#8921 2018-12-31 21:12:55

UndeadHunter
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Seria TV startująca w lipcu prawdopodobnie obejmie tylko 4 i 5 tom LN.
AvG7jtJ.png

Offline

#8922 2018-12-31 21:31:52

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Fajny baicik.
No i wygląda na to, że CR jednak będzie miało Grand Ordera.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8923 2018-12-31 22:33:15

tiger316
Użytkownik
Skąd: Ozorków
Dołączył: 2014-04-06

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Trzeci sezon Bungo Stray Dogs w kwietniu:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 … re/.141515


"Please shut talking now." - Yuzuki Shiraishi
"This show right here...this is some quality because I was just bitchslapped by an unexpected wave of what the fuckery." - some guy about Flip Flappers
MAL, AniList

Offline

#8924 2019-01-01 19:39:20

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Jest sens to oglądać? Bo wyskoczyło mnie.

9L1fAaG.png


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8925 2019-01-01 19:50:23

Nesbro
Użytkownik
Dołączył: 2014-01-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kamiyan3991 napisał:

Jest sens to oglądać? Bo wyskoczyło mnie.

https://i.imgur.com/9L1fAaG.png

Jak nie lubisz Fairy Tail, to jest jeszcze gorsze.

Offline

#8926 2019-01-03 00:30:15

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Obejrzałem pierwszy film Heaven's Feel i nie bardzo wiem, o co tam chodziło.
A najbardziej to chyba tego...

Pokaż spoiler
W wersji Aniplexu był jakiś "prawdziwy Zabójca"... było coś takiego w ogóle w innych ścieżkach? Bo ja albo nie kojarzę, albo nie pamiętam, aby ten Zabójca był jakiś podrabiany w innych ścieżkach.

Tak dokładnie to chodzi mi o tę scenę:

Pokaż spoiler
e3caDy5.jpg

Nic nie czaję.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8927 2019-01-03 04:17:24

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

No właśnie Sasaki Kojirou, czyli ten samuraj to fałszywy zabójca, którego istnienie jest niezgodne z zasadami wojny, ponieważ został przyzwany przez innego sługę, czyli Czarnoksiężnik.


podpisq.png

Offline

#8928 2019-01-03 04:43:10

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Tyle to ja wiem. Problem w tym, że nie kojarzę tego "prawdziwego" Zabójcy z innych ścieżek. On był w ogóle gdzieś pokazywany? Nie wiem, dlaczego nie poświęcili choć minutki, żeby to wyjaśnić.

Reżyseria w tym filmie też mnie trochę poirytowała. To wyglądało trochę jak "zwykłym śmiertelnikom wstęp wzbroniony". Nie znasz dobrze tej ścieżki czy po prostu nie orientujesz się w tym uniwersum? No to masz pecha!

W ogóle to strasznie dużo fillerów w tym filmie. Niechęć do pokazywania po raz trzeci sceny w szkole rozumiem, ale na co były te wszystkie scenki z Shirou w klubie strzeleckim? Film też chyba trochę mija się z powołaniem. O ile dobrze wiem, miał w dużej mierze przybliżyć postać Sakury, a tymczasem skupiają się na tym, by pokazać, jaka z niej niemota.

Co jeszcze mnie wkurzało – nie wiem, czy to przez standardowo przekombinowane suby Aniplexu, czy to przez materiał źródłowy, ale Shirou co jakiś czas znowu rzucał te swoje "mądrości". Tam gdzieś w połowie był taki głupi tekst w stylu "jeśli jesteś z kimś, to nie jesteś z kimś innym"...

Pokaż spoiler
flat,550x550,075,f.u1.jpg

Ogólnie spodziewałem się pompy. bo to miała być najlepsza ścieżka, a tymczasem oglądało się tylko w porządku. Chyba jednak lepiej byłoby pokazać to w TV, bo pewnie sceny eroge i tak wywalą. Swoją drogą, kij im w oko. UBW byłoby dużo lepsze z tymi scenami.
A wracając, mam wrażenie, że przez te cięcia (mają w sumie tylko jakieś 2/3 czasu antenowego UBW) ta ścieżka będzie całościowo mocno spłycona.

No nic, pozostaje wyczekiwać na spin-offy. Mam wrażenie, że Type Moon dużo ciekawiej robi te wszystkie poboczne historie.

Grand Order mnie zaciekawił i czekam na serię TV.
Lord El-Melloi II dostał bardzo przyjemną OVA i też z niecierpliwością czekam na TV.

