#241 2007-02-17 01:36:45

Jasmine
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-01

Odp: Najlepsze Hentai...

Maniack napisał:
Cain napisał:

4. Freeman, ja Ci mogę streścić każde hentai w kilku zdaniach. Chcesz? Strzeszczę Ci to w kilku słowach a nawet jednym. Jedno wielkie pierd..., nie mogę mówić, mama w kuchni... hehe

Nie wal spojlerów bzdura

smile_big Wiecie co, jeszcze nigdy się na żadnym topicu tak nie uśmiałam smile_big Niech nikt nie waży się go usuwać - zamierzam go czytać, jak będę przybita jezor

Aż chyba w wolnej chwili sięgnę po jakieś tytuły polecane przez Toma i sama zobaczę, jak wyglądają świetne hentaie. Co do Bible Black, to z tego co pamiętam miało fajne zakończenie <w sensie fabularnie zaskakujące jezor>.

Tom, a co myślisz o Immoral Sisters?

Offline

#242 2007-02-17 02:00:06

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Najlepsze Hentai...

Jak to co: że ma przepiękną kreskę i wciągającą, ambitną fabułę.

Offline

#243 2007-02-17 02:01:44

animemanga
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-08-23

Odp: Najlepsze Hentai...

R4Zi3L napisał:

a moze tomxxx robi jakis test przychologiczny? kto dłużej wytrzyma taka dyskusje?

Zazwyczaj nerwy puszczają modom i test się kończy smutny .

Yaqb napisał:

Proszę o wyrozumiałość dla tomxxx'a, bo chłop obejrzał ponad 50 produkcji zwanych hentai i nie oślepł.

To ja obejrzałem 50 on mówił o 200 slina, z tym że z tym oślepnięciem to jest coś na rzeczy, widzieć widzę ale monitor mi siada klnie.

Offline

#244 2007-02-17 02:05:06

Jasmine
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-01

Odp: Najlepsze Hentai...

Ciii Hiki jezor Nie podpowiadaj jezor

Offline

#245 2007-02-17 02:15:49

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Najlepsze Hentai...

smieszny temat?
ja czuje sie jak w zoo przed klatką z małpami, ale cii.. małpia/polska tolerancja nie przeraza mnie tak jak Toma.

( No patrzcie coscie zrobili. Chłopak zamknał sie w sobie! hehehe )

Ostatnio edytowany przez Yaku (2007-02-17 02:19:22)


center

Offline

#246 2007-02-17 02:23:27

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Najlepsze Hentai...

[cytuj]Immoral Sisters to najsmutniejsze anime jakie widziałem chociaż oczywiście widziałem smutniejsze anime niż Immoral Sisters. Immoral Sisters to najlepsze hentai jakie powstało.Jest bardzo ostre ale zrobione perfekcyjnie.To dla tych co chcą obejrzeć hentai z wyśmienitą fabułą. Immoral Sisters kreskę ma co prawda ładną ,ale to nic takiego nadzwyczajnego.I pod względem fabuły i kreski są dużo lepsze tytuły. Jeszcze nie oglądałem Immoral Sisters ale słyszałem że to świetne hentai. Jest to hentai z najlepszą animacją muzyką i fabułą która się bardzo rzadka zdarza. Kreska jest przepiękna ale fabularnie jest również bardzo ciekawe tyle tylko że powinni fabułę bardziej rozwinąć. Tym bardziej ostatni odcinek był cienki. Wśród hentai to absolutny hit i to nie tylko moje zdanie ale ogólna opinia. Jak ktoś nie oglądał to niech się nie odzywa bo tylko zaśmieca temat. No ale jak ktoś jest przygłupi to będzie chrzanił że Immoral Sisters nie jest najlepszy. Banda przygłupów z was. Jak ktoś śmieje się z Immoral Sisters to jest głupi. Nie mówię o nikim konkretnie lecz odpowiednie osoby na pewno wiedzą o kim mówię. I jak ktoś widział kilka produkcji i sądzi że dzięki temu ma już tam jakąś wiedzę o hentajach to jest śmieszny. Jeśli ktoś uważa Immoral Sisters za marne to jest nienormalny.[/quote]

Wiem, jestem złym człowiekiem, ale nie mogłem się powstrzymać. Oszczędziłem nam wszystkim kilku stron wątku i rzucania grochem o ścianę i złożyłem standardową recenzję pierwszego z brzegu hentaia (padło akurat na Immoral Sisters) w wykonaniu pierwszego wśród hentaimasterów świata.

Najlepsze zostawiłem jednak na koniec (teraz będę naprawdę okrutny):

nie to było jednak zbyt okrutne.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2007-02-17 02:29:26)

Offline

#247 2007-02-17 02:32:59

Evul
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2004-08-18

Odp: Najlepsze Hentai...

Freeman to było dobre smile. Nie usuwaj tego ;/

Ostatnio edytowany przez Evul (2007-02-17 02:33:25)

Offline

#248 2007-02-17 02:38:00

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Najlepsze Hentai...

