#41 2016-03-01 22:23:25

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Dragon Ball Super

Takie są ogólnie problemy tasiemców w dzisiejszych czasach. Dobrze to widać w FT 2014.
Jednak powinni dorzucić kilka zielonych, żeby było na co popatrzeć.
Bardziej od animacji boli mnie to powtórka z dwóch filmów, po co to było?
Animację przeboleję, jeśli wydarzy się coś ciekawego, jeśli ten nowy wszechświat będzie ciekawy... Może z lepszą animacją?  wow


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#42 2016-03-01 22:45:23

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dragon Ball Super

Cryla7 napisał:

Takie są ogólnie problemy tasiemców w dzisiejszych czasach. Dobrze to widać w FT 2014.
Jednak powinni dorzucić kilka zielonych, żeby było na co popatrzeć.
Bardziej od animacji boli mnie to powtórka z dwóch filmów, po co to było?
Animację przeboleję, jeśli wydarzy się coś ciekawego, jeśli ten nowy wszechświat będzie ciekawy... Może z lepszą animacją?  wow


No bo podobno DBS ma mieć 3 części:


1. Pojawienie się Beerusa.
2. Zmartwychwstanie Freezera
3. Szósty Wszechświat


Zapowiadało się, że pierwsze dwie - to takie wzbogacone filmy + odcinki o niczym. Powiedzmy, wprowadzenie do głównego wątku, ale jak się sprzeda DBS, to i 4 część się wymyśli. Ile to tych tasiemców miało się kończyć.... a trwają do dziś smile_big


FluxBB bbcode test

Offline

#43 2016-03-01 23:43:09

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Dragon Ball Super

Ja bym łyknął i 300 odcinków, ale słyszałem, że być ich mniej niż 100.
Trochę to smutne, jeśli trzecia część potrwa 30 odcinków.


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#44 2016-03-01 23:47:50

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Dragon Ball Super

Cryla7 napisał:

Ja bym łyknął i 300 odcinków, ale słyszałem, że być ich mniej niż 100.
Trochę to smutne, jeśli trzecia część potrwa 30 odcinków.

Francuski oddział Toei podawał, że DBS ma mieć 100 odcinków.

Offline

#45 2016-03-01 23:59:33

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Dragon Ball Super

wtas napisał:
Cryla7 napisał:

Ja bym łyknął i 300 odcinków, ale słyszałem, że być ich mniej niż 100.
Trochę to smutne, jeśli trzecia część potrwa 30 odcinków.

Francuski oddział Toei podawał, że DBS ma mieć 100 odcinków.

Aż tyle... Jeśli poziom będzie spadać na łeb na szyje, to nie wiem czy wytrzymam do końca. brakslow

Offline

#46 2016-03-02 00:01:11

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Dragon Ball Super

max-kun napisał:
wtas napisał:
Cryla7 napisał:

Ja bym łyknął i 300 odcinków, ale słyszałem, że być ich mniej niż 100.
Trochę to smutne, jeśli trzecia część potrwa 30 odcinków.

Francuski oddział Toei podawał, że DBS ma mieć 100 odcinków.

Aż tyle... Jeśli poziom będzie spadać na łeb na szyje, to nie wiem czy wytrzymam do końca. brakslow

przy DB Kai (buu saga) podawali 69 a skończyło się po 61.
Więc...

Offline

#47 2016-03-02 00:06:51

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Dragon Ball Super

wtas napisał:
max-kun napisał:
wtas napisał:

Francuski oddział Toei podawał, że DBS ma mieć 100 odcinków.

Aż tyle... Jeśli poziom będzie spadać na łeb na szyje, to nie wiem czy wytrzymam do końca. brakslow

przy DB Kai (buu saga) podawali 69 a skończyło się po 61.
Więc...

Ale buu saga, a to "coś", to zupełnie inne ligi pod względem fabularnym oczkod

Offline

#48 2016-03-02 00:10:07

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Dragon Ball Super

Max, akurat te dwa odcinki były lepsze.
Nie będę krył, że większość anime oglądam z polskimi subami, ale tu już nie czekałem na vegetę - jego tłumaczenie mi najbardziej leży, bo jest robione bezpośrednio z japońskiego.
Obejrzałem po angielsku i powiem, że jest dobrze.
Dragon Ball nie był nigdy wybitny, jednak ma fanów. Tak samo FT, nie jest super dziełem, jest oparte na sile przyjaźni.
Jednak przypada do gustu, ma wielu fanów, miło się ogląda.
Takie prawo tasiemca, wciągnie cię jak "M jak miłość", może być gniot, ale oglądasz, bo wciąga.


