#21 2007-03-01 20:01:35

Shunsui
Użytkownik
Dołączył: 2007-02-28

Odp: Konchuu Subs

Konchuu Subs napisał:

Aaron - trudno? Wszystkie są w dziale Releasy - co jest wspomniane w każdym newsie, ale teraz będziemy dawać do niego link. Inną sprawą jest że trzeba się zarejestrować aby mieć tam wgląd. To po to żebyśmy wiedzieli ile osób czyta nasze tłumaczenia bo mijałoby się z celem tłumaczenie dla 3 osób. A tak to nikt by się nie zarejestrował.

Hatake - To tak jakbyś zapytał dlaczego Osuwari Team mają w nazwie Team. Przecież też tłumaczą na polski. Po prostu przyjęło się że grupy fansubberskie mają w nazwie coś takiego jak Subs (nie wszystkie) ale nam się to akurat podobało. Z resztą robimy suby. O_o niewiarygodne że takie uwagi się jeszcze zdarzają ;]


Lol... tyle że Wy nie robicie subów, a skanlacje. Suby to przecież napisy w anime, także nazwa Waszej grupy jest bądź co bądź myląca.

Offline

#22 2007-04-16 16:40:04

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Konchuu Subs

Hm...niestety(albo stety)przekroczony został transfer(ileż wy sciągacie xD widać że nas kochacie;P) wiedz narazie poki nie dokupimy trzeba czekać aż do maja aż sie wyzeruje to tyle...

Offline

#23 2008-01-12 21:24:09

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Konchuu Subs

Khem Khem Khem
Konchuu Subs wraca z nową domeną(oraz serwerem)i znów działa:) juz dzis jest jeden z chapterów Bleach.
Zapraszamy do sciągania.Konchuu Subs

Offline

#24 2008-05-22 12:17:01

khadzad
Użytkownik
Skąd: POZNAŃ
Dołączył: 2006-11-04

Odp: Konchuu Subs

Kurde pewnie dostane warna za 3 posty pod rzad ale trudno xD w każdym razie Konchuu Subs ogłasza rekrutacje;) Szukamy osoby chętnej do tłumaczenia mangi Elfen Lied lub Claymore Wymagania są dość wysokie jednak sądze że znajdzie się kilka osób zainteresowanych;)
Wymagania:
-BDB znajomość języka Angielskiego
-Znajomość zasad pisowni(o ortografii mówię)
-Znajomość Photoshopa(lub innego programu graficznego do typesettingu i edycji)
Niestety nie przyjmujemy osób o tylko jednej zdolności(gdyż jedna osoba robi u nas jeden chapter bez podziału na kilka procesów)ale mimo to nadal można sie paru rzeczy nauczyć co i tak sie przyda;P
W razie czego zgłaszać się do mnie prosze;P
(mail,PM lub gg:2046398)

Offline

#25 2009-02-04 20:54:44

Jukoka
Użytkownik
Dołączył: 2008-12-12

Odp: Konchuu Subs

A ja mam pytanie... ostatnio nie mogę znaleźć waszej strony... jakiego adresu bym nie wpisała-nic.
No i nie mam skąd ściągnąć mangi... smile

Offline

#26 2009-02-04 22:33:58

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Konchuu Subs

A żyją w ogóle? Khadzu, wypowiedz się oczkod

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024