#41 2006-05-13 23:14:28

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Polityka i okolice

Po co się kłócić? I tak na nic w tym kraju nie mamy wpływu, bo kogo się nie wybierze, choćby był uczciwy, to i tak staje się złodziejem, przestępcą i wszystkim najgorszym.

Przypomniały mi się słowa wiersza "Na straganie":
A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

Ostatnio edytowany przez lb333 (2006-05-13 23:15:30)

Offline

#42 2006-05-13 23:25:55

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

To jest żałosne.
Bo tylko idiota demonstruje z samego powodu ,że ktoś został ministrem.
Śmieszni i żałośni są ci uczniowie i studenci.

Jak się dowiedziałem, że RG i tak dalej, to ucieszyłem się, że nie mam dzieci (przynajmniej - nic mi o tym nie wiadomo), a sam nauki pobierałem w złotych, jak się teraz okazuje, latach lumpenliberalizmu. Napiszę tyle, że jakbym był licealistą, nie miał jeszcze prawa głosu i dowiedział się, że ministrować wiadomemu resortowi będzie wiadomo kto, tobym zapragnął nie tam protestować, ale zasadzić winnym tego stanu rzeczy kopa w d?pę. Taka demonstracja byłaby adekwatna. Co z tego, że Polacy wybrali, jeśli wybrali głupio (ew. nie poszli na wybory, co okazało się też jakimś wyborem).

Offline

#43 2006-05-14 00:04:41

Lain
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2005-10-18

Odp: Polityka i okolice

tom21 glosowales na PIS bo uwazales ze maja dobry program?
powiedz mi co z tego zrealizowali??
dlaczego zamiast zmiejszyc liczbe resortow jest ich wiecej??
Mieli obciac wydatki na rzad... niezauwazylam zeby to zrobili...

Milo mi, ze uwazasz ze jestem zalosna... twoje wypowiedzi sa puste, bez argumentow i obrazasz innych za inny sposob myslenia za wczasu...
Szkoda, po prostu szkoda.

I dlaczego uwazasz ze powinno sie karac tych co wysmiewaja rzad i prezydenta??
chcesz zrobic z Polski rok 84 Orwella??
Jak chcesz zyc w takim swiecie to krzyz na droge.

mam znajomych co na PIS glosowali - niektorym aktualnie brak slow na to co widza, ale sa tez tacy jak Ty i uwazaja nadal, ze PIS nie popelnia zadnych bledow w tym co robi (o dziwo zawsze mowia cos o becikowym...). Jesli nie widzisz tego to nie wiem w jaki sposob i na jakich podstawach oceniasz prace rzadu... i wnioskujesz: 'ze spoleczenstwo zauwazy i wygraja ponownie' wow

Ja nie mam zamiaru na PIS glosowac - juz oni udowodnili, ze nie powinni rzadzic. Ale to bylo widac juz podczas kampani, kto chcial ten widzial jaka ona byla w rzeczywistosci, kto nie widzial... coz, byl naiwny.
Proponuje Ci przyjzec sie badaniom kto glosowal na PIS... jak przejdziesz ze zrozumieniem moze cos zauwazysz...

lb333 mam nadzieje ze to co napisales to ironia bo takie podejscie mnie w Polakach doluje deprecha...

Ostatnio edytowany przez Lain (2006-05-14 00:05:09)

Offline

#44 2006-05-14 00:09:59

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Polityka i okolice

Lain napisał:

lb333 mam nadzieje ze to co napisales to ironia bo takie podejscie mnie w Polakach doluje deprecha...

To nie była ironia. To jest poczucie bezsilności. Mnie za to w Polakach dołuje, że jak się dorwą do władzy, to od razu kradną i oszukują. Ale chodziło mi raczej o to, że kłótnie na temat polityki na forum o anime są bezsensowne.

Ostatnio edytowany przez lb333 (2006-05-14 00:11:20)

Offline

#45 2006-05-14 00:48:15

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Polityka i okolice

Na dobry koniec a raczej poczatek nowego dnia "Good night and good luck PiS"[cool]

Roman, Leppek , Pisik a kysz z polskiej sceny politycznej, a kysz. A Panów Kaczyńskich proszę, aby odchodząc nie zabrali księżyca, juz raz go buchneli to i drugi raz tez moga[roftl]

Offline

#46 2006-05-14 00:58:24

opcy
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-05-31

Odp: Polityka i okolice

Dlatego mówiłem na początku abyśmy dali spokój polityce bo zawsze kończy się kłutnią...
Jednak skoro już i tak zaczelismy sie kłucić to i ja dorzuce swoje trzy grosze.