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#49 2016-03-02 00:17:12

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Dragon Ball Super

wtas napisał:

przy DB Kai (buu saga) podawali 69 a skończyło się po 61.
Więc...

Były dwie różne wersje tej serii, "zagraniczna" nazywana "The Final Chapters" miała właśnie 69 odcinków.

Długość DB Super to na razie zagadka, 100 odcinków widniało swego czasu na europejskiej stronie Toei, ale później zniknęło.

Offline

#50 2016-03-02 00:21:16

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Dragon Ball Super

Cryla7 napisał:

Max, akurat te dwa odcinki były lepsze.
Nie będę krył, że większość anime oglądam z polskimi subami, ale tu już nie czekałem na vegetę - jego tłumaczenie mi najbardziej leży, bo jest robione bezpośrednio z japońskiego.
Obejrzałem po angielsku i powiem, że jest dobrze.
Dragon Ball nie był nigdy wybitny, jednak ma fanów. Tak samo FT, nie jest super dziełem, jest oparte na sile przyjaźni.
Jednak przypada do gustu, ma wielu fanów, miło się ogląda.
Takie prawo tasiemca, wciągnie cię jak "M jak miłość", może być gniot, ale oglądasz, bo wciąga.

Cryla, tak tu przyznaje ci racje w końcu coś zaczęło się dziać. A nie jak przez 20x odcinków wiało nudą. Nawet ten mini arc z zemstą friezera okazał się zbyt denny, by dało się to oglądać xd.

Co do tłumaczenia vegety, masz rację, warto czekać na jego napisy, bo idelanie wpasowują się w klimat serii [nie to co te angielskie].

Co do wybitności, to też masz rację. Ale z tego mi jest wiadome spora ilość osób uważa, że ta seria to tylko została zrobiona bo kasy zaczęło brakować i zwyczajnie się zawiedli... Prawie zero ciekawych postaci [A wróć ci opiekunowie/ rodzeństwo zajmujące się bogami, chyba tylko oni im dobrze wyszli]

Co M jak mdłości, to ponoć niebawem będzie koniec, podobny los ponoć czeka także i klan taniec2

Offline

#51 2016-03-02 00:25:30

wtas
Użytkownik
Skąd: Gorzów Wielkopolski / Poznań
Dołączył: 2011-09-28

Odp: Dragon Ball Super

max-kun napisał:

Co M jak mdłości, to ponoć niebawem będzie koniec, podobny los ponoć czeka także i klan taniec2

i dostaniemy seriale
Parafia
Boska Moc
Tadeusz Rydzyk - święty za życia.

Offline

#52 2016-03-02 00:27:15

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Dragon Ball Super

wtas napisał:
max-kun napisał:

Co M jak mdłości, to ponoć niebawem będzie koniec, podobny los ponoć czeka także i klan taniec2

i dostaniemy seriale
Parafia
Boska Moc
Tadeusz Rydzyk - święty za życia.

I tu się mylisz xd

Pokaż spoiler
"Klan" będzie emitowany w TVP1 tylko do końca 2016 roku! Koniec "Klanu" jest już przesądzony. Dyrektor TVP1 Jan Pawlicki potwierdził, że telenowela o losach rodziny Lubiczów nie ma przyszłości. W TVP trwają już prace nad serialem, który zastąpi "Klan" w nowym roku. Mówi się, że miejsce "Klanu" zajmie nowy serial historyczny pod roboczym tytułem "Złoty wiek", którego akcja ma się rozgrywać w XVI wieku i pokazywać dworskie intrygi oraz romanse.

Koniec offtopu xd

Offline

#53 2016-03-02 00:28:28

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dragon Ball Super

max-kun napisał:
Cryla7 napisał:

Max, akurat te dwa odcinki były lepsze.
Nie będę krył, że większość anime oglądam z polskimi subami, ale tu już nie czekałem na vegetę - jego tłumaczenie mi najbardziej leży, bo jest robione bezpośrednio z japońskiego.
Obejrzałem po angielsku i powiem, że jest dobrze.
Dragon Ball nie był nigdy wybitny, jednak ma fanów. Tak samo FT, nie jest super dziełem, jest oparte na sile przyjaźni.
Jednak przypada do gustu, ma wielu fanów, miło się ogląda.
Takie prawo tasiemca, wciągnie cię jak "M jak miłość", może być gniot, ale oglądasz, bo wciąga.

Cryla, tak tu przyznaje ci racje w końcu coś zaczęło się dziać. A nie jak przez 20x odcinków wiało nudą. Nawet ten mini arc z zemstą friezera okazał się zbyt denny, by dało się to oglądać xd.

