#81 2006-05-14 20:48:40

live_evil
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-09-17

Odp: Polityka i okolice

@kubik
[roftl][roftl][roftl][roftl]
okej

Pozdrawiam live

Offline

#82 2006-05-14 20:51:54

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

tom_21: A więc jednak się nie doczekam odpowiedzi smutny > mruga > smile > smile_big > smile_lol > [roftl] > szalony
Tak jak myślałem. Ogólnie rzecz ujmując: rotfl.gif

~kubik okej[roftl]

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-05-14 20:53:08)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#83 2006-05-14 20:58:32

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

~Wanderer czy ty naprawdę masz kłopot z czytaniem.
Ja nie mam zamiaru prowadzić z wami żadnej polemiki ani was przekonywać.
Jak cięzko ci napisać na PW to twoja sprawa.

Offline

#84 2006-05-14 20:59:14

n0need
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-02

Odp: Polityka i okolice

Hmm, czyżby pan Tomeczek einundzwanzig nie wiedział, że pewien pan, który ma na nazwisko Wałęsa, występował podczas igrzysk olimpijskich w australii? A dlaczego? A no dlatego, że wybrano go do tego i owego (proszę się dowiedzieć!), gdyż spełnił te i tamte kryteria (też proszę o napełnienie wiedzy na jego temat).
Czyżby miał Pan dalsze wątpliwości i kierował obraze w jego stronę? Obraze zaliczam jako nazwanie go chamskim itp.
Jak już zauważyłem, znalazł Pan dużo informacji pozytywnych na temat "Szatańskiego Tercetu" (LOL2), a brak jakichkolwiek ciekawych wiadomości o pozostałych współlokatorach sejmu, byłych, teraźniejszych i przeszłych.

~Wanderer - "Nadzieja matką głupich" -> smile_big -> ROTFL jezor

EDIT:
"~Wanderer czy ty naprawdę masz kłopot z czytaniem.
Ja nie mam zamiaru prowadzić z wami żadnej polemiki ani was przekonywać.
Jak cięzko ci napisać na PW to twoja sprawa"
huuh :C! Pisanie na PW o takich sprawach? Przecież temat się wystarczająco rozwinął i czegoś dotyczy, w tym momencie skierowaliśmy nurt na te osobistości (nie wiem jakie były zamiary na początku i pionieria tego tematu, ale jest nazwany "Polityka").
Dlaczego więc nie prowadzić polemiki na "głównym kanale"? Strach przed wyśmianiem odmiennego zdania, które w ogóle nie ma zastosowania? Bojaźn przed publiczną wypowiedzią dłuższą niż 10-15 zdań?
Te pytania zostawiam Tomciowi 21 palców... <ROTFL>

Ostatnio edytowany przez n0need (2006-05-14 21:03:06)

Offline

#85 2006-05-14 21:01:29

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Nie skomentuję tych bzdur bo to nie ma sensu:P

Offline

#86 2006-05-14 21:04:29

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

~Wanderer czy ty naprawdę masz kłopot z czytaniem.
Ja nie mam zamiaru prowadzić z wami żadnej polemiki ani was przekonywać.
Jak cięzko ci napisać na PW to twoja sprawa.

Ehh... Co ci szkodzi tu odpowiedzieć? Tak ciężko ci? A może wstydzisz się tak przy wszystkich? Nie chcę żebyś mnie przekonywał, chcę po prostu rozmowy. I wierz mi, nikt by się z ciebie nie wyśmiewał, gdybyś podawał chociaż argumenty i dowody na potwierdzenie swoich tez, bo w końcu każdy ma swoje zdanie. Ja tylko proszę, żebyś mi wyjaśnił dlaczego takie a nie inne.
Anyway, chyba to zakończę, bo niczego się od ciebie konkretnego nie dowiem.

tom_21 napisał:

Nie skomentuję tych bzdur bo to nie ma sensu:P

Bo i tak niczego konkretnego nie potrafisz powiedzieć.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-05-14 21:07:17)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#87 2006-05-14 21:13:10

