#341 2015-12-21 23:58:40

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Fate/stay night (2014)

Animazon napisał:

Z VN Zouken stwierdził, że Los Illyi został już przypieczętowany i nawet jeśli rytuał nie zostanie wykonany to i tak umrze ponieważ jako homonkulus została stworzona tylko w tym celu i umrze w przeciągu roku.

Przecież Ilyia to pół człowiek, a nie jakiś homonkulus stworzony, żeby stać się kielichem jak jej matka. Dlatego prawdopodobnie, jeśli przeżyła wojnę to nie skończy tak jak ona.

Animazon napisał:

Co do głupoty Shirou, przypomnij sobie jego argumenty podczas walki z Archerem w UBW, padło coś w stylu: "nie stanę się taki jak ty, a jeżeli się stanę to na pewno nie będę żałował swoich czynów".

W anime był wypowiedziany przez Shirou bardzo mądry tekst, który jak ten sławny w FSN 2006 ma sens, jeśli trochę nad nim pomyślisz.

"To, że mówisz prawdę, nie oznacza, że masz rację."

Animazon napisał:

Nie wiem o czym mówisz. W UBW "doładywanie" to przecież kładzenie ręki na plecach i dzielenie się wspomnieniami.

Naprawdę nie wiesz?  baka

Skończ udawać.

W doładowywaniu chodzi o kontakt fizyczny, a że w anime (i później w zmienionej grze) zostało to ocenzurowane to inna sprawa.
Oryginalna wersja wiadomo jaka była.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2015-12-22 00:16:59)

Offline

#342 2015-12-22 00:58:50

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Fate/stay night (2014)

Kenshiro napisał:
Animazon napisał:

Z VN Zouken stwierdził, że Los Illyi został już przypieczętowany i nawet jeśli rytuał nie zostanie wykonany to i tak umrze ponieważ jako homonkulus została stworzona tylko w tym celu i umrze w przeciągu roku.

Przecież Ilyia to pół człowiek, a nie jakiś homonkulus stworzony, żeby stać się kielichem jak jej matka. Dlatego prawdopodobnie, jeśli przeżyła wojnę to nie skończy tak jak ona.

W Nasuverse homonkulus stworzony bez użycia Trzeciej Magii to sztuczny człowiek stworzony przez potraktowanie spermy magią czy też magicznymi rytuałami (tak samo została stworzona Mordered, o której wcześniej wspomniałem). Do stworzenia Ilyii została użyta sperma Kiritsu a Irisviel posłużyła za surogatkę. Illia ma w czasie trwania piątej wojny 10 lat - to dużo jak na homunkulusa zwłaszcza, jeśli dodać do tego fakt, że wyczerpała ją wojna. Można przypuszczać, że Zouken ma rację, że życie Illii nie było już do odratowania a jeśli założyć, że Shirou mimo to próbował jej pomóc,a mimo to się mu nie udało mamy odpowiedź dlaczego ostatecznie stał się protektorem.

Ciekawostka W Fate/kaleid liner Prisma Illya mamy do czynienia z alternatywną historią - tam czwartą wojnę wygrał Kiritsu i z pomocą (najprawdopodobniej) trzeciej magii zmienił swoją żonę i córkę w prawdziwych ludzi.

Ostatnio edytowany przez Animazon (2015-12-22 01:01:26)

Offline

#343 2016-01-20 00:45:05

aswqewfwfas
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-19

Odp: Fate/stay night (2014)

Witam. Ostatnio udało mi się skończyć oglądać Fate Stay Night: UBW oraz Fate Stay Night  i jestem mile zaskoczony tym anime. Chociaż nie rozumiem dlaczego w Fate Saber musi odejść,a w UBW może zostać przy pomocy nowego kontraktu (Sunny Day) ? fakt później jest last episode w Avalonie spotkanie Saber , Shiro  .(na marginesie ciekawe czemu nie zekranizowali tego?). Dziwi mnie też dlaczego ścieżka Saber ma tylko jedno zakończenie, a szkoda (lubię złe zakończenia choć tu bardziej pasowało mi szczęśliwe  :/ ).

