#21 2006-02-04 00:39:28

robak
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2005-10-13

Odp: Zmiany na Animesub

gracol napisał:

To już masz w swoim profilu jezor

Właśnie przed chwilą zauważyłem oczkod

Niektóży lubią statystyki jako ciekawostki smile

Ostatnio edytowany przez robak (2006-02-04 00:47:43)

Offline

#22 2006-02-04 00:45:55

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Zmiany na Animesub

Może co do forumowej wyszukiwarki. Czasami znamy dokładnie, jaki był tytuł danego tematu, jednak nie ma takiej funkcji w wyszukiwarce. Są tylko "Tytuł i tekst wiadomości" oraz "Tylko tekst wiadomości". przez co gdy podajemy konkretny temat (np: "mam pomysł") to i tak musimy się go nieżle naszukać. Myślałem, że jak zaznaczę "temat wątku" to bedzie na górze, jednak to ustawia tematy alfabetycznie (to już ułatwia wyszukiwanie), jednak z tego co pamiętam w starej wyszukiwarce chyba ustawiano od tego, który jest najbardziej prawdopodobny. Stąd moja propozycja dorzucenia do "Przeszukaj" rubryczki "Tylko tytuł wiadomości". Nie wiem, ale chyba by to rozwiazało sprawę i ułatwiło zycie.:)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#23 2006-02-04 00:57:21

karoleq114
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-01-16

Odp: Zmiany na Animesub

Zgadzam sie z Robakiem pare dodatkowych statystyk by sie przydalo. sam czasami lubie poprzegladac profile forumowiczow:P:P

Offline

#24 2006-02-04 01:30:27

constans73
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2005-07-25

Odp: Zmiany na Animesub

Mi najbardziej w nowym brakuje jak już wszęniej mówiłem na wątku << Nowe forum >> tego oznaczania tematów słowem <<Nowe>>.
Co pozwalało mi wygodnie śledzić nowe wypowiedzi na forum. teraz odczuwam że bardziej uciązliwe.
A tak poza tym kolor żułty jako tło mógłby byc bardziej nasycony. Chciałem przez to powiedzieć że nie ciemniejszy, nie taki blady jak teraz ale bardziej soczysty. Naprzykłat taki jaki ma cytryna.

Ponadto chce podziękować za pomysł realizacje tego forum. Za chęci dzięki którym taka wartościwa forma sztuki, rozrywki i hobby może się rozwijać. I że przynajmniej mój światopoglad moze sie rozwijać

Gratuluje umiejetności i tego że są coraz lepsze.[okej]

Offline

#25 2006-02-04 01:35:32

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Zmiany na Animesub

constans73 napisał:

A tak poza tym kolor żułty jako tło mógłby byc bardziej nasycony. Chciałem przez to powiedzieć że nie ciemniejszy, nie taki blady jak teraz ale bardziej soczysty. Naprzykłat taki jaki ma cytryna.

Pomieszaj sobie ustawieniami monitora. Większość woli chyba dla higieny łagodne, stonowane barwy.

Offline

#26 2006-02-04 03:15:17

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zmiany na Animesub

A może tak jakaś przeszukiwarka poszukiwanych napisów coby nie trzeba całości ciągle przeglądać tylko wpisać dany tytuł?
Ułatwiło by to przeszukiwanie i ograniczyłoby powtarzanie się tych samych tytułów (gdy ktoś nie zauważy że taki tytuł już jest).
Ale to tylko taki pomysł powstały pod wpływem chwili[baka]


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#27 2006-02-04 03:17:11

constans73
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2005-07-25

Odp: Zmiany na Animesub

Skoro większość tak chce, ja nie będę się sprzeciwiał. Ale jak historyczne doświatczenie uczy, większość nie oznacza słuszne.
Ja tylko wyrażam swoje osobiste zdanie oparte na osobistych wrażeniach. Co jest obowiąskiem jako uczestnika tego forum.

A pozatym wszystkim życze aby te forum było najlepszym forum Anime na świecie. I jak już kiedyś mówiłem. Animaniacy wszytkich krajów łaczcie się dla naszego wspólnego animowanego dobra.

To była odpowieć na powyższą uwagę dotyczącą mojej poprzedniej wypowiedzi.

