#61 2006-05-14 18:47:14

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Twój post wymaga tylko jednego komentarza ,krótkiego i zwięzłego.

NIE ZNASZ SIĘ I WYGADUJESZ GŁUPOTY.

Ostatnio edytowany przez tom_21 (2006-05-14 18:49:15)

Offline

#62 2006-05-14 18:49:38

live_evil
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-09-17

Odp: Polityka i okolice

Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana szalony
Pozdrawiam live

Offline

#63 2006-05-14 19:04:08

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

Jeszcze raz powtarzam że powinniście być dumni z takiego rządu.

Powtarzasz i powtarzasz, ale nie piszesz dlaczego. Wygląda to mniej więcej tak:

-Jesteście głupi, że naśmiewacie się z PiS.
-Dlaczego tak sądzisz?
-Bo tylko głupi śmieje się z PiS.
-Ale dlaczego? Dlaczego tak ich popierasz?
-Śmiejcie się, śmiejcie. Zobaczycie w następnych wyborach przyznacie mi rację.
-Ale podaj jakieś konkrety.
-Ja was nie będę przekonywał.

Wygląda to tak, jakbyś śtał z boku i się ze wszystkich śmiał. A jak ktoś cię pyta dlaczego się śmiejesz, to powiesz, że jesteśmy głupi. Sorry, ale to zachowanie dziecka z podstawówki.

tom_21 napisał:

A lepper i giertych może się jeszcze zmienią.Uwierzcie im.

Nie dzięki. Lepper i jego partia to tylko karierowicze. Oni nawet nie mają własnego programu. A może inaczej. Ich program zmienia się w zależności od tego komu się chcą przypodobać. W poprzedniej kadencji trzymali z SLD. Teraz nagle przeskoczyli na drugi koniec ław sejmowych do PiSu. To w końcu jaką partią oni są? Odpowiedź: nieprzewidywalną.
Gierych zaś to przynajmniej człowiek wykształcony, ale ma papkę z mózgu, bo to fanatyk. Najlepiej pustawiałby wszystkich przeciwników pod mur i kazał rozstrzelać. To kim on jest najlepiej widać po działaniach Młodzieży Wszechpolskiej, którą założył i której daje swoje ciche przyzwolenie na rzucanie kamieniami we wszystkich masonów, syjonistów, proeuropejczyków, gejów, lesbijki, lewicę ... (tu dopisz resztę, którzy nie są z nimi).

tom_21 napisał:

A o Wałęsie to już nawet nie wspominaj bo to większy cham i prostak od Leppera i Giertycha.

Przyznajesz więc, że w rządzie mamy prostaków.

tom_21 napisał:

PO nie chciało samorozwiązania więc to ich wina że powstała ta koalicja.

Nie bronię tu PO. W naszym sejmie (jeśli nie w każdym) jest tak, że wszyscu trzymają się swoich stołków najdłużej jak mogą. Nie ma tu wyjątków. Tak prawdę mówiąc głosowanie nad samorozwiązaniem sejmu było sprytnie pomyślane przez PiS. Zaproponujmy to głosowanie. Jak się PO nie zgodzi, to ludzie pomyślą, że to ich wina. Jak się zgodzi to jest duża szansa, że Samoobrona i LPR nie przekroczą progu wyborczego a my będziemy mieć większość w sejmie. Czy PO zaryzykowałoby coś takiego? Nikt by nie zaryzykował. I PiS o tym wiedział. Wiedział, że PO nie zagłosuje za i będzie można zwalić winę na nich.

tom_21 napisał:

A dymisja rządu nie wchodzi w grę bo to jakby przyznanie się do błedu którego nie popełnili.

Dymisja rządu nie wchodzi w grę, bo własnie wyborcy spostrzegliby to jako poddanie się, a to nie jest mile widziane.

tom_21 napisał:

Od PO odpechnęło mnie ich chamstwo i nieustanna bezmyślna krytyka dobrego rządu.