PS. Jestem ciekawy czy będą dalej wydawane w formie mangi lub anime przedstawiające wydarzenia z Heaven Hell oraz Hollow Ataraxia, bo pierwszy ma wydanych już parę charpterów, ale za to Hollow Ataraxia znalazłem tylko jeden pochodzący z przed pół roku?

Ostatnio edytowany przez aswqewfwfas (2016-01-20 00:46:34)

Offline

#344 2016-01-21 20:48:40

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Fate/stay night (2014)

aswqewfwfas napisał:

Witam. Ostatnio udało mi się skończyć oglądać Fate Stay Night: UBW oraz Fate Stay Night  i jestem mile zaskoczony tym anime. Chociaż nie rozumiem dlaczego w Fate Saber musi odejść,a w UBW może zostać przy pomocy nowego kontraktu (Sunny Day) ?

Shirou nie miał wystarczających umiejętności ani odpowiednio wysokiego poziomu many aby zatrzymać Saber po zniszczeniu Gralla. Rin zaś po zniszczeniu Mniejszego Gralla przywołała ją jako chowańca nim jej dusza wróciła do tronu bohaterów. Saber w tej linii czasowej najprawdopodobniej nie może korzystać z szlachetnego widma a moc magiczna Rin jest mocno ograniczona. Myślę, że przez to, to zakończenie różni się od True Endingu - mając na utrzymaniu tak drogiego w manę chowańca nie była by w stanie studiować magii.

aswqewfwfas napisał:

fakt później jest last episode w Avalonie spotkanie Saber , Shiro  .(na marginesie ciekawe czemu nie zekranizowali tego?). Dziwi mnie też dlaczego ścieżka Saber ma tylko jedno zakończenie, a szkoda (lubię złe zakończenia choć tu bardziej pasowało mi szczęśliwe  :/ ).

Mi Happy Ending jakoś nie przypadł do gustu. Nikt nie musi się z nikim rozstawać, każdy jeden problem udało się rozwiązać a teraz wszyscy razem będą się bawić w dom... Nie kupuję tego.

aswqewfwfas napisał:

PS. Jestem ciekawy czy będą dalej wydawane w formie mangi lub anime przedstawiające wydarzenia z Heaven Hell oraz Hollow Ataraxia, bo pierwszy ma wydanych już parę charpterów, ale za to Hollow Ataraxia znalazłem tylko jeden pochodzący z przed pół roku?

Heaven's Feel (nie wiem czy to to samo co twoje Heaven Hell) zostanie zekranizowane w formie filmu (lub, jak mam nadzieję, serii filmów) przez studio odpowiedzialne za Fate/Zero i Fate/Stay Night UBW (i Kara no Kyokai - to samo uniwersum - jak nie wadziłeś to koniecznie to nadrób). Co do Hollow Ataraxia - to VN IMO ciężko przedstawić formie mangi. Z anime może się udać, ale też może to wyjść pokracznie. Kiedyś w bliższej lub dalszej przyszłości któreś studio się na to połasi, choć osobiście wolał bym zamiast tego zobaczyć Fate/Apocrypha.

Ostatnio edytowany przez Animazon (2016-01-21 20:49:53)

Offline

#345 2016-02-04 18:59:11

aswqewfwfas
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-19

Odp: Fate/stay night (2014)

Animazon napisał:

Mi Happy Ending jakoś nie przypadł do gustu. Nikt nie musi się z nikim rozstawać, każdy jeden problem udało się rozwiązać a teraz wszyscy razem będą się bawić w dom... Nie kupuję tego.

