#1 2005-04-15 19:12:02

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Poszukuję torrentów do serii TV .hack//Legend of Twilight Bracelet(12epizodów). Pomóżcie!!

Offline

#2 2005-04-15 22:43:26

koltom
Użytkownik
Dołączył: 2004-08-22

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Poszukalem minutke na googlach:
http://kaa.animeconnection.net/torrentpage/
http://impact-media.me.uk/phptracker/
(nie sprawdzalem czy torrenty dzialaja)

link do strony zawierajacej linki do torrentow: http://members.lycos.nl/dbzunion/bt.htm

Pamietaj, google twoj przyjaciel :>

Offline

#3 2005-04-17 11:02:27

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Niestety oba torrenty nie działają, w jednym nie ma seedów a w drugim jest uszkodzony tracker. Może ktoś zna jakąś inną stronkę z plikami torrent do tej serii. Z góry wielkie dzięki oczkod

Offline

#4 2005-04-17 12:42:43

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Ja ci radzę; w ogóle tego nie ściagaj. Kompletne dno. Szkoda nawet miejsca na płycie. .hack//Dusk było chyba tworzone z myślą o młodszym odbiorcy, niż w przypadku pierwszej serii i OAVki, które uważam za znakomite.
Nie stracisz jak tego nie będziesz mieć, a z pewnością zyskasz na czasie, nie oglądając tego.

Offline

#5 2005-04-17 13:41:02

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

W takim razie pytanie ulega zmianie gdzie mogę znaleść torrenty do pierwszej serii??

Offline

#6 2005-04-17 14:47:50

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

A ja zadam pytanie. Czy próbowałeś gdziekolwiek tego poszukać? Czy po prostu wolisz pomarudzić ludzią aż ci dadzą gotowego linka, najlepiej bezpośredniego? Bo jak widzę, to co i rusz jakiś temat: "skąd ściągnąć ...." twojego autorstwa.

Offline

#7 2005-04-18 14:43:55

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

No to według Ciebie Yang po co powstał taki dział na forum?? Czy może nie umiesz czytać i nie widzisz że jest zatytułowany "Skąd wziąć?" I jeszcze jedno pytanie gdzie Ty widziałeś tyle moich tematów Skąd sciągnąć??

Offline

#8 2005-04-18 15:07:59

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

@krzysiek113 nie ma się co obruszać. Jest kilka stron z torrentami do anime, ale tylko kilka gdzie można znaleźć starsze serie, gdzie są jeszcze jakieś seedy.
Jedną z najbardziej znanych jest boxtorrent, który dość często przewija się jako odpowiedź na pytania "gdzie znajdę...". Zapisz sobie stronkę w ulubionych i najpierw tam zaglądaj, jeśli szukasz jakiś serii, które nie są już najświeższymi nowościami.
Tam znajdziesz między innym hack'a.

Offline

#9 2005-04-18 15:53:58

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Ten dział powstał po to, by pomóc ludzią któzy mają faktyczny problem ze znalezieniem czegoś. Jednak jeśli ktoś nic nie sprawdzi, tylko od razu wali na forum, to oznacza że tylko zaśmieca je. A że. z racji pełnionej tutaj funkcji, mam niedopuszczać do tego, więc najzwyczajniej w świecie, wykonuje swoję niewdzięczne obowiązki.

BTW Sprawdziłem listę tych postów i faktycznie to nie ty. Jakoś wszyscy, któzy zaczynają walić jakieś dziwne teksty, zaczynaja mi się źle kojażyć. A jakie to teksty? Np taki:
"Zmiana!! Zamienie wszystkie odcinki Naruto( 5 dvd) na Ct Road to 2002(wszystkie 52 epki)- tylko, na Cd!! Chyba sie oplaca??!! 129 za 52 odcinki!!"

Offline

#10 2005-04-18 17:26:03

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Nie rozumiem pojęcia zaśmiecanie forum, jeśli nie wiesz do czego służy forum to służę pomocą.
Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, które służy do wymiany informacji, poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Zapamiętaj to sobie i weż do serca!! Nie lubię jak ktoś się czepia słówek!!! To moja sprawa za co i z kim sie wymieniam!!
Jeszcze raz powtórzę forum służy do wymiany informacjii!! U was na forum tylko cały czas czytam narzekani moderatorów!!
Przecz z takimi moderatorami!! (Jeśli chcesz Yang mogę udzielić Ci korepetycjii z języka polskiego, jakbyś nie wiedział kojarzyć pisze się przez "rz"!)

Offline

#11 2005-04-18 18:09:06

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Panie i panowie, mamy precedens. Ktoś zaczął narzekać na prace moderatorów, na tym Forum. A mówiono mi że zbyt delikatnie się z ludzmi obchodzę jezor.
Tak forum służy do wymiany informacji. Jednak nie do tego by je zaspamowywać. Jest taka funkcja jak "szukaj" gdzie możesz znaleźć sporo informacji. Na dodatek jest wiele stron na których można wiele popularnych serii. Jednak jak widać, wcale się nie pofatygowałeś, by je sprawdzić. Tak więc nie licz na taryfę ulgową, tylko dlatego, że jesteś małozaradny, czy też najzwyczajniej w świecie - leniwy. Jak już pisałem wcześniej, a co pewnie pozostało niezrozumiałe (nie wiem, analfabetyzm wtórny, czy dysleksja wrodzona), ten dział jest po to, by pomagać ludzią, którzy mają faktyczny problem. Czyli tym, którzy szukają pozycji trudno dostępnej. A nie osobą, które poszukują tytułu, tak znanego i łatwego w zdobyciu, że gdziekolwiek byś nie wpisał tego tytułu, to zawsze coś znajdziesz. Nawet na Tokyo Toshokan, gdzie są same nowości, można to znaleźć. Więc wybacz, ale pytanie w stylu "jaki adres ma google.com" jest dla mnie spamem i powinienem to kasować bez żadnego ostrzeżenia. Jednak jak widać, kto ma miękkie serce, ten ma twardą d... No i mi się obrywa, że od razu nie uciąłem tego wątku.
Kolejna kwestia - to nie twoja sprawa za co się wymieniasz, jeśli używasz forum do pośrednictwa. Nie tolerujemy tutaj piractwa i nie zamierzam puszczać płazem nikomu, kto chce sprzedawać anime za kase. Więc jak widzisz, to nie tylko twoja sprawa. Na dodatek na forum trzeba przestrzegać pewnym norm i zasad, a odpowiedzialnością moderatorów jest to, żeby pilnowali tego. Jak ci się nie podoba, to możesz:
- poskarżyć się adminowi
- więcej tutaj nie przychodzić
- zdusić to w sobie i starać się zachowywać przyzwoicie

