#121 2017-08-08 20:24:01

Tup
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2017-08-02

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Grucha00 napisał:
Besamir napisał:

Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby po wydania b-subs łazić na kanały bodzia?

Nie oszukujmy się jak chcę dostać twoje wydanie, to idę na jego kanał zawsze tam jesteś, i zawsze się pytam o linka którego zresztą dostaje od Ciebie albo ludzi tam przesiadujących. Tylko ludzie którzy się poddają, którym ciężko się zapytać sprawiają najwięcej płaczu bo pobrać nie mogą.

Nie wszyscy są informatykami lub znają angielski na takim poziomie, aby czytać FAQ na imitacji wikipedii. xD Powinna gdzieś być polska instrukcja lub po prostu dopisek na waszym blogu czyt tutaj "o napisy prosimy o kontakt na pw od kogoś z ekipy" - wtedy ty decydujesz, komu chcesz je przekazać, a komu nie.

Ostatnio edytowany przez Tup (2017-08-08 20:27:21)

Offline

#122 2017-08-08 20:26:20

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Tup napisał:
Grucha00 napisał:
Besamir napisał:

Kto w ogóle wpadł na pomysł, żeby po wydania b-subs łazić na kanały bodzia?

Nie oszukujmy się jak chcę dostać twoje wydanie, to idę na jego kanał zawsze tam jesteś, i zawsze się pytam o linka którego zresztą dostaje od Ciebie albo ludzi tam przesiadujących. Tylko ludzie którzy się poddają, którym ciężko się zapytać sprawiają najwięcej płaczu bo pobrać nie mogą.

Nie wszyscy są informatykami lub znają angielski na takim poziomie, aby czytać FAQ na imitacji wikipedii. xD

Nie wszyscy muszą to pobrać. Można też tak powiedzieć smile


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#123 2017-08-08 20:31:07

Tup
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2017-08-02

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Dla mnie to jest w ogóle chora sytuacja. Okej, walczycie z online... Jednakże jeżeli nie chcecie udostępniać w prostszy sposób swoi napisów lub w ogóle to po co coś tłumaczycie? xD Nigdzie nie macie na blogu instrukcji, jak waszym zdaniem osoba w wieku 12-15 lat ogarnie sobie jakieś wiersze z programowania czy innego badziewia? Nikt nie musi być geniuszem i wszystkiego ogarniać, są osoby, które po prostu nie potrafią czegoś pojąć tak szybko, jak inni.

Jeszcze wielką łaskę robić, że swoją pracę musiałeś wrzucić na host, omg..., bo jakieś nieogary nie potrafią z bota pobrać.

Bodziu, tak w ogóle dużo wcześniej napisałam Ci pw, czy udzielisz mi pomocy i nawet nie odpisałeś/nie otworzyłeś, nie mam pojęcia. xD

Ostatnio edytowany przez Tup (2017-08-08 20:36:34)

Offline

#124 2017-08-08 20:38:05

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Tup napisał:

Jeszcze wielką łaskę robić, że swoją pracę musiałeś wrzucić na host, omg..., bo jakieś nieogary nie potrafią z bota pobrać

Ty nic nie rozumiesz nie? A jak w końcu to zrozumiesz to się zorientujesz o co chodzi.

Offline

#125 2017-08-08 20:38:20

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Tup napisał:

Nigdzie nie macie na blogu instrukcji, jak waszym zdaniem osoba w wieku 12-15 lat ogarnie sobie jakieś wiersze z programowania czy innego badziewia?

Na tym forum było takich poradników chyba już 5 (w tym obrazkowy), ale najlepiej dalej pisać, że ludzie mają trudno, a ci tłumacze są źli, co nie? Bo się nawet paru minut nie chce poświęcić na szukanie, a tłumaczowi ma się chcieć poświęcać dużo więcej na tłumaczenie lub upload. Nie wszyscy mają szybkiego neta. Ja taki odcinek wrzucam z 40 min.

Tup napisał:

Bodziu, tak w ogóle dużo wcześniej napisałam Ci pw, czy udzielisz mi pomocy i nawet nie odpisałeś/nie otworzyłeś, nie mam pojęcia. xD

A czemu do bodzia? Co on ma do tego?

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2017-08-08 20:39:41)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#126 2017-08-08 20:43:45

Tup
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2017-08-02

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Hunter Killer napisał:
Tup napisał:

Nigdzie nie macie na blogu instrukcji, jak waszym zdaniem osoba w wieku 12-15 lat ogarnie sobie jakieś wiersze z programowania czy innego badziewia?

Na tym forum było takich poradników chyba już 5 (w tym obrazkowy), ale najlepiej dalej pisać, że ludzie mają trudno, a ci tłumacze są źli, co nie? Bo się nawet paru minut nie chce poświęcić na szukanie, a tłumaczowi ma się chcieć poświęcać dużo więcej na tłumaczenie lub upload. Nie wszyscy mają szybkiego neta. Ja taki odcinek wrzucam z 40 min.

