#841 2008-09-04 11:38:20

Endru
Użytkownik
Skąd: Planeta Ziemia
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Znalazłem filmik-promo z tego "japońskiego Stitcha".

Stitch Promo

...czyli Stitch trafia na Okinawę smile_lol

Ostatnio edytowany przez Endru (2008-09-04 11:48:10)

Offline

#842 2008-09-04 20:27:03

wizard2000
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2007-12-11

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

no ale sticha sobie chetnie obejze bo disneya filmy mi sie podbaly smile
tylko szkoda ze nie wiadomo kiedy wyjdzie pierwszy ep smutny


wizard2000.jpg

Offline

#843 2008-09-13 00:04:53

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Plum, plim, plom... V8 oczkod

7b4c28d8f99164fdm.jpg

Offline

#844 2008-09-13 03:16:05

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oprócz około 4 pozycji resztę można swobodnie olać, więc nie będzie nam to kolidować z planami tłumaczeniowymi xD


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#845 2008-09-13 09:40:06

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na pewno będę oglądać:
To Aru Majutsu no Index
ef - a tale of melodies
Vampire Knight Guilty
CHAOS;HEAD
Rosario + Vampire Capu2
Clannad ~After Story~
Toradora!
Lucky Star OVA
Shigofumi OVA
Candy Boy OVA (ciąg dalszy obecnego sezonu)
Eve no Jikan OVA (też ciąg dalszy)
School Rumble San Gakki (też dalszy ciąg)

Na pewno sprawdzę (się zobaczy czy będę oglądał dalej):
Macademi Wasshoi
Kemeko Deluxe
Kannagi
Shikabane Hime Aka
Tales of the Abyss
Akane-Iro ni Somaru Saka

Ostatnio edytowany przez zergadis0 (2008-09-13 10:03:19)

Offline

#846 2008-09-13 10:02:45

Kajet
Użytkownik
Skąd: Toki'o :D
Dołączył: 2007-01-01

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Quithe, żebyś sie nie przeliczył.

Offline

#847 2008-09-13 10:23:26

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Obrazek z Chaos Head to jest kwintesencja anime-tandety w najczystszym wydaniu smile_big Tragedia smile_big

Offline

#848 2008-09-13 10:29:06

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Hmm, Inazuma Eleven może być ciekawe. Piłka nożna + super moce = super komedia. Mniam! smile_big

Offline

#849 2008-09-13 10:35:17

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Freeman napisał:

Obrazek z Chaos Head to jest kwintesencja anime-tandety w najczystszym wydaniu smile_big Tragedia smile_big

Obrazek może i po części tak, ale gra, której to anime jest ekranizacją (przynajmniej na pierwszy rzut oka) wygląda na ciekawą. Poza tym - może i dziewczyna w mundurku szkolnym z bronią większą od niej samej jest kwintesencją anime-tandety, ale jakoś ostatnio przestało mi to przeszkadzać jezor.

Ostatnio edytowany przez zergadis0 (2008-09-13 10:42:08)

Offline

#850 2008-09-13 10:59:10

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

zergadis0 napisał:
Freeman napisał:

Obrazek z Chaos Head to jest kwintesencja anime-tandety w najczystszym wydaniu smile_big Tragedia smile_big

Obrazek może i po części tak, ale gra, której to anime jest ekranizacją (przynajmniej na pierwszy rzut oka) wygląda na ciekawą. Poza tym - może i dziewczyna w mundurku szkolnym z bronią większą od niej samej jest kwintesencją anime-tandety, ale jakoś ostatnio przestało mi to przeszkadzać jezor.

Mi też - zlewam to programowo i trzymam się jak najdalej smile_big

Offline

#851 2008-09-13 11:31:18

turunks
Użytkownik
Skąd: Silesia
Dołączył: 2004-11-26

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

wstepnie wypisalem sobie 19 tytułów z pazdziernika, ktore chce sprawdzic....mam nadzieje, ze nie wszystkie mi sie spodobają (zapewne tak bedzie), bo nie bede mial czasu oglądać ani sciagac jezor

Offline

#852 2008-09-13 11:33:58

Krzyżu
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2007-05-20

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na bank będę oglądał Lucky Star OVA, a co do reszty to nie wiem, może jak czas pozwoli oczkod.


lastfmbuttonbykiokuh.png

Offline

#853 2008-09-23 10:09:54

wariacik
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-23

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

To może małe podsumowanie kończącego się sezonu?
Do wartych obejrzenie serii napewno zaliczyć można: Macross F, Nabari no Ou, Zero no Tsukaima: Princess no Rondo, Wagaya no Oinari-sama (pomijając Code Geass R2 które trzeba obejrzeć).