Po pierwsze kazdy może głosować no kogo chce i lepiej żeby głosował niz żeby został w domu, to jego prywatna sprawa i jako tak nie powinna podlegać jakimkolwiek szykanom, nie uwazam by potrzebaby przy niej było pdawać jakś powód takich czy innych zapatrywań politycznych, bardzo dużo zależy tu od wychowania i sentymentów, a to trudno logicznie zanalizować)

Po drugie kazdy ma prawo (póki co) do krytyki każdej partii i lini politycznej jaka tylko istnieje, z bylejakich powodów (oczyiście powody nie mające sensownego uzasadnienia, czyli np: "nie, bo jesteś gupi" będą nagradzane odpowiednimi komentarzami i za to tez nie mozna mieć do nikogo pretensji) 

Trzeci grosz dotyczy polityki i polityków PiS. Uwazam że to co robia to nie jest kompromitacja, tylko od pewnego czasu tragedia narodowa. Partia ta opiera swoja popularnosc i działania na negacji, negacji wszystkiego co nie jest zgodne z linią PiS, patrząc na nich mam wrażenie jakby wszyscy widoczni na świeczniku przedstawiciele rządy wyrzywali się za swoje kompleksy, czy wcześniej doznane krzywdy.
Negują dokonania ludzi którzy stworzyli obecny ustrój (i obalili poprzedni, negują konstytucję według której zostali wybrani, To czego nie mogą wziąc dla siebie opluwają lub niszczą (Trybunał Konstytucyjny, Fundusz ochrony środowiska), dla tych ludzi nie ma żadnej świętosci której nie potrafili by zdeptać i nie cofną się przed niczym by zdobyć władzę (koalicja z przestępcami i ruchem zbliżonym do neonazizmu). Ci ludzie nie starają sie być przedstawicielami narodu, oni są przedstawicielami  oddanych im ludzi(tom 21 jest tutaj dobrym przykladem), zaś innych traktują jako wrogów.
Prezydent powinien z racji urzędu powinien byc obdarzony szacunkiem, ale obecnego prezydenta szanować po prostu sie nie da (mógłbym wymieniać dlaczego, jeśli chcecie), dość w spomnieć że jako osoba światła i lepiej wykształcona niż poprzednik nie potrafi ani zachować odpowiedniej prezencji, ani też nie włada najpopularnijszym jezykiem miedzynarodowym (o ile jakimlolwiek innym włada).
Ta kadencja będzie pamiętana nie dlatego że powstało coś nowego i wspaniałego ale dlatego że nadwyrężono lub zniszczono coś na czym opiera się nasz kraj.   
Jest to moje zdanie i możecie sie z nim nie zgodzić.

BTW; ja głosowałem na SDPL, niestety niedostali się smutny, w następnych wyborach zagłosuje na SLD oni są przynjmniej obliczalni


To nieprawda że nie ma ze mnie porzytku... zawsze moge służyć jako zły przykład smile

Offline

#47 2006-05-14 01:24:52

white_diem
Użytkownik
Skąd: Tir Na Lia
Dołączył: 2005-12-21

Odp: Polityka i okolice

Polityka, polityka dziwne ze każdy z nas ma swoje zdanie na to kto powinien rządzić a kto nie:D a raczej kto ma do tego prawo, kto napewno byłby lepszy a kto spieprzy sprawe na całej linii ....heh. Co jest tutaj najciekawsze, otóż zawsze pojawia się sie takie powiedzenie o naszej mądrości dopiero po szkodzie, tyle razy już je słyszałem i wezme je sobie do serca czyli zajme sie swoimi problemami, za miesiąc sesja i to chyba jest najważniejszy z nich[baka].Zanim jednak sie pożegnam to chciałem zwrócić uwage tym którzy mówią ze PO byłoby lepsze, więc chłopaki i dziewczęta napewno niebyłoby, powodow są setki i wszystkie niemal ekwiwalentne do tych przeciw PiS, nawiasem żadna partia niebyłaby dobra, jeśli już tak bardzo chcemy coś zmienić to weźmy się za to sami, na tym humorystycznym smile_big akcencie pragne zakonczyć swą wypowiedź i...papa[papa]

Offline

#48 2006-05-14 02:56:13

fuchikoma
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-25

Odp: Polityka i okolice

Wersus napisał:
tom_21 napisał:

To jest żałosne.
Bo tylko idiota demonstruje z samego powodu ,że ktoś został ministrem.
Śmieszni i żałośni są ci uczniowie i studenci.

