#21 2016-02-16 14:59:33

djbeast
Użytkownik
Skąd: Бытом
Dołączył: 2011-11-11

Odp: Pierwsza Miłość

koni napisał:

Kuźwa, dożyłem czasów, że na ansi więcej czytam o serialach, które produkuje się dla znudzonych emerytek, niż o rysowanych panienkch dla nastolatków.

BTW, nie znacie się! Najlepszym serialem ever jest Esmeralda!

W mym sercu tylko Krystle Carrington!


FluxBB bbcode test

Offline

#22 2016-02-16 15:00:54

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Pierwsza Miłość

Sidorf napisał:

Koni, przecież ansi stało się miejscem dla emerytów. Tylko dinozaury tu siedzą.

A czego chcesz, kiedy nowe pokolenie ogląda youtuberów, takich jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=JBIb_H9Xt3k
Nic tylko dajcie suba i tyle. Pierwsza miłość ma jeszcze czasem jakiś poziom, ale ten też coraz bardziej ostatnio spada.
Ale tak to jest, kiedy społeczeństwo z roku na rok coraz bardziej głupieje.
Osobom bardziej rozgarniętym - dinozaurom, zostają takie małe fora, gdzie można jeszcze pogadać na poziomie.


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#23 2016-02-16 17:54:55

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Pierwsza Miłość

Cryla7 napisał:
Sidorf napisał:

Koni, przecież ansi stało się miejscem dla emerytów. Tylko dinozaury tu siedzą.

A czego chcesz, kiedy nowe pokolenie ogląda youtuberów, takich jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=JBIb_H9Xt3k
Nic tylko dajcie suba i tyle. Pierwsza miłość ma jeszcze czasem jakiś poziom, ale ten też coraz bardziej ostatnio spada.
Ale tak to jest, kiedy społeczeństwo z roku na rok coraz bardziej głupieje.
Osobom bardziej rozgarniętym - dinozaurom, zostają takie małe fora, gdzie można jeszcze pogadać na poziomie.

Zawsze znajdzie się jakiś troll. Z tym poziomem to nie szalejmy... A życie anime toczy się teraz na onlajnach. Ilość ludzi która tam siedzi jest ogromna.

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2016-02-16 17:56:39)


FluxBB bbcode test

Offline

#24 2016-02-16 20:45:38

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Pierwsza Miłość

djbeast napisał:
koni napisał:

Kuźwa, dożyłem czasów, że na ansi więcej czytam o serialach, które produkuje się dla znudzonych emerytek, niż o rysowanych panienkch dla nastolatków.

BTW, nie znacie się! Najlepszym serialem ever jest Esmeralda!

W mym sercu tylko Krystle Carrington!

Zbuntowany Anioł!


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#25 2016-02-16 21:22:24

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Pierwsza Miłość

kostek00 napisał:
djbeast napisał:
koni napisał:

Kuźwa, dożyłem czasów, że na ansi więcej czytam o serialach, które produkuje się dla znudzonych emerytek, niż o rysowanych panienkch dla nastolatków.

BTW, nie znacie się! Najlepszym serialem ever jest Esmeralda!

W mym sercu tylko Krystle Carrington!

Zbuntowany Anioł!

Nawet było dobre. Do tego dołożę Palomę, Dziedziczną Nienawiść i Statek Miłości.
Z polskich tylko Na dobre i na złe i Klan.  Rodzina zastępcza też jako tako.
Prawdziwy hicior: Kryminalni
szalony


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#26 2016-02-16 21:52:33

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Pierwsza Miłość

Cioty smile_big
Only: Drużyna A, Airwolf, Grom w raju, MacGyver, Strażnik Teksasu, ew. Doktor Quinn szalony


wladza1.png

Offline

#27 2016-02-16 23:51:41

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Pierwsza Miłość

bodzio napisał:

Cioty smile_big
Only: Drużyna A, Airwolf, Grom w raju, MacGyver, Strażnik Teksasu, ew. Doktor Quinn szalony