Opozycja zawsze krytykuje rząd. Czy gdzieś było chamstwo? Napewno nie większe niż twoich PiSowców. Przykładem jest tu pan poseł Jacek Kurski. Już totalnie mnie rozbroiło gdy kilka miesięcy po sprawie z dziadkiem Tuska, ten pan zasiadał u boku Kaczyńskiego na sali semowej.

tom_21 napisał:

I powtarzam tylko nienormalni krytykują rząd który niedawno powstał i w dodatku nie robi nic złego.
A jedyną jego winą jest to że chce Polaków trochę kultury nauczyć.
Ale Polacy są chamscy i wstyd mi za taki naród.

W jaki sposób chce nas nauczyć kultury? Cenzurując media? Wytaczając sprawy sądowe za krytyczne wypowiadanie się na temat prezydenta? Waląc pałkami wszystkich co nie z nimi?

PS. Twoje odzywki o "nienormalnych" i o "dumie z rządu" świadczą o twojej irytacji. Nie potrafisz normalnie rozmawiać tylko wyzywać i pisać panegiryki na temat swojego rządu. Śmierdzi mi tu trochę socjalistyczną papką.
Poza tym nie potrafisz argumentować. Najprawdopodobniej u cioci na imieninach ktoś ci nagadał, że PiS jest super, a PO be. Od tamtej pory jesteś głuchy na argumenty innych, a i sam nie potrafisz swoich wytoczyć, bo ty wiesz, że masz rację, tylko że już nie pamiętasz dlaczego masz rację.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-05-14 19:06:41)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#64 2006-05-14 19:14:24

Lain
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2005-10-18

Odp: Polityka i okolice

tom jestes hopeless... deprecha

czlowiek powinien miec zdrowe podejscie do tego co ocenia, co oznacza, ze nie mozna widziec tylko plusow i bronic czegos za wszelka cene...
Twoje wypowiedzi przypominaja mi filmowe akcje w stylu -
ale ona naprawde jest niegrozny, probowal mnie zabic 10 razy,
w tym raz bylem rok w szpitalu, ale on naprawde jest dobry tylko mu uwierzcie
( i za 11 razem bohater nam ginie...)

Nic nie jest czarno białe - a juz na pewno nie PIS XD
Gdyby PO weszlo do koalicji skonczyloby sie to dla nich totalnym politycznym upadkiem bo PIS od poczatku robi z PO kozla ofiarnego - niby po co im LPR i Samoobrona - uwierz jak cos sie polakom nie bedzie podobac to zwala wine na nich wlasnie... tylko czekaj a zobaczysz...
I niby dlaczego inne partie nie liczac PO tez nie chcialy koalicji??
odpowiem Ci - bo PIS chce wladze absolutna.

nie odpowiedziales na zadne z moich pytan Tomcio... i nadal masz slabe argumenty, ktore poprzednicy jak live_evil odbili bez problemu.
a mowisz ze my gadamy glupoty - poczytaj siebie wow
wiesz powiem ze raczej Ty sie nie znasz... ale to tylko moje skromne zdanie smile_big

Ogolnie fajny temat, zeby sie z Ciebie tom posmiac, bo jak czytam Twoje posty to nawet gniewac sie nie potrafie - jedno mnie moze martwic, ze takich co mysla jak ty jest wiecej, bo to oznacza ze polacy sa bardzo podatni na populizm, a to nigdy dobrze nie wrozy (nie potepiam ludzi myslacych inaczej niz ja - kazdy robi co chce, jednak to martwiace jesli ludzie maja klapki na oczach - troche rozsadku tom)
Choc ty jednym z takim nie jestes, to mam znajomych ktorzy swiadomie glosowali na PIS i potrafia mi wskazac pare plusow ich pracy, jak tez potrafia zauwazyc bledy PIS-u.

az jak wchodze na ten temat to od razu chce mi sie smiac
niemal jak temat humorystyczny sie tu porobilo dzieki tomowi okej

ta a slyszeliscie ze maja premiera zmienic bo ma wieksze poparcie niz Jarus?
no i za czesto ma swoje zdanie, wiec go na prezydenta warszawy ponoc planuja przeniesc...

