siły głowy informatora.
Dla abstynentów możemy pomyśleć o innej formie zapłaty

Offline

#53 2013-12-14 11:50:41

IdolwSzutrab7
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2012-11-13

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Ehh ale wy jesteście o.O

Osobiście nie mam zamiaru jeszcze raz pobierać anime, bo tłumacze mają fochy i robią tylko hardy, już wolę obejrzeć po ang., bo w końcu to tak nie boli, jak te hardowe napisy (pewnie jeszcze w tych hardach wszędzie latają jakieś infobary hejtujące pół internetu).

Po za tym te hardy są tyle samo warte, co te onlajny... Tzn. jak mam pobierać i się męczyć z hardem, to po co? Wolę durnego onlajna obejrzeć, bo przecież to ten sam shit, tylko w przypadku tego drugiego, syfi on dysk w internecie, a nie mój.

A szkoda, przeorałem całe ansi i znalazłem tylko... "hardy" -.-
Ale jeszcze wysłałem PW do pewnej osóbki, może mnie poratuje, chociaż... wątpię by miała do tego napisy, bo bądźmy szczerzy, ten tytuł wbytiny to nie jest i pewnie nie wszystkim chce się go tłumaczyć.

PS: Nie dość, że hardy to jeszcze bym je dostał, muszę błagać jakieś osóbki na PW, bo tak się boją...
Pewnie słabe te napisy i specjalnie nie udostępnili na ansi.

Ostatnio edytowany przez IdolwSzutrab7 (2013-12-14 11:51:59)

Offline

#54 2013-12-14 11:56:57

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

IdolwSzutrab7 napisał:

Osobiście nie mam zamiaru jeszcze raz pobierać anime, bo tłumacze mają fochy i robią tylko hardy, już wolę obejrzeć po ang., bo w końcu to tak nie boli, jak te hardowe napisy (pewnie jeszcze w tych hardach wszędzie latają jakieś infobary hejtujące pół internetu).

PS: Nie dość, że hardy to jeszcze bym je dostał, muszę błagać jakieś osóbki na PW, bo tak się boją...
Pewnie słabe te napisy i specjalnie nie udostępnili na ansi.

Pokaż spoiler
3710427167

Offline

#55 2013-12-14 12:00:51

Hidu
Użytkownik
Skąd: Inowrocław/Toruń
Dołączył: 2008-11-20

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

IdolwSzutrab7 napisał:

Wolę durnego onlajna obejrzeć, bo przecież to ten sam shit, tylko w przypadku tego drugiego, syfi on dysk w internecie, a nie mój.

Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Wszystko, co widzisz na monitorze, jest ściągnięte na twój dysk. Wszystko. To, że po odświeżeniu przeglądarki dane są kasowane nic nie zmienia, oglądanie online orze dysk tak samo jak oglądanie ze ściągniętych plików.

Offline

#56 2013-12-14 12:08:16

IdolwSzutrab7
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2012-11-13

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Hidu napisał:

Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Wszystko, co widzisz na monitorze, jest ściągnięte na twój dysk. Wszystko. To, że po odświeżeniu przeglądarki dane są kasowane nic nie zmienia, oglądanie online orze dysk tak samo jak oglądanie ze ściągniętych plików.

Oczywiście, wiem o tym. Z tym, że online kasuje się od razu, gdy go wyłączę, więc nie zawraca mi on głowy. Po za tym, by go obejrzeć nie muszę czekać, aż się cały ściągnie, tak jak w przypadku hardu, tylko pobiera się w trakcie oglądania, tzw. buffer. Nie jest to żadną tajemnicą, ale racja nie wielu internautów o tym wie. Ja się do nich nie zaliczam, więc nie musisz mi dawać wykładu.

Offline

#57 2013-12-14 12:17:45

L0NG3r
Użytkownik
Dołączył: 2012-06-09

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Niech twoje wywody znają miejsce:
Precz z anime on-line! (Wojenna Dyskusja)

P.S. Gdyby usunąć twoje postscriptum (bo przed edycją postu go nie było), tematycznie wyszedłby ci sonet. Z wierszy przerzuciłeś się na sonety?

