#2301 2011-08-15 00:25:03

fanthomas
Użytkownik
Dołączył: 2011-05-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No może źle sformułowałem pytanie,ale  popełniać błędy rzeczą ludzką. Drogi Hero    -  PRZEPRASZAM  za tak kardynalny błąd. Brawo za refleks, zimną krew i poczucie humoru:) Wybaczysz mi kiedyś ?

Offline

#2302 2011-08-15 01:09:35

Hero
Użytkownik
Skąd: Ruda Śląska
Dołączył: 2007-02-01

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Noo może, jak postawisz skrzynie browaru to usiądziemy i pogadamy:D

A tak przy okazji to ma być ostatni sezon Shany? Czyta ktoś novelke? Jest lepsza od anime?


Oh, żałosny cieniu związany w ciemnościach patrzący z pogardą na ludzi, sprawiając iż cierpią, twa dusza pogrążyła się w karmie grzechu. Chcesz się przekonać czym jest śmierć?

Offline

#2303 2011-08-15 01:25:13

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hero napisał:

A tak przy okazji to ma być ostatni sezon Shany?

Z tego co czytałem to ostatni.

Offline

#2304 2011-08-15 15:25:03

Cain
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

W tym Redline z BD też macie w napisach końcowych błędy obrazu?

Ostatnio edytowany przez Cain (2011-08-15 15:25:17)


Niczego nie jest mi szkoda, nic z tego czego jeszcze mi brak!
Starczy, gdy kocham, huczy las i wieje wiatr.

Offline

#2305 2011-08-15 15:33:03

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hero napisał:

Noo może, jak postawisz skrzynie browaru to usiądziemy i pogadamy:D

A tak przy okazji to ma być ostatni sezon Shany? Czyta ktoś novelke? Jest lepsza od anime?

Prawie zawsze pierwowzór jest lepszy od ekranizacji.


Cain napisał:

W tym Redline z BD też macie w napisach końcowych błędy obrazu?

Tak, taki relek wydali.

Ostatnio edytowany przez KieR (2011-08-15 23:01:16)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#2306 2011-08-19 23:37:17

Tenguken
Użytkownik
Dołączył: 2010-07-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

20167-620x-brs.jpg
Jeśli są fani Black★Rock Shooter, to pewnie już wiedzą, że od stycznia 2012 będą mogli obejrzeć serial tv.
Oficjalna strona Black★Rock Shooter 2012.

Ostatnio edytowany przez Tenguken (2011-08-20 18:43:41)

Offline

#2307 2011-08-20 00:40:35

DyumEcchi
Użytkownik
Skąd: Szczucin
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Tenguken napisał:

Jeśli są fani Black★Rock Shooter, to pewnie już wiedzą, że od stycznia 2012 będą mogli obejrzeć serial tv.
Oficjalna strona Black★Rock Shooter 2012.

Może coś z tego będzie. Ta OVA był mocno średnia, ale zaprezentowała co nieco. Teraz będzie większe pole do popisu.


Dyum97.png

Offline

#2308 2011-08-20 10:30:20

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zapowiedziano 4. serię ZnT na październik. Problem w tym, że novelka ma jeszcze dwa tomy do końca, a nawet jakby zapomnieć jak z******** materiał źródłowy w 3. sezonie, to mają 11 tomów do ekranizacji, jeśli chcą to skończyć w jednej serii, tak jak podaje news na ANN. Spodziewam się kolejnej schrzanionej, tak jak 3 sezon, ekranizacji i zakończenia "anime only", bo wątpię żeby to miało więcej niż 24ep :/

EDIT: 11 nie 12 tomów... :/

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2011-08-20 10:40:48)

Offline

#2309 2011-08-20 10:45:39

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Tenguken napisał:

Jeśli są fani Black★Rock Shooter, to pewnie już wiedzą, że od stycznia 2012 będą mogli obejrzeć serial tv.
Oficjalna strona Black★Rock Shooter 2012.

Pewnie będzie miało tę samą fabułę co OVA, więc nic specjalnego to nie będzie. Ale obejrzę dla walk, bo całkiem niezłe były.