Offline

#65 2006-05-14 19:16:42

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Jestem głuchy jedynie na bezmyślną krytykę która się tu szerzy.
Bo wy nie macie i nie możecie nawet mieć żadnych argumentów ,że ten rząd jest zły.

I nikt mi nic nie nagadał więc nie wciskaj kitu.
To są jedynie konstruktywne wnioski po analizie polityki przez ostatnich kilka miesięcy.
A jak dajecie się prowokować mediom które są nieprzychylne pisowi to to jedynie o was źle świadczy.

Offline

#66 2006-05-14 19:18:04

Thar
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2005-12-31

Odp: Polityka i okolice

[cytuj]P.S Jak ktoś ma lepsze foty to chętnie się pośmieję.[/quote]
Tak wygląda twoja "konstruktywna krytyka", tak? Nie no, buty prezydenta mają wielk wpływy na jego rządy, nie ma dwóch zdań...

[cytuj]Konieczność... owszem, nie było innej możliwości, jeśli każdy chciał zachować swój cieplutki stołeczek i ciągły dostęp do koryta. Gdyby kaczki chciały to mogły nie jeden raz rozwiązać ten "rząd"...
[/quote]

Aha, i co potem? Jak w rządzie nie byłoby Giertycha i Leppera, to LPR i Samoobrona nie weszłyby do koalicji. Jak PiS miałby rządzić bez większości w sejmie?

[cytuj]Do wszystkich co im cos nie pasi: SPIEPRZAĆ DZIADY!!! lol
[/quote] Bardzo ciekawy argument. Może rozbudujesz swojąw ypowiedź? wow

[cytuj]Co cię odepchało od PO? Konkrety poproszę.[/quote]
Mnie odpycha prezentowane przez nich partyjniactwo. Dlatego w następnych wyborach NA PEWNO na nich nie zagłosuję.

[cytuj]Wystarczy spojrzeć na to co robili do tej pory nie będąc w rządzie.[/quote]
Teraz to ja poproszę o konkrety.

[cytuj]I na to co sobą reprezentują. [/quote]
Serio? Dla mnie ważniejsze byłoby, jak rządzą.

[cytuj]Śmiech rozluźnia atmosferę.[/quote]
LOL xD

Nie no, tym to mnie rozwaliłeś.
Naśmiewanie się z polityków, a więc i z poglądów innych ludzi, ma twoim zdaniem "rozluźnić atmosferę"? xD

[cytuj]PO chciało, ale na jesień (Polacy lubią okrągłe liczby a jakby się pokazało, że Pis przez 12 miesięcy  zrobił to już nie byłoby tak łatwo się bronić...)
[/quote]
LOL!

Ale argument xD

Jak dla mnie, to PO chciało po prostu, żeby ich pozycja w sondażach wzrosła jeszcze bardziej.

To dowód, że kraj mają głęboko gdzieś i liczy się dla nich tylko pęd do koryta.

[cytuj]Typowo polskie... obrzucać błotem człowieka, który jest ikoną polskiej demokracji.[/quote]
Dla mnie Wałęsa jest ikoną prostackiego (pamiętacie to gadanie o lewej i prawej nodze?)karierowicza, który zdobył władzę kosztem prostych robotników. A teraz śmieje się z nich na rządowej emeryturze.

Odpowiedzi na "argumenty" toma pomijam, bo sam się z większością nie zgadzam jezor

Aha, i żeby ybło jasne: kiedyś popierałem PiS, ale jak zaczęli być zbyt blisko obozu Rydzyka, jużdawnych sympatii nie podzielam. Co nie znaczy, że lubię PO i uważam za fajne naśmiewanie się z prezydenta z powodu niskiej postury czy nazwiska.

Tak niskie poczucie humoru to przykład zawiści obrażonej Platformy i jej zwolenników, obrażonych tym, że PiS ośmielił się wygrać wybory.

Offline

#67 2006-05-14 19:20:36

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Jestem głuchy jedynie na bezmyślną krytykę która się tu szerzy.
Bo wy nie macie i nie możecie nawet mieć żadnych argumentów ,że ten rząd jest zły.

