#4781 2013-10-06 12:13:07

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jak się nazywa seiyu która podkłada głos kobiecy w PV Mahouka Koukou no Rettousei?

Kojarzę głos a nie mogę skojarzyć w jakich anime użyczała głosu.

Ostatnio edytowany przez Foris (2013-10-06 12:13:38)

Offline

#4782 2013-10-06 12:17:36

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Po pierwszym odcinku to można co najwyżej ustalić czy nam się kreska podoba i główny zarys postaci. Bo niestety potrafią zwalić nawet dobrze zapowiadające się tytuły, a z początkowego crapu potrafi wyjść nawet zjadliwa produkcja.

Z tego sam do tej pory widziałem:
Kyoukai no Kanata - jedno słowo: KyoAni. Co prawda po pierwszy odcinku nie zapowiada się, że wyjdzie z tego kolejny moe-shit, ale kto ich tam wie. Z drugiej strony, dość niedawno wyszedł 3 tom LN - więc źródłowego materiału nie ma zbyt wiele.

Kill la Kill - poryta bajka twórców Gurren Lagann. Jak na razie mi się podoba, jednak mam nadzieję że nie zwalą tego zakończeniem - tak jak w przypadku TTGL.

Golden Time - RomCom na studiach. Przynajmniej w pierwszy odcinku mam wrażenie, że akcja dzieje się na studiach - bo w mangowej adaptacji, to nie bardzo. Czekam tylko, aż anime prześcignie to co widziałem w mandze.

Nagi no Asukara - podejrzewam, że wyjdzie z tego crap. Do tego niezbyt mi odpowiada charakter Manaki... Ale co tam, lubię motywy życia pod wodą.

Pokemon: The Origin - tak powinny wyglądać animowane pokemony! A nie jakieś przygody wiecznie dziesięcioletniego Satoshiego, który nawet ligi nie wygrał...

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita. - pantsu - jest, oppai - jest, fabuła - jaka fabuła?

Strike the Blood - trochę mi to przypomina Toaru, ale może wyjdzie coś z tego ciekawego... może.

Coppelion - jedyne co ratuje tę produkcję, to oprawa graficzna i ending w wykonaniu angela (Fuck yeah!). Natomiast fakt wysłania trzech licealistek w mundurkach szkolnych na skażony teren po stopieniu się reaktora przemilczę.

Log Horizon - niezmiernie cieszy mnie fakt powrotu motywu MMORPG w anime. Oby tylko wyszło coś ciekawszego niż SAO.


A tematy są takie, jakie chcieliście - więc w czym problem? gwizdze


edit

Foris napisał:

Jak się nazywa seiyu która podkłada głos kobiecy w PV Mahouka Koukou no Rettousei?

Kojarzę głos a nie mogę skojarzyć w jakich anime użyczała głosu.

Saori Hayami

Ostatnio edytowany przez FAiM (2013-10-06 12:25:19)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#4783 2013-10-06 13:16:37

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Gerard napisał:

Mahouka Koukou no Rettousei - PV

Opis znajdziecie np. tutaj.

Wyjdź. Tutaj (chociaż po angielsku - przynajmniej dopóki nie znajdzie się jakiś korektor).

FAiM napisał:

Kyoukai no Kanata - jedno słowo: KyoAni. Co prawda po pierwszy odcinku nie zapowiada się, że wyjdzie z tego kolejny moe-shit, ale kto ich tam wie. Z drugiej strony, dość niedawno wyszedł 3 tom LN - więc źródłowego materiału nie ma zbyt wiele.

Pokaż spoiler
xKnK.01.premux.720p-1.mkv_snapshot_12.23_2013.10.03_13.51.24-1024x576.jpg,qeb7e54.pagespeed.ic.tfhh0-m5sg.jpg

Offline

#4784 2013-10-06 13:18:24

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

FAiM tylko skacze po scenach, wybacz mu. szalony


wladza1.png

Offline

#4785 2013-10-06 13:27:54

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

FAiM napisał:

Kill la Kill - poryta bajka twórców Gurren Lagann. Jak na razie mi się podoba, jednak mam nadzieję że nie zwalą tego zakończeniem - tak jak w przypadku TTGL.