Źle się wyraziłem chodziło mi o Happy ending ale różniący się od tego jaki został ukazany np.  Saber zostaje w teraźniejszości (ciekawe wtedy co zrobiłby graal), każdy wybrałby swoją drogę i np. po roku czasu zaczyna się kolejna wojna o graala i tym razem wojna mogła objąć cały świat a nie tylko miasto (w sumie zostało zniszczone tylko naczynie do przywołania) , bo zakończenie w Avalonie faktycznie jest trochę nijakie (zwłaszcza że Shirou został najprawdopodobniej Archer'em, )

Animazon napisał:

Heaven's Feel (nie wiem czy to to samo co twoje Heaven Hell) zostanie zekranizowane w formie filmu (lub, jak mam nadzieję, serii filmów) przez studio odpowiedzialne za Fate/Zero i Fate/Stay Night UBW (i Kara no Kyokai - to samo uniwersum - jak nie wadziłeś to koniecznie to nadrób). Co do Hollow Ataraxia - to VN IMO ciężko przedstawić formie mangi. Z anime może się udać, ale też może to wyjść pokracznie. Kiedyś w bliższej lub dalszej przyszłości któreś studio się na to połasi, choć osobiście wolał bym zamiast tego zobaczyć Fate/Apocrypha.

Faktycznie Heaven's Feel (nie wiem czemu napisałem Hell mruga).

Ostatnio edytowany przez aswqewfwfas (2016-02-04 19:04:15)

Offline

#346 2016-02-09 02:49:57

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: Fate/stay night (2014)

aswqewfwfas napisał:

Źle się wyraziłem chodziło mi o Happy ending ale różniący się od tego jaki został ukazany np.  Saber zostaje w teraźniejszości (ciekawe wtedy co zrobiłby graal), każdy wybrałby swoją drogę i np. po roku czasu zaczyna się kolejna wojna o graala i tym razem wojna mogła objąć cały świat a nie tylko miasto (w sumie zostało zniszczone tylko naczynie do przywołania) , bo zakończenie w Avalonie faktycznie jest trochę nijakie (zwłaszcza że Shirou został najprawdopodobniej Archer'em, )

Grall poszedł spać na 10 lat. Co dalej? Cóż, nie mamy zbyt dużego pola do wyobraźni bo wiemy co się dzieje dalej z publikacji Fate/complete material 3. Otóż Waver Velet (tak, ten z Fate/Zero) razem z Rin rozbroją cały rytuał Gralla 10 lat po zakończeniu piątej wojny nie pozwalając na to, że rozpocznie się szósta. Wojna o Grall nie może objąć całego świata - jest określona liczba miejsc w Nasuverse gdzie mogło by do niej dojść. W Fate/Apocrypha przedstawiającej alternatywną historię rytułał został przeniesiony do miasta w Transylwani, w Fate/strange falase w USA, w mieście Snowfield a w Fate/Grand Order mamy do czynienia z siedmioma możliwymi lokacjami  3 rodziny miały spory problem ze znalezieniem miejsca spełniającego ich wymogi - ostatecznie zdecydowali się na odległy od oczu stowarzyszenia magów i Kościoła kraj daleko na wschodzie.

Offline

#347 2016-03-27 02:15:01

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Fate/stay night (2014)

Nie tak dawno temu, jak przeglądałem Fate/Stay Night 2006, to zauważyłem coś, na co wcześniej nie zwróciłem uwagi.

Pod koniec 14 odcinka, czyli jak zginął Archer jest taki alternatywny ending z piękną piosenką, a w trakcie niego sceny z drugiej ścieżki VN, czyli kadry z Fate/Stay Night 2015. Nie wiem jednak czy wszystkie, ale części na pewno nie było w FSN 2006 (szczególnie te z Rin).