Ostatnio edytowany przez L0NG3r (2013-12-14 12:20:47)


Mości panowie! na cześć onych przyszłych pokoleń! Niechże im Bóg błogosławi i pozwoli ustrzec tej spuścizny, którą im odrestaurowaną naszym trudem, naszym potem i naszą krwią, zostawujem. Niech, gdy ciężkie czasy nadejdą, wspomną na nas i nie desperują nigdy, bacząc na to, że nie masz takowych terminów, z których by się viribus unitis przy Boskich auxiliach podnieść nie można.

Offline

#58 2013-12-14 13:22:05

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

IdolwSzutrab7 napisał:

Ehh ale wy jesteście o.O

Osobiście nie mam zamiaru jeszcze raz pobierać anime, bo tłumacze mają fochy i robią tylko hardy, już wolę obejrzeć po ang., bo w końcu to tak nie boli, jak te hardowe napisy (pewnie jeszcze w tych hardach wszędzie latają jakieś infobary hejtujące pół internetu).

Po za tym te hardy są tyle samo warte, co te onlajny... Tzn. jak mam pobierać i się męczyć z hardem, to po co? Wolę durnego onlajna obejrzeć, bo przecież to ten sam shit, tylko w przypadku tego drugiego, syfi on dysk w internecie, a nie mój.

A szkoda, przeorałem całe ansi i znalazłem tylko... "hardy" -.-
Ale jeszcze wysłałem PW do pewnej osóbki, może mnie poratuje, chociaż... wątpię by miała do tego napisy, bo bądźmy szczerzy, ten tytuł wbytiny to nie jest i pewnie nie wszystkim chce się go tłumaczyć.

Informuję, że w związku z zastosowanymi środkami ostrożności nie było potrzeby wkodowywać "infobarów hejtujących pół internetu". W tych wydaniach wkodowane w obraz jest tylko logo i parę efektów, które mogłyby spowodować zaciachy na słabszych komputerach. W wersji BD pierwszego sezonu wkodowane są także op i ed. Oglądać sobie możesz, co chcesz. Przypominam, że kilka online'ów jednak we własnym zakresie przetłumaczyło pierwszą serię na język polski (jak im to wyszło, to już inna sprawa). Drugi sezon pewnie też dokończą, więc polskie napisy jako takie istnieją.

IdolwSzutrab7 napisał:

PS: Nie dość, że hardy to jeszcze bym je dostał, muszę błagać jakieś osóbki na PW, bo tak się boją...
Pewnie słabe te napisy i specjalnie nie udostępnili na ansi.

Spryciarz. Chce wziąć tłumaczy "na ambicję". Niestety ta zagrywka nie zadziała, aczkolwiek należy się pochwała za pomysłowość. Aby móc walczyć z anime-online, należy obudzić w sobie siódmy zmysł. Wszyscy autorzy tego wydania (świadomie bądź nie) tego dokonali, zatem nie podziałają na nich takie sztuczki.

Offline

#59 2013-12-24 01:55:25

LordCrane
Użytkownik
Dołączył: 2008-04-25

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Przedostatni odcinek powędrował do ludzi z listy. Z wszelkich dostępnych źródeł wynika, że 12 odcinek będzie ostatnim drugiego sezonu. Z racji zbliżających się Świąt OKW rozważa, czy nie udostępnić odcinków wszystkim chętnym (wersji TV). Ewentualne zapisy na nową listę na pewno odbędą się jednak dopiero po Bożym Narodzeniu i premierze wspomnianego już ostatniego odcinka. Prosiłbym także, aby jakaś dobra duszyczka z szybkim internetem i wolnym czasem zgłosiła się do na PW. Chodzi o przerzucenie 24 odcinków serii na inny serwer (odcinki ważą pomiędzy 300-500mb, zależy od odcinka). Co logiczne, taka osoba owe odcinki dostanie, hehe. Chodzi jednak o to, by przerzucić te odcinki relatywnie szybko, w maksymalnie 2-3 dni, po Świętach, ale przed Sylwestrem. 

Blitzendegen!

PS. Aha, jeszcze potrzebuję dobrej duszyczki, która ogarnia wrzucanie informacji o wydaniach na AniDB (może to być ta sama duszyczka, która wyśle odcinki).

Ostatnio edytowany przez LordCrane (2013-12-24 01:56:36)

Offline

#60 2013-12-24 11:09:52

haitani
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-11

Odp: [OKW] Valvrave Wyzwoliciel (Sezon 2) (ZAKOŃCZONY)

Ja bym prosił o wciągnięcie na nową listę. Chciałbym zrobić drugie podejście do tej pozycji.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024