#3741 2023-07-25 20:50:18

Bufallo
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-25

Odp: Polityka i okolice

Ariakis napisał:
Bufallo napisał:

1. Konfa zapowiada, to co chcą ich wyborcy: nie będziemy bratać się z PISem.

Proszę... jeśli Mentzen mówi, że nie będzie współpracował z PiSem to znaczy, że mówi.
Jeśli PiS+Konfederacja po wyborach będą mieć większość to pozostanie kwestia kasy. Torcik wprawdzie mocno nadżarty, ale zawsze można stworzyć jakiś fundusz, nowe ministerstwo, ze dwie komisje, do tego zapowiadają ze trzy elektrownie atomowe to ktoś będzie musiał nadzorować pole jak pod Radomiem.
I wszystko będzie się zgadzało.

No dobrze... Problem w tym, że zdanie tak mocno z kontekstu wyrwane, że aż dziw bierze. Punkty przeze mnie prezentowane ukazywały w uproszczony sposób przyjmowaną przez Konfę taktykę. W rozszerzeniu do tego punktu zbudowałem narrację, która wskazuje, że nie mam pewności jak to się po wyborach potoczy, ba omawiam w nim wariant, w którym jednak jakieś przyciąganie zachodzi.
Bądźmy szczerzy część Konfy nie ma nic przeciwko koalicji z PIS. Pytanie, na temat którego zwykły obserwator polskiej polityki może tylko DOMYŚLAĆ się odpowiedzi dotyczy tego, czy frakcja ta będzie na tyle duża i zdeterminowana, by sojusz zawiązać. Jeśli mowa o koalicji to również pytanie na jakich zasadach. Głoszone przez partie hasła choćby dotyczące rozwijania państwa opiekuńczego tworzy nam dziwne równanie: PIS (socjal) + Konfederacja  (brak socjalu) = dobry plan. Nie bardzo mi się to zgrywa.
Prawdę mówiąc my tu mówimy już o jakiś koalicjach, kiedy nawet nie wiemy jaki będzie podział mandatów. Może być tak, że PIS z konfą większości mieć nie będą.

Moim zdaniem elektorat PIS raczej nie ma wielkich szans na wzrosty. Opozycja musiałaby coś nieźle odwalić, żeby obecnie rządzący byli w stanie zdobyć dodatkowe %. Konfa ma za to szanse podebrać jeszcze więcej poparcia od prawicowego PIS jak i... no powiedzmy że PO to takie centrum. Stąd ten rozkrok i niezawsze zgrywająca się narracja. Robienie przez TVP oraz TVN reportaży, które mają ludziom ich obrzydzić to nienajlepsza taktyka. O ile telewizja rządowa póki co ogranicza się do drobnych szpilek (żeby nie poświęcać im za dużo czasu antenowego), to tamten wielki reportaż w TVN nie był do końca przemyślany. Ciekawe argumenty krytyki byłby przeplatane takimi potworkami, które na kilometr trąciły dorabianiem na siłę dowodów do z góry założonej tezy. Jeśli ludzie poczują, że próbuje im się wcisnąć jakiś wał, wtedy mogą stać się ślepi na całą resztę.

Sam nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję, choć mało prawdopodobne by był to PIS. Wątpię również w to, by mój głos zyskało PO, czy Lewica. W tym momencie okazuje się, że praktycznie zostaje mi tylko Trzecia Droga albo Konfa, a i tu w obu przypadkach to po prostu pozostałości po pierwszym etapie eliminacji. Brak tu czegoś dla mnie. Może coś się do wyborów zmieni, ale nie mam pojęcia co takiego mogłoby mi pomóc w poszerzeniu moich zainteresowań.

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2023-07-25 21:04:47)

Offline

#3742 2023-07-25 22:23:58

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

OtsukareSama napisał:

Ciężko coś z tym zrobić, bo ten prawicowy elektorat lubi takie obrzucanie gównem.

Przecież to lewica całe życie charakteryzuje się takim działaniem i zupełnym brakiem racjonalizmu, nieuzasadnianiem swoich tez. Natomiast PIS w przeważającej części to socjaliści, zresztą tak samo jak obecne PO.

Oj, ja myślę, że akurat z "chłopskiego rozumu" to słynie prawa strona barykady.
Ty pewnie też 5G szur i płaskoziemca, bo to standardowy zestaw konfiarza.