I nikt mi nic nie nagadał więc nie wciskaj kitu.
To są jedynie konstruktywne wnioski po analizie polityki przez ostatnich kilka miesięcy.
A jak dajecie się prowokować mediom które są nieprzychylne pisowi to to jedynie o was źle świadczy.

~kubik jesteś żałosny wiec nawet nie skomentuję twojego postu.

Lain też pisze bzdury i nie chce mi się tych bzdur komentować.

Jak ktoś chce uzykać jakąś odpowiedź na swoje pytanie to niech napisze na PW bo nie będę odpowiadać na kilka pytań naraz.
ROZUMIECIE- zwłaszcza ty Lain.

Ostatnio edytowany przez tom_21 (2006-05-14 19:23:12)

Offline

#68 2006-05-14 19:24:34

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

Lain napisał:

tom jestes hopeless... deprecha

Żal mi go shithappens

Lain napisał:

ta a slyszeliscie ze maja premiera zmienic bo ma wieksze poparcie niz Jarus?
no i za czesto ma swoje zdanie, wiec go na prezydenta warszawy ponoc planuja przeniesc...

A słyszałaś, że mają zamiar powoływać komisję żeby sprawdziła okoliczności powstania Samoobrony? Kolejna forma nacisku ze strony PiS. Słuchajcie nas i nie podskakujcie, albo wam pokażemy.
Samoobronę mają więc zapewne ujarzmioną. Teraz pewnie przyjdzie pora na haki na LPR.

tom_21 napisał:

Bo wy nie macie i nie możecie nawet mieć żadnych argumentów ,że ten rząd jest zły.

Człowieku... szkoda gadać. Argumenty cały czas tu lecą. Tylko że ty nawet nie raczysz na nie odpowiedzieć. Rozmowa polega na tym, że jak coś mówię, to mój rozmówca na to odpowiada. Godzi się lub nie. Jak nie, to mówi dlaczego. Ty nie odpowiadasz na NIC. Kompletnie NIC. Na żaden argument. Spójrz facet na to jakie długie posty piszemy. Ile odpowiedzi. Ty zaś piszesz tylko, że jesteśmy głupi. Ja mam od pewnego czasu nieodparte wrażenie, że ty w ogóle nie czytasz tego, co piszemy. Albo po prostu 21 przy twoim nicku to jakaś pomyłka. Nie miało być 12?


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#69 2006-05-14 19:39:06

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Jesteście dla mnie jak dzieci do zabawy.
Wydaje się wam że to wy się ze mnie nabijacie a jest odwrotnie.

I jak już pisałem na PW uzyskacie odpowiedzi.
Nie zachowujcie się jak dzieci to pogadamy poważnie.

Dzieci=bezmyślna krytyka i wyśmiewani wzystkiego i wszystkich.
PS- dorośli też się często zachowują się jak dzieci np ci śmieszni lekarze którzy ostatnio strajkowali.

Offline

#70 2006-05-14 19:44:54

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

Thar napisał:

Mnie odpycha prezentowane przez nich partyjniactwo. Dlatego w następnych wyborach NA PEWNO na nich nie zagłosuję.

O LOL! Żeś facet zauważył. A powiedz mi w jakiej partii nie ma partyjniactwa? Już taki nasz sejm wspaniały. Może być większe bądź mniejsze, ale zawsze jest. A w PiS zapewne nie ma... LOL

Thar napisał:

[cytuj]Wystarczy spojrzeć na to co robili do tej pory nie będąc w rządzie.

Teraz to ja poproszę o konkrety.
[cytuj]I na to co sobą reprezentują.

Serio? Dla mnie ważniejsze byłoby, jak rządzą.

Co zrobili? Jak już pisałem Samoobrona nie robi nic, tylko szuka korzyści z kolejnego głosowania. Poprzemy was, jeśli nam coś dacie. W ten sposób byli już koło SLD i teraz są z PiS. A LPR to tylko banda krzykaczy, którzy zawsze chcą wprowadzić coś, co będzie się starać nam utrudnić życie.
A to co sobą reprezentują to chyba przekłada się na to jak rządzą albo jak będą rządzić. Przynajmniej w tym przypadku tak jest.