Zamierzasz zostac doktorem Hyde? Koszmar w oczach.. jak teraz zasne? Nawet misio nie pomoze > doktor Freeman


center

Offline

#249 2007-02-17 02:45:50

Klamot
Użytkownik
Skąd: Thorn
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Najlepsze Hentai...

co napisal?co napisal?co napisal?co napisal?co napisal?co napisal?co napisal?co napisal?
anfan to moj ulubiony pokemon !

Offline

#250 2007-02-17 03:13:53

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Najlepsze Hentai...

[cytuj]Immoral Sisters to najsmutniejsze anime jakie widziałem chociaż oczywiście widziałem smutniejsze anime niż Immoral Sisters. Immoral Sisters to najlepsze hentai jakie powstało.Jest bardzo ostre ale zrobione perfekcyjnie.To dla tych co chcą obejrzeć hentai z wyśmienitą fabułą. Immoral Sisters kreskę ma co prawda ładną ,ale to nic takiego nadzwyczajnego.I pod względem fabuły i kreski są dużo lepsze tytuły. Jeszcze nie oglądałem Immoral Sisters ale słyszałem że to świetne hentai. Jest to hentai z najlepszą animacją muzyką i fabułą która się bardzo rzadka zdarza. Kreska jest przepiękna ale fabularnie jest również bardzo ciekawe tyle tylko że powinni fabułę bardziej rozwinąć. Tym bardziej ostatni odcinek był cienki. Wśród hentai to absolutny hit i to nie tylko moje zdanie ale ogólna opinia. Jak ktoś nie oglądał to niech się nie odzywa bo tylko zaśmieca temat. No ale jak ktoś jest przygłupi to będzie chrzanił że Immoral Sisters nie jest najlepszy. Banda przygłupów z was. Jak ktoś śmieje się z Immoral Sisters to jest głupi. Nie mówię o nikim konkretnie lecz odpowiednie osoby na pewno wiedzą o kim mówię. I jak ktoś widział kilka produkcji i sądzi że dzięki temu ma już tam jakąś wiedzę o hentajach to jest śmieszny. Jeśli ktoś uważa Immoral Sisters za marne to jest nienormalny.[/quote]
Po przeczytaniu tego tekstu miałem tylko jedna myśl w głowie, mianowicie:
[roftl][roftl][roftl][roftl][roftl][roftl]

A tak na serio to czemu na świecie rodzą się tacy ludzie?[deprecha]

Offline

#251 2007-02-17 03:25:41

animemanga
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-08-23

Odp: Najlepsze Hentai...

OniiSan napisał:

A tak na serio to czemu na świecie rodzą się tacy ludzie?[deprecha]

Bo guma pękła gwizdze .

Offline

#252 2007-02-17 03:26:13

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Najlepsze Hentai...

Żeby było z czego tarzać się ze śmiechu smile_big


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#253 2007-02-17 09:54:07

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Najlepsze Hentai...

No już jestem.Jak zwykle na waszą głupotę już nie ma ratunku.
Nie rozumiecie że hentai to mogą być wartościowe anime które warto obejrzeć i nie zawsze chodzi w nich tylko o xxx.Jakbym się miał przejmować tym co ludzie o niskim poziomie intelektualnym o mnie piszą czyli wy wszyscy to bym już dawno zakończył rozmowę ale widzę że warto ją kontynuować bo temat zbiera coraz większą rzeszę fanów hentai przy okazji dobrze mnie bawiąc.
I o to chodzi.Jak ktoś mi zada prywatne pytanie to na pewno mu odpiszę ale na bełkot waszej bandy pseudofanów anime i kompletnych ignorantów hentai nie będę odpisywał.
Ludzie zmądrzyjcie choć minimalnie, trochę oleju sobie wlejcie do waszych biednych główek(nieważne czy roślinnego czy samochodowego).Bo jak czytam to wszystko co piszecie to [respekt]dla waszej głupoty bo rzadko ktoś mnie tak rozbawia [roftl]

Offline

#254 2007-02-17 11:50:00

animemanga
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2004-08-23

Odp: Najlepsze Hentai...

tomxxx napisał:

hentai to mogą być wartościowe anime które warto obejrzeć

Widać dochodzimy już do sedna, że mogą ale nie muszą. Może jest kilka pozycji wartościowych, ale giną w morzu całej reszty. Pamiętaj, jedna jaskółka wiosny nie czyni madrala .

Offline

#255 2007-02-17 11:57:05

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Najlepsze Hentai...

Ze niby ja jestem pseudo fanem anime, i hentai, nie obrazaj mnie i innych:) To ze ja wole obejrzec 200 anime a nie 200 hantaiów to nie oznacza, ze nie lubie czasem jakiegos fajego hentaica obejrzeec, ale fabuła w nich jest zazwyczaj podobna, wiec jakos mnie to nie bawi.