I mam nadzieję że w wyborach za 3 i pół roku znowu zwycięży PIS.

Ty się nawet k***** nie odzywaj! Krzyżyk na droge i do widzenia[papa].

I mam nadzieję że w wyborach za 3 i pół roku znowu zwycięży PIS.beznadzieja
A jak wygrają to z ok 38mln Polaków zrobi się 20mln.

PiS - Potwory i Spółka.
PiS - Podp**prza i Ksiezyc

EDIT: A tak wogóle to kiss my ass

tiaa... pokazałeś co potrafisz,
jakbym był tak słabo rozwiniety, że jedynym moim argumentem
były by bluzgi, to pewnie też bym na PO zagłosował jezor2


imo każdy jeden rząd ostatniego dziesięciolecia
tak faktycznie nic nie zrobił, i każdy kolejny rząd
również nic nie zrobi, czy wygra PIS, PO, czy PPPP czy inny SHiT - bo tak już jest w TV bzdura

po prostu Polacy zawsze muszą narzekać cholera

Offline

#49 2006-05-14 08:59:17

duch_84
Użytkownik
Skąd: Sieradz
Dołączył: 2005-03-26

Odp: Polityka i okolice

Jeśli wam sie nie podoba polityka krajowa, to możecie zainteresować sie polityką lokalną tam naprawde da sie dużo zrobić, ale jest jeden warunek musi wam sie chcieć. a bluzgi nic nie kosztują. To sie tyczy ciebie lb333.

Offline

#50 2006-05-14 09:20:05

Zell ff8
Użytkownik
Skąd: Legnica/Walsall
Dołączył: 2006-03-05

Odp: Polityka i okolice

Polityka to jedno wilkie[kupa] a co do prezydenta to ... nie wiem co tu pisać bo gdzie taki kolo się uchował, i  jest jeszcze prezydentem[placze] Giertych pie[cenzura] naziol i jeszce jest ministrem edukacji nosz kur[cenzura]sz jakim cudem cały rząd to ziomki od największej polkiej kur[cenzura] rydzyka[rip] Może jest i chamski ten post ale wiem że i tak nie odzwierciedla tego co sie w polsce dzieję i ja jestem za wyjazdem jak najdalej. pozdro

Ostatnio edytowany przez Zell ff8 (2006-05-14 09:20:38)

Offline

#51 2006-05-14 11:12:10

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Polityka i okolice

duch_84 napisał:

Jeśli wam sie nie podoba polityka krajowa, to możecie zainteresować sie polityką lokalną tam naprawde da sie dużo zrobić, ale jest jeden warunek musi wam sie chcieć. a bluzgi nic nie kosztują. To sie tyczy ciebie lb333.

Sorry, ale nie rozumiem. Co się tyczy mnie? Chcesz mnie przekonać, żebym zaczął bluzgać, czy żebym się zainteresował polityką lokalną?

[EDIT] Aha, już rozumiem. Uważasz, że słowa "złodziej" i "przestępca" to bluzgi. No to przepraszam, już się nie odzywam. Zresztą i tak polityka mnie nie interesuje.

Ostatnio edytowany przez lb333 (2006-05-14 11:25:59)

Offline

#52 2006-05-14 12:57:42

Vanaheim
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-08-18

Odp: Polityka i okolice

Czemu u nas nie może być tak jak w Japoni?
[cytuj]Partia Liberalno-Demokratyczna (PLD) jest u władzy od 1955 r., oprócz krótkiego okresu rządów koalicji partii będących w opozycji do PLD w 1993 r. Największą partią opozycyjną jest Partia Demokratyczna.[/quote]
Warto zaznaczyć że paria opozycyjna (PD) też jest partią liberalną.

Offline

#53 2006-05-14 13:30:57

Thar
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2005-12-31

Odp: Polityka i okolice

LOL

A wiesz, dlaczego PLD cały czas tam rządzi? Bo wybory w Japonii, Korei Południowej, Singapurze, Malezji, Indonezji, Filipinach i innych "demokratycznych" krajach dalekiego wschodzu wyglądają tak, jak ostatnio na Białorusi. Nie, nie pałują opozycji manifestującej na ulicach. Po prostu jedna partia cały czas pokazuje się w mediach i na ulicach - to na kogo ma zagłosować społeczeństwo?