Thar napisał:

[cytuj]Śmiech rozluźnia atmosferę.

LOL xD

Nie no, tym to mnie rozwaliłeś.
Naśmiewanie się z polityków, a więc i z poglądów innych ludzi, ma twoim zdaniem "rozluźnić atmosferę"? xD

Chyba coś tu mnie nie zrozumiałeś. Napisałem dalej, że lepiej się śmiać, jak obrzucać błotem. Poza tym jak się nie śmiać z czyichś poglądów skoro nie potrafi ich nawet poprzeć rzeczowymi argumentami.

Thar napisał:

Tak niskie poczucie humoru to przykład zawiści obrażonej Platformy i jej zwolenników, obrażonych tym, że PiS ośmielił się wygrać wybory.

Nie jestem zwolennikiem PO, ale wolałbym, żeby oni wygrali. I masz rację, dąsają się jak obrażona panna, co jej nadepniędo na rąbek spódnicy.

tom_21 napisał:

Dzieci=bezmyślna krytyka i wyśmiewani wzystkiego i wszystkich.

Czym dla ciebie jest bezmyślna krytyka? Bo chyba nie rozumiesz tego pojęcia. Bo ja tu widzę, że to ty ją stosujesz.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-05-14 19:47:57)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#71 2006-05-14 19:59:03

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

Jesteście dla mnie jak dzieci do zabawy.
Wydaje się wam że to wy się ze mnie nabijacie a jest odwrotnie.

Nie zachowujcie się jak dzieci to pogadamy poważnie.

Dzieci=bezmyślna krytyka i wyśmiewani wzystkiego i wszystkich.
PS- dorośli też się często zachowują się jak dzieci np ci śmieszni lekarze którzy ostatnio strajkowali.

Dzieci zazwyczaj widzą wiecej i nie boją się o tym mówić, a co do wyśmiewania i krytyki, wystarczy zauważyć, ze pis nie mógł znaleść przez tyle czasu koalicjanta - tów do stworzenia wiekszości w sejmie. Pakt stabilizacyjny był tego najlepszym przykładem, po "jeśli sie nie myle" niespełna 2 tygodniach wszystko poszło w piz.. Boję się obecnego rządu. Powstal z ludzi, którzy dla mnie osobiście nie stanowią autorytetu. Najgorszymi są Giertych, którego znamy z niechęci do wielu spraw i bezgranicznym braku tolerancji co samo w sobie powinno go wykluczać z grona polityki, nie wspominając o jego ulubionej Młodzieży Wszechpolskiej, która wita się "Heil", oglądając ich w Tv mogę stwierdzić, zę widzę grupy skinhedów i pseudo kibiców , którzy pragną wpierdolić każdemu, kto jest inny i nie podchodzi pod ich system poglądowy. Dodajmy pana Leppera, który z rolnika, blokadiera i przestepcy, stał się wicepremierem. Nasz opalony wicepremier, niedawno został skazany za pomówienia i przez to nie ma dostepu do tajnych dokumentów dotyczących państwa. Do tego stoi wyłącznie za rolnikami, a zapomina, że w Polsce nie ma wyłącznie rolników a państwa wysoko rowinięte mają wysoki odsetek w Usługach i Przemyśle a niski w rolnictwie. Wiec proponowałbym ruszyć i pomóc ludziom z miast. Jedzemy dalej, Pan Marcinkiewicz, kukiełka PiSu, to nie jest nawet premier, jego zdanie jest niepotrzebne, wszystkim kierują Kaczorki, on tylko robi dobrą minę do złej gry. Nie ma głosu w ważnych dla Polski sprawach. I na ostetek Kaczuszki..ale tego nie bede komentował bo szkoda mi klawiatury na te dziwne istoty , które zaszły tak wysoko i do tego jedna z tych istot jest naszym prezydentem.....Mocher rządzi.

Offline

#72 2006-05-14 20:01:18

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Oj niestety muszę cię zawieść bo rozumiem więcej niż inni.