My tu mówimy o telenowelach, a nie najlepszych produkcjach lat 90.  papa
Ale serio, wymieniłeś wszystkie moje ulubione produkcje w dzieciństwie  respekt
Dodanie do tego.: Brygada Acapulcco, Żar Tropików,  Policjanci z Miami, Adam 12, Renegat, Detektyw Monk, Słoneczny Patrol, Nieustraszony, Viper, Cobra, Motomyszy z Marsa, Power Rangers, Alladyn. Ktoś mnie pobije? jezor


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#28 2016-02-17 00:28:59

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Pierwsza Miłość

Yagami_Raito8920 napisał:
bodzio napisał:

Cioty smile_big
Only: Drużyna A, Airwolf, Grom w raju, MacGyver, Strażnik Teksasu, ew. Doktor Quinn szalony

My tu mówimy o telenowelach, a nie najlepszych produkcjach lat 90.  papa
Ale serio, wymieniłeś wszystkie moje ulubione produkcje w dzieciństwie  respekt
Dodanie do tego.: Brygada Acapulcco, Żar Tropików,  Policjanci z Miami, Adam 12, Renegat, Detektyw Monk, Słoneczny Patrol, Nieustraszony, Viper, Cobra, Motomyszy z Marsa, Power Rangers, Alladyn. Ktoś mnie pobije? jezor

Archiwum X
Przyjaciele
Xena
Herkules
Alf
Nikita (chociaż to już prawie 2000)


i najlepsze z najlepszych:

Alo Alo


PS: Telenowele to zuo, takie samo jak onlajny.

Ostatnio edytowany przez Luk4S (2016-02-17 00:31:20)


FluxBB bbcode test

Offline

#29 2016-02-17 01:25:56

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Pierwsza Miłość

Taa, Latający cyrk Monty Pythona i Columbo jezor
I epick, Po tamtej stronie, klik.

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2016-02-17 01:27:56)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#30 2016-02-17 07:04:14

djbeast
Użytkownik
Skąd: Бытом
Dołączył: 2011-11-11

Odp: Pierwsza Miłość

Jeszcze Grom w raju.


FluxBB bbcode test

Offline

#31 2016-02-17 07:31:11

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Pierwsza Miłość

Wszystkie oglądałem, ale wydaje mi się, że jak bym chciał to dziś oglądać, to w większości wypadków oczy by mi krwawiły.
A mówimy, że dziś w animu gnioty dają jezor


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#32 2016-02-17 09:45:09

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Pierwsza Miłość

LagoonCompany napisał:

Wszystkie oglądałem, ale wydaje mi się, że jak bym chciał to dziś oglądać, to w większości wypadków oczy by mi krwawiły.
A mówimy, że dziś w animu gnioty dają jezor

Te seriale były do bólu kiczowate, zresztą jak całe lata 80 i 90 ubiegłego wieku. Przypakowany koksu/geniusz + super laseczka = hit. Do tego można dorzucić jakiegoś śmieszka z którego jest zawsze beka. Seriale z tamtych lat miały taki swój schemat i były taśmowo realizowane w taki sposób. Jednak sentyment sprawia, że pamiętamy je dobrze i nie warto ich oglądać teraz. Kiedyś natrafiłem na odcinek Drużyny A w TV... to nie mogłem uwierzyć, że to ten sam serial... To było takie naciągane ;D


FluxBB bbcode test

Offline

#33 2016-02-17 10:53:17

Yagami_Raito8920
Użytkownik
Dołączył: 2009-07-07

Odp: Pierwsza Miłość

LagoonCompany napisał:

Wszystkie oglądałem, ale wydaje mi się, że jak bym chciał to dziś oglądać, to w większości wypadków oczy by mi krwawiły.
A mówimy, że dziś w animu gnioty dają jezor

Odswieżyłem sobie niedawno Nikitę i miasteczko Twin Peaks i sądzę, że owe produkcje są o niebo lepsze od dzisiejszego kitu oczkod
Przecież to samo dzieje się z animu.


-=PIERWSZA TROLLOWA MIĘDZYNARODÓWKA=-
96gaix.jpg
dobre, lepsze, radzieckie!