Sacredus napisał:

Zapowiedziano 4. serię ZnT na październik. Problem w tym, że novelka ma jeszcze dwa tomy do końca, a nawet jakby zapomnieć jak z******** materiał źródłowy w 3. sezonie, to mają 11 tomów do ekranizacji, jeśli chcą to skończyć w jednej serii, tak jak podaje news na ANN. Spodziewam się kolejnej schrzanionej, tak jak 3 sezon, ekranizacji i zakończenia "anime only", bo wątpię żeby to miało więcej niż 24ep :/

EDIT: 11 nie 12 tomów... :/

Łał, aż się zdziwiłem, że nową serię ZnT zapowiedzieli. Jedno z moich pierwszych animu. Ogólnie to fajnie, ale zapewne to i tak spieprzą. Dwie pierwsze serie mi się podobały, ale w trzeciej coś pokićkali. Słyszałem, że ekranizowali różne momenty z powieści oddalone od siebie o kilka tomów. Sac, wiesz może dokładnie, które serie odpowiadają którym tomom?


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2310 2011-08-20 10:50:59

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

1 seria - pierwsze dwa tomy
2 seria - do 7. tomu - to chyba tam Saito zginął jezor
3 seria - wybrane rozdziały aż do 11. tomu - chociaż początek, to w tamtym zimowym kraju/scenerii, był dobry. Dopiero później zje**** jezor

Jeśli to nie będzie mieć +-50ep, to seria będzie mieć własne zakończenie, bo nie wyszedł jeszcze nawet 21. tom, a co dopiero mówić o ostatnim 22,  i będzie wycięte sporo materiału.


EDIT:
LOL! Ale na ANN szybko edit zrobili. To nie będzie 4, i ostatni, sezon ZnT, ale seria "Zero no Tsukaima Kessakusen", składająca się z wybranych odcinków z poprzednich sezonów.

ANN napisał:

Zero no Tsukaima Kessakusen, selected episodes from previous Zero no Tsukaima anime, will air this October.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2011-08-20 15:22:47)

Offline

#2311 2011-08-20 18:36:14

MasterPLASTER
Użytkownik
Dołączył: 2007-07-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Czyli suma sumarum co? Recap, czy jak? cojest

Offline

#2312 2011-08-20 18:58:38

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DyumEcchi napisał:
Tenguken napisał:

Jeśli są fani Black★Rock Shooter, to pewnie już wiedzą, że od stycznia 2012 będą mogli obejrzeć serial tv.
Oficjalna strona Black★Rock Shooter 2012.

Może coś z tego będzie. Ta OVA był mocno średnia, ale zaprezentowała co nieco. Teraz będzie większe pole do popisu.

Skondensowane OVA nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia więc nie wróżę nic dobrego rozwleczonej serii TV.

ANN napisał:

Zero no Tsukaima Kessakusen, selected episodes from previous Zero no Tsukaima anime, will air this October.

Zero no Tsukaima: endless tsundere

Ostatnio edytowany przez lipa3000 (2011-08-20 19:00:17)


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

#2313 2011-08-20 18:59:47

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Trololo... czyli jednak nic z tego. Ale czasami z Shaną nie było podobnie? Jak zamierzają puścić recapa, to może się przymierzają do kolejnych serii.

Zero no Tsukaima: endless tsundere

Haha oczkod

Ostatnio edytowany przez Sado (2011-08-20 19:02:01)


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2314 2011-08-20 19:53:44

marconii2002
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sezon 4 będzie w przszłym roku, to w tym to recap http://www.animenewsnetwork.com/news/20 … d-for-2012

Ostatnio edytowany przez marconii2002 (2011-08-20 19:53:59)

Offline

#2315 2011-08-20 20:30:48

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hm... informacja o październikowej retransmisji wisi na oficjalnej stronie już dwa tygodnie.
Nie ma to jak robić popelinę jezor.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#2316 2011-08-21 06:53:28

Luffy_19
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-01-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Przeglądając stronki o ONE PIECE natrafiłem na taką wiadomość:

ONE PIECE zostanie zakończony i od 10.02.2011 ma go zastąpić ONE PIECE: NEW WORLD ARC