Czy natomiast śpieszy mi się do obejrzenia drugiego filmu HF? Niezbyt.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2019-01-03 04:46:47)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8929 2019-01-03 08:04:38

ill
Użytkownik
Dołączył: 2009-03-22

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Ogólnie próg wejścia do Fejta zrobił się tak wysoki, że nie wróży to za dobrze zarówno pod względem widowni (będzie się wykruszać a nowej raczej nie będzie przybywać) jak i jakości (bo po co się starać skoro ci co maja obejrzeć i tak to zrobią).

Pokaż spoiler
Ok, te dwa wnioski to trochę podpucha ale ciekawi mnie co wy o tym myślicie oczkod


GG: 1677958

Offline

#8930 2019-01-03 09:30:00

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kamiyan3991 napisał:

Tyle to ja wiem. Problem w tym, że nie kojarzę tego "prawdziwego" Zabójcy z innych ścieżek. On był w ogóle gdzieś pokazywany? Nie wiem, dlaczego nie poświęcili choć minutki, żeby to wyjaśnić.

Reżyseria w tym filmie też mnie trochę poirytowała. To wyglądało trochę jak "zwykłym śmiertelnikom wstęp wzbroniony". Nie znasz dobrze tej ścieżki czy po prostu nie orientujesz się w tym uniwersum? No to masz pecha!

W ogóle to strasznie dużo fillerów w tym filmie. Niechęć do pokazywania po raz trzeci sceny w szkole rozumiem, ale na co były te wszystkie scenki z Shirou w klubie strzeleckim? Film też chyba trochę mija się z powołaniem. O ile dobrze wiem, miał w dużej mierze przybliżyć postać Sakury, a tymczasem skupiają się na tym, by pokazać, jaka z niej niemota.

Co jeszcze mnie wkurzało – nie wiem, czy to przez standardowo przekombinowane suby Aniplexu, czy to przez materiał źródłowy, ale Shirou co jakiś czas znowu rzucał te swoje "mądrości". Tam gdzieś w połowie był taki głupi tekst w stylu "jeśli jesteś z kimś, to nie jesteś z kimś innym"...


.

No prawdziwy zabójca w innych ścieżkach stay night się nie pojawił, dopiero w HF, choć teoretycznie możliwość jego przyzwania zawsze była. Jak się przyjrzysz to zauważysz, że jest bardzo podobny do zabójcy z Fate/Zero i nie bez powodu, bo oboje przewodzili średniowiecznemu zakonowi asasynów, tyle że w innych czasach i obaj noszą imię Hassan, które jest jakby zbiorczym pseudonimem wszystkich liderów tegoż zakonu. Ten z Zero to Hassan o stu twarzach a ten z HF to Hassan przeklętego ramienia.

Cóż, to że żeby coś zrozumieć HF trzeba znać poprzednie dwie ścieżki to raczej oczywiste. To w końcu adaptacja VN, która skonstruowana była na tej właśnie zasadzie. Jeszcze bym zrozumiał gdyby adaptacje dwóch wcześniejszych ścieżek nie istniały, to fakt, wtedy można by zarzucić ufo, dlaczego nie pokusili się o żadne wprowadzenie dla nowicjusza, ale takowe adaptacje istnieją.

Sceny w klubie strzeleckim miały na celu nieco przybliżyć, jak przebiegał rozpad przyjaźni Shirou i Shinjiego i oziębienie ich relacji.
Co do pierwszej sceny w filmie, gdzie Shirou strzela z łuku, lubię interpretować, że było to też puszczenie oka przez twórców w stronę fanów Archera.  Jeśli chodzi o Sakurę, to pierwszy film nie ujawnił o niej praktycznie nic, jedynie tu i ówdzie pozostawiał pewne wskazówki, co może być z nią nie tak. Prawdziwe "mięcho", jeśli chodzi o jej postać, wyjdzie na światło dzienne dopiero w drugim i trzecim filmie. Pierwszy film miał za zadanie głównie przedstawić relacje między nią a Shirou, zapoczątkować całą intrygę z cieniem  oraz pokazać, kim będą główni gracze tym razem i moim zdaniem spisał się dobrze.

Co do tekstu Shirou to nie jestem pewien o jaką scenę chodzi, ale zakładam, że szanse są 50/50. Z jednej strony Shirou już nie raz został skrzywdzony przez nieprecyzyjne przetłumaczenie jego wypowiedzi, z drugiej Nasu ma dość nietypowe pióro i nie raz zdarza mu się palnąć jakąś oczywistą oczywistość czy dziwaczne porównanie.