Chciałeś napisać: mam nadzieję, że znowu nie uśmiercą na początku najlepszej postaci - tak jak w przypadku TTGL.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#4786 2013-10-06 13:31:25

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

bodzio napisał:

FAiM tylko skacze po scenach, wybacz mu. szalony

Jakby sporą część anime dało się oglądać w inny sposób. szalony




Zapowiedziano ekranizację LN: Black Bullet:
01_cs1w1_418x588.jpg

Staff:
Original creator (light novel): Shiden Kanzaki
Original character design: Saki Ukai
Director: Masayuki Kojima
Assistant director: Hiroshi Ikebata
Series Composition: Tatsuhiko Urahata
Character Design: Senbon Umishima
Music: Shiro Sagisu
Animation Production: Kinema Citrus

Cast:
Rentaro Satomi: Yuki Kaji
Enju Aihara: Rina Hidaka
Kagetane Ebisu: Rikiya Koyama

Z LN nie ma zbyt wiele przetłumaczone (dopiero od marca mają się tym zająć - do świąt 1 tom powinien już być przetłumaczony), więc zainteresowanym serią pozostaje przejrzeć mangową adaptację.


EDIT: Teh_Ping zmienia plany: do świąt chce skończyć tłumaczyć 1 tom.

Ostatnio edytowany przez Sacredus (2013-10-06 17:01:24)

Offline

#4787 2013-10-06 18:14:21

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kyoukai no Kanata - nie. Po niecałej połowie już wiadomo co i jak.

Coppelion - pal licho biedną oprawę. Założenia serii ssą. Też nie.

Kill la Kill - miało być wyśmiewanie wzorców, a nie ich powielanie. Mimo szczerej miłości do absurdu nawet nie śmiechłem. Stanowcze i zdecydowane raczej nie.

Offline

#4788 2013-10-06 18:33:40

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Outbreak Company - Jak dla mnie zapowiada się przyjemna komedia w haremowym sosie. W sam raz by się odstresować.

Log Horizon - Nieźle się zapowiada i mam cichą nadzieję że nie skopią w trakcie. No i oczywiście fajna loli zakochana w głównym hero.

Coppelion - Grafika mnie się podoba dlatego obejrzę co najmniej trzy odcinki zanim skreślę to anime. Pierwszy odcinek był taki sobie ale tła i sam klimat miasta bardzo mi się podobały. Niestety na samym klimacie za daleko nie da się ujechać.

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita. - Dam szansę temu anime, a nuż będzie niezła komedia?

Ostatnio edytowany przez Foris (2013-10-06 18:34:24)

Offline

#4789 2013-10-07 13:32:50

Sacredus
Użytkownik
Skąd: Jinja-Temple
Dołączył: 2008-10-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Foris napisał:

Log Horizon - Nieźle się zapowiada i mam cichą nadzieję że nie skopią w trakcie. No i oczywiście fajna loli zakochana w głównym hero.

Parę podstawowych informacji odnośnie tej serii:

Pokaż spoiler
SyPwc9f.jpg

Offline

#4790 2013-10-07 14:20:58

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Sacredus dzięki za info. Teraz to lore jeszcze bardziej mi się podoba smile

KILL la KILL - Pierwszy odcinek był świetny, zwłaszcza ten mundurek szpan

Golden Time - Coś czuję haremówkę oczkod Design postaci jest całkiem niezły, jak na razie warto oglądać.

Walkure Romanze - Wytrzymałem aż połowę odcinka i mocno mnie odrzuca od tego anime.

