#101 2017-05-28 00:40:01

karpato
Użytkownik
Dołączył: 2015-01-05

Odp: Licencja loga anime odcinki i ich groźby sądowe

Eftar napisał:
karpato napisał:

I poszło pismo do "2x2". Na odpowiedź pewnie będziemy czekać do poniedziałku. Ale sądzę, że oni też się zainteresują sprawą jezor.

Jak macie jeszcze pomysły do kogo tam posmarować pisemka to jestem otwarty na propozycje.

Jak masz jakiś gotowy szablon, to zapodaj. jezor


Wszystko piszę z głowy bez szablonów więc inna platforma/osoba = inna formułka i styl prowadzenia rozmowy.

Ogólnie śmieszy Mnie ta śmieszna formułka, że gejdorek umywa ręce od tego co jest na stronce.

1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania
wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.

Oczyfka gejdupka może walić głupa i pokazywać żółte papiery czy podawać inna chorobę psychiczną, że on nie wiedział iż to jest nielegalne itp itd. Oraz krzyczeć, że to CI WINNI I NIEDOBRZY UŻYTKOWNICY wrzucali to na jego stronkę a nie on. Może by przeszło gdyby nie to, że się podpisywał pod własnymi upami +  nie zapomnijmy o "ABY na ODPIERDOL" znane jako ało subs iii

2. Rozporządzanie i korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy utworu pierwotnego (prawo zależne), chyba że autorskie prawa majątkowe do utworu pierwotnego wygasły.

gdzie też jest wpisany jako część ekipy która "łamie" prawo.

Może się mylę i piszę głupoty. Jeśli coś by było nie tak to proszę o poprawienie mojego rozumowania.

Ostatnio edytowany przez karpato (2017-05-28 00:50:23)

Offline

#102 2017-05-28 18:35:56

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Licencja loga anime odcinki i ich groźby sądowe

Człowiek idzie na dwa dni do pracy, wraca do miasta i oczom ukazuje się to coś. Chociaż się nie spodziewałem, że będę musiał rozdać bany.
Tak więc poszły tymczasowe bany za szerzenie nienawiści i wyzwiska. Tak na ochłodę w te upalne dni.
Temat zamykam. Pozdrawiam. Życzę miłego i bezstresowego dnia. oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024