Ps: Przepraszam jeśli kogoś niechcący obraziłem.:D:D:D

Offline

#28 2006-02-04 12:03:18

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Zmiany na Animesub

Ja bym bardzo chciał żeby, jeśli napisy mają 2 autorów obydwoje mogli je edytować. A co do awatarów to proponuję 75 na 75, były by trochę większe, ale nie aż tak (takie w sam raz):D

Offline

#29 2006-02-04 12:53:00

waski_jestem
Użytkownik
Skąd: wawa
Dołączył: 2005-03-20

Odp: Zmiany na Animesub

Co do mozliwosci edytowani przez osoby ktore sa autorami tektu, to chyba prostrzym rozwiazaniem jest to co teraz istnieje. Ale nie powiem to nie goopi pomysl, tyle ze moze byc zbyt skomplikowany a pozytku z niego mialo by niewielu8-D
Opcja z data ostatniego logowania tez ma cos w sobie smile_big ale ilosc logowan nie jest juz dobrym rozwiazaniem moim skromnym zdaniem


gdyby tylko czlowiek mial troche wiecej czasu i lepiej znak angielski [z 2 mozna cos zrobic, z 1?]

Offline

#30 2006-02-04 15:00:20

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Zmiany na Animesub

Waski albo chociaż żeby można było zaznaczyć, że jest dwóch autorów, bo teraz jak się napisze po przecinku albo po & nie zawsze dodaje się do profilu drugiej osoby. Niektórym może się to nie podobać. Niby zrobili napisy, a nie maja nic w profilu. Choć i tak nie jest to jakoś bardzo potrzebne, ale jakby było to bym się ucieszył smile Co do usuwania napisów to myślę, że można by już wyrzucić wszystkie angielskie/włoskie/francuskie napisy do CT Road to 2002 (bez kinówek, bo nie ma wszystkich przetłumaczonych, ale seria jest cała) cool

Ostatnio edytowany przez krzysiek113 (2006-02-04 15:00:52)

Offline

#31 2006-02-04 17:11:02

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Zmiany na Animesub

constans73 napisał:

Skoro większość tak chce, ja nie będę się sprzeciwiał.

Nie wiem, czego chce większość (to mogłaby wyjaśnić ankieta) - ale na zdrowy rozum: patrzenie godzinami na oczoje?ny żółty, karmazynowy, fioletowy itp. męczy wzrok, a może się mylę?

Offline

#32 2006-02-04 17:31:44

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Zmiany na Animesub

Wzrok męczy wielogodzinne siedzenie przed monitorem, odbiornikiem TV a dany kolor może to tylko przyśpieszyć lub opóźnić.
Akurat zielony jest najzdrowszy dla oka i on nie działa aż tak "destrukcyjnie" a co do żółtego/pomarańczowego to nie mam pojęcia jezor

EDIT: hmm... Czy ja mam tylko takie wrażenie czy wszystkim zniknęły Sygnaturki? placze

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2006-02-04 17:35:04)


10721827ve.gif

Offline

#33 2006-02-04 17:37:31

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Zmiany na Animesub

Kisiel napisał:

EDIT: hmm... Czy ja mam tylko takie wrażenie czy wszystkim zniknęły Sygnaturki? placze

Hmm, może powinieneś to sobie zmienić w profilu, bo teraz jest tam funkcja odpowiedzialna właśnie za wyświetlanie sygnatur na forum.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#34 2006-02-04 17:50:38

Maku
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-02

Odp: Zmiany na Animesub

Ja bym dodał takie coś gdzie wyświetla sią np. na dole postu napis "Nieprzeczytane" ułatwia to odnalezienia miejsca w którym się skończyło czytać jeśli wątek za bardzo się rozbuduje podczas czyjejś nieobecności.

Dodał bym też powiadomienia na maila o dodanych napisach np. żeby wysyłało mi powiedomienie kiedy ktoś doda napisy do "Bleach"

Ostatnio edytowany przez Maku (2006-02-04 17:51:08)

Offline

#35 2006-02-04 18:05:54

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Zmiany na Animesub

Winged napisał:

Hmm, może powinieneś to sobie zmienić w profilu, bo teraz jest tam funkcja odpowiedzialna właśnie za wyświetlanie sygnatur na forum.

Wielkie dzięki Winged smile - pomogło!


10721827ve.gif

Offline

#36 2006-02-04 19:34:48

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Zmiany na Animesub

Widze, część zmian już wprowadzona i wykonana jest w pełni tak jak się spodziewałem smile Dobra robota!

Osobiście przyznam się też, że jestem Ciekaw co Taipan sądzi o niektórych propozycjach (nie tylko moich). Które można wprowadzić, które się nie nadają, lub mu nie podobają.