Kolejna sprawa - przeczytaj tą definicję do końca. Forum nie służy wyłacznie do wymiany informacji, lecz również poglądów. Więc nie oczekuj, że dasz zapytanie i dostaniesz na tacy suchą informacje. Widać jeszcze masz mało doświadczenia w udzielaniu się na forum, bo jeszcze nie rozumiesz tych drobnych zależności.

BTW Korepetycji z języka polskiego nie chcę, bo mam problemy z otrografią. Jednak jako, że to nie jest przypadek skrajny i jestem do tego przyzwyczajony, więc po prostu spasuje. Zresztą w moim wieku, już mi nie grozi jakikolwiek egzamin z języka polskiego, więc też i nie czuję potrzeby. Ale tak swoją drogą, to fajnie że widzisz drzazgi w moim oku, jednak przyjżyj się swojej belce. "weż"; "sie" "informacjii"; "U was na forum tylko cały czas czytam narzekani moderatorów!!"; "korepetycjii". Nie będę podpowiadał gdzie są te błędy, bo taki znawca języka polskiego, to na pewno od razu je dostrzeże, prawda?

Offline

#12 2005-04-18 18:19:33

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Tak więc Panie krzysiek113 prosimy najpierw pomyśleć/poszukać a dopiero potem pytać/pisać smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#13 2005-04-19 15:16:57

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

To może mości moderatorzy zajmą sie spisaniem regulaminu forum,a nie będą posługiwać się zasadami których nikt nie ustalił jezor

Offline

#14 2005-04-19 15:33:08

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Precz z preczem oczkod

Offline

#15 2005-04-19 15:44:51

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Moderatorzy dostają odgórne instrukcje, i są zobowiązani do wprowadzania ich w życie smile Poza tym, samo przez się powinno się rozumieć że sprzedaż anime nastawiona na zysk jest tu bardzo niemile widziana (wiesz, pewnie słyszałeś o takim haśle jak ‘od fanów dla fanów - nie na sprzedaż' oczkod). Co do regulaminu zostanie on spisany, ale bądźmy szczerzy, przeczytał być go? smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#16 2005-04-19 16:38:25

Aaron
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-16

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

A może Kane powiesz mi kiedy i gdzie wyczytałeś, że sprzedaję anime?? zly Regulamin powinien być spisany w paru podpunktach, a każdy przed założeniem konta powinien go przeczytać i zaakceptować!! zly

Offline

#17 2005-04-19 16:49:12

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

O to myślę, że jest niezła myśl.

Offline

#18 2005-04-19 18:58:09

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Pewnie, odpowiednie organy już zostały powiadomione smile
Sprzedaż anime: upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu oczkod


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#19 2005-04-19 20:46:52

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Gwoli informacji, to ogólny regulamin serwisu jest spisany. Każdy użytkownik serwisu musiał go zaakceptować, inaczej nie mógłby się tu zarejestrować. Być może, nie wszyscy go przeczytali.

Regulamin znajduje się pod tym adresem.

W czwartym punkcie tego skromnego (jeszcze) regulaminu jest napisane:
"Użytkownik zobowiązuje się do wykorzystywania konta zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem oraz zasadami netykiety a w szczególności:
a. działania w sposób nie naruszający praw innych użytkowników, (...)
c. używania języka polskiego w serwisie bez wulgaryzmów."

Pytanie o źródło anime nie jest łamaniem prawa. Natomiast sprzedawanie filmów na nielegalnych krążkach już tak i dlatego takie posty są usuwane.

Offline

#20 2005-04-19 23:22:15

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Torrenty do .hack//Legend of Twilight Bracelet

Tak więc, jak widać, nikt nie czyta regulaminów jezor. Swoją drogą, jeśli ktoś zaczyna utrudniać innym ludzią użytkowanie forum, to zostaje o tym poinformowany przez odpowiednie osoby. W większości przypadków ludzie odpowiadają "sorry nie wiedziałem" i koniec sprawy. Życie toczy się dalej, ludzie dalej mogą wymieniać się poglądami. No ale tutaj mamy "młodego gniewnego buntownika bez powodu". Bo tak właściwie o co się burzy? Że została mu zwrócona uwaga, że to czego szuka, bez problemu wszędzie znajdzie. Wystarczyło by przejżeć już stworzone tematy, by znaleźć odpowiednie linki, czy też wejść do najpopularniejszych linkowni i też bez problemu można by znaleźć. Ja rozumiem gdy ktoś szuka jakiejś perełki, czy też specyficznego źródła (np ftp), no ale bez przesady, bt tak popularnej serii? Jestem ciekaw, kiedy to do tego osobnika dotrze zly

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024