Bufallo napisał:

część Konfy

Daruj sobie te bajeczki dla naiwnych. Ze skrzynki Dworczyka jasno wynika, że są dogadani od co najmniej 2020.

Bufallo napisał:

PIS (socjal) + Konfederacja (brak socjalu)

Akurat wolnościowców wyrzucili z Konfy. Ta gadka o podatkach to taka typowo pod wybory. Zresztą sam JKM w swoich shotach przyznawał, że nie mają nic takiego w planach. "Musimy mówić tak, żeby debile na nas głosowali" - JKM.

Bufallo napisał:

Robienie przez TVP oraz TVN reportaży, które mają ludziom ich obrzydzić to nienajlepsza taktyka.

Ależ Konfy nie trzeba nikomu obrzydzać. Wystarczy ich olać.
Wczoraj żona Bosaka i brat Memcena na liście. Dzisiaj była ziobrystka w partii, no i Korwin wypuszczony z piwnicy. A co będzie jutro, pojutrze? Jak ta partia dociągnie 8% do wyborów, to będzie coś (rofl).

Bufallo napisał:

Sam nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję, choć mało prawdopodobne by był to PIS.

No jak ty masz jeszcze wątpliwości, czy nie głosować na partię, która rozwala wszystko od dobrych 8 lat, to nie mam pytań.
Idź się może od razu napij wody z Odry. Takich zarządców sobie wybrałeś. ^^

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2023-07-25 22:26:17)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3743 2023-07-25 22:42:40

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

A ty dalej swoje... Nie ma sensu pisać, jak nawet nie czytasz i nie chcesz zrozumieć tego, co ktoś ci próbuje przetłumaczyć.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3744 2023-07-25 23:03:12

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

OtsukareSama napisał:

A ty dalej swoje... Nie ma sensu pisać, jak nawet nie czytasz i nie chcesz zrozumieć tego, co ktoś ci próbuje przetłumaczyć.

No jak mi chcesz wciskać, że żonka Bosaka na liście to nie jest nepotyzm, to głupiego rób z siebie, a nie ze mnie.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3745 2023-07-26 10:37:56

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:
OtsukareSama napisał:

A ty dalej swoje... Nie ma sensu pisać, jak nawet nie czytasz i nie chcesz zrozumieć tego, co ktoś ci próbuje przetłumaczyć.

No jak mi chcesz wciskać, że żonka Bosaka na liście to nie jest nepotyzm, to głupiego rób z siebie, a nie ze mnie.

Jak na razie głupiego to tylko ty robisz z siebie. Nawet wkleję ci definicję z wikipedii, żebyś w końcu się zapoznał ze znaczenie, bo widzę, że lubisz rzucać hasełkami, których nie rozumiesz.

Wikipedia napisał:

Nepotyzm (łac. nepos – wnuk, potomek) – faworyzowanie członków rodziny przy obsadzaniu stanowisk i przydzielaniu godności.

Powiedz mi teraz, gdzie jest nepotyzm przy wystawianiu członków rodziny przy WYBORACH? Jak sama nazwa wskazuje muszą najpierw zostać wybrani, żeby otrzymali stanowisko. Nie otrzymują ich od członków rodziny.

Kamiyan3991 napisał:
OtsukareSama napisał:

Ciężko coś z tym zrobić, bo ten prawicowy elektorat lubi takie obrzucanie gównem.

Przecież to lewica całe życie charakteryzuje się takim działaniem i zupełnym brakiem racjonalizmu, nieuzasadnianiem swoich tez. Natomiast PIS w przeważającej części to socjaliści, zresztą tak samo jak obecne PO.

Oj, ja myślę, że akurat z "chłopskiego rozumu" to słynie prawa strona barykady.
Ty pewnie też 5G szur i płaskoziemca, bo to standardowy zestaw konfiarza.

Ależ oczywiście, bo twoje kochane lewczaki nie pokazują na każdym marszu plucia jadem na każdego kto nie zgadza się z jedną słuszną ideologią. Nie bez powodu ich ostatni pseudo marsz nazwałem pochodem bydła.

Bufallo napisał:

[...] no powiedzmy że PO to takie centrum.

Proszę cię, nie nazywaj PO centrum, toż to lewaki pełną gębą. W Polsce nie ma partii centrowej.

