#3421 2012-07-16 18:35:57

DyumEcchi
Użytkownik
Skąd: Szczucin
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hunter Killer napisał:
Qashqai napisał:

BTW jeszcze a propos poprzedniego sezonu; gadaliśmy tu z kimś o braku Milesa Davisa w Sakamichi no Apollon... Ostatnio sobie przypomniałam, że przecież było Bag's Groove (bardzo fajna aranżacja zresztą imo) jezor

Całkowicie o tym zapomniałem, aż zacząłem szukać (bo jeszcze mam na dysku) i faktycznie smile_big.

Ja tam ciągle uważam, że fajnie byłoby tam zobaczyć jakąś awangardową bombę w stylu Archiego Sheppa.


Dyum97.png

Offline

#3422 2012-07-16 18:38:24

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

@Sacredus
Może i tak, nie przeczę. Tylko ciężko powiedzieć że został zekranizowany skoro liczy około 100 stron. Zdrowo musieli to pociąć.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#3423 2012-07-16 20:29:37

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Bo to pierwszy raz, gdy w ekranizacji coś pominęli. Jedynie mnie zastanawia czemu poleciała scena z fanserwisem mruga. Ale może naprawdę dalszą dyskusję przenieśmy do odpowiedniego tematu.

Oda Nobuna no Yabou odcinek 1-2 - kolejne anime w którym Oda Nobunaga jest kobietą wow. Sengoku Otome: Momoiro Paradox jakoś przetrwałem, więc i z tym problemów być nie powinno - szczególnie, że protagonista jest płci męskiej...


K5Cqyo6.png?1

Offline

#3424 2012-07-16 21:42:02

Demonis Angel
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2010-08-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

FAiM napisał:

Oda Nobuna no Yabou (...) szczególnie, że protagonista jest płci męskiej...

Jeszcze tego nie oglądałem, ale czy on jest płci męskiej czy bardziej nijakiej?


Proszę wszystkich użytkowników o przesyłanie mi nieudostępnionych synchronizacji.

O mnie.
Lista synchronizacji.
Link do folderu na pw.

Offline

#3425 2012-07-16 21:52:22

Zen
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Demonis Angel napisał:
FAiM napisał:

Oda Nobuna no Yabou (...) szczególnie, że protagonista jest płci męskiej...

Jeszcze tego nie oglądałem, ale czy on jest płci męskiej czy bardziej nijakiej?

Nie jest jakąś ciotą, ale też nie jakimś tam kozakiem.

Offline

#3426 2012-07-16 22:41:07

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Moyashimon Returns, Natsuyuki Randevous i Utakoi w dalszym ciągu są ok, więc je pewnie dokończę.

Z wciąż trwających serii śledzę:
Gundam AGE - Jeśli Sunrise zrealizuje podły zamiar w postaci Flita wchodzącego na ścieżkę pojednania z Veganami, to będzie gorsze od kosmitów z 00...  bzdura
Eureka Seven AO - Dawać mi następny odcinek! Najciekawszy serial w obecnej chwili. jezor
Saint Seiya Omega - Czasem mamy jakiś znośny odcinek, ale zwykle coś w stylu: "wow, it's fucking nothing".


Najchętniej obejrzałbym sobie Żołnierzy kosmosu: Inwazję, ale to dopiero za kilka miechów pewnie na BD będzie.

Dla fanów Macrossa polecam obejrzeć animacje stworzone do gry Pachinko - The Super Dimension Fortress MACROSS TV Eizou Tokuten - Music Clips (tylko pobierzcie sobie jakiś BD rip, bo ten filmik na YT ssie). Animacją może te krótkie klipy nie powalają, ale jest klimatycznie.

Ostatnio edytowany przez Zarathustra (2012-07-16 22:41:46)

Offline

#3427 2012-07-17 13:21:29

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Natsuyuki Rendezvous po 2 odcinku - nudy, nic się nie dzieje, jakieś takie ciotowate to anime...
Sword Art - podobne do Hack Dusk, mam nadzieję (na razie 1 odcinek tylko oglądałem), że będzie później sporo walk i dużo nowych towarzyszy dołączy do głównego bohatera, stworzą team i dojdą na 100-tne piętro. Ale ciekawe ile odcinków im to zajmie smile
Tari Tari - czekam na napisy do 3 odcinka smile

I myślę, co by tu jeszcze obejrzeć z tego sezonu oczkod

Ostatnio edytowany przez Aaron (2012-07-17 13:21:42)

Offline

#3428 2012-07-17 13:37:33

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Aaron napisał:

Natsuyuki Rendezvous po 2 odcinku - nudy, nic się nie dzieje, jakieś takie ciotowate to anime...

