#41 2007-01-27 22:12:01

Wrona
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-09-19

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Prince_Vegeta napisał:

Ale znalazłem coć "dziwnego", AMV z Becka, w której jest piosenka, której nie było w anime, ale niby ją śpiewa Koyuki

http://www.youtube.com/watch?v=zdjXW-9RCW4

Husking Bee - Brightest ,leci chyba w ostatnim odcinku.

Offline

#42 2007-01-27 22:35:58

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

tak, masz rację, teraz pamiętam

Ale czemu niemam jej w mp3 ;( ? , ściągałem ponoć całego OSTa becka, ale tej piosenki nie mam :/


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#43 2007-01-27 22:52:09

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Piosenki nigdy nie beda dobrze przetłumaczone w oparciu o A-E bo sa zwyczajnie błedne(w hard subie):/ dlatego i tak nie zamierzam dac smallowi oceny wyzszej niz słaba poki nie zechce poszukac słów piosenek lub chociażby wsłuchac sie w nie kiedy maja angielski tekst:/
I chce tylko powiedzieć że opening jest na innym oscie:)i jest włąsnie You aint Lonely:)a tym momencie A-E ma dobre tlumaczenie ale Spicy Life,Face, i Like A Foojin sa w wielu miejscach źle przetłumaczone:( musze sam zrobic te napisy zeby powiedziec ze piosenki maja dobre tłumaczenie bo watpie by komus sie chcialo szukac tekstu i go tłumaczyc xD

Ostatnio edytowany przez khadzad (2007-01-27 23:14:54)

Offline

#44 2007-01-28 00:05:36

Tarnum
Użytkownik
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Dołączył: 2005-07-28

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Czy ktoś wie skąd można wziąć przetłumaczone skany chapterów powyżej 80? Szukam i szukam, ale chyba Beck został w tym momencie zlicencjonowany i żadna grupa go nie tłumaczyła :/

Offline

#45 2007-01-28 00:09:49

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

na stronie ktora podalem jest az do 80:/dalej masz rawki jak chcesz mozesz poczytac:) ja osobiscie ich nie czytałem ale całkiem mozliwe ze na tym tomie co tam jest manga sie skonczyła lub poprostu dalej nic nie powstało:) ale jeszcze troche tego bedzie xD
i co tarnum znalazles sobie czcionke?? nadal chcesz robic mange Beck?? moze poszukaj jakiejs grupy ktora by to wydała pod twoim nickiem:) super uczucie mowie ci jak wiesz ze ludzie czytaja twoje tłumaczenie mangi:)

Ostatnio edytowany przez khadzad (2007-01-28 00:12:35)

Offline

#46 2007-01-28 19:03:04

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Witam wlasnie skonczylem ogladac beck 2 raz (lecialem drugi odrazu za pierwszym od `1  nad ranem) i jestem naprawde zachwycony ta serja (ale nie tlumaczeniem / za te tlumaczenia piosenek nalezy sie pala po glowie) no ale wracajac do mysli przewodniej tzn czytalem w tym watku ze niby ma byc druga serja z tego co sie sam zorientowalem to manga nadal wychodzi (oczywiscie mozecie mnie poprawic) i dlatego sie pytam czy ktos dobrnol do jakiejs informacji bo mi sie niestety nie udalo
ps. nie patrzcie jak napisany jest ten post bo nie spalem dosc dlugo heh smile_big

Offline

#47 2007-01-28 19:06:41

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

manga chyba nadal wychodzi ale także pewny nie jestem:)co do anime to 2 sesja bedzie prawie na bank xD

Offline

#48 2007-01-28 19:08:44

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

wielkie dzieki za szybka odpowiedz ale mam pytanko odnosnie tego na bank tzn masz jakies sprawdzone informacje i czy ewentualnie mozesz udostepnic jakis link oczkod

Offline

#49 2007-01-28 19:16:27

Prince_Vegeta
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2005-11-06

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

khadzad napisał:

manga chyba nadal wychodzi ale także pewny nie jestem:)co do anime to 2 sesja bedzie prawie na bank xD