Ostatnio edytowany przez kostek00 (2023-07-26 10:56:24)


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#3746 2023-07-26 16:33:00

Bufallo
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-25

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:
Bufallo napisał:

część Konfy

Daruj sobie te bajeczki dla naiwnych. Ze skrzynki Dworczyka jasno wynika, że są dogadani od co najmniej 2020.

Ech... W takim razie daj mi tu jakieś dowody potwierdzające tezę, że 100% ludzi z Konfederacji marzy o koalicji z PIS. Pewny jestem, że na te 3 partie składające się na to środowisko polityczne znajdzie się jakaś część, która jest temu przeciwna. Pytanie tylko ilu ich tam jest i jaką mają siłę przebicia. Polityka nie jest taka prosta.

Kamiyan3991 napisał:
Bufallo napisał:

PIS (socjal) + Konfederacja (brak socjalu)

Akurat wolnościowców wyrzucili z Konfy. Ta gadka o podatkach to taka typowo pod wybory. Zresztą sam JKM w swoich shotach przyznawał, że nie mają nic takiego w planach. "Musimy mówić tak, żeby debile na nas głosowali" - JKM.

Znowu wycinasz fragmenty z kontekstu. Nie uważam haseł głoszonych przez Konfederację za coś, czego będą się trzymać. Podkreśliłem, że chodzi o:

Bufallo napisał:

Głoszone przez partie hasła

Nawet specjalnie pogrubioną czcionkę dałem.

Kamiyan3991 napisał:
Bufallo napisał:

Robienie przez TVP oraz TVN reportaży, które mają ludziom ich obrzydzić to nienajlepsza taktyka.

Ależ Konfy nie trzeba nikomu obrzydzać. Wystarczy ich olać.
Wczoraj żona Bosaka i brat Memcena na liście. Dzisiaj była ziobrystka w partii, no i Korwin wypuszczony z piwnicy. A co będzie jutro, pojutrze? Jak ta partia dociągnie 8% do wyborów, to będzie coś (rofl).

Już tłumaczyłem, że te argumenty można interpretować inaczej. Pamiętaj, są ludzie, którzy mają inne zdanie i inne spojrzenie na jakaś sprawę. Ty widzisz w Konfie syf, ale oni i tak mają grubo ponad 10%, co oznacza, że jednak dość spora grupa Polaków (a także w coraz większym stopniu Polek) akceptuje takie zagrywki.
Zgadzam się, że lepszą taktykę wobec Konfy ma TVP, bo stara się o nich mówić jak najmniej. Mimo wszystko presja ich rosnącego poparcia w sondażach powoduje, że media zaczynają panikować. W przeszłości Korwin po jakiś wyborach mówił, że taka negatywna kampania to tak naprawdę bardzo fajny prezent ze strony mediów.

Kamiyan3991 napisał:
Bufallo napisał:

Sam nie wiem jeszcze na kogo zagłosuję, choć mało prawdopodobne by był to PIS.

No jak ty masz jeszcze wątpliwości, czy nie głosować na partię, która rozwala wszystko od dobrych 8 lat, to nie mam pytań.
Idź się może od razu napij wody z Odry. Takich zarządców sobie wybrałeś. ^^

Oj tak, Kami w formie. Jeśli nie głosujesz na PO to jesteś na bank za Pisiorami, ba pewnie ich wybierałeś, a nad łóżkiem masz walnięty olbrzymi portret Wielkiego Prezesa oprawiony w złotą ramę. To na pewno jawne kłamstwo, że jestem przeciwnikiem ciągłego rozdmuchiwania bańki socjalu. To oczywiste, że mam odruchy wymiotne na samą myśl o tym, żeby pieniądze z podatków mądrze inwestować w rozwój państwa (lub od biedy jeśli państwo nie potrafi tym majątkiem zarządzać, to chociaż je zmniejszać). Marzę o tym, by pracować jak osioł za miskę ryżu podczas kiedy pieniądze z moich podatków przepalane są na kolejne "Damy Wam Wasze Pieniądze Plus".