Ostatnio edytowany przez wariacik (2008-09-23 10:10:11)

Offline

#854 2008-09-23 11:07:06

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Na podsumowanie to chyba jeszcze trochę za wcześnie, w końcu się jeszcze ten sezon nie skończył jezor. Co do tego, czy warto obejrzeć ZnT 3 to bym się jednak zastanawiał - mi tam się dość przyjemnie oglądało, ale w porównaniu do drugiej serii to IMO jest dużo słabiej. Za to do serii TV, które na pewno warto sprawdzić (nie licząc CG rzecz jasna) zaliczyłbym:
Nogizaka Haruka no Himitsu - jedna z najlepszych komedii romantycznych jakie w życiu widziałem i jedna z najbardziej kawaii bohaterek w historii anime smile_big. Tytuł, który zdecydowanie przerósł moje oczekiwania.
Slayers Revolution (niestety z powodu braku odcinków 7-8 w niższej jakości zatrzymałem się na 6 epku) - nie wiem, czego się tylu ludzi tej serii czepia, jak dla mnie jedynie graficznie nie zachwyca, a zarówno muzycznie jak i fabularnie jest bardzo ciekawie.

Offline

#855 2008-09-23 11:24:24

tymek88
Użytkownik
Skąd: Brühl
Dołączył: 2006-11-20

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Co do tego, czy warto obejrzeć ZnT 3 to bym się jednak zastanawiał - mi tam się dość przyjemnie oglądało, ale w porównaniu do drugiej serii to IMO jest dużo słabiej.

Do drugiej ta.. a takie samo porównanie można dać jesli chodzi o drugą i pierwszą, gdzie na tle pierwszej druga wypada tak samo słabo jak trzecia na tle drugiej jezor

Slayers Revolution (niestety z powodu braku odcinków 7-8 w niższej jakości zatrzymałem się na 6 epku)

Hmm rozumime ze ściągałes od Eclipse? Tez mnei wkurzyło to ze przestawi wydawac, bo musiałem uploadowac dalej od innej grupy, no włąsnie ale inna grupa takze wydaje w 720p ;> (jesli pisząc jakośc miałes na myśli video jezor)

Offline

#856 2008-09-23 11:41:32

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

tymek88 napisał:

Do drugiej ta.. a takie samo porównanie można dać jesli chodzi o drugą i pierwszą, gdzie na tle pierwszej druga wypada tak samo słabo jak trzecia na tle drugiej jezor

Mi tam się druga seria najbardziej podobała jezor.

tymek88 napisał:

Hmm rozumime ze ściągałes od Eclipse? Tez mnei wkurzyło to ze przestawi wydawac, bo musiałem uploadowac dalej od innej grupy, no włąsnie ale inna grupa takze wydaje w 720p ;> (jesli pisząc jakośc miałes na myśli video jezor)

Odcinki 8-9 (a czemu tego 7 nie obejrzałem - nie wiem jezor) w wersji od VivaLaRevolution zostały wydane tylko w 720p, a ten mój trup (tzn. komputer) za nic w świecie nie odtworzy filmu o rozdzielczości wyższej niż ~848x480.

Offline

#857 2008-09-23 16:15:39

UcheJ
Użytkownik
Skąd: Jordanów
Dołączył: 2007-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Słucham słucham jakie były najlepsze tytuły... A raczej co warto oglądnąć z nowości oczkod

Offline

#858 2008-09-23 20:06:50

Zarathustra
Użytkownik
Dołączył: 2008-05-05

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Oto pozycje pochodzące z 2008 roku, jakie obejrzałem lub oglądam nadal. Żadnych filmów kinowych, wiadomo to co w Japonii wychodzi na początku 2008, my obejrzymy w połowie 2009.