Bezmyślna krytyka to krytyka za sam fakt że dany rząd istnieje,za sam fakt że dana osoba została ministrem,za sam fakt że powstała taka a nie inna koalcja itp.
I uwierzcie w to że zbytni liberalizm wcale nie jest dobry.

A słowa kaczory używają  tylko idioci.
Prawo powinno karać za obrażanie dwóch najważniejszych osób w państwie.
Mam nadzieję że ta koalicja zmieni tak prawo.

Ostatnio edytowany przez tom_21 (2006-05-14 20:03:59)

Offline

#73 2006-05-14 20:08:16

n0need
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-02

Odp: Polityka i okolice

Witam...
Piszę witam, bo pierwszy post no i wiecie, jakieś intro musi być :C
Przeczytałem 10-20 postów z 3 i 4 strony (mam wyświetlanie po 20 postów na stronę), no i jestem świadkiem oddziaływania człowieka z ambicjami. Jednak nie są to do końca ambicje.. (chodzi o tom_21)
1. Czytając twoje posty, mogę stwierdzić, że twój obiektywizm w analizowaniu sprawy, kończy się na subiektywnym sprawdzaniu plusów Giertycha i paczki.
2. Konstruktywna krytyka w twoim wykonaniu, to obchodzenie problemu przy znajdowaniu nowego i jego powielaniu (kłótnie, nowy temat etc.)
3. Jeżeli masz jakiś problem lub cokolwiek innego, to takie sprawy rozpatruje psycholog i pedagog szkolny, jeżeli jest Ci z tym źle, tym bardziej powinieneś to przedyskutować, przed PUBLIKACJĄ na forach etc., mimo iż służą do prowadzenia dyskusji.
4. Mam pewien zasób wiedzy na temat psychologii i tematów związanych z umysłem, pedagogiką i psychologią(siostra na studiach miała i przeczytałem 2 jej książki, a na temat umysłu mam swoje smile_big) i mogę stwierdzić, że możliwe jest u ciebie występowanie chęci bycia "odmiennym" i odchylać się od społeczeństwa. W twoim wypadku odchylasz się od większości społeczeństwa polskiego, które sądzi w zakresie polityki to i tamto... Odchylasz się, bo chcesz być inny i sądzisz, że twoje zdanie ma wystarczającą argumentację i potwierdzasz to jakimiś tam faktami. Jeżeli się one skończą, szukasz metody, która nie była najczęściej wcześniej przemyślana i kreujesz jakąś ideę gwałtownie, spontanicznie. Idea dla ciebie jest dobra, jednak nadal podchodzi pod punkt z próbą bycia ekscentrycznym w jakimś tam zakresie i powoduje złe skutki...
5. Radzę Ci, poczytać na temat pracy mózgu i oddziaływania środowiska na człowieka, obojętnie kto co mówi SAMEMU musisz to PRZEANALIZOWAĆ, a nie krótka dygresja w myślach tworzona na korze mózgowej :/ I żeby analiza przebiegła poprawnie, potrzebne jest 'przeskanowanie' kilku artykułów, różnych czasopism i różnych źródeł. Zobaczyć różnice i wgłębić się nieco w temat. Trzeba pamiętać, że nikt nie umie dokładnie ocenić sprawy, dlatego korzystać trzeba z jak największej ilości materiału i źródeł. Ponieważ artykuły piszą ludzie, każdy ma inne podejście i ocene sprawy, nawet przy tych samych faktach!! lekko odbiega od innej i może CAŁKOWICIE zmienić tok twojego myślenia.

Na tym kończę. Nie będę polemizował i dyskutował z Państwem (hehe) na tematy związane z polityką, ponieważ nie interesuje mnie to aż tak bardzo smile
Zaglądne tutaj oczywiście jeszcze i chciałbym zobaczyć jakąś krytykę mojego posta, nawet gramatycznie-stylistyczną smile_big
Tak więc, czekam na ciąg dlaszy losów Tomcia dwudziestojednolatka i reszty świata jezor

p0zdro
n0need

Offline

#74 2006-05-14 20:14:08

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

Oj niestety muszę cię zawieść bo rozumiem więcej niż inni.