Tup napisał:

Bodziu, tak w ogóle dużo wcześniej napisałam Ci pw, czy udzielisz mi pomocy i nawet nie odpisałeś/nie otworzyłeś, nie mam pojęcia. xD

A czemu do bodzia? Co on ma do tego?

Szukałam i to nie tylko ja, po czym stwierdziliśmy, że nie da rady i przyszedł pomysł napisania do osoby, która ponoć wstawiła informacje o odcinku i tutaj przepraszam, moja wina, pomyliłam nicki - Besamir. xD

Grucha00 napisał:
Tup napisał:

Jeszcze wielką łaskę robić, że swoją pracę musiałeś wrzucić na host, omg..., bo jakieś nieogary nie potrafią z bota pobrać

Ty nic nie rozumiesz nie? A jak w końcu to zrozumiesz to się zorientujesz o co chodzi.

Jestem zwykłym zjadaczem chleba, który czasami coś obejrzy i jakoś nie interesują mnie wojny pomiędzy grupami a onlajnem, bo i tak nie oglądam nic na stronach tego typu. xd

Chyba lepiej skończyć ten wywód, bo moim zdaniem i tak do niczego nie prowadzi. xD No, nic, dzięki za serie i powodzenia przy następnych projektach.

Ostatnio edytowany przez Tup (2017-08-08 20:49:11)

Offline

#127 2017-08-08 21:14:46

Usui-san
Użytkownik
Dołączył: 2010-06-19

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Tup napisał:

Bodziu, tak w ogóle dużo wcześniej napisałam Ci pw, czy udzielisz mi pomocy i nawet nie odpisałeś/nie otworzyłeś, nie mam pojęcia. xD

Popatrz sobie w jego profil KIEDY OSTATNI RAZ był dostępny.

Hunter Killer napisał:

Na tym forum było takich poradników chyba już 5 (w tym obrazkowy).

Fajnie że były, chociaż jeden powinien być podpięty.

A co do tej dramy to gdyby ktoś nie udostępnił linka to by tego nie było. No ale cóż...

Offline

#128 2017-08-08 21:23:23

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Usui-san napisał:
Hunter Killer napisał:

Na tym forum było takich poradników chyba już 5 (w tym obrazkowy).

Fajnie że były, chociaż jeden powinien być podpięty.

A co do tej dramy to gdyby ktoś nie udostępnił linka to by tego nie było. No ale cóż...

Była propozycja, by był podpięty na stronie głównej, ale administracja chyba zignorowała tę prośbę, ale pewien nie jestem.
Wpisałem w google: "pobieranie anime z IRC'. Na trzeciej pozycji: klik.

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2017-08-08 21:24:10)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#129 2017-08-08 21:41:00

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Podczas wojny najwięcej cywili ginie, tu nic się nie zmieniło.


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#130 2017-08-08 22:02:08

Mezrox
Użytkownik
Dołączył: 2014-11-02

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Nie wiem czy powinienem się wypowiadać, ale sam miałem problem z pobraniem odcinka. Raz, że wydawało mi się, że zapomniałem jak to się robi, dwa że mimo zarejestrowanego nicku nie mogłem nic napisać na kanale, ale jak sami wyżej pisaliście PM działa bez problemu i miła dusza mi pomogła. Skoro więc mi się udało to raczej każdy sobie poradzi. I tak się ciesze, że to był tylko IRC, a nie lista z linkiem na maila bo nie wiem czy jeszcze gdzieś tam widnieję. Także nie ma co się spinać, mogło być gorzej smile_big
Niemal zapomniałem, dzięki za serię ^^.

Ostatnio edytowany przez Mezrox (2017-08-08 22:04:11)

Offline

#131 2017-08-08 23:57:44

haitani
Użytkownik
Dołączył: 2009-01-11

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Linki na maila, mimo że w Swoim czasie to rozwiązanie też wzbudziło sporo kontrowersji było dla mnie lepszym rozwiązaniem niż wbijanie na Irca i proszenie się za każdym razem o odcinek. Szkoda, że to rozwiązanie umarło śmiercią naturalną .

Offline

#132 2017-08-09 00:45:46

Animazon
Użytkownik
Dołączył: 2014-10-31

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Tup napisał:

Dla mnie to jest w ogóle chora sytuacja. Okej, walczycie z online... Jednakże jeżeli nie chcecie udostępniać w prostszy sposób swoi napisów lub w ogóle to po co coś tłumaczycie? xD

A może tłumaczą dla siebie i tych, którzy są to docenić i poświęcić mały ułamek czasu (w stosunku do tego ile zajmuje tłumaczenie) aby zrozumieć sposób i zasady pobierania tych plików.