Pozdrawiam

Offline

#37 2006-02-04 20:55:12

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Zmiany na Animesub

Po przemyśleniach doszedłem do następujących wniosków:

1) Kasowania napisów przez samych użytkowników nie będzie, tak samo jak nie będzie możliwości zmiany wpisanych tytułów. To rodzi za dużo zamieszania.
2) Zmiany systemu komentarzy, ich edycja, wyszukiwanie zostanie wprowadzone. Tylko musicie jeszcze  na to trochę poczekać.
3) Zwiększenia ilości najczęściej ściąganych napisów nie będzie, ponieważ taką opcję daje wyszukiwarka. Wystarczy zadać odpowiednie zapytanie. Ale żebyście nie musieli za dużo myśleć, to samemu skontruję takie zapytanie i dam je na stronie głównej oczkod
4) Będą większe avatary. To można szybko zmienić, tylko najpierw musiałbym też zmienić inne strony, gdzie avatary się pojawiają.
5) Nie zostanie wprowadzona opcja Top Tłumacze, ponieważ z założenia każdy kto tłumaczy stara się jak najlepiej. A będąc obiektywnym nie mogę nikogo uznawać za lepszego/gorszego. Wszyscy na Animesub są równi smile
6) "Edycja ostatniego postu w wątku spowoduje taki sam stan wątku jak odpowiedź" - nie wprowadzę tego, ponieważ ludzie bardzo często modyfikują swoje posty, i wtedy bez sensu byłobaba opcja "Modyfikowano" skoro i tak zawsze modyfikowany posty by szły na koniec.
7) "Sprawdzanie czy wyświetlany w poście obrazek ma wymiary mniejsze niż X, Y. Jeśli tak to generowanie tymczasowej miniaturki będącyej linkiem do oryginału". Ta opcja również nie zostanie wprowadzona, ponieważ po pierwsze zapis samego posta mógłby potrwać kilka minut (przecież najpierw na serwer trzeba pobrać wszystkie obrazki a później je obrobić), trzeba by było robić spis obrazków z każdego poście, później sprawdzać czy obrazki nie zostały usunięte przy modyfikacji (jeżeli tak, to również mają być skasowane z serwear), więc za dużo kłopotu z tym by było.
8) "Możliwość zautomatyzowania pobierania - ustawiam sobie, że chce np co tydzień dostawać na maila/FTP paczkę ze wszystkimi napisami z tego tygodnia." Tego też na pewno nie wprowadzę. My chcemy, żeby ludzie wchodzili na Animesub, a nie jej unikali smile
9) "Możliwość usunięcia swojego ostatniego posta o ile nikt na niego nie odpowiedział. Dzięki temu jak komuś się zdarzy dubel to będzie mógł sam go usunąć". Dubli już nie będzie, a jeżeli nawet, to można wysłać do moderatora zgłoszenie - my bardzo szybko reagujemy smile
10) "Poprawienie algorytmu cenzurowania". Cenzura została zdjęta z Animesub.
11) "Możliwość wyłączenia emotek w pisanym poście". To pewnie wprowadzę.
12) Napis "Nowy" przy wątkach zostanie wprowadzony.
13) Kolory forum już zostały zmienione na mniej rażące, ale jeśli jeszcze uważacie, że nie jest OK, to dajcie znać.
14) Wyszukiwarka poszukiwanych napisów również będzie.
15) Edycji napisów przez dwóch autorów nie będzie.

Offline

#38 2006-02-04 21:03:59

Gamelord
Użytkownik
Skąd: Rybnik
Dołączył: 2004-08-31

Odp: Zmiany na Animesub

Mi najbardziej brakuje jakiegoś panelu, w którym autor będzie mógł zobaczyć WSZYSTKIE komentarze dotyczące jego napisów, ładnie posegregowane z możliwością odpowiedzi. To bardzo by ułatwiło pracę osobom, które mają udostępnione po kilkaset napisów (nie chodzi tutaj o mnie, ale i mi ułatwiłoby to pracę). Mam nadzieję, że zostanie takie coś wprowadzone.

taipan napisał:

Już powino być Ok.

Dziękuję za naprawienie błędu z Mozillą Firefox.

Offline

#39 2006-02-04 21:08:06

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Zmiany na Animesub

Gamelord napisał:

Mi najbardziej brakuje jakiegoś panelu, w którym autor będzie mógł zobaczyć WSZYSTKIE komentarze dotyczące jego napisów, ładnie posegregowane z możliwością odpowiedzi. To bardzo by ułatwiło pracę osobom, które mają udostępnione po kilkaset napisów (nie chodzi tutaj o mnie, ale i mi ułatwiłoby to pracę). Mam nadzieję, że zostanie takie coś wprowadzone.

Oj tak. Taka opcja byłaby rewelacyjna! smile

Offline

#40 2006-02-04 21:09:32

robak
Użytkownik
Skąd: Płock
Dołączył: 2005-10-13

Odp: Zmiany na Animesub

Więcej nie niż tak e:P ale może i to lepiej, niektore zmiany rzeczywiscie sa niepotrzebne.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024