BTW, wiesz, jak się nazywa ustrój, w którym nieprzerwanie rządzi jedna grupa ludzi i nikogo innego do władzy nie dopuszcza? Podpowiem: nazwa zaczyna się od "o" jezor

Żeby było jasne: ja takiego systemu "demokracji", jaka jest we wschodniej Azji nie potępiam. Bo tam rządy jednej partii wychodzą tylko na dobre. Ale w Polsce takie PLD, zamist rządzić kierując się dobrem państwa, kierowałoby się tylko pędem do koryta. U nas takie coś nie zdałoby egzaminu.

Offline

#54 2006-05-14 14:04:45

almisael
Użytkownik
Dołączył: 2005-06-04

Odp: Polityka i okolice

blablabla PIS śmierdzi, Kaczor to bałwan a Kaczor klon to też bałwan, Rydzyk to mega bałwan, Giertych to wysoki bałwan, a Lepper to opalony bałwan. Jak ktos się ze mną nie zgadza to też bałwan ;]

Wanna discuss it tom? szpan

Offline

#55 2006-05-14 16:52:44

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Ludzie wy powinniście być dumni z takiego prezydenta a nie tylko bezmyślnie narzekać.
Ludzie zrozumcie że wproawdzenie Leppera i Gietycha do rządu było koniecznością a nie przyjemnością więc przestańcie pleść dyrdymały no jak wiadomo najważniejsza jest większość.
Niewiadomo jak lpr i samoobrona będą rządzić bo jeszcze nie rządzili więc to naśmiewanie się z nich na zapas świadczy i idiotyzmie ludzi którzy się naśmiewają.

kubik i inne pacany lepiej się uspokoić i pisać mi tu grzecznie bo nie lubię pyskujących dzieci.

A tak propo to głosowałem na PO lecz już więcej tego błędu nie popełnię.
I jeśli uważacie że zwolennicy pisu słuchają radia maryja,oglądają tv trwam,lubią ojca rydzyka ,są mało wykształceni,mieszkają na wsi, itp to powinniście się leczyć bo gadacie bzdury( taka jest tylko część wyborców pisu jak i innych partii).
Ja np wogóle nie jestem religijny i nie chodzę do kościoła.

Ostatnio edytowany przez tom_21 (2006-05-14 16:57:36)

Offline

#56 2006-05-14 17:18:00

live_evil
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-09-17

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

Ludzie wy powinniście być dumni z takiego prezydenta a nie tylko bezmyślnie narzekać.

Buty prezydenta

I jak tu się nie wstydzić beznadzieja

P.S Jak ktoś ma lepsze foty to chętnie się pośmieję. jezor

tom_21 napisał:

Ludzie zrozumcie że wproawdzenie Leppera i Gietycha do rządu było koniecznością a nie przyjemnością więc przestańcie pleść dyrdymały no jak wiadomo najważniejsza jest większość.

Konieczność... owszem, nie było innej możliwości, jeśli każdy chciał zachować swój cieplutki stołeczek i ciągły dostęp do koryta. Gdyby kaczki chciały to mogły nie jeden raz rozwiązać ten "rząd"...

tom_21 napisał:

Niewiadomo jak lpr i samoobrona będą rządzić bo jeszcze nie rządzili więc to naśmiewanie się z nich na zapas świadczy i idiotyzmie ludzi którzy się naśmiewają.

LOL... bo jeszcze nie rządzili - wreszcie jakieś argumenty! Szkoda tylko, że jak ze spotu samoobrony.... "Ten kraj jest nasz i wasz..." (cały autobus śpiewa [roftl])
Styl, w jakim zaczęli jest dla mnie wystarczającym argumentem, co do tego, że mogliby już równie dobrze skończyć...

tom_21 napisał:

kubik i inne pacany lepiej się uspokoić i pisać mi tu grzecznie bo nie lubię pyskujących dzieci.

Kultura godna zwolennika obecnej "koalicji". Nic tylko pogratulować mruga

tom_21 napisał:

A tak propo to głosowałem na PO lecz już więcej tego błędu nie popełnię.

A poprzednio pisałeś, że na Pis... hmm... ktoś tu kłamie...

tom_21 napisał:

I jeśli uważacie że zwolennicy pisu słuchają radia maryja,oglądają tv trwam,lubią ojca rydzyka ,są mało wykształceni,

Sądząc po ilości błędów w twoim poście można mieć wątpliwości los

tom_21 napisał:

Ja np wogóle nie jestem religijny i nie chodzę do kościoła.

Radio cię znajdzie a wtedy to... aż boję się myśleć co może się stać szalony

Pozdrawiam live

Ostatnio edytowany przez live_evil (2006-05-14 17:19:43)

Offline

#57 2006-05-14 17:39:28

Vanaheim
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-08-18

Odp: Polityka i okolice

Ja już się nie odzywam bo jeszcze "dostanę w papę" hehe.

