#9501 2023-02-18 09:44:42

krzymaj
Użytkownik
Skąd: W-wa
Dołączył: 2007-09-30

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Niestety poszczególne tytuły łapią opóźnienia z powodu Covidu w sezonie zimowym 2023.
eSv1SrM.gif
Są to:
- Maou Gakuin no Futekigousha II - tylko on sam jeden wie, kiedy powróci.
- BOFURI Sezon 2 dla niewtajemniczonych"  Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. 2"- dopiero zacznie się pojawiać od 8 marca, nowy, siódmy odcinek.  Czyli Demonis  trochę odpocznie. smile_lol

- Spy Kyoushitsu -. Do wspólnej nauki powrócimy dopiero 2 marca, wraz z ósmym odcinkiem serii, gdyż nasze panny muszą odrestaurować swoją rezydencję po Covidzie. smile_big (Demo Subs- również ma krótkie wakacje.)

- Kubo-san wa Boku o Yurusanai -wraz z szóstym odcinkiem seria powróci dopiero w kwietniu, kiedy to zacznie swoją transmisję od nowa.

Z sezonu wiosennego 2023 zaś wypada z ramówki:
- Masamune-kun's Revenge R - Wstępnie planowano powrót Masamune oraz Aki w kwietniu, to para zawita do nas dopiero w lipcu.
- Shiro Seijo to Kuro Bokushi - seria miała przybyć na wiosnę, ale niestety przyjdzie na nią poczekać do lata.

Z weselszych wieści:
Powróci Isekai Ojisan z ostatnim odcinkiem (13), będzie on miał premierę 9 marca.
Nareszcie przygoda magicznego wujka dobiegnie końca.

To by było na tyle.
Więcej na https://shinden.pl/news/3539/view

Ostatnio edytowany przez krzymaj (2023-02-18 09:52:44)


Wiem, że nic nie wiem...
Kurcze ... to jednak coś wiem!!
joHbRQM.gif

Offline

#9502 2023-02-18 18:22:10

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

W końcu dokończą Isekai Ojisan, czas najwyższy.  kombinuje
A jeśli chodzi o te opóźnienia, to celowo przesuwają premierę i pewnie mają w rzeczywistości inne powody. Każda wymówka jest dobra, choć też wiadome jest, iż w Kraju Kwitnącej Wiśni mają ostrą „odnaukowioną” paranoję na tym punkcie, więc właściwie wszystko jest możliwe (co prawda ostatnio przynajmniej ich rząd się nieco zreflektował). Niemniej jednak, wielka szkoda. Akurat chciałem zobaczyć co wyjdzie z tego nowego Maou Gakuin no Futekigousha II.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#9503 2023-02-19 01:45:47

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

krzymaj napisał:

Niestety poszczególne tytuły łapią opóźnienia z powodu Covidu w sezonie zimowym 2023.
https://i.imgur.com/eSv1SrM.gif
Są to:
- Maou Gakuin no Futekigousha II - tylko on sam jeden wie, kiedy powróci.
- BOFURI Sezon 2 dla niewtajemniczonych"  Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. 2"- dopiero zacznie się pojawiać od 8 marca, nowy, siódmy odcinek.  Czyli Demonis  trochę odpocznie. smile_lol

- Spy Kyoushitsu -. Do wspólnej nauki powrócimy dopiero 2 marca, wraz z ósmym odcinkiem serii, gdyż nasze panny muszą odrestaurować swoją rezydencję po Covidzie. smile_big (Demo Subs- również ma krótkie wakacje.)

- Kubo-san wa Boku o Yurusanai -wraz z szóstym odcinkiem seria powróci dopiero w kwietniu, kiedy to zacznie swoją transmisję od nowa.

Z sezonu wiosennego 2023 zaś wypada z ramówki:
- Masamune-kun's Revenge R - Wstępnie planowano powrót Masamune oraz Aki w kwietniu, to para zawita do nas dopiero w lipcu.
- Shiro Seijo to Kuro Bokushi - seria miała przybyć na wiosnę, ale niestety przyjdzie na nią poczekać do lata.

Z weselszych wieści:
Powróci Isekai Ojisan z ostatnim odcinkiem (13), będzie on miał premierę 9 marca.
Nareszcie przygoda magicznego wujka dobiegnie końca.

To by było na tyle.
Więcej na https://shinden.pl/news/3539/view

ANSI upadło już tak nisko, że wstawia newsy z Shitdena?