Oj, pomyśl chwilę choć trochę zamiast rzucać się na wszystko, co nie jest Tuskiem. W myśl zasady "nigdy nie mów nigdy" to, że nie lubię budować zdań będących dawaniem jakichkolwiek deklaracji nie oznacza, że leżąc wieczorami w łóżku myślę sobie coś w stylu "a może dam Jarkowi szansę". Na tym opiera się cała polityka. Populista będzie dawał nam słowo honoru, że na pewno wdroży w życie wszystkie postulaty, natomiast człowiek odpowiedzialny przyjmie narrację typu "zrobię co w mojej mocy, by daną rzecz zreformować". Wierz mi lub nie, ale nawet jak z kumplami się na piwo umawiam, to nigdy nie używam zwrotu "Będę na 100%", a raczej "Postaram się być". I nieważne, że człowieka suszy jak cholera i aż się doczekać nie może. Że to dziwne? Wiem, ale ludzie którzy mnie znają są to w stanie zaakceptować, a nawet w jakimś stopniu szanują. U mnie obietnice mają ogrmoną wartość i jeśli już jakąś składam, to muszę być pewny, że takowej dotrzymam.

EDIT: Nie zauważłem, że ktoś jeszcze odniósł się do moich słów.

kostek00 napisał:
Bufallo napisał:

[...] no powiedzmy że PO to takie centrum.

Proszę cię, nie nazywaj PO centrum, toż to lewaki pełną gębą. W Polsce nie ma partii centrowej.

Kwestia interpretacji. Przyznaję, że nazwanie dzisiejszego PO "lewactwem" nie jest pozbawione jakichkolwiek podstaw. Osobiście uważam jednak, że są obszary, w których Platformie do tej prawdziwej Lewicy jeszcze brakuje. Sam pisząc tamto zdanie nie byłem do końca przekonany, czy lepsze nie byłoby użycie pojęcia "centrolewica". Ze względu na to, że ich obecna narracja jest moim zdaniem głównie pod wybory, postanowiłem jednak przesunąć ich bliżej ich dawnej orientacji politycznej.
Z ciekawości poszukałem w sieci jakiegoś artykułu na ten temat i znalazłem coś takiego sprzed 2 lat:

https://www.rp.pl/polityka/art18956341- … powiedziec

Ciekawe, że według tych danych ok. 15% ankietowanych uważało, że PO ma jeszcze cokolwiek wspólnego z prawicą. To mniej więcej tyle, co opcja typowo lewicowa.

Ostatnio edytowany przez Bufallo (2023-07-26 17:08:56)

Offline

#3747 2023-07-26 16:48:14

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

Bufallo napisał:

Oj tak, Kami w formie. Jeśli nie głosujesz na PO to jesteś na bank za Pisiorami

Ptysiu, ale ja słowem nie wspomniałem o PO. Komentowałem tylko tekst "raczej nie na PiS", gdzie mówisz o formacji, która nie dość, że codziennie ma nowe afery, to potrafi walić takie kwiatki, że jest zatruta Odra, co jeszcze jest potem zamiatane pod dywan, tylko pogłębiając zniszczenia.

Jak ktoś po tym wszystkich aferach i przekrętach jest "raczej nie", to mi szkoda w ogóle rozmawiać.
I nie, nie czytałem reszty postu, bo mi szkoda czasu. Masz w nich zawsze 3% treści i 97% zbędnego gadania o niczym. Dlatego komentuję tylko to.

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2023-07-26 16:48:23)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3748 2023-07-26 17:05:25

Bufallo
Użytkownik
Dołączył: 2014-05-25

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:
Bufallo napisał:

Oj tak, Kami w formie. Jeśli nie głosujesz na PO to jesteś na bank za Pisiorami

Ptysiu, ale ja słowem nie wspomniałem o PO.

Tak, bo nikt tu nie wie, na której liście w październiku postawisz swój krzyżyk. Proszę krótko i na temat smile

Offline

#3749 2023-07-26 17:44:38

kostek00
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2009-01-22

Odp: Polityka i okolice

Bufallo napisał:
kostek00 napisał:
Bufallo napisał:

[...] no powiedzmy że PO to takie centrum.

Proszę cię, nie nazywaj PO centrum, toż to lewaki pełną gębą. W Polsce nie ma partii centrowej.