Pozatym co ty tyle tych hentajów ogladasz, popatrz w plyty moze trafisz na cos ciekawego, coi w jakis sposob pobudzi moralnie, emocjonalnie Twoj mozg, bo ciagle ogl pierd....to mozna nie wyrobic:)

Offline

#256 2007-02-17 11:57:55

hikikomori
Użytkownik
Skąd: z szafy
Dołączył: 2006-08-09

Odp: Najlepsze Hentai...

tomxxx napisał:

No już jestem.Jak zwykle na waszą głupotę już nie ma ratunku.
Nie rozumiecie że hentai to mogą być wartościowe anime które warto obejrzeć i nie zawsze chodzi w nich tylko o xxx.Jakbym się miał przejmować tym co ludzie o niskim poziomie intelektualnym o mnie piszą czyli wy wszyscy to bym już dawno zakończył rozmowę ale widzę że warto ją kontynuować bo temat zbiera coraz większą rzeszę fanów hentai przy okazji dobrze mnie bawiąc.
I o to chodzi.Jak ktoś mi zada prywatne pytanie to na pewno mu odpiszę ale na bełkot waszej bandy pseudofanów anime i kompletnych ignorantów hentai nie będę odpisywał.
Ludzie zmądrzyjcie choć minimalnie, trochę oleju sobie wlejcie do waszych biednych główek(nieważne czy roślinnego czy samochodowego).Bo jak czytam to wszystko co piszecie to [respekt]dla waszej głupoty bo rzadko ktoś mnie tak rozbawia [roftl]

Tomxxx, jaka ulga, że jednak nas nie opuściłeś! Nie zignorowałeś nas, bandy nieświadomych ignorantów i bluźnierców uparcie trwających w grzechu pogardy dla hentai.
Nadal z cierpliwością anioła powtarzasz święte słowa mantry: "Hentai to wartościowe anime, które warto obejrzeć i nie zawsze chodzi w nich tylko o xxx!" Twoja wiara w Jedynie Słuszną Prawdę porusza nasze zatwardziałe serca i rzuca promień światła na ciemna drogę, którą kroczymy. Jesteś jak dobry nauczyciel, który karci czule swoje dziatki i wyzywa je od głupców i intelektualnych niedorozwojów, ale to wszystko przecież dla ich dobra. Moje serce otaku krwawi, gdyż obnażyłeś jego fałszywe uczucia śmiało nazywając mnie "pseudofanem anime"! Ale jest nadzieja! Wiem, że moje rany zostaną uleczone dzięki obejrzeniu 200 hentajów. Od dziś Moonlight Lady będzie balsamem na zło tego świata, a Bible Black drogowskazem na krętych ścieżkach życia.
Nie poddawaj się, o Nieustraszony Piewco Jedynie Słusznej Prawdy! Jest Nadzieja! Już wkrótce nastanie Nowa Era, a żyjący w ciemnocie niewierni przyłączą się do Rzeszy Fanów Hentai i ze łzami w oczach (a joystickami w dłoniach) zakrzykną: Hentai, Hentai uber alles!!!

Chyba mnie poniosło;) Postuluję o przyklejenie tematu na stałe zaraz pod Faq w ramach rozśmieszania narodu, wiadomo: śmiech to zdrowie, zwłaszcza o poranku:)

Offline

#257 2007-02-17 12:16:39

Swinger of Birches
Użytkownik
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-11-03

Odp: Najlepsze Hentai...

tomxxx napisał:

muzyka jest genialna i taka bardzo tajemnicza.

Nie wiem czemu, ale ten tekst mnie po prostu rozwalił[yahoo]

i taka bardzo tajemnicza okej[okej][okej][okej]

usmiałem się jak norka

Offline

#258 2007-02-17 12:27:32

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Najlepsze Hentai...

tomxxx napisał:

No już jestem.Jak zwykle na waszą głupotę już nie ma ratunku

Moim zdaniem nie ma ratunku na coś innego...

tomxxx napisał:

Jak ktoś mi zada prywatne pytanie to na pewno mu odpiszę ale na bełkot waszej bandy pseudofanów anime i kompletnych ignorantów hentai nie będę odpisywał

Na razie jedynym ignorantem jesteś ty, bo całkowicie zgrzewasz pytania np od Freemana

tomxxx napisał:

Ludzie zmądrzyjcie choć minimalnie

Życzymy ci tego samego

tomxxx napisał:

Bo jak czytam to wszystko co piszecie to [respekt]dla waszej głupoty bo rzadko ktoś mnie tak rozbawia [roftl]

Czyli obie strony mają świetną zabawę, bo my również śmiejemy się z ciebie. I respekt dla wszystkich którzy dalej rzucają grochem o ścianę (czyt. próbują konwersować z Ober hentaimasterem Tomem)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#259 2007-02-17 13:02:58

grejpfrut
Użytkownik
Dołączył: 2005-08-07

Odp: Najlepsze Hentai...

tomxxx: mam jedną prośbę, daj zdjęcia swoich ramion smile lewego i prawego osobno smile nasz fap-masterze smile_big

Ostatnio edytowany przez grejpfrut (2007-02-17 13:06:24)

Offline

#260 2007-02-17 13:05:48

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Najlepsze Hentai...

tomexx aleś ty "mondry"jestes...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024