Oby była 2 seria, ja już spać nie moge ; ), po prostu cudo ( a rok czasu na półce leżało, zanim się zabrałem za nie zabrałem cholera[cholera][cholera])

/ Boże - jeśli będzie 2 seria w tym roku, obiecuję, że się poprawie jezorszpan:P ...[baka]


Oczami Fana Blog ;]

Offline

#50 2007-01-28 19:17:43

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

link miałem xD niestety zapodziałem...ale jedno jest pewne ze bedzie bo juz maja w planach xD chyba ze powiedza ''aa olać to'':)

Offline

#51 2007-01-28 19:19:30

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

ok dzieki ale nie sadze zeby mieli to olac bo to jedna z pereleczek ;D a wiec czekajmy

Offline

#52 2007-01-28 20:07:13

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Prince_Vegeta napisał:
khadzad napisał:

manga chyba nadal wychodzi ale także pewny nie jestem:)co do anime to 2 sesja bedzie prawie na bank xD

Oby była 2 seria, ja już spać nie moge ; ), po prostu cudo ( a rok czasu na półce leżało, zanim się zabrałem za nie zabrałem cholera[cholera][cholera])

/ Boże - jeśli będzie 2 seria w tym roku, obiecuję, że się poprawie jezorszpan:P ...[baka]

Ja tez jakos sceptycznie podchodzilem do tej seri... lecz jak zaczelem.. to nei moglem skonczyc a tu juz koniec.... mam nadzieje, e bedzie 2 seria bo jak nie....


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#53 2007-01-29 15:52:54

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

khadzad napisał:

Chyba zbytnio nie pamietasz tego konca!![<syrena alarmowa>SPOJERL SPOJLER]Koyuki pokazywał Maho zdjecia z wyjazdu do ameryki myslisz ze trudno zrobic w pewnym momencie kadr zblizenia na zdjecia i rozpoczac akcje??

to prawda moga tak zrobic ale wszem i wobec mowie ze to byl by skandal i dla mnie zjawisko niewytlumaczalne jak moze byc beck bez udzialu czynnego MAHO. Przeciez ten watek milosny to nie jest cos super pobocznego !!!! niewyobrazam sobie dalszej kontynulacji bez MAHO

Ostatnio edytowany przez kafej666 (2007-01-29 15:53:22)

Offline

#54 2007-01-29 15:59:06

mbell
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Ah ta Maho...


gg - już działa
Google+     m.bellon.atas@gmail.com
Aktualnie oglądane :
* Usagi Drop * Ao no Exorcist * Tiger & Bunny

Offline

#55 2007-01-29 16:06:03

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

dodam tylko ze to jest jedna z tych najpiekniej przedstawionych milosci jakie kiedykolwiek mialem szczescie ujrzec (nie mowie ze najlepsza bo nie potrafie stwierdzic smile ale napewno w czolowce) dlaczego hmmm jak to dlaczego to sie nazywa MAGIA tworcow anime i mangi. Przywiazanie do bohaterow a szczegolnie do MAHO, w dodatku uwazam ze jest to bardzo dobrze rozbudowany i zagmatwany watek milosny no i oczywiscie MAGIA i jeszcze raz MAGIA i fajne piosenki.

Offline

#56 2007-01-29 16:48:51

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Maho tam bedzie ale potem xD wystarczy spojrzec na mange:)

Offline

#57 2007-01-29 20:01:01

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

kafej666 napisał:

to prawda moga tak zrobic ale wszem i wobec mowie ze to byl by skandal i dla mnie zjawisko niewytlumaczalne jak moze byc beck bez udzialu czynnego MAHO. Przeciez ten watek milosny to nie jest cos super pobocznego !!!! niewyobrazam sobie dalszej kontynulacji bez MAHO

Maho... raczej Aho jezor czy jak woła ta papuga xD
Nie ta to by znalazł inną (albo prędzej sama by się przyczepiła), przez anime przewijają sie 3 dziewczyny co nie?
btw. jestem na 22 epku smile

aha obejrzyjcie sobie stary AMV - Beck's Runaway smile chyba najlepszy ze wszystkich