Od 10:35

https://www.youtube.com/watch?v=kAIgPb3VkKc

Offline

#348 2017-01-29 17:24:26

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Fate/stay night (2014)

Nie chce mi się otwierać nowego tematu.
Właśnie obejrzałem Grand Order.
Będzie może kontynuacja?
Jak se na wiki poczytałem o przeciwnikach i są takie ewenementy jak Tesla czy Dracula xD


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#349 2017-01-29 17:33:05

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Fate/stay night (2014)

Będzie, ale na razie nie wiadomo dokładnie kiedy (podtytuł Next Order - "w 2017"). Na razie skupiają się na adaptacji Fate/Extra. Ciekawi mnie, jaką osobowość dadzą bohaterowi, bo przecież nie widzimy w grze, co on mówi, tylko jako narrator przytacza, na jaki temat się wypowiedział. Inaczej mówiąc, był bezpłciowy. Podobno w CCC się postarali bardziej, ale nie ma po angielsku. smutny

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2017-01-29 17:37:24)

Offline

#350 2017-01-29 18:42:08

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Fate/stay night (2014)

marek2fgc napisał:

Będzie, ale na razie nie wiadomo dokładnie kiedy (podtytuł Next Order - "w 2017"). Na razie skupiają się na adaptacji Fate/Extra.(

Next Order to był tylko podtytuł tego syfu, który leciał w TV po specialu i zapowiadał gry. Na tę chwilę nie ma nic potwierdzone.
https://myanimelist.net/forum/?topicid= … sg49171831

W sumie szkoda, bo nawet ten special podobał mi się bardziej niż F/Z czy F/SN. Jeszcze zobaczymy, jak wypadnie Apocrypha, bo w przeciwieństwie do UBW robi je kompetentne studio (A-1).


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#351 2017-01-29 18:53:10

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Fate/stay night (2014)

Kamiyan3991 napisał:

W sumie szkoda, bo nawet ten special podobał mi się bardziej niż F/Z czy F/SN. Jeszcze zobaczymy, jak wypadnie Apocrypha, bo w przeciwieństwie do UBW robi je kompetentne studio (A-1).

Czemu się tak czepiasz ufotable, jeśli to wina pierwowzoru, że UBW jest jakie jest... Autorem Apocrypha i Grand Order, i F/SN jest ta sama osoba?

Offline

#352 2017-01-29 18:58:41

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Fate/stay night (2014)

Bo Ufotable nie ma pojęcia o dobrej reżyserce? To studio oferuje okrągłe NIC poza dobrą animacją.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#353 2017-01-29 19:06:44

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Fate/stay night (2014)

Kamiyan3991 napisał:

Bo Ufotable nie ma pojęcia o dobrej reżyserce? To studio oferuje okrągłe NIC poza dobrą animacją.

Twierdzisz tak, gdyż scen seksu nie dali? Toć ich interpretacja Fate/stay night jest lepiej oceniana od dzieła Deen, ba u ufotable Emiya jest mniej irytujący.

Offline

#354 2017-01-29 19:07:39

UndeadHunter
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-03

Odp: Fate/stay night (2014)

Na razie niczego nie potwierdzono. Zaraz po premierze tego odcinka miały być jakieś informacje na temat "Next Order". Myślałem, że zapowiedzą następne części, ale okazało się, iż chodziło o kontynuację gry, której fabuła dobiegła właśnie końca.

Pokaż spoiler
maxresdefault.jpg

Niemniej jednak Grand Order to maszyna do robienia kasy, więc prawdopodobnie kontynuacja się pojawi. Przynajmniej chciałbym, żeby się pojawiła. Póki co został zaadaptowany prolog - Singularity F. W TYPE-MOON chyba z początku traktowano grę jako... grę mobilną. Główny autor Fejtów - Kinoko Nasu chciał rozpocząć historię, żeby później pałeczkę przejęły inne osoby. Prolog chyba jeszcze sam napisał, ale poza nim odpowiadał głównie za wydarzenia odbywające się pomiędzy przeskokami w czasie czyli w tym całym ośrodku Chaldea czy jak to się tam zwie. Reszta - poza pewnymi wyjątkami - była na przemian pisana przez Yuuichirou Higashide i Hikaru Sakurai. Nasu oczywiście wszystko sprawdzał, poprawiał jakieś błędy dotyczące uniwersum oraz rozbudowywał interakcje pomiędzy postaciami. Skutki są takie, że początkowe rozdziały to takie trochę zapchajdziury. Niby fajnie zobaczyć nowych bohaterów w niecodziennych jak na fejty sytuacjach, ale to by było na tyle. Po jakimś czasie przeprowadzono ankietę i okazało się, że dla graczy istotnym elementem w FGO jest fabuła. Pojawiły się też narzekania, że to tylko jakaś pierdoła czy niekanonowy spinoff. Nasu się to trochę nie spodobało i zaczął coraz bardziej się angażować. Fabuła póki co składa się z 9 rozdziałów (wliczając w to prolog i epilog). Coś konkretnego zaczyna się dziać dopiero od połowy Singularity 4 czyli piątego rozdziału.