Kwestia interpretacji. Przyznaję, że nazwanie dzisiejszego PO "lewactwem" nie jest pozbawione jakichkolwiek podstaw. Osobiście uważam jednak, że są obszary, w których Platformie do tej prawdziwej Lewicy jeszcze brakuje. Sam pisząc tamto zdanie nie byłem do końca przekonany, czy lepsze nie byłoby użycie pojęcia "centrolewica". Ze względu na to, że ich obecna narracja jest moim zdaniem głównie pod wybory, postanowiłem jednak przesunąć ich bliżej ich dawnej orientacji politycznej.
Z ciekawości poszukałem w sieci jakiegoś artykułu na ten temat i znalazłem coś takiego sprzed 2 lat:

https://www.rp.pl/polityka/art18956341- … powiedziec

Ciekawe, że według tych danych ok. 15% ankietowanych uważało, że PO ma jeszcze cokolwiek wspólnego z prawicą. To mniej więcej tyle, co opcja typowo lewicowa.

Te 15% wynika z tego, że zarówno PO jak i PiS mają dziwne odchyły w przeciwną stronę. Niby w prawie całości są po konkretnej stronie, a mimo to sięgają po rzeczy, które są domeną przeciwnej strony. Nie przypominam sobie innych partii, które tak miały lub mają.

Niby tak powinna wyglądać partia centrowa, ale z cała pewnością żadna z nich nie jest, bo centrum niby by nie sięgnęło po skrajności  którejkolwiek ze stron.


Jestem słodki jak miód, człowiek - ciacho; genetyczny cud!  xD

Offline

#3750 2023-10-15 23:02:50

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

No i jak tam, Otsukare? Bardzo dupa piecze, że śmietniki z konfabulacji 6%? xDD
A co do lokalnych pisowców tutaj - kocham was. F$ck you. Do Polski wróciła demokracja!

mentzen-konfederacja.gif


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3751 2023-10-15 23:26:27

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Polityka i okolice

Nie żeby coś, ale do Polski nic nie wróciło i nie wróci, tak tylko przypomnę, że 8 lat temu opozycja przejebała z tego samego powodu co teraz pis, ludzie mają krótką pamięć i tyle. Kammiyan nie czepiaj się mnie, ja i tak nie głosowałem bo mam w piździe kto wygra, tylko śmieję się z przegranych i żyję własnym życiem. Tak jest lepiej i wygodniej.

Offline

#3752 2023-10-15 23:42:00

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

Grucha00 napisał:

Nie żeby coś, ale do Polski nic nie wróciło i nie wróci, tak tylko przypomnę, że 8 lat temu opozycja przejebała z tego samego powodu co teraz pis, ludzie mają krótką pamięć i tyle. Kammiyan nie czepiaj się mnie, ja i tak nie głosowałem bo mam w piździe kto wygra, tylko śmieję się z przegranych i żyję własnym życiem. Tak jest lepiej i wygodniej.

Jak nie głosowałeś, to twoja opinia jest gówno warta.
Nara.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3753 2023-10-16 01:22:27

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

Kamiyan3991 napisał:

No i jak tam, Otsukare? Bardzo dupa piecze, że śmietniki z konfabulacji 6%? xDD
A co do lokalnych pisowców tutaj - jebać was. Fuck you. Do Polski wróciła demokracja!

Człowieku, skąd z w tobie tyle nienawiści? Wynik ostateczny w wyborach, będzie wprost tylko świadczył o tym, jaki mamy poziom inteligencji w społeczeństwie. Mówisz o jakimś mitycznym powrocie demokracji, a popierasz byty, które już nie działają według tego systemu, gdy chcą przeforsować własną rację i nie mają głównej władzy. Cenzurowanie, propaganda, kłamstwa albo namawianie do nie brania udziału w wyborach lub referendum- lepiej nie będę przypominał, kto taki czynił owe kroki i szczuł społeczeństwo. Jeśli twoje PO, Lewica, Hołownie (czyli to samo) wygra lub będzie znaczyć coś w tej kadencji parlamentu, to się sobie ciesz. Nie zmieni to faktu, że są zbrodniarzami, a dom zwany Polską będzie się dalej palić. Może to zająć kolejne 10, 20, 30 lat, a ja będę sumiennie wierzyć i wspomagać wolnościowe ugrupowania, takie jak Konfederacja. Bo w życiu liczą się idee i racjonalizm, a nie bycie chorągiewką na wietrze.

Ostatnio edytowany przez OtsukareSama (2023-10-16 01:24:13)


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3754 2023-10-16 01:41:00

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

OtsukareSama napisał:
Kamiyan3991 napisał:

No i jak tam, Otsukare? Bardzo dupa piecze, że śmietniki z konfabulacji 6%? xDD
A co do lokalnych pisowców tutaj - jebać was. Fuck you. Do Polski wróciła demokracja!