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2007-01-29 20:08:52)


10721827ve.gif

Offline

#58 2007-01-29 20:13:38

kafej666
Użytkownik
Skąd: z piekla ;)
Dołączył: 2005-08-25

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

o stary to najlepsze przed toba oczkod ep 23 to jest to oczkod 24 to jest to smile_big

Offline

#59 2008-08-25 02:24:39

lukaszplpl123
Użytkownik
Dołączył: 2008-08-06

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Bez wątpienia to najlepsze anime jakie widziałem!!!^^ Aż mi żal ściska wiadomo co na myśl że drugiej serii nie ma!:( i niestety ale wątpię by była... To anime chyba naprawdę tylko nie licznym nie przypadnie do gustu bo np ja je pokochałem od pierwszego epa i co najlepsze to nie jest coś takiego że główny bohater uczy się grać na gitarze w ciągu miesiąca czy nawet roku^^w końcu w anime minęło coś około 3 lat a żaden nie uważał się za jakiegoś super wokalistę czy kogoś innego^^ co lepsze nadal brnęli do przodu by było jak najlepiej^^Wątek miłosny naprawdę super ale strasznie mnie wkurzało jak ta Izumi się kleiła^^ S

Spojler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak wyznała mu miłość i Maho to zobaczyła to myślałem że ją uduszę xDDD
A jak jeszcze dali tego pajaca Yoshito i Hiromi to już w ogóle myślałem że znienawidzę to anime gdyż po prostu Hiromi w ogóle by nie pasowała do Koyukiego lub Maho do tego ciołka Yoshito^^ ale dzięki Bogu w anime raczej dobrze się skończyło choć wątek miłosny[bo mangi nie czytałem xD] za bardzo się nie rozwinął^^
Spojler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Co tu dużo mówić kreska ma swój styl i jak dla mnie pasuję do tego idealnie bo nie wyobrażam sobie tak dobrego anime w kresce powiedzmy choćby kurenai:PP
Muzyka-LOL no coment chyba każdy wie czemu nie?^^ Była tak wspaniała że szok XD
Bohaterowie- kolejny plus bo jak dla mnie każdy był oryginalny i miał w sobie "to coś"
Również pozytywnie zaskoczyło mnie to że w mandze z tego co się orientuje to występuję sporo humoru dramatu a w anime skupili się raczej na dramacie tylko o ile można to tak nazwać^^ a scen z humorem starali się zrobić jak najmniej co i tak wyszło im extra
I muszę powiedzieć że to anime naprawdę jest inne i ja np już pierwszej nocy bym obejrzał całe gdybym się nie opamiętał gdyż tak mnie wciągnęło^^ dzięki Bogu starczyło chyba na 5 dni xD

Cóż pozostaję tylko przeczytać mangę gdyż z tego co widziałem w pierwszym tomie to naprawdę sporo nie pokazali w anime no i wiadomo że anime skończyło się na bodajże 11 tomie a wszystkich tomów jest 33 więc to anime to 1/3 historii i każdy kto chcę poznać całą historie Becka powinien zacząć czytać mangę tak jak ja smile
Tak czy inaczej anime dostaję ode mnie ocenę 10 smile_big to chyba pierwsze które tak oceniam ;D

Ostatnio edytowany przez lukaszplpl123 (2008-08-25 02:31:54)

Offline

#60 2008-08-25 02:29:21

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: BECK - Mongolian Chop Squad

Czytaj mangę, czytaj, spodoba Ci się smile

Mnie ogólnie BECK się podobał, ale Koyuki jest jedną z najbardziej znienawidzonych przeze mnie postaci ever. Jakbym takiego gościa w klasie miał, tobym go chyba lał codziennie.

BTW: BECK to jeden z moich najdłuższych maratonów anime - zacząłem wieczorem, a jak dochodziłem do końcowego epa, to matka przyszła mnie do szkoły obudzić.


"Skazany na zajebistość"

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024