Offline

#34 2016-02-17 12:05:56

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Pierwsza Miłość

Nie oglądam w ogóle ani polskich filmów, ani polskich seriali w sumie jedyny serial co oglądałem dłużej niż 1 odcinek, to był to supernatural, a nawet nie polski. Właściwie, to nie mam telewizji, tak mam TV, ale nigdy nie miał nawet anteny podłączonej, jedynie komputer, wiec nie wiem jakie reklamy lecą od 10 lat XD

Filmy dość wybiórczo oglądam i tylko w kinach.

Offline

#35 2016-02-17 12:18:14

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Pierwsza Miłość

Przed reklamami nie uciekniesz, nawet Adblock nie pomoże w pełni.
Co do seriali, są lepsze i gorsze, jednak zawsze jest zapychanie, żeby zrobić więcej serii/zmieścić się w czasie antenowym, więc nie ma co liczyć na cuda.


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#36 2016-02-17 13:58:58

Spaiki
Użytkownik
Dołączył: 2013-03-21

Odp: Pierwsza Miłość

Adblock jest nadto wystarczający, praktycznie nie mam reklam, a jak są to w żadnym stopniu nie przeradzają smile Jak słyszę ile reklamy w TV trwają, to śmiech mnie ogarnia xD

Offline

#37 2016-02-17 14:30:07

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Pierwsza Miłość

Spaiki napisał:

Nie oglądam w ogóle ani polskich filmów, ani polskich seriali w sumie jedyny serial co oglądałem dłużej niż 1 odcinek, to był to supernatural, a nawet nie polski. Właściwie, to nie mam telewizji, tak mam TV, ale nigdy nie miał nawet anteny podłączonej, jedynie komputer, wiec nie wiem jakie reklamy lecą od 10 lat XD

Filmy dość wybiórczo oglądam i tylko w kinach.


Ciekawe, coraz częściej spotykam ludzi który nie mają telewizji. Telewizory posiadają, czasami nawet bardzo wypasione.


FluxBB bbcode test

Offline

#38 2016-02-17 14:35:56

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Pierwsza Miłość

Luk4S napisał:

Ciekawe, coraz częściej spotykam ludzi który nie mają telewizji. Telewizory posiadają, czasami nawet bardzo wypasione.

To jest dziwne? Sam oglądam z 1h max dziennie telewizję (chyba że jakaś olimpiada się trafi). Telewizor mi potrzebny do oglądania filmów z BD czy podczepionego dysku.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#39 2016-02-17 14:41:02

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Pierwsza Miłość

Tak samo u mnie, nawet moi rodzice u siebie w domu czekają, aż skończy im się umowa z Polsatem, bo raz nie ma co oglądać, dwa lecą same powtórki, trzy reklamy.
Przeglądam czasem internety i TVPIS przywraca programy z lat 80. W najlepszym czasie antenowym będzie leciał program ze wspomnkami programu z lat 80. Ludzie i za co tu płacić 300 zł abonamentu za publiczną?!


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#40 2016-02-17 14:59:12

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Pierwsza Miłość

Hunter Killer napisał:
Luk4S napisał:

Ciekawe, coraz częściej spotykam ludzi który nie mają telewizji. Telewizory posiadają, czasami nawet bardzo wypasione.

To jest dziwne? Sam oglądam z 1h max dziennie telewizję (chyba że jakaś olimpiada się trafi). Telewizor mi potrzebny do oglądania filmów z BD czy podczepionego dysku.


Hmm.. Tak, bo ja zawsze widziałem obraz Polaka. Jako siedzącego z browarem w łapie i lampiącego się bezmyślnie w TV.  Jak się jednak okazuje, chyba zmieniamy się na lepsze.


Ja sam też nie oglądam, bo nie ma niczego co by mnie zaciekawiło w godzinach w których miałbym czas. Wolę wybrane rzeczy w wybranym czasie.



A co do abonamentu za telewizje publiczną i radio, który jest obowiązkowy. Nasuwa się jedno tylko  klnie.


FluxBB bbcode test

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024