Sorry, że tak wyjaśniam wszystko pobieżnie i dosyć chaotycznie, ale jestem po nocce w pracy i mój mózg nie funkcjonuje do końca jak trzeba.  oczkod

Ostatnio edytowany przez _Crimson_Red_ (2019-01-03 09:34:31)


podpisq.png

Offline

#8931 2019-01-03 13:37:47

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kamiyan3991 napisał:

Tyle to ja wiem. Problem w tym, że nie kojarzę tego "prawdziwego" Zabójcy z innych ścieżek.

Wszyscy czekali na ekranizacje HF, bo się najbardziej różni od reszty ścieżek, to teraz narzekania, że się pojawia ktoś nowy? rotfl
Moim zdaniem jest tu wręcz wykładane wszystko na tacy. Fakt, znajomość innych adaptacji jest raczej wymagana, ale pewne ważniejsze fragmenty nam przypominają. Karcenie adaptacji, że coś nie jest wyjaśnione na tym etapie, a było w VN w późniejszym, też jest pozbawione sensu.

Fate Grand Order ma słaby początek. Cała ta fabuła... brzmi, jakby była pisana przez nastolatka. Mam wrażenie, że tak była wymyślana: "Co by było najlepsze? Dajmy tam wszystkich bohaterów z różnych odsłon i w różnych wersjach (pomysły rodem z Naruto i wielkiej wojny). Och, ach. Dodajmy do tego nowych. Tak, dokładnie. Jeszcze Shiki tam wrzućmy z Kara no Kyoukai, ale będzie czad. Dobrze prawisz, polać mu!" Dobrze, że się potem zajął tym ktoś, kto się zna na pisaniu fabuły...

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2019-01-03 13:42:33)


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#8932 2019-01-03 14:16:49

UndeadHunter
Użytkownik
Dołączył: 2015-10-03

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Odnośnie HF

Pokaż spoiler
W innych ścieżkach Zouken uznaje, że nie opłaca się uczestniczyć w tej wojnie, dlatego postanawia poczekać do następnej, która powinna odbyć się za około 60 lat. Z pewnego względu w Heaven's Feel zmienia zdanie. Kiedy doświadcza nieudolności Shinjiego, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Odnośnie Zabójcy - jest tak jak powiedział Crimson. W Fate i UBW Caster przywołuje dla siebie sługę, ale sprawia to, że jest on w pewien sposób ograniczony - przykładowo nie może zbytnio oddalić się od bramy świątyni. Sasaki Kojirou był w tym sensie fałszywy. Była o tym mowa w 7 odcinku UBW.

Zouken jest jednym z założycieli rytuału wojny o Graala w Fuyuki, dlatego najlepiej zna wszystkie zasady i obejścia. Używa ciała "fałszywego" zabójcy jako katalizatora do przywołania tego "prawdziwego", który jest po prostu normalnym sługą. Ta scena jest równie niejasna w materiale źródłowym, więc nie dziwię się, że ktoś mógł nie załapać o co chodzi. Na skutek tego nietypowego wydarzenia nowy Zabójca jest niekompletny. Objawia się to w sposobie jego zachowania - porusza się nieco niezdarnie (przypomina owada) oraz ma problemy z wymową. Aby powrócić do swojej pierwotnej formy, musi zjadać rdzenie sług - ich serca.

Odnośnie innych elementów. Ta czarna "rzecz", która pochłonęła pozostałości po Lansjerze nie jest w żaden sposób powiązana z Zabójcą. Ścieżka HF jest nieco inaczej prowadzona. Shirou zajmuje się swoimi sprawami, a tu nagle zmiana perspektywy i narracja trzecioosobowa. Mnóstwo spraw dzieje się poza ekranem i prawie nic nie jest wyjaśnione. Większość odpowiedzi otrzymuje się w połowie opowieści.

Czy seria ma wysoki próg wejścia? Możliwe, ale twórcy jakoś szczególnie się z tym nie kryją. Kiedy podjęto decyzję, że Ufotable zaadaptuje jedynie ścieżki Unlimited Blade Works i Heaven's Feel, udostępniono w Japonii pierwszą ścieżkę za darmo na Androida i iOS.
XVUykhY.png

Niedługo premiera kolejnego filmu HF, więc w czasie streamu noworocznego dwukrotnie można było zobaczyć pierwszy film oraz streamowana była również cała seria UBW. Przy zapowiedzi pewnego eventu w Grand Orderze, Nasu zalecił wszystkim przejście większości gier z tego uniwersum, dlatego zorganizowano ogromną promocję na zestaw zawierający Fate/EXTRA i Fate/EXTRA CCC na PSVitę. Na pewno byłoby podobnie "u nas", gdyby F/SN i CCC miały angielską lokalizację.