Bezmyślna krytyka to krytyka za sam fakt że dany rząd istnieje,za sam fakt że dana osoba została ministrem,za sam fakt że powstała taka a nie inna koalcja itp.
I uwierzcie w to że zbytni liberalizm wcale nie jest dobry.

A słowa kaczory używają  tylko idioci.
Prawo powinno karać za obrażanie dwóch najważniejszych osób w państwie.
Mam nadzieję że ta koalicja zmieni tak prawo.

Tak się zastanawiam tom_21, czy ty nie jesteś Wszechpolakiem? Bo wszystko na to wskazuje. brakslow

Aha, i jeszcze jedno. Czy ty widzisz jakiekolwiek minusy swojego rządu? Postaraj się na to odpowiedzieć.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-05-14 20:20:00)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#75 2006-05-14 20:17:51

Vanaheim
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-08-18

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

PS- dorośli też się często zachowują się jak dzieci np ci śmieszni lekarze którzy ostatnio strajkowali.

Racja - zamiast strajkować powinni uciekać za granicę. Gdyby tobie płacili 2 tyś złotych to też byś strajkował - bo ten sam lekarz za granicą zarobi 4 tyś EURO!

Offline

#76 2006-05-14 20:25:52

n0need
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-02

Odp: Polityka i okolice

~Vanaheim, widzisz.. to jest tzw. konstruktywna krytyka według Tomasza dwudziestoletniego Wszechpolaka :C
Jak tak dalej pójdzie, to niedługo zmienią hymn polski...
(TREŚĆ PONIŻSZA NIE JEST WYŚMIEWANIEM SIĘ Z HYMNU POLSKI I NIE JEST JEGO IRONIĄ. AUTOR PRZEPRASZA ZA TAKOWĄ ZMIANĘ JEGO TREŚCI (GRUNTOWNĄ). JEST TO TEKST NIE MAJĄCY BEZPOŚREDNIEGO ODWOŁANIA DO HYMNU, SYMBOLIZUJE INNĄ SPRAWĘ - SYTUACJĘ W JAKIEJ ZNAJDUJE SIĘ POLSKA, DLATEGO AUTOR NIE PONOSI ŻADNYCH DOLEGLIWOŚCI PRAWNYCH ZWIĄZANYCH Z NAPISANIEM PONIŻSZEJ WYPOWIEDZI)
"Marsz ludności, z ziemi swojej do kościołaaaa...
Za rydzykiem pójdę w dal i zapłace mu na tace
Boś my polska, żywa jeszcze
Póki rydzyk, zbiera kase
Więc cieszyć się musimy
Bo bank Polski, zmienił nazwę [...]"
LOL!! Ale śmiesznie mi wyszło, rym jak rym, dziwaczny w moim stylu i jego brak totalny smile_big Ale cosik na skrobałem...

Ostatnio edytowany przez n0need (2006-05-14 20:26:22)

Offline

#77 2006-05-14 20:37:00

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Nie mów tak do mnie.

I pisałem już że nie wolno uogólniać ludzi np teksty w stylu wszyscy mężczyźni są tacy... albo wszystkie kobiety są takie ...    to idiotyzmy.

Tak samo na pis głosują zarówno obywatele miast i wsi,zarówno religijni ludzie jak i nie religijni itp.

~n0need jak chcesz pogadać poważnie to na PW.

Offline

#78 2006-05-14 20:38:25

live_evil
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-09-17

Odp: Polityka i okolice

Thar napisał:

Tak wygląda twoja "konstruktywna krytyka", tak? Nie no, buty prezydenta mają wielk wpływy na jego rządy, nie ma dwóch zdań...

Buty miały być raczej ciekawostką, ale jak wiesz (lub i nie) prezydent w PL ma niewielką władzę. Jego główna funkcja polega właśnie na prawidłowej prezencji...
Co do "konstruktywnej krytyki" to nawet się specjalnie starać nie muszę, wystarczy przeczytać wypowiedzi jak to samoobrona przeszła "pewną zmianę"... 