Co do tłumaczenia vegety, masz rację, warto czekać na jego napisy, bo idelanie wpasowują się w klimat serii [nie to co te angielskie].

Co do wybitności, to też masz rację. Ale z tego mi jest wiadome spora ilość osób uważa, że ta seria to tylko została zrobiona bo kasy zaczęło brakować i zwyczajnie się zawiedli... Prawie zero ciekawych postaci [A wróć ci opiekunowie/ rodzeństwo zajmujące się bogami, chyba tylko oni im dobrze wyszli]

Co M jak mdłości, to ponoć niebawem będzie koniec, podobny los ponoć czeka także i klan taniec2


Czy dla kasy? Oczywiście, a po co się robi anime? A co do poziomu Dragon Balla Super. Bardzo stare serie, mają to do siebie, że stają się kultowe. A to powoduje wzrost wymagań do kontynuacji... Sam Dragon Ball nigdy nie był wybitny, ale stał się popularny i jest często nazywany najlepszym anime o mordobiciu. Ciężko spotkać młodą osobę, która by nie słyszała o Dragon Ballu.

Polskie społeczeństwo długo było raczone gównianą wersją Dragon Balla na RTL7, ale jednak wielu pokochało i teraz ma jakieś absurdalne oczekiwania co do DBS.


FluxBB bbcode test

Offline

#54 2016-03-02 00:30:07

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Dragon Ball Super

Co do arcu z Freezerem myślę, że może on jakoś się łączyć z tym dobrym, z innego wszechświata.
Bo tak z pupy go wskrzeszać? Po co...


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#55 2016-03-02 00:31:50

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Odp: Dragon Ball Super

Cryla7 napisał:

Co do arcu z Freezerem myślę, że może on jakoś się łączyć z tym dobrym, z innego wszechświata.
Bo tak z pupy go wskrzeszać? Po co...

Ano może tak być... Krążą po necie ciekawe insynuację sugerujące iż ten dobry frieza to: A] Jego syn, B] jego reinkarnacja hehe

Offline

#56 2016-03-02 00:47:34

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Dragon Ball Super

Cryla7 napisał:

Co do arcu z Freezerem myślę, że może on jakoś się łączyć z tym dobrym, z innego wszechświata.

Raczej nie. Mają tyle wspólnego, że obaj są przedstawicielami tej samej rasy.

Offline

#57 2016-03-02 00:52:45

Cryla7
Użytkownik
Dołączył: 2013-05-25

Odp: Dragon Ball Super

Ja myślę, że ten dobry może się dowiedzieć o złym i jego sile i starać się przeciągnąć go na swoją stronę.
Te insynuacje z wyżej są po prostu głupie, to dwa różne wszechświaty.
Mnie ciekawią Saiyanie z tamtego wszechświata, jacy oni są?


TOwO6Uy.gif
Bez Białostocczyzny nie ma ojczyzny!

Offline

#58 2016-03-02 01:45:51

Luk4S
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-10

Odp: Dragon Ball Super

Cryla7 napisał:

Ja myślę, że ten dobry może się dowiedzieć o złym i jego sile i starać się przeciągnąć go na swoją stronę.
Te insynuacje z wyżej są po prostu głupie, to dwa różne wszechświaty.
Mnie ciekawią Saiyanie z tamtego wszechświata, jacy oni są?

Słabi...


FluxBB bbcode test

Offline

#59 2016-03-02 10:28:58

Tanis
Użytkownik
Skąd: Planeta Kuluglux
Dołączył: 2007-06-22

Odp: Dragon Ball Super

Cryla7 napisał:

Mnie ciekawią Saiyanie z tamtego wszechświata, jacy oni są?

Pewne jest to, że nie potrafią się transformować. A pomysł z równoległymi światami przypadkiem nie jest kradzieżą pomysłu jednego z fanów co rysuje mangę?


PS Kubusia Puchata nie spodziewałem się zobaczyć w serii Dragon ball  rotfl


PC: i5 6600k, Gainward Phoenix GTX 970, DDR4 16Gb 3200Mhz.

Offline

#60 2016-03-02 14:32:44

SoheiMajin
Moderator
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2009-04-10

Odp: Dragon Ball Super

To nie są równoległe światy, a przynajmniej nie w takim płytkim ujęciu. Na 99% nie będzie tam żadnego drugiego Goku, bo najwyraźniej historia tych wszechświatów rozeszła się na wczesnym etapie, jeśli można w ogóle tak powiedzieć. Na razie wygląda na to, że wspólne są tylko planety i rasy.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024