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#9504 2023-02-19 12:36:35

Hunter Killer
Moderator
Skąd: Zielona Góra
Dołączył: 2011-03-29

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kamiyan3991 napisał:

ANSI upadło już tak nisko, że wstawia newsy z Shitdena?

Nie generalizuj. To tak, jakbym określił, że grupa X upadła i nie dokańcza serii, bo jedna osoba z takiej ekipy jakiejś nie dokończyła.

Chyba że chodzi o ten temat, to mogę się zgodzić, ale ogólnie upadł. Bo po co tu właściwie wrzucać niusy, które czytał każdy, jeśli tego chciał. Teraz wystarczy subskrybować jakieś topic, zaglądać na konkretną stronę zbierająca niusy itd.


155222.jpg zzsldjt.png

Offline

#9505 2023-02-22 21:50:09

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

1677069738-9cb1e1c0bd3222e1271552afece826cd.jpeg
Och tak! Doczekaliśmy się świetnej nowiny, a jest nią to, iż Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! dostanie drugi sezon. Ciekawi mnie tylko, ile ponownie zekranizują materiału. Pierwszy sezon pokrył mniej więcej dwa tomy nowelki, a w mandze byłoby to gdzieś na poziomie wydania o numerze 26. Jest do dość młode uniwersum, więc obecnie na rynku mamy jedynie pięć tomów japońskiej nowelki i 49 chapterów mangi. Mimo tego, anime w porównaniu do tej drugiej wersji, jest naprawdę dobrze ubogacone w dodatkową zawartość, taką jak na przykład bardziej szczegółowe sceny walk. Więc jeśli twórcy będą dalej wydawać odcinki w takim stylu, to z pewnością nie zabraknie im gruntu z którego czerpią. Co by nie było, nie mogę się doczekać. okej

MAL News: https://myanimelist.net/news/68657721
YouTube: https://youtu.be/OqzdUcc3k9Y


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#9506 2024-03-24 05:04:30

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

ReZero.png
Zapowiedziano na ten rok nowy sezon Re:Zero. Aż warto jeszcze raz śmignąć sobie całość w ramach przypomnieniasmile_big

MAL News: https://myanimelist.net/news/70748275
Zwiastun YouTube: https://youtu.be/HS1zsxreqvw?si=BEQ5HaIvUnvkM6Sy


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#9507 2024-04-13 11:36:52

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Po pierwszym epku Tensei Kizoku, Kantei Skill de Nariagaru zapowiada się przyzwoicie, ofc nikt nie tłumaczy xD


ara ara...

Offline

#9508 2024-04-13 21:15:33

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

Kilgur napisał:

Po pierwszym epku Tensei Kizoku, Kantei Skill de Nariagaru zapowiada się przyzwoicie, ofc nikt nie tłumaczy xD

Tak sprawdziłem z ciekawości. Pierwsze minuty myślałem, że co ja włączyłem, takie wrażenie nisko jakościowe mnie doświadczyło. Ale do końca odcinka z każda minutą było lepiej i rzeczywiście może to być niezła seria. Nawet mnie wkręciło, więc czekam na całość.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#9509 2024-04-14 04:48:22

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

OtsukareSama napisał:

Tak sprawdziłem z ciekawości. Pierwsze minuty myślałem, że co ja włączyłem, takie wrażenie nisko jakościowe mnie doświadczyło. Ale do końca odcinka z każda minutą było lepiej i rzeczywiście może to być niezła seria. Nawet mnie wkręciło, więc czekam na całość.

No ja też prawie wyłączyłem, ale im dalej tym lepiej, mam nadzieję że tego nie popsują. Z drugiej strony pierwszy epok Wind Breaker świetnie się zaczął, sceny walki super zrobione, a drugi psikus aż brak mi słów jezor Cóż poczekam na dalsze, ale jak to kolejna bajka o mordobiciu z mordobiciem co 3 epki to drop będzie jezor

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2024-04-14 04:49:34)


ara ara...

Offline

#9510 Wczoraj 16:18:54

LagoonCompany
Użytkownik
Skąd: Elgin
Dołączył: 2010-05-08

Odp: Nowy sezon anime już za pasem

A ten Re:Monster też się ciekawie zapowiada


sk1HmOJ.gif
filazaf.jpg
[CENTER]13.jpg[/CENTER]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024