W zasadzie decyzja o powstaniu adaptacji Babilonii i Camelotu została podjęta na podstawie ankiety.
https://streamable.com/ur0jj

Dobrze, że nie przyszło nikomu na myśl głosowanie dla żartów na Septem. rotfl

Lord El-Melloi II's Case Files również zapowiada się na dziwny przypadek. Anime prawdopodobnie zaadaptuje tomy od 4-5, więc sporo materiału będą musieli pominąć lub przygotować jakieś oryginalne sceny, które do tego sensownie doprowadzą. Cała seria powinna zakończyć się na 10 tomach (kilka dni temu wyszedł tom dziewiąty). Tomy 1-3 może nie są niezbędne do adaptacji 4-5, ale gorzej przy ewentualnej kontynuacji (poza tym ja chcę mieć wszystko zaadaptowane lol).

Chciałbym, żeby to miało ręce i nogi. zezik

Nawet nie każcie mi wspominać o Last Encore.

Jakość bardziej zależy od autora. Nie trzeba F/GO, żeby natknąć się na słabe historie od TM.
*kaszle* Fate/Labyrinth *kaszle* hehe

Offline

#8933 2019-01-04 04:08:51

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Dzięki za odpowiedzi. Nawet nie wiedziałem, że mamy na forum tyle fejtfagów. Powinni do osobnego tematu wygonić.

Hunter Killer napisał:

Moim zdaniem jest tu wręcz wykładane wszystko na tacy. Fakt, znajomość innych adaptacji jest raczej wymagana, ale pewne ważniejsze fragmenty nam przypominają. Karcenie adaptacji, że coś nie jest wyjaśnione na tym etapie, a było w VN w późniejszym, też jest pozbawione sensu.

Trudno mi orzec, czy coś jest wyjaśnione potem w VN, bo w nią nie grałem. Ale wydaje mi się, że film nie powinien sprawiać wrażenia takiej pociętej papki. Oglądałem inne ścieżki, dawno bo dawno, więc może trochę pozapominałem, ale nadal ciężko się w tym połapać. Przy innych ścieżkach nie miałem takich problemów, bo wszystko było dość dobrze wyjaśnione.

Hunter Killer napisał:

Fate Grand Order ma słaby początek.

Znaczy, sama OVA jest mocno przeciętna (choć miło mi się ją oglądało), ale dobrze się spisuje jako reklama i wstęp do całości. Od razu zaciekawiło mnie, co oni mają tam do pokazania. W sumie wypadałoby kiedyś te gierki ograć, ale nie jestem fanem mobilek.

~UndeadHunter

Pokaż spoiler
O, właśnie takiego wytłumaczenia mi brakowało. W samym filmie nie jest to zbyt dobrze pokazane. Tzn. scena z Zoukenem i owszem, była, ale za wiele z niej nie wywnioskowałem.

Co do tego "progu" wejścia, to mam wrażenie, że to jest trochę kwestia dyskusyjna. Generalnie nieznajomość uniwersum poza wersjami animowanymi nie przeszkadza zbytnio w oglądaniu, tak myślę, ale gdybym chciał więcej z tego zrozumieć, to krucho. Chociaż z drugiej strony nie wiem, czy to na dobrą sprawę idzie całkiem zrozumieć. Mnóstwo pobocznych projektów, jakichś alternatywnych ścieżek i elaboraty tekstu na wiki, heh.

UndeadHunter napisał:

Nawet nie każcie mi wspominać o Last Encore.

A czy to nie jest czasem projekt, który też w oryginale jest strasznie zamotany? Gdzieś na szopie pisali, że gierka zbytnio się logiką nie popisała.

UndeadHunter napisał:

Lord El-Melloi II's Case Files również zapowiada się na dziwny przypadek. Anime prawdopodobnie zaadaptuje tomy od 4-5, więc sporo materiału będą musieli pominąć lub przygotować jakieś oryginalne sceny, które do tego sensownie doprowadzą. Cała seria powinna zakończyć się na 10 tomach (kilka dni temu wyszedł tom dziewiąty). Tomy 1-3 może nie są niezbędne do adaptacji 4-5, ale gorzej przy ewentualnej kontynuacji (poza tym ja chcę mieć wszystko zaadaptowane lol).