One_Piece_New_World_Scan.jpg

One_Piece_New_World_Scan_2.jpg

One_Piece_New_World.jpg



PS. Anime wciąż będzie nosić tytuł ONE PIECE

Ostatnio edytowany przez Luffy_19 (2011-08-21 07:00:11)


There's Thin Line Between Being a Hero and Being a Memory...
If You're Reading This... You're Already Dead

Offline

#2317 2011-08-21 10:12:07

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

To info o tym, że anime niedługo zacznie New World Arc, a nie o tym, że się skończy... Nie wiem jakie strony przeglądałeś, ale ktoś ściemę puścił jezor

Co do ZnT: That was a good troll respekt Przynajmniej dzięki niemu autor puścił parę, kiedy nowa seria wystartuje. A skoro o trolach mowa, to nowe anime z Kenshinem będzie remakiem Kyoto acr, z punktu widzenia Misao, która podobno, nie czytałem mangi i nie skończyłem jeszcze anime, nawet nie brała udziału w tych wydarzeniach... A liczyłem na remake całej serii...

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2011-08-21 10:16:15)

Offline

#2318 2011-08-21 10:58:43

Sado
Użytkownik
Dołączył: 2009-05-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dobra, to ja może maznę coś na temat aktualnego (shit) sezonu. Zaczynamy od najgorszych:

Dantalian no Shoka - cóż ten Gainax uczynił? Zabierać się za taką serię. Ogólnie jest nudno. Obejrzałem 5 odcinków, każdy to odrębna historia, która nie posuwa głównej fabuły (o ile takie coś w ogóle występuje) nawet o krok. Sceny walki (lol) to też żenua. Bohater wpycha rękę do dziury w klatce piersiowej loli, wyciąga książkę, czyta zawartość i przeciwnik leży. Co do bohaterów - kompletnie nic specjalnego. Wkurzająca gówniara, strasznie arogancka i uważająca wszystko wokół za stokroć głupsze od niej, i bierny chłop, który daje się jej wyzywać. Normalnie jakbym widział Gosicka, tylko że bohaterom się kolory włosów pozamieniały. Fakt faktem, że Huey nie jest tak denerwujący, ale ogólnie taki duet to chyba już klasyka. Stronie wizualnej nie mam specjalnie nic do zarzucenia, chociaż w 5. odcinku widać było pewne wariacje z grafiką, jakie ciągle miały miejsce w TTGL. O ile w tamtej serii to pasowało, to już w Dantalian nie ma prawa bytu. Dobrze, że nie było tego za dużo. Muzyka - całkiem, całkiem, ale dalej nic specjalnego. Ogólnie serię można sobie spokojnie darować, bo wieje nudą przez całą pierwszą połowę.

Kamisama no Memouchou - czyli znowu para nierozgarniętego nastolatka i wkurzającej loli. Myślę, że dla niektórych to już wystarczy, by się nie zabierać za to coś. Wprawdzie tutaj obejrzałem tylko 3 odcinki i jakoś trudno zabrać mi się za kolejne. Znowu mamy do czynienia z brakiem głównej fabuły (póki co) i odrębnymi historyjkami. Ogólnie zagadki nie byłyby takie złe, gdyby nie to, że problemy z nimi związane są całkiem nam obce. Płatne randki z licealistkami, na które narzekają właściciele hoteli? Kłopoty z kasą od yakuzy (zwłaszcza jeśli zabiera się do tego grupa gówniarzy)? To nie w Polsce. Muszę przyznać, że podczas oglądania się gubiłem czasami, o co chodzi. No i oczywiście główna bohaterka - samozwańcza detektyw NEET, która za pomocą laptopa potrafi dostać się do poufnych informacji, cholera wie jak. I jeszcze ten jej pieprznięty światopogląd. Nie obejdzie się oczywiście bez tego, że taka gówniara ma świetne stosunki z miejscowym gangiem. Ogólnie lulz. Graficznie jest bardzo dobrze, muzycznie nic specjalnego. Też można sobie odpuścić.

