#421 2007-04-17 23:22:21

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zgrzyt napisał:

Ale sam przynaj że większość bohaterów jak się wnerwi rozwala wszytko a tak musi się napocic by pokonać LESZCA i tak jest
zaczynając od  NGE kończąc na blechu : /

No też o tym właśnie mówię. Gdy taki motyw oglądałem pierwszy raz, to był fajny, ale oglądany po raz n-ty jest już tylko bolesny. A czy fajnie ich rozwala? Macha ręką i pół armii robaków rozmazuje się w powietrzu. No fajnie, w pewnym jakimś tam mgliście rozmazanym sensie...

Offline

#422 2007-04-17 23:33:17

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Nagasarete Airantou - gdzie tam fanservice? ni to ecchi, ni to erotic... kolejna komedyjka... od razu przyszlo mi na mysl Girls Bravo... tyle ze tam zamiast wyspy byla planeta, i facetow ogolnie mniej bylo (ale zasada ta sama jezor - wszystkie na jednego). Zobacze dalej, moze sie rozkreci, i bedzie wiecej "fanservisu".

Offline

#423 2007-04-17 23:47:18

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:

Nagasarete Airantou - gdzie tam fanservice? ni to ecchi, ni to erotic... kolejna komedyjka... od razu przyszlo mi na mysl Girls Bravo... tyle ze tam zamiast wyspy byla planeta, i facetow ogolnie mniej bylo (ale zasada ta sama jezor - wszystkie na jednego). Zobacze dalej, moze sie rozkreci, i bedzie wiecej "fanservisu".

nie W GB chyba 10% to faceci dlatego tam facet miał wysoką wartość (Jezuuu chciał bym być w tych 10% XD)

Offline

#424 2007-04-18 00:07:56

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Heroic Age wyrzucam, myslalem ze po drugim epie bedzie cos ciekawego a tu ni chu.
słabe to blee


KDE4 ssie

Offline

#425 2007-04-18 00:23:50

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Lookłem sobie 1 ep Lucky Star. I powiem tak: zabójczy opening xD, samo anime bardzo przypomina mi azumangę, ale to na plus:)(ten humor:D). Kreska też jest ładna(nie sugerujcie się obrazkiem na AniDB), ale nie dziwię się
(w końcu to Kyoto Animation;)). Myślę że warto obejrzeć, chyba że ktoś nie lubił azumangowych klimatów:P.

Offline

#426 2007-04-18 01:01:07

Yaqb
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2006-08-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

OniiSan napisał:

Lookłem sobie 1 ep Lucky Star. I powiem tak: zabójczy opening xD, samo anime bardzo przypomina mi azumangę, ale to na plus:)(ten humor:D). Kreska też jest ładna(nie sugerujcie się obrazkiem na AniDB), ale nie dziwię się
(w końcu to Kyoto Animation;)). Myślę że warto obejrzeć, chyba że ktoś nie lubił azumangowych klimatów:P.

IMO bardziej przypomina PaniPoni dash, ale faktycznie fajne oczkod.

Offline

#427 2007-04-18 01:24:30

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Yaqb napisał:

IMO bardziej przypomina PaniPoni dash, ale faktycznie fajne oczkod.

Jeszcze tego nie obejrzałem:P

Offline

#428 2007-04-18 01:26:47

Yaqb
Użytkownik
Skąd: Toruń
Dołączył: 2006-08-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

OniiSan napisał:
Yaqb napisał:

IMO bardziej przypomina PaniPoni dash, ale faktycznie fajne oczkod.

Jeszcze tego nie obejrzałem:P

To ten sam rodzaj humoru, ale w PaniPoni jest więcej nawiązań do innych anime i nie tylko (np do Jamesa Bonda) smile.

Ostatnio edytowany przez Yaqb (2007-04-18 01:26:58)

Offline

#429 2007-04-18 03:43:00

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ja przekonałem się ostatecznie do Hayate no Gotoku, świetny humor smile_big zwłaszcza nagłe nawiązania do innych anime.

Nagasarete Airantou tez calkiem przyjemne, chociaż gostek trochę za bardzo krwawi... z drugiej strony gdyby nie te jego krwawienia to byłby hentai, bo inaczej akcja by nie mogła się potoczyc oczkod

Heroic Age jest straszne, ale i tak obejrze (w ramach pokuty)
El Cazador to jakby Noir w innym wydaniu... podziękowałem po pierwszych minutach (jak juz strzelają to niech krew leci)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#430 2007-04-18 07:45:11

filippiarz
Użytkownik
Dołączył: 2006-09-07

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Virus napisał:

Nagasarete Airantou - gdzie tam fanservice?

Gdzie? Wszędzie i to taki typowy - fansevis

OniiSan napisał:

Lookłem sobie 1 ep Lucky Star. I powiem tak: zabójczy opening xD, samo anime bardzo przypomina mi azumangę, ale to na plus(...)