Thar napisał:

Aha, i co potem? Jak w rządzie nie byłoby Giertycha i Leppera, to LPR i Samoobrona nie weszłyby do koalicji. Jak PiS miałby rządzić bez większości w sejmie?

A słyszałeś może o czymś takim jak wybory? Czy może pisuary i z tego zrezygnują "dla dobra Polaków"? Nikt nie jest przyspawany do stołka ani nie ma wyłączności na rządzenie tym państwem...

Thar napisał:

Jak dla mnie, to PO chciało po prostu, żeby ich pozycja w sondażach wzrosła jeszcze bardziej.
To dowód, że kraj mają głęboko gdzieś i liczy się dla nich tylko pęd do koryta.

Która partia nie chce, żeby ich sondaże wzrosły? Może pis, który rozdaje na prawo i lewo? (vide "becikowe")
A tworzenie nowych ministerstw, żeby zaspokoić "potrzeby" nowych koalicjantów, w których są przestępcy i populiści to, o czym świadczy?

[cytuj]Typowo polskie... obrzucać błotem człowieka, który jest ikoną polskiej demokracji.

Thar napisał:

Dla mnie Wałęsa jest ikoną prostackiego (pamiętacie to gadanie o lewej i prawej nodze?)karierowicza, który zdobył władzę kosztem prostych robotników. A teraz śmieje się z nich na rządowej emeryturze.

Ja też się śmieję, przecież nie będę płakał... (a działanie "rządu" zostawia tylko te 2 możliwości). Jeśli masz takie zdanie na temat pana Wałęsy to nic, tylko współczuć. Pokaż mi drugiego człowieka, który zrobił tyle dla tego kraju to może zmienię zdanie... (co do współczucia jezor)

tom_21 napisał:

Jak ktoś chce uzykać jakąś odpowiedź na swoje pytanie to niech napisze na PW bo nie będę odpowiadać na kilka pytań naraz.

Ale mi się nie śpieszy. Poczekam, chociaż na 1. To może wtedy coś wyskrobię...

tom_21 napisał:

PS- dorośli też się często zachowują się jak dzieci np ci śmieszni lekarze którzy ostatnio strajkowali.

No wiadomo, po co strajkować. Lepiej siedzieć cicho i w zamian za 6 lat studiów jednego z najtrudniejszych kierunków, godzin nauki, wszechobecnej polskiej manii lekowo-szptalno-lekarskiej, codziennej odpowiedzialności za życie ludzkie zarabiać na poziomie spawacza lub stolarza....

tom_21 napisał:

Prawo powinno karać za obrażanie dwóch najważniejszych osób w państwie.
Mam nadzieję że ta koalicja zmieni tak prawo.

Takie prawo już istnieje. Potocznie mówi się wówczas o "pomówieniu", za które, m.in został prawomocnie skazany wicepremier Lepper...

Na początku był to śmieszny temacik i ja też go tak traktowałem (bo przecież traktowanie użytkownika tom_21 poważnie mija się z celem). Wymiana zdań (dyskusja to niestety nie jest) polegała raczej na waleniu głową w ścianę cholera. Ponieważ temat przestał być śmieszny (niektórym radzę poluzować gumę smile_big) a denerwować się na niektóre "mądre" posty nie zamierzam, więc resztę wypowiedzi ludzi w stylu toma_21 radzę po prostu zignorować, co i sam uczynię...

Pozdrawiam live

Ostatnio edytowany przez live_evil (2006-05-14 20:55:18)

Offline

#79 2006-05-14 20:39:50

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

Nie mów tak do mnie.

I pisałem już że nie wolno uogólniać ludzi np teksty w stylu wszyscy mężczyźni są tacy... albo wszystkie kobiety są takie ...    to idiotyzmy.

Tak samo na pis głosują zarówno obywatele miast i wsi,zarówno religijni ludzie jak i nie religijni itp.

~n0need jak chcesz pogadać poważnie to na PW.

A więc tom_21 nie odpowiesz na moje pytanie?


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#80 2006-05-14 20:47:25

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

~kubik siedź cicho jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024