Lord El-Melloi to w ogóle wygląda dość nietypowo. Ten odcinek specjalny miał sporo skomplikowanych rzeczy magicznych, tak jakby ktoś się Indexa naoglądał i chciał to zrobić w takim stylu. Muszę przyznać, że wyszło to nawet zacnie, bo mimo dużej ilości skomplikowanych teorii nie miałem wrażenia, że to się kupy nie trzyma, co we wspomnianym Indexie już ma miejsce (wątek z Curtaną to jakieś jedno wielkie WTF). Poza tym bardzo podobało mi się ujęcie tego w taki detektywistyczny sposób, pojawiła się nawet fachowa terminologia (o ile za takową można uznać nazwy stosowane w literaturze). No i muzycznie sztos, ale w sumie TROYCA zawsze potrafiła przygotować solidną ścieżkę dźwiękową.

W sumie nahajpowałem się to ciapkę mocno przez spoilery, które wpadły przy buszowaniu po wiki. Dlatego teraz mam nadzieję, że pokażą te sceny z Reines El-Melloi, które chciałbym zobaczyć. W sumie tutaj też studio się popisało, bo seiyuu tak dobrze dobrana do jej charakteru, że aż miło posłuchać.

No i warsztatowo też hajpik wpadł, bo czasem fajnie pogłowić się nad ambitniejszym tekstem. Wydaje mi się, że sam Aniplex tu nawet trochę tryharduje, bo zdziwiło mnie 師匠 przetłumaczone na "Sir". No ale to chyba wynikło ze stylizacji tego specjala.

Tak czy owak, to chyba dobry czas, żeby zostać fejtfagiem. Ostatnie adaptacje były raczej średnie (Apocrypha) albo po prostu słabe (Last Encore). Za to w tym roku widzę potencjał na naprawdę fajne produkcje od Type-Moon.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2019-01-04 04:09:17)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8934 2019-01-07 00:19:17

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Opening już jest, niezły sztosik:
https://nyaa.si/view/1107827

Where's HorribleSubs?


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8935 2019-01-07 23:16:20

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Pojawiły się PV pierwszych trzech odcinków Soukyuu no Fafner: Dead Aggressor - The Beyond, których premiera odbędzie się 17 maja w japońskich kinach.
第1話「蒼穹作戦」PV
第2話「楽園の子」PV
第3話「運命の器」PV

Ale ten czas leci... wydawało mi się, że dość niedawno oglądałem Exodusa, a to już 3 lata minęły baka.


K5Cqyo6.png?1

Offline

#8936 2019-01-08 00:04:57

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Swoją drogą, fajnie teraz działa CR. W końcu pozbyli się tego cholernego flasha.

Pokaż spoiler HTML player
LB3M4PS.png

Jakość sobie dobiera samo po prędkości neta, choć można też wymusić.
Wszystkie ścieżki językowe do wyboru, czego chyba wcześniej nie było.
Fonty mają fajnie zrobione, dużo czytelniej niż w HS. No i nie ma opóźnionych napisów (wina skopanego ripa).

Gdyby nie te głupie bloki na Europę, to byłoby mega.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8937 2019-01-08 00:48:05

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

https://www.youtube.com/watch?v=SVP8te7nvOo
Pełna wersja endingu do drugiego filmu Heaven's Feel już jest i jest sztos.


podpisq.png

Offline

#8938 2019-01-08 00:51:42

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

_Crimson_Red_ napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=SVP8te7nvOo
Pełna wersja endingu do drugiego filmu Heaven's Feel już jest i jest sztos.

Szczerze? Aimer ma na koncie dużo lepszych kawałków.
Przy Last Stardust to nawet nie stało.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#8939 2019-01-08 01:24:50

Infernus
Użytkownik
Dołączył: 2012-07-28

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kamiyan3991 napisał:
_Crimson_Red_ napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=SVP8te7nvOo
Pełna wersja endingu do drugiego filmu Heaven's Feel już jest i jest sztos.

Szczerze? Aimer ma na koncie dużo lepszych kawałków.
Przy Last Stardust to nawet nie stało.

Co wy wiecie o zabijaniu Through My Blood


076dfc6183ee1eb46ee33ec91bcc13ca.png

Offline

#8940 2019-01-08 01:27:34

_Crimson_Red_
Użytkownik
Dołączył: 2014-02-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Infernus napisał:
Kamiyan3991 napisał:
_Crimson_Red_ napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=SVP8te7nvOo
Pełna wersja endingu do drugiego filmu Heaven's Feel już jest i jest sztos.

Szczerze? Aimer ma na koncie dużo lepszych kawałków.
Przy Last Stardust to nawet nie stało.

Co wy wiecie o zabijaniu Through My Blood

Licytujemy się jaka piosenka aimerki najlepsza? Dobra. xD StarRingChild


podpisq.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024