Nie podoba się - to czekaj aż wycieknie na online i wtedy obejrzyj.  cool

Offline

#133 2017-08-09 01:19:50

ipos
Użytkownik
Dołączył: 2014-06-26

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Plus oglądania na onlajnie jest taki, że można sprawdzić swoją znajomość japońskiego. los

Offline

#134 2017-08-09 11:27:50

sergeron
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-22

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Plus onlajnów jest taki, że działają
TgjtpB8.png

Offline

#135 2017-08-09 12:26:42

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

sergeron napisał:

Plus onlajnów jest taki, że działają
http://i.imgur.com/TgjtpB8.png

Dziwne, nie?

Besamir napisał:

I żeby uniknąć dalszego płaczu - plik wyleciał z bota. Obecnie wydanie siedzi na mega, a dostanie linku wcale nie jest takie trudne.

Radzę poczytać temat oczkod


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#136 2017-08-09 12:38:11

sergeron
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-22

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Teraz widzę, że podczas czytania postów całkowicie mi umknęła 6 strona. Zresztą w końcu znalazłem to wydanie (chociaż pewnie nie z oficjalnego źródła, z którego powinno być, ale to już odrębna sprawa). Nie rozumiem po co było to usuwać z XDCC, ale to już nie moja sprawa w co się bawicie.

Offline

#137 2017-08-09 17:35:45

Mallow
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-25

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Ja w ogóle nie rozumiem tej formy dystrybucji. To tak jakbyś zrobił napisy do przysłowiowej szufladki, nie dawał im nikomu poza tymi, którzy do ciebie przyjdą i sami sobie wezmą z tej szufladki, a rozpowiadał na cały świat że je zrobiłeś.


w27FypF.gifSmhaRyA.jpg

Offline

#138 2017-08-09 17:39:16

Besamir
Użytkownik
Skąd: Skierniewice
Dołączył: 2007-11-10

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Zapominacie o jednej rzeczy - ja nikomu nie każę oglądać moich wydań. Jak macie problemy ze sposobem dystrybucji, to przecież są ripy HS'u czy kijowej jakości łonlajny. Do wyboru, do koloru.


Mallow napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem tej formy dystrybucji. To tak jakbyś zrobił napisy do przysłowiowej szufladki, nie dawał im nikomu poza tymi, którzy do ciebie przyjdą i sami sobie wezmą z tej szufladki, a rozpowiadał na cały świat że je zrobiłeś.

Na mojej liście mailingowej jest prawie 200 osób, więc Twoje nawiązanie do szufladki jest średnio trafione.

Ostatnio edytowany przez Besamir (2017-08-09 17:49:56)

Offline

#139 2017-08-09 18:00:05

samael16
Użytkownik
Dołączył: 2008-03-24

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Mallow, kobieto ogarnij się i zamiast robić pyskówki zrób to co robi każdy normalny użytkownik zapytaj się, chociaż teraz to chyba będzie ciężko smile_big

Offline

#140 2017-08-09 18:01:07

Mallow
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-25

Odp: [b-subs] Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! 2 [zakończone]

Besamir napisał:

Zapominacie o jednej rzeczy - ja nikomu nie każę oglądać moich wydań.

Ale i też nie ułatwiasz ich zdobycia ludziom którzy chcą je obejrzeć, tylko chcesz by zainstalowali jakiś program (sama nie wiedziałam co to irc póki nie wygooglowałam) którego będą pewnie używać raz na ruski rok, zarejestrować swój pseudonim na serwerze na którym znajduje się twój kanał i dopiero poprosić o link na owym kanale. To tak jakby chcieć zrobić sztuczny tłok, bo mało kto tam zagląda.

Besamir napisał:

Na mojej liście mailingowej jest prawie 200 osób, więc Twoja szufladka jest średnio trafiona.

A jestem ciekawa ile z tych 200 osób odpisze chociażby "Dzięki" po dostaniu maila.

Samej walki z anime online też nie rozumiem, bo jak raz zamieścisz swoje tłumaczenie na necie, to zawsze się trafi ktoś, kto je wrzuci gdzie indziej albo w innej formie. Sama oglądam kilka tytułów online (np Pokemon Sun & Moon), bo niektóre grupy wydają tylko tam, a nie w napisach na AnimeSub czy hardsubach. Cóż, nie chcę wywoływać niepotrzebnej dyskusji, więc na tym skończę. Liczę, że twoje (i innych) przyszłe wydania będą łatwiej dostępne od tej OVA.

samael16 napisał:

Mallow, kobieto ogarnij się i zamiast robić pyskówki zrób to co robi każdy normalny użytkownik zapytaj się, chociaż teraz to chyba będzie ciężko smile_big

Ja robię pyskówki? O.o Przecież nie kłócę się ani nic tylko wyrażam własne zdanie na temat tego jak ten ostatni odcinek jest udostępniany.

Ostatnio edytowany przez Mallow (2017-08-09 18:04:08)


w27FypF.gifSmhaRyA.jpg

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024