Offline

#4791 2013-10-07 19:31:22

DaBiDo
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2007-03-10

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Trochę się już zaczęło (w sumie to większa połowa)

Odpuściłem sobie takie tytuły jak Freezing Vibration, IS: Infinite Stratos i White Album 2 bo pierwsze serie to kupy były i jakoś nie mam się ochoty męczyć a anime to ma być przyjemność smile

Dobry start kolejnych sezonów Magi: The Kingdom of Magic, Little Busters! Refrain, Kuroko no Baske 2

Z premier:

Coppelion - No, szczerze to się trochę zawiodłem. Ogólnie mam nadzieje, że coś z tego będzie, chociaż 1 odcinek nie był obiecujący. Jest potencjał i liczę na to, że się rozkręci.
Golden Time - Czytam Novelę, więc nie mam w planach oglądać w najbliższym czasie. Jeśli będzie się trzymało książki (przeczytałem 1 tom), to będzie interesujące, choć interesujące robi się dopiero pod koniec 1 tomu.
Kill La Kill - Fajne. Jest klimat, jest zabawa.
Kyoukai no Kanata - Nie za bardzo wiem o co chodzi. Dziwne takie trochę, kolejna pozycja, która może się rozkręci.
Log Horizon - Ciężko cokolwiek powiedzieć po 1 odcinku. Ogólnie to trochę jestem na nie, lecz będę oglądał dalej. Jak na razie to nie wiadomo co, czemu i przez kogo.
Nagi no Asukara - To mi się podoba. Ma super klimat i jest interesujące. Ładnie graficznie i sądzę, że jedna z lepszych pozycji tej jesieni.
Outbreak Company - Takie jakby Zero no Tsukaima, choć zapowiada się lepiej. Zero no Tsukaima podobała mi się tylko 1'sza seria. Tutaj mamy podobnych bohaterów, podobny motyw. Wszystko jakieś takie samo.
Strike the Blood - Taki typowy Shounen, może coś z tego będzie. Nie nudzi ale i nie ma niczego oryginalnego w tej pozycji.

Jeszcze kilka pozycji zobaczę, choć o dziwo, po zapowiedziach bardzo zachęca mnie Galilei Donna

Offline

#4792 2013-10-08 05:02:36

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Wrażenia po pierwszych odcinkach:

Gundam Build Fighters - anime raczej kierowane w stronę młodszych widzów + ma zadatki na tasiemca pokroju seriali o kartach. Oglądam go nie dla fabuły, lecz możliwych dobrych walk, które być może będą po ok. 30 odcinkach (wtedy pewnie dojdą do jakichś prestiżowych zawodów jezor), bo to Gundam.

Coppelion - już po 5 minutach chciałem rzucić, ale dotrwałem do końca i tylko jedna z głównych bohaterek dała mi powód, by oglądać dalej. Mam nadzieję, że przynajmniej będzie zjadalne.

Kill la Kill - sieczka i skąpy strój. Czego chcieć więcej? Większej sieczki.  smile_lol

Kuroko na Basket 2 - zdecydowanie więcej dynamicznych scen, co w pierwszym sezonie było tylko marzeniem, przez co mecze traciły na emocjach. Byleby tak do ostatniego odcinka.

Kyoukai no Kanata - wielkie nic. Pierwszy odcinek był nijaki, ale że to projekt grupowy, jestem zmuszony go oglądać.  jezor2

Little Busters: Refrain! - pierwszy odcinek i już wiem, że ten sezon nie będzie tak przynudzał. smile

Strike the Blood - jeden z niewielu anime o cechach ecchi, które mogę znieść. Nie zawiedź mnie i nie idź tą drogą.

Magi S2 - jak to kontynuacja. Nie mogę doczekać się akcji z początku odcinka.  oczkod

Nagi no Asukara - wygląda mi to na wprowadzenie. Przedstawienie bohaterów, świata. Skoro ma mieć 26 odcinków, to naprawdę nie wiem, co twórcy chcą tutaj pokazać.  kombinuje

Outbreak Company - Otaku w krainie czarów. Tematyka na pewno trafi do wielu samozwańczych otaku na całym świecie (i nie tylko). Chyba najlepiej zapowiadające się anime, które nie jest kontynuacją.

Log Horizon - SAO na luzie. Mam nadzieję, że w porównaniu do innych anime z grami VR walki będą na masową skalę i będzie więcej dalekosiężnych czarów wysokopoziomowych. smile Pewnie i tak nie dam więcej niż 8/10.