Kamiyan3991 napisał:
marek2fgc napisał:

Będzie, ale na razie nie wiadomo dokładnie kiedy (podtytuł Next Order - "w 2017"). Na razie skupiają się na adaptacji Fate/Extra.(

Next Order to był tylko podtytuł tego syfu, który leciał w TV po specialu i zapowiadał gry. Na tę chwilę nie ma nic potwierdzone.
https://myanimelist.net/forum/?topicid= … sg49171831

W sumie szkoda, bo nawet ten special podobał mi się bardziej niż F/Z czy F/SN. Jeszcze zobaczymy, jak wypadnie Apocrypha, bo w przeciwieństwie do UBW robi je kompetentne studio (A-1).

A-1 to przecież firma składająca się z gości od zarządzania. Jakość ich bajek zależy od tego, kogo do nich zatrudnią. Stąd taka rozbieżność np. w animacji pomiędzy ich tworami.

Nesbro napisał:
Kamiyan3991 napisał:

W sumie szkoda, bo nawet ten special podobał mi się bardziej niż F/Z czy F/SN. Jeszcze zobaczymy, jak wypadnie Apocrypha, bo w przeciwieństwie do UBW robi je kompetentne studio (A-1).

Czemu się tak czepiasz ufotable, jeśli to wina pierwowzoru, że UBW jest jakie jest... Autorem Apocrypha i Grand Order, i F/SN jest ta sama osoba?

To bardziej wina tego, że ciężko przenieść pewne rzeczy z VN do anime. To oraz konsekwencje adaptacji DEEN, która miała kilka rzeczy wyjaśnić i przygotować grunt pod przyszłe adaptacje, ale jej się nie udało.

Offline

#355 2017-01-29 19:32:35

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Fate/stay night (2014)

Nesbro napisał:

Twierdzisz tak, gdyż scen seksu nie dali? Toć ich interpretacja Fate/stay night jest lepiej oceniana od dzieła Deen, ba u ufotable Emiya jest mniej irytujący.

A co mnie obchodzi, jak jest oceniana? Ludzie nie patrzą na to obiektywnie, bo był duży przeskok w jakości animacji, no i duży przeskok czasowy. Trudno źle oceniać DEENowskie SN, kiedy to był 2005 rok (nie wiem, czy HD w ogóle wtedy raczkowało), a sama marka raczej nie była jakoś specjalnie znana, więc zwyczajnie zrobili tyle, co mogli. A i tak przypadło mnie to o wiele bardziej do gustu niż Ufotable. Mniej irytujący Emiya? Nie rozśmieszaj mnie, bo akurat tamta wersja nie była tak przegadana, stąd stulejarz nie miał okazji wykazać się swoją ciotowatością.

A twierdzę też tak z tego względu, że Ufotable w ogóle nie potrafi narzucić dobrego pacingu do dłuższych serii. Zrobili sobie własną ścieżkę do Zestirii, a przez 4 odcinki (1/3 sezonu) wydarzyło się całe nic. Już równie dobrze mógłbym oglądać schnięcie farby na ścianie.

UndeadHunter napisał:

To oraz konsekwencje adaptacji DEEN, która miała kilka rzeczy wyjaśnić i przygotować grunt pod przyszłe adaptacje, ale jej się nie udało.

