#21 2006-04-20 19:21:06

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: .Hack//Roots - ktora grupe ang wybrac

drugi epek od LuPerry też mi działa, a pierwszy za cholere (działa jednynie w WPC, ale bez napisów)... co nie zmienia faktu, że w VDM wyskakuje błąd ścieżki video


K5Cqyo6.png?1

Offline

#22 2006-05-04 19:17:33

FAiM
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: .Hack//Roots - ktora grupe ang wybrac

Wyszły już po 4 epki, więc można wypisać plusy i minusy:

LuPeryy
+ szybko wydaje
+ jest to całkowity raw
- średnie tłumaczenie
- zwalone kodowanie wideo

zw
+ dobre tłumaczenie, jednak nie takie świetne
+ mniejszy rozmiar
- wolno wydają
- trochę rozszerzony obraz w LQ (ma 704x400, a powinien mieć 704x396)

Ostatnio edytowany przez FAiM (2006-05-05 12:07:58)


K5Cqyo6.png?1

Offline

#23 2006-05-06 22:28:11

Eragon
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2005-12-09

Odp: .Hack//Roots - ktora grupe ang wybrac

Hm Shinsen-Subs także zaczeło tłumaczyć najnowszego hacka i czas najwyższy zastanowić się którą grupę wybrać.

LuPeryy wydaje odcinki najszyciej z tych trzech grup jednak tłumaczenie jest w wielu miejscach dośc dziwaczne i nie do końca oddają sens wypowiedzi bohaterów. Co do opening i endingu w wykonaniu tej grupy to nie zawiera on żadnych fajerwerków jednak jako jedyny pozwala sobie bez problem pośpiewać podczas seansu.:P

Shinsen-Subs jest najnowsa grupą sybujacą to anime i moim zdaniem grupą zajmującą 2 miejsce w subach. Wydają swoje prace najwolniej ale z pewnością tłumaczą lepiej niż ci z
LuPeryy. Co do oprawy graficznej to znowu przewyższa ona tą z LuPeryy jednak niestety nie pozwala sobie pośpiewać bo tlumaczenie piosenki eci za wolno.

No i czas na "moim" zdaniem najlepszą grupę którą jest czyli ZW(Za Warudo). Czemu tak twierdżę? otóż, wydają syby wolniej niż LuPeryy ale z pewnością szybciej niż Shinsen- Subs. Tłumaczenie tej grupy jest o wiele lepsze od LuPeryy i nie odbiega za bardzo od tego ktore prezentuje Shinsen-Subs( mnie się nawet bardziej podobało). Co do openingu to napisy leca szybciej niż w wersji SS jednak i tak za wolno w porównując do LP przez co cześto naisy nie zgadzają się w openingu z tym co dzieje podpowiada nam ucho. Grupa ZW wydaje także Hacka w dwóch rozdzielczościach co z pewnością zaciekawi tych co mają mocniejsze piece a także tych ze slabszymi. Osobiście ściągam wersję 1280x720 i musze przyznac, że jestem z niej bardzo zadowolony choć zdarzają się sytuacje kiedy kopm leciutko się zacina.


W tych 3ch punktach przedstawiłem wam moje odczucia z oglądania najnowszego Hacka i mam nadzieję, że tak jak ja wielu wybierze suba grupy ZW bo naprawdę warto.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024