Diamond no Ace - anime o baseballu. Na razie wrażenia mam pozytywne, jednak mam nadzieję, że nie będzie wylewać się z tego debilizm. Ale skoro robią to Madhouse i I.G. - mała szansa.

Unbreakable Machine-Doll - przeczytałem tylko prolog light novel i zachęciło mnie do oglądania anime. Nie będzie to wybitne dzieło, ale walki jako tako mogą być interesujące. Szkoda tylko, że przez tę kreskę oczy mi krwawią.  zezik

Ostatnio edytowany przez marek2fgc (2013-10-09 18:06:28)

Offline

#4793 2013-10-08 20:22:54

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

marek2fgc napisał:

Gundam Build Fighters - anime raczej kierowane w stronę młodszych widzów + ma zadatki na tasiemca pokroju seriali o kartach. Oglądam go nie dla fabuły, lecz możliwych dobrych walk, które być może będą po ok. 30 odcinkach (wtedy pewnie dojdą do jakichś prestiżowych zawodów jezor).

...bo to gundam. hehe


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#4794 2013-10-08 20:53:29

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hunter Killer napisał:
marek2fgc napisał:

Gundam Build Fighters - anime raczej kierowane w stronę młodszych widzów + ma zadatki na tasiemca pokroju seriali o kartach. Oglądam go nie dla fabuły, lecz możliwych dobrych walk, które być może będą po ok. 30 odcinkach (wtedy pewnie dojdą do jakichś prestiżowych zawodów jezor).

...bo to gundam. hehe

No dobra, co będę się oszukiwał. baka

Offline

#4795 2013-10-10 21:52:12

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Galilei Donna - Pierwszy odcinek był wciągający, ciekawy jestem jak to się rozwinie.

Offline

#4796 2013-10-10 22:55:29

Witax
Użytkownik
Skąd: Takto
Dołączył: 2012-02-17

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zapowiedzieli drugi sezon Seitokai Yakuindomo http://www.animenewsnetwork.com/news/20 … on-new-oad


i5-8600K OC 4.8Ghz, MSI Z370 Tomahawk, HyperX Predator 16GB 3000MHz/3333Mhz, Samsung 960 EVO 250GB.

Headphones: AKG K712 PRO, AKG K612 PRO, Beyerdynamic DT-990 Edition 250ohm
DAC: SMSL SD-650+mod by mikolaj612+Muses 8820 + ad797AR SMSL M8 | AMP: Rapture by mikolaj612

Offline

#4797 2013-10-11 08:41:03

bodzio
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Yowamushi Pedal Może dałoby się to oglądać, gdyby nie postać głównego bohatera, który jest idiotą i otaku. Do tego typek, który wszędzie chodzi w okularach rowerowych.  mruga


wladza1.png

Offline

#4798 2013-10-11 09:46:30

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

bodzio, przecież to poradnik dla otaku jak jeździć na rowerze oczkod. Co nie zmienia faktu, że tytuł ten to miłe zaskoczenie.

pupa PV
Bardzo możliwe, że nie puszczą tego w TV - na razie wiadomo jedynie o streamie na niconico, ale nadal nie wiadomo kiedy...

Ostatnio edytowany przez FAiM (2013-10-11 09:48:16)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#4799 2013-10-11 09:56:05

KieR
Użytkownik
Skąd: タルヌフ
Dołączył: 2008-02-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jej, kanibale/zombie, mózgi!  evil
Nawet manga ma już 8 rozdziałów wydanych po angielsku.

Ostatnio edytowany przez KieR (2013-10-11 10:05:16)


tumblr_static_bug.gif

Offline

#4800 2013-10-11 10:17:00

Foris
Użytkownik
Dołączył: 2008-06-16

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ten PV miał strasznie skomplikowane dialogi, przetłumaczyłby je ktoś dla mnie? oczkod

Chociaż nazwa nie jest zachęcająca to anime może być całkiem niezłe. Wie ktoś kiedy pierwszy odcinek?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024