Człowieku, skąd z w tobie tyle nienawiści? Wynik ostateczny w wyborach, będzie wprost tylko świadczył o tym, jaki mamy poziom inteligencji w społeczeństwie. Mówisz o jakimś mitycznym powrocie demokracji, a popierasz byty, które już nie działają według tego systemu, gdy chcą przeforsować własną rację i nie mają głównej władzy. Cenzurowanie, propaganda, kłamstwa albo namawianie do nie brania udziału w wyborach lub referendum- lepiej nie będę przypominał, kto taki czynił owe kroki i szczuł społeczeństwo. Jeśli twoje PO, Lewica, Hołownie (czyli to samo) wygra lub będzie znaczyć coś w tej kadencji parlamentu, to się sobie ciesz. Nie zmieni to faktu, że są zbrodniarzami, a dom zwany Polską będzie się dalej palić. Może to zająć kolejne 10, 20, 30 lat, a ja będę sumiennie wierzyć i wspomagać wolnościowe ugrupowania, takie jak Konfederacja. Bo w życiu liczą się idee i racjonalizm, a nie bycie chorągiewką na wietrze.

Oj, boli dupka konfiarza. Znakomicie.


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

#3755 2023-10-16 07:05:00

OtsukareSama
Użytkownik
Skąd: Nippon
Dołączył: 2016-04-12

Odp: Polityka i okolice

O Chryste, ty jesteś po prostu obskurnym człowiekiem, zresztą chyba tak jak twoja przynależność polityczna. Wymyślasz komuś bóle i dopisujesz jakieś triumfy. Kamiyan, muszę cię zmartwić, ale ja nie nienawidzę innych ludzi tak jak ty, więc skończ sam ze sobą prowadzić tę wojenkę w swoim mózgu.


【「能ある鷹爪隠す」  &「A skilled hawk hides its talons」】

Offline

#3756 2023-10-16 09:48:02

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka i okolice

Ja to teraz czekam na ROZLICZENIA i zobaczymy co będzie: "ręka ręke myje", czy coś się zmieni i w końcu winni przekrętów dostaną po łapach. Ale jestem realistą i będzie tak jak pis władzę zdobył czyli skończy się sapianiu w mediach i paru płotkach smile

Ostatnio edytowany przez Kilgur (2023-10-16 09:53:18)


ara ara...

Offline

#3757 2023-10-16 16:38:36

Grucha00
Użytkownik
Dołączył: 2013-04-13

Odp: Polityka i okolice

Wypowiem się krótko językiem który zrozumiesz Kam, może nie zauważyłeś ale z wiekiem robisz się coraz bardziej opóźniony w rozwoju, w przeciwieństwie do twoich wypowiedzi nikt inny nikogo nie obraża za jego poglądy polityczne, jesteś jak reszta fanatyków twoje zdanie jest najważniejsze, ale to gówno prawda, mimo bólu dupy dalej pchasz tego pala co masz w dupie głębiej tylko po to by poczuć się lepiej, weź ty już idź się kochać do siebie na diskorda i tam się wypowiadaj jaki to ty super nie jesteś, później tylko nie zapomnij poskarżyć się dla mamy jaki to internet jest zły. W sumie to nie było krótkie, żeby nie było nie odpisze na zaczepki bo szkoda mi czasu na twoje upośledzenie.

Offline

#3758 2023-10-16 17:34:58

Kamiyan3991
Użytkownik
Skąd: Katowice
Dołączył: 2014-01-18

Odp: Polityka i okolice

Grucha00 napisał:

opóźniony w rozwoju

Powiedział cep, który nawet na wybory nie chodzi.
A na discordzie to i tak potrafisz tylko kliknąć ikonkę czarnego i ją skasować. Zwykła pizda.

OtsukareSama napisał:

Wymyślasz komuś bóle i dopisujesz jakieś triumfy.

Ty to jesteś obłąkanym konforuskiem i dupka cię teraz boli na 100%.
#pochować pod progiem

Ostatnio edytowany przez Kamiyan3991 (2023-10-16 17:35:12)


Ryzen R5 5600X
GTX 1660 Super
16GB 3200 MHz
Kingston KC3000

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024