OP też mi się zadżebiście podoba, ale drugi epizod już był dużo gorszy od pierwszego - coś siadło w klimacie i się nudziłem... Trza na trzeciego poczekać...
Natomiast ciekawie się zapowiada "Rocket Girls" - link do pierwszego wrażenia
Niby pozycja z lutego, ale dopiero teraz pierwszy sub się pojawił.
Ja przejrzałem na szybko i faktycznie, też mam pozytywne wrażenia...

Offline

#431 2007-04-18 08:00:31

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Freeman powiedz ze mu zazdroscisz smile_big tez chcialbym rozwalac kolesiow elo mlodziezowych jedna reka xD ale niestety potrzebuje az 2.

co do Hayate Rlz xD a glupota tego kolesia mnie rozwala xD

Offline

#432 2007-04-20 02:24:12

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

wszystkim którym spodobała się Murder Princess polecam Monster Princess, wg mnie księzniczka potworów jest nawet o niebo lepsza niz ten pierwszy tytuł, coś jakby Tsukihime, tylko że z przymróżeniem oka


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#433 2007-04-20 02:36:44

skrzynia
Użytkownik
Skąd: Elbląg
Dołączył: 2006-06-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

jak mowisz ze w stylu tsukihime to zabieram sie za to smile hehe
a ze swojej strony sie zastanawiam nad blue dragonem na podst gry anime jest oparte ciekawe czy uzupelnienie gry czy cus innego smile_big

Offline

#434 2007-04-20 19:56:21

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

[cytuj]jak mowisz ze w stylu tsukihime to zabieram sie za to  hehe
[/quote]

nie zupełnie w stylu,to raczej coś jakby Tsukihime w wersji komediowej (haremowej nie daj boże), takie miałem pierwsze wrażenie po obejrzeniu pierwszego epka.

Bokurano po obejrzeniu 2 epka moge spokojnie polecic nawet widzom nie przepadającym za mechami, w gruncie rzeczy sa one tam dodatkowo, a klimat coraz bardziej tajemniczy... Na marginesie coś mi się zdaje że happy endu tam nie bedzie.

Poza tym nie mogę się doczekac na pełną wersję piosenki z openingu, jest przecudna smile_big

Myślę też że przekonam się do Winter Cicade, tak dobrze osadzonej w faktach historycznych historii dawno nie widziałem... przy scenach shounen ai będe zamykał oczy

Ostatnio edytowany przez opcy (2007-04-20 20:03:40)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#435 2007-04-20 20:31:12

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

opcy napisał:

Bokurano po obejrzeniu 2 epka moge spokojnie polecic nawet widzom nie przepadającym za mechami, w gruncie rzeczy sa one tam dodatkowo, a klimat coraz bardziej tajemniczy... Na marginesie coś mi się zdaje że happy endu tam nie bedzie.

Tylko ten mech wygląda pokracznie jest wielki ale te nurzki te rączki bój sie boga fuj

Offline

#436 2007-04-20 20:46:56

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ja sobie odpuszczam hayate no gotoku(cenzura mnie wnerwia)i heroic age(nic ciekawego)

Offline

#437 2007-04-20 21:50:45

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zgrzyt napisał:
opcy napisał:

Bokurano po obejrzeniu 2 epka moge spokojnie polecic nawet widzom nie przepadającym za mechami, w gruncie rzeczy sa one tam dodatkowo, a klimat coraz bardziej tajemniczy... Na marginesie coś mi się zdaje że happy endu tam nie bedzie.

Tylko ten mech wygląda pokracznie jest wielki ale te nurzki te rączki bój sie boga fuj

jak już napisałem , nie same mechy są tu istotne, zresztą nie zdziwiłbym sie gdyby nie były one prawdziwe (a właściwie gdyby się okazało że to wszystko to jednak była gra), póki co w anime tym są same pytania i zero odpowiedzi... mam tez pewne podejrzenia co do tego kto pilotuje inne mechy, ogólnie robi się mrocznie.
Zresztą pokracznie wyglada tylko mech głównych bohaterów inne przypominają owady (wg niektórych naukowców najbardziej optymalny krztałt dla robota)


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#438 2007-04-20 22:39:15

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

opcy to ze seria ma klimat to wiem ale po zarobaczeniu Soukou no Strain i tych pięknych świecących mechów ....no nie mogę patrzeć na to duże cuś... Ale fakt faktem klimat seria ma choć budżet mały .

khadzad napisał:

ja sobie odpuszczam hayate no gotoku(cenzura mnie wnerwia)

A właśnie ta cenzura to jest od strony twórców czy grupy wypuszczającej to ?

Ostatnio edytowany przez Zgrzyt (2007-04-20 22:41:32)

Offline

#439 2007-04-20 23:55:46

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Mnie tylko odrzucają krzesła, które znajdują się w robocie. Nie pasują do takiego roboto. Może się czepiam, no ale już tak mam.

Offline

#440 2007-04-20 23:57:40

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

chyba niestety twórców...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024