Anta just went full baka...
Jedno z naprawdę niewielu animu, gdzie chłopak (mimo obiektywnych trudności) szybko zaprasza podobającą mu się kobietę na randkę. Ba, potrafi być agresywny w swoich dążeniach, chociaż nie jest typowym bezmózgim maczo. Wesoła wdówka też w porządku. Trochę "Chciałabym, ale się boję", chociaż też potrafi wykazać się mocną inicjatywą. IMO obie postaci mają charaktery, co ostatnio w animu zdarza się prawie w ogóle (normalnie zdejmuje się z półki jakiś totalnie zużyty archetyp), a osoba od scenariusza zna ludzi nie tylko z animu i internetu.


No i nie ciotowate - to po prostu zwykłe josei...

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2012-07-17 13:38:18)

Offline

#3429 2012-07-17 14:11:46

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Po prostu wolę anime, z jakąś akcją. Choć, w sumie Sir_ace masz rację - jak się na nią rzucił było nieźle smile Tylko ten duch i cebulowy zapach przeszkodzili by nic więcej się nie stało smile_big

Offline

#3430 2012-07-17 17:04:49

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Princess Mononoke w wersji aktorskiej w 2013?


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#3431 2012-07-17 21:08:37

max-kun
Użytkownik
Skąd: Fan Trailsów oraz YS
Dołączył: 2008-12-30

Offline

#3432 2012-07-18 00:16:03

Taiczo
Zbanowany
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Dołączył: 2011-01-14

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oto małe podsumowanie większości tytułów z rozpoczętego letniego sezonu ,który jak na razie na spory plus.
-La storia della Arcana Famiglia anime to rozpoczęło z przytupem ,ale po 3 odcinkach ,ogólnie lekki zawód bo myślałem ,że szybko przejdą do konkretów ,ale to była złudna nadzieją. Oby się chociaż konkretnie rozkręciło.
-Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi jest dobrze i chyba tyle.
-Binbougami ga! Jak na razie chyba najlepsza pozycja jak dla mnie.Kto nie oglądał niech się za to weźmie.
-Koi to Senkyo to Chocolate kolejny haremik?? Niby tak ,ale jest też mocny podtekst sensacyjno-politycno-niebespieczny.
-Hagure Yuusha no Estetica ujdzie w tłumie choć mam wrażenie ,że już coś podobnego było.
-Dakara Boku wa, H ga Dekinai patrz j/w.
-Campione!  j/w 2 choć taki klimat ukrytych mocy akurat lubię.
-Sword Art Online jest moc w tym anime. Rozpisywać sie nie będą bo do tego anime jest osobny wątek.
-Kokoro Connect spodziewałem się w sumie sam nie wiem czego ,a tu taki myk i dobrze bo pomysł na częste zamiany ciał to coś rzadko spotykanego.
-Oda Nobuna no Yabou to już zdecydowanie było i chyba nawet nie tak dawno temu zdecydowany minus za powielenie tego samego motywu.
Jest jeszcze 2-3 pozycje ,które nie opisałem jak np.Muv-Luv czy Tari-Tari ,ale tego nie oglądałem jeszcze.

Ostatnio edytowany przez Taiczo (2012-07-18 00:31:08)

Offline

#3433 2012-07-18 00:47:16

Zen
Użytkownik
Dołączył: 2011-10-19

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Taiczo napisał:

Oto małe podsumowanie większości tytułów z rozpoczętego letniego sezonu ,który jak na razie na spory plus.
-La storia della Arcana Famiglia anime to rozpoczęło z przytupem ,ale po 3 odcinkach ,ogólnie lekki zawód bo myślałem ,że szybko przejdą do konkretów ,ale to była złudna nadzieją. Oby się chociaż konkretnie rozkręciło.