Zoku Sayonara Zetsubou Sensei - Zabawne anime, o ile trawisz taki specyficzny rodzaj humoru i nie przeszkadza ci czytanie dziesięciu napisów naraz.
Mnemosyne - Trochę się zabijają, trochę bzykają, ogólnie można obejrzeć, ale nic rewelacyjnego.
Allison to Lillia - Średniak poprawny politycznie, żadnych ekscesów i spokojny klimat.
Kurenai - Naprawdę dobre anime, warto poświęcić na nie czas.
xxxHOLiC: Kei - Jak podobał się komuś pierwszy sezon, ten też może obejrzeć, w przeciwnym razie trzymać się z dala. oczkod
Druaga no Tou: the Aegis of Uruk - Studio GONZO, które z dobrych serii nie słynie wypuściło kolejne głupie anime. Jednak na tyle przyjemne w oglądaniu i zabawne, że o dziwo mi się trochę podobało, (pomijając końcówkę. oczkod)
Code Geass Hangyaku no Lelouch R2 - Pijani scenarzyści mający wolną rękę i duży budżet, Sunrise pojechało po bandzie. Mają dzięki tej serii fandom wylewający się oknami, który przynajmniej zapewni zawsze przypływ gotówki. Obym nie dożył czasów kiedy się będzie mówiło, że to kultowe i jedno z najlepszych anime jakie powstały...
Soul Eater - Zacząłem oglądać to anime tylko dla rewelacyjnej animacji studia BONES. Po 22 odcinkach stwierdzam, że dalej tylko po to je oglądam, (no i może dla fillerów z Excaliburem. jezor)
Wagaya no Oinari-sama - Głupi średniak, ale jakoś ogląda się tą lisią gębę.
RD Sennou Chousashitsu (Real Drive) - Swego czasu wielu osobom podziałał na wyobraźnię nowy projekt Production I.G i Masamune Shirow'a. Miał być tytuł na poziomie GitS S.A.C. a wyszedł fanservice z małymi pulchnymi dziewczynkami i starym dziadkiem. Mimo infantylności większości odcinków, niektóre są nawet ciekawe.
Kaiba - Dopiero co ściągnąłem tą serię, ale już widać, że to jedna z tych lepszych pozycji.
Slayers Revolution - obejrzałem 7 odcinków, nie wiem czy to w ogóle dokończę.
Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto: Natsu no Sora - Japoński Harry Potter, zachęcił mnie do oglądania styl w jakim jest ono robione (zamiast malowanego tła, zwykłe retuszowane zdjęcia.)
Batman: Gotham Knight - It's Batman. oczkod
Xam`d: Lost Memories - Moim zdaniem najlepsze anime tego roku jakie do tej pory wyszło, BONES zafundował tym razem oprócz wymiatającej animacji, równie dobrą fabułę i postaci. Klimat niczym z filmów studia Ghibli (z których Xam'd czerpie wiele rzeczy) mnie osobiście zauroczył.
Tengen Toppa Gurren Lagann Parallel Works - Zbiór krótkich animacji osadzonych w równoległych światach TTGL, miła pierdółka.
Detroit Metal City - Zdecydowanie najlepsza komedia jaka obecnie leci, miejscami pękam ze śmiechu. Stanowi tanią pożywkę, gdyż humor jest wulgarny i niskich lotów, ale co tam. jezor

Offline

#859 2008-09-23 20:17:30

zergadis0
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2006-04-09

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

Code Geass Hangyaku no Lelouch R2 - Pijani scenarzyści mający wolną rękę i duży budżet, Sunrise pojechało po bandzie. Mają dzięki tej serii fandom wylewający się oknami, który przynajmniej zapewni zawsze przypływ gotówki. Obym nie dożył czasów kiedy się będzie mówiło, że to kultowe i jedno z najlepszych anime jakie powstały...

Już teraz wiele osób tak mówi jezor.

Zarathustra napisał:

Detroit Metal City - Zdecydowanie najlepsza komedia jaka obecnie leci, miejscami pękam ze śmiechu. Stanowi tanią pożywkę, gdyż humor jest wulgarny i niskich lotów, ale co tam. jezor

Jeżeli chodzi o rasowe komedie, to zbytniej konkurencji i tak nie ma jezor, ale jeżeli chodzi o komedie w ogóle, to mi się Nogizaka Haruka no Himitsu bardziej podoba, inna sprawa, że jest to pewnie spowodowane moim odbiciem na punkcie Haruki smile_big (no, i jeszcze tym, że jak na mój gust humor w DMC jest chwilami jednak zbyt hardkorowy).

Offline

#860 2008-09-23 21:51:04

UcheJ
Użytkownik
Skąd: Jordanów
Dołączył: 2007-05-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Zarathustra napisał:

Xam`d: Lost Memories - Moim zdaniem najlepsze anime tego roku jakie do tej pory wyszło, BONES zafundował tym razem oprócz wymiatającej animacji, równie dobrą fabułę i postaci. Klimat niczym z filmów studia Ghibli (z których Xam'd czerpie wiele rzeczy) mnie osobiście zauroczył.

Mam pytanie skąd można to ściągnąć nigdzie nie mogę znaleźć??

Ostatnio edytowany przez UcheJ (2008-09-23 21:53:01)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024