Offline

#58 2006-05-14 18:09:01

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

Ludzie wy powinniście być dumni z takiego prezydenta a nie tylko bezmyślnie narzekać.

Dlaczego powinniśmy być dumni? Co takiego zrobił mruga

tom_21 napisał:

Niewiadomo jak lpr i samoobrona będą rządzić bo jeszcze nie rządzili więc to naśmiewanie się z nich na zapas świadczy i idiotyzmie ludzi którzy się naśmiewają.

Wystarczy spojrzeć na to co robili do tej pory nie będąc w rządzie. I na to co sobą reprezentują. Nie dziw się więc, że wszyscy się z nich naśmiewają. Śmiech rozluźnia atmosferę. Wolałbyś, żebyśmy sypali przekleństwami i okaładali kamieniami tych co nie z nami? Sorry, ale tak robią Wszechpolacy.

tom_21 napisał:

kubik i inne pacany lepiej się uspokoić i pisać mi tu grzecznie bo nie lubię pyskujących dzieci.

Bo co? Nie jesteś moderatorem więc się tu nie wymądrzaj. Poza tym właśnie pokazałeś co i kogo reprezentujesz.

tom_21 napisał:

A tak propo to głosowałem na PO lecz już więcej tego błędu nie popełnię.

Co cię odepchało od PO? Konkrety poproszę.


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#59 2006-05-14 18:27:02

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

~kubik weź ty się nie wygłupiaj i nie chwal się jak to potrafisz się kłócić bo wtedy szybko wylecisz z forum.

Jeszcze raz powtarzam że powinniście być dumni z takiego rządu.
A lepper i giertych może się jeszcze zmienią.Uwierzcie im.
A o Wałęsie to już nawet nie wspominaj bo to większy cham i prostak od Leppera i Giertycha.

PO nie chciało samorozwiązania więc to ich wina że powstała ta koalicja.
A dymisja rządu nie wchodzi w grę bo to jakby przyznanie się do błedu którego nie popełnili.

Od PO odpechnęło mnie ich chamstwo i nieustanna bezmyślna krytyka dobrego rządu.

I powtarzam tylko nienormalni krytykują rząd który niedawno powstał i w dodatku nie robi nic złego.
A jedyną jego winą jest to że chce Polaków trochę kultury nauczyć.
Ale Polacy są chamscy i wstyd mi za taki naród.

Offline

#60 2006-05-14 18:42:54

live_evil
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-09-17

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

Jeszcze raz powtarzam że powinniście być dumni z takiego rządu.

Piękne stwierdzenie. W myśl zasady często stosowanej przez Pis "kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą".

tom_21 napisał:

A lepper i giertych może się jeszcze zmienią.Uwierzcie im.

Nie dziękuję. Postoję. szalony

tom_21 napisał:

A o Wałęsie to już nawet nie wspominaj bo to większy cham i prostak od Leppera i Giertycha.

Typowo polskie... obrzucać błotem człowieka, który jest ikoną polskiej demokracji. Ale takimi stwierdzeniami tylko udowadniasz, kto tu jest "chamem i prostakiem"...

tom_21 napisał:

PO nie chciało samorozwiązania więc to ich wina że powstała ta koalicja.

PO chciało, ale na jesień (Polacy lubią okrągłe liczby a jakby się pokazało, że Pis przez 12 miesięcy kupa zrobił to już nie byłoby tak łatwo się bronić...)

tom_21 napisał:

A dymisja rządu nie wchodzi w grę bo to jakby przyznanie się do Bledu którego nie popełnili. Poza tym prezydent ma możliwość rozwiązania sejmu...

Mhm... a świstak siedzi i pali ze sreberka mruga

tom_21 napisał:

Od PO odpechnęło mnie ich chamstwo i nieustanna bezmyślna krytyka dobrego rządu.

Tak się składa, że to Lepper ma wyrok o pomówienia, ale tom chyba wie lepiej szalony.

tom_21 napisał:

I powtarzam <cut> rząd <cut> nie robi nic <cut>.

Tu się zgadzam okej

tom_21 napisał:

A jedyną jego winą jest to że chce Polaków trochę kultury nauczyć.

I dlatego mamy Romka neonazistę ministra edukacji wszechpolaków. Kultura przez duże Q ej

tom_21 napisał:

Ale Polacy są chamscy i wstyd mi za taki naród.

Mi też wstyd. Głupota się szerzy, co widać post wyżej...

Ostatnio edytowany przez live_evil (2006-05-14 18:48:18)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024