"Grunt" na adaptacje po 7-9 latach? To się nie dodaje.

UndeadHunter napisał:

A-1 to przecież firma składająca się z gości od zarządzania. Jakość ich bajek zależy od tego, kogo do nich zatrudnią. Stąd taka rozbieżność np. w animacji pomiędzy ich tworami.

A kogo się zatrudnia do kasowych produkcji, hmm?

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2017-01-29 19:34:10)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#356 2017-01-29 20:03:46

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Fate/stay night (2014)

Nesbro napisał:
Kamiyan3991 napisał:

Bo Ufotable nie ma pojęcia o dobrej reżyserce? To studio oferuje okrągłe NIC poza dobrą animacją.

Twierdzisz tak, gdyż scen seksu nie dali? Toć ich interpretacja Fate/stay night jest lepiej oceniana od dzieła Deen, ba u ufotable Emiya jest mniej irytujący.

Właśnie po zakończeniu GO(tulenie i hasanie trzymając się za rączki) nasunęły mi się pytania.
Czy w Fate/ się ruchają?
Czy można dać rozkaz, daj kiedy mam ochotę?


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

#357 2017-01-29 20:14:51

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Fate/stay night (2014)

LagoonCompany napisał:

Czy w Fate/ się ruchają?
Czy można dać rozkaz, daj kiedy mam ochotę?

W Stay Night tak. I nie jest to na zamówienie, tylko jako część danej ścieżki (czyli i tak, i tak ją zobaczysz).
Ścieżka Fate - masz dwie sceny z Saber, z czego jedna dodatkowo z Rin (tę adaptował DEEN)
UBW - tylko Rin (1 albo 2 sceny)
Heaven's Feel - Sakurę (tutaj było ich co najmniej 3).

Przynajmniej Ufotable nie kombinowało z fabułą, jak to DEEN zrobiło, w dodatku nieudolnie. Niby ścieżkę Fate adaptowali, ale ostatnia walka była w 100% fillerem.

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2017-01-29 20:18:25)

Offline

#358 2017-01-29 20:16:07

NWW_Station
Użytkownik
Dołączył: 2016-03-14

Odp: Fate/stay night (2014)

marek2fgc napisał:
LagoonCompany napisał:

Czy w Fate/ się ruchają?
Czy można dać rozkaz, daj kiedy mam ochotę?

W Stay Night tak.

Już nie - myślę tu o najnowszej wersji tej VN oczkod

Offline

#359 2017-01-29 20:16:17

Dennoss
Użytkownik
Skąd: Gniezno
Dołączył: 2013-01-05

Odp: Fate/stay night (2014)

Dość dawno oglądałem SN z 2005 roku, ale pamiętam, że końcówka była beznadziejna (Kirei rzucający błotem smile_lol), tym bardziej że zaraz po tym zacząłem Zero. Akurat animacja w starym SN nie była taka zła (przynajmniej nie przypominam sobie, bym na nią narzekał), a OST nawet lepszy niż w UBW 2014 (pamiętam też, że żałowałem, iż nie dali go do F/Z, a zwłaszcza brakowało mi tego).

Chociaż jak zobaczyłem niedawno na YT tę scenę, to aż chciało mi się zrobić facepalma z powodu zachowania Shirou oczkod

A co do scen seksu w serii Fate, to uważam, że pasują one jak pięść do nosa. Kaleid to już w ogóle...

Offline

#360 2017-01-29 21:16:26

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Fate/stay night (2014)

Dennoss napisał:

[...]
A co do scen seksu w serii Fate, to uważam, że pasują one jak pięść do nosa. Kaleid to już w ogóle...

Czy ja wiem?
Akurat jak przebierał Saber, to bym się nie zdziwił takiej scenie.
Z chęcią bym zobaczył, co może wyprawiać Rider.

No ale, w normalnych animu, to tylko takowe sceny widziałem w Ef


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024