#41 2015-11-17 18:31:05

hazael
Użytkownik
Dołączył: 2009-04-06

Odp: Final Fantasy XIV a Realm Reborn

Umiesz czytać? 5 milionów ludzi którzy kiedykolwiek grali nie licząc 14 dniowego triala, czyli każdy kto kupił grę za 50zł. W Wowie takich kont było ponad 100 milinów. Zakładając, że z 20% to boty, to i tak ponad 80 milionów to trochę więcej niż 5, nie?. Aktywnych subskrypcji jest trochę ponad 1,2M, a w Wowie 5,6M.

Tak, umiem czytac. Nie wiem tylko skąd wziąłeś te 1,2m. Tyle to było sprzedanych kopii tej gry w miesiącu premiery.
Kilgur, ale to zależy już od samego gracza, jak lubi boost to jego sprawa, zawsze można coś tam poczytać, kwestia tego na ile jest wciągająca taka fabuła. Jestem zwolennikiem rpg i może dlatego bardziej mi pasuje FF.

Ostatnio edytowany przez hazael (2015-11-17 18:35:00)

Offline

#42 2015-11-17 22:08:10

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Final Fantasy XIV a Realm Reborn

hazael napisał:

Tak, umiem czytac. Nie wiem tylko skąd wziąłeś te 1,2m. Tyle to było sprzedanych kopii tej gry w miesiącu premiery.

Gdzies w internetach pisali jesli dobrze pamietam ze taka jest liczba aktywnych tj. oplacajacych abonament kont.

hazael napisał:

Kilgur, ale to zależy już od samego gracza, jak lubi boost to jego sprawa, zawsze można coś tam poczytać, kwestia tego na ile jest wciągająca taka fabuła. Jestem zwolennikiem rpg i może dlatego bardziej mi pasuje FF.

Wow ma dobre lore, problem taki ze od polaczenia z activision blizzard zarazil sie chciwoscia i ksiegowi graja w tej firmie pierwsze skrzypce. Przecierz mogli przerobic gre po woltk i zrobic main questa w taki sposob ze czlowiek zaklada postac robi robi go i dochodzi sobie na nim samym spokojnie do lvl wymaganego przez ostatni dodatek. Ale lepiej trzaskac pety i mounty do shopa zeby wiecej $$ z frajerow wyciagnac smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-11-17 22:09:46)


ara ara...

Offline

#43 2015-12-22 22:07:34

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Final Fantasy XIV a Realm Reborn

Wiec jest na https://www.humblebundle.com/ pack i jak zaplaci sie wiecej niz 3,92$ to dostaje sie miedzy innymi Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, wychodzi cos kolo 15 zl i oczywiscie jest w tym 30 dni za free wiec jak ktos chce sobie sprawdzic to chyba najlepsza okazja.

edit. cena to teraz 5$

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2015-12-23 11:42:07)


ara ara...

Offline

#44 2015-12-23 14:00:51

Skuty
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2012-04-02

Odp: Final Fantasy XIV a Realm Reborn

Mam jeden klucz do oddania z Square Enix 2015 Holiday Surprise Box.

Klucz jest na podstawową wersje gry+30 dni, nie można nim przedłużyć aktualnego abonamentu, ani dodać do istniejącego konta z wersją trial, bo później jakimiś błędami sypie przy próbie zalogowania, że niby konto trial wygasło, przynajmniej tak piszą na forach. Trzeba założyć nowe konto na SE mog station i tam dopiero aktywować grę.

Klucz oddam komuś z jakimś tam stażem na ANSI. Dlatego też zignoruje wszystkie prośby od kont założonych w kilku ostatnich tygodniach(wysyp obrońców onlajnów w sławnym temacie)

Zainteresowani PW oczkod

Offline

#45 2015-12-25 00:57:25

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Final Fantasy XIV a Realm Reborn

Skuty napisał:

Mam jeden klucz do oddania z Square Enix 2015 Holiday Surprise Box.

Klucz jest na podstawową wersje gry+30 dni, nie można nim przedłużyć aktualnego abonamentu, ani dodać do istniejącego konta z wersją trial, bo później jakimiś błędami sypie przy próbie zalogowania, że niby konto trial wygasło, przynajmniej tak piszą na forach. Trzeba założyć nowe konto na SE mog station i tam dopiero aktywować grę.

Klucz oddam komuś z jakimś tam stażem na ANSI. Dlatego też zignoruje wszystkie prośby od kont założonych w kilku ostatnich tygodniach(wysyp obrońców onlajnów w sławnym temacie)

Zainteresowani PW oczkod

Razem z CD-Keyem, daj tej osobie wygenerowany referral code. Gwarantowany profit dla obu stron oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024