Jak doczekasz się od tego studia coś porządnego z akcją, a nie romansami/karłowatymi postaciami/haremami/nieśmiesznymi komediami (to już zależy od poczucia humoru) i innych tego typu rzeczy, to chyba tylko wtedy, gdy ktoś inny przejmie tam władze.

Offline

#3434 2012-07-18 01:35:57

DyumEcchi
Użytkownik
Skąd: Szczucin
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zen napisał:
Taiczo napisał:

Oto małe podsumowanie większości tytułów z rozpoczętego letniego sezonu ,który jak na razie na spory plus.
-La storia della Arcana Famiglia anime to rozpoczęło z przytupem ,ale po 3 odcinkach ,ogólnie lekki zawód bo myślałem ,że szybko przejdą do konkretów ,ale to była złudna nadzieją. Oby się chociaż konkretnie rozkręciło.

Jak doczekasz się od tego studia coś porządnego z akcją, a nie romansami/karłowatymi postaciami/haremami/nieśmiesznymi komediami (to już zależy od poczucia humoru) i innych tego typu rzeczy, to chyba tylko wtedy, gdy ktoś inny przejmie tam władze.

Fakt, ostatnimi J.C. Staff masowo produkuje gnioty, ale wydał też parę naprawdę dobrych produkcji, choć może takich, które faktycznie z akcją niewiele miały wspólnego. Chociaż kilka prób było (i to całkiem dobrych); Ghost Hunt, Nabari no Ou.


Dyum97.png

Offline

#3435 2012-07-18 11:47:10

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru bardzo nudne smile + utarty schemat. Odpadam smile

Offline

#3436 2012-07-18 12:37:06

Merry_Nightmare
Użytkownik
Skąd: 夢と希望もないの場所
Dołączył: 2006-06-24

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Aaron napisał:

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru bardzo nudne smile + utarty schemat. Odpadam smile

Włączyłem 1 odcinek, zobaczyłem cenzurę pantyshotów (tja, znów mamy "czarną dziurę") to zwątpiłem w cenzorów, zwłaszcza że w scenach kąpielowych o dziwo mało pary dali. Niemniej schemat anime oklepany do granic bólu. Nie dla mnie. Już lepiej by dali 2 sezon OreImo zamiast tego gniota.

Offline

#3437 2012-07-18 15:10:05

DyumEcchi
Użytkownik
Skąd: Szczucin
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jestem jedynym, który odpada jak tylko zobaczy w tytule jakieś "imouto" czy inne stworzonka zwiastujące murowany crap?


Dyum97.png

Offline

#3438 2012-07-18 15:26:30

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DyumEcchi napisał:

Jestem jedynym, który odpada jak tylko zobaczy w tytule jakieś "imouto" czy inne stworzonka zwiastujące murowany crap?

Nie. Ale chyba nie podpadasz też pod mój profil - nie obejrzałem w tym roku nawet jednej serii anime w całości - raptem 15 odcinków z 8 serii.  beznadzieja


wladza1.png

Offline

#3439 2012-07-18 15:30:13

DyumEcchi
Użytkownik
Skąd: Szczucin
Dołączył: 2011-04-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

bodzio napisał:
DyumEcchi napisał:

Jestem jedynym, który odpada jak tylko zobaczy w tytule jakieś "imouto" czy inne stworzonka zwiastujące murowany crap?

Nie. Ale chyba nie podpadasz też pod mój profil - nie obejrzałem w tym roku nawet jednej serii anime w całości - raptem 15 odcinków z 8 serii.  beznadzieja

Do niedawna jeszcze bym pasował, bo w tym roku to dopiero lipcu zacząłem co nieco oglądać.


Dyum97.png

Offline

#3440 2012-07-18 16:03:37

lipa3000
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2006-12-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

DyumEcchi napisał:

Jestem jedynym, który odpada jak tylko zobaczy w tytule jakieś "imouto" czy inne stworzonka zwiastujące murowany crap?

A czy ja jestem jedynym, który jak zobaczy siostrzyczki, loli, tsundere, gigantyczne cyce, yandere, borderline hentai, kreskę z ryjami typu poniżej i cały inny crap, to z góry odrzucam serię? Pewnie tak.

Pokaż spoiler
Źródło: jakieś screeny z Sankaku
4MgfIs.jpg LCG0rs.jpg BZ7Xys.jpg


Y9SqV.pnglipa3000.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024