No. 6 - czyli noitamina i Bonesi. Znowu mamy piękne, wręcz utopijne miasto, które skrywa tajemnicę i tak naprawdę jest złe i niewoli ludzi. A wolni ludzie mieszkają poza jego granicami, żyjąc w biedzie i ubóstwie. Ten tego... Fractale 1000 lat wcześniej? Chyba się noitaminie kończą oryginalne pomysły, bo ja mam małe deja vu. No cóż, ogólnie to nie jest źle, mamy tajemnicze miasto, tajemnicze zgony, tajemnicze pszczółki, które zabijają ludzi, oraz 11 odcinków, w których wszystko ma się wyjaśnić. z Fractalem nie wyszło, więc wątpię, by tu także się udało. Jestem po ponad połowie odcinków i nadal za wiele nie wiemy. Co mi się najbardziej nie podoba? Pedalska otoczka. Nie, bohaterzy się nie całują, nie zapinają, ale coś jest w tym klimacie, że się czuje, że między nimi jest coś więcej. Od razu mówię, że nie lubię takich stosunków, chociaż nie mam nic do homo. O ile Szczura nawet polubiłem, to Shion nie przypadł mi do gustu, zwłaszcza że wygląda jak jakieś dziwadło. Przez większość odcinków zajmujemy się głównie pierdółkami i relacjami między bohaterami, czekam na większy postęp w fabule. Graficznie jest nieźle, muzycznie nic ciekawego. Ogółem - na razie nic specjalnego, też można sobie darować.

Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou - druga seria wnuczka Nurarihyona. Ogólnie zwykła bajka, gdzie 12-letnik chłopak przemienia się w youkai i sieka inne potworki. Jak na przeciętnego shounena to mi się podoba. Nowy arc prezentuje się całkiem ciekawie, walki są niezłe. Do tego mam wrażenie, że poprawili animację od pierwszej serii, którą też nawet polubiłem. Przyjemny shounen, ale nic więcej. Można sobie spokojnie darować, zwłaszcza jeśli pierwsza seria nie przypadła do gustu.

Usagi Drop - wreszcie coś, co mogę nazwać dobrym. Seria jest super ciepła i przyjemna. Bardzo fajne oddanie stosunków między małą dziewczynką i mężczyzną, który zgadza się nią zaopiekować po śmierci jej ojca, a jego dziadka oczkod. Dziadzio nieźle szalał na stare lata. Seria bez zbędnego dramatyzmu, taki sol pełną parą. Ogląda się z wielką chęcią, chociaż nie ma cycków i nie leją się hektolitry krwi. Ba, praktycznie nie dzieje się za wiele, a mimo to seria w ogóle nie nudzi. Muzycznie raczej nic wielkiego, graficznie bardzo oszczędnie, ale pasuje to do klimatu animu. Ogólnie bardzo polecam, bo to chyba jedyny godny tytuł z tego sezonu, skupiający się dokładnie na relacjach opiekuna (prawie rodzica)
i dziecka.

Baka to Test 2 - i oto nadszedł czas na tę kompletnie durną komedię. Niektórych ludzi to nie bawi, mnie doprowadza do łez. Bardzo lubiłem pierwszy sezon, drugi jest równie dobry. Po prostu uwielbiam tego typu głupi humor. Grafika stoi na takim samym poziomie co pierwsza seria, muzyka imo trochę słabiej. Polecam tym, którym się podobał pierwszy sezon.

I tyle z tego jakże nędznego sezonu. O wiele słabiej niż w poprzednich. Liczę, że następny nam to wynagrodzi, bo zapowiada się (chyba) o wiele lepiej.


aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

Offline

#2319 2011-08-21 11:33:55

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Obejrzałem sobie dostępne odcinki Mawaru Penguindrum, pozytywnie się tym tytułem zaskoczyłem. Niby nic wielkiego i tak jakby usiłuje być dziwny na siłę, ale ogląda się całkiem dobrze. Nawet opening i ending mi się spodobały co jest rzadkością, szczególnie utwór z endingu, który w 8 bitowej wersji jest prześwietny.

Offline

#2320 2011-08-21 11:35:02

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

W następnym będzie Gundam, więc co tydzień będę wpadał i pisał, jak to mi się nie podoba. To oznacza, że może w końcu obejrzę od początku do końca i na bieżąco jakąkolwiek serię, przy której sam nie pracuję. Od kilku sezonów już mi się chyba nie zdarzyło. Starzeję/wypalam się... :/

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024