Thar
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2005-12-31

Odp: Polityka i okolice

[cytuj]O LOL! Żeś facet zauważył. A powiedz mi w jakiej partii nie ma partyjniactwa? Już taki nasz sejm wspaniały. Może być większe bądź mniejsze, ale zawsze jest. A w PiS zapewne nie ma... LOL
[/quote]
Nie piszę, że nie ma. Jest w każdej, różni się tylko skalą. Ale nie ma partii, w której partyjniactwa by nie było - przynajmniej w Polsce. I to mnie kurna martwi smutny

[cytuj]Co zrobili? Jak już pisałem Samoobrona nie robi nic, tylko szuka korzyści z kolejnego głosowania. Poprzemy was, jeśli nam coś dacie. W ten sposób byli już koło SLD i teraz są z PiS. A LPR to tylko banda krzykaczy, którzy zawsze chcą wprowadzić coś, co będzie się starać nam utrudnić życie.
[/quote]
Źle cię zrozumiałem. Myślałem, że chodziło ci o działania PiS-u zanim jeszcze rządził. Co do LPR i Samoobrony to się zgadzam.

[cytuj]Jeśli masz takie zdanie na temat pana Wałęsy to nic, tylko współczuć. Pokaż mi drugiego człowieka, który zrobił tyle dla tego kraju to może zmienię zdanie... (co do współczucia )
[/quote] Rozumiem, że chodzi o żyjących? jezor

Gwiazda czy Walentynowicz wcale nie zrobili mniej od niego. Tylko że to on się na tym wybił i zbił polityczny kapitał.

[cytuj]Hmm, czyżby pan Tomeczek einundzwanzig nie wiedział, że pewien pan, który ma na nazwisko Wałęsa, występował podczas igrzysk olimpijskich w australii? A dlaczego? A no dlatego, że wybrano go do tego i owego (proszę się dowiedzieć!), gdyż spełnił te i tamte kryteria (też proszę o napełnienie wiedzy na jego temat).
[/quote]

Nie rozumiem podkreślonego fragmentu. Chodzi o kryteria do wyboru na prezydenta (ukończone 35 lat i niekaralność), zaproszenie na olimpiadę czy o coś jeszcze innego?

Offline

#88 2006-05-14 21:14:11

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

No dobra ten raz ci odpowiem.
Tylko jakie to było pytanie?

Offline

#89 2006-05-14 21:15:59

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Polityka i okolice

teraz to juz wszyscy najezdzaja na siebie mruga

Offline

#90 2006-05-14 21:18:47

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

tom_21 napisał:

No dobra ten raz ci odpowiem.
Tylko jakie to było pytanie?

Ehh... pytałem się, czy widziesz jakieś minusy w dzisiejszym rządzie, czy też wszystko ci się podoba. No i jesli tak, to jakie.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-05-14 21:19:04)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#91 2006-05-14 21:19:04

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Polityka i okolice

Wanderer napisał:

Anyway, chyba to zakończę, bo niczego się od ciebie konkretnego nie dowiem.

Wanderer, naprawdę spodziewałeś się od toma21 sensownej odpowiedzi? Zwłaszcza pamiętając dyskusję z nim sprzed paru miesięcy, w której, jeśli pamięć mnie nie myli, brałeś przecież udział.;)

Offline

#92 2006-05-14 21:23:43

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

phenix napisał:
Wanderer napisał:

Anyway, chyba to zakończę, bo niczego się od ciebie konkretnego nie dowiem.

Wanderer, naprawdę spodziewałeś się od toma21 sensownej odpowiedzi? Zwłaszcza pamiętając dyskusję z nim sprzed paru miesięcy, w której, jeśli pamięć mnie nie myli, brałeś przecież udział.;)

Wiem, że wtedy się wymigiwał, ale dziś myślałem, że uda mi się go jakoś zmusić do wytoczenia swoich argumentów. Moje nadzieje były jednak płonne. On po prostu ignoruje wszystko co mu się mówi i odpowiada tylko na to, na co ma ochotę.[brakslow]


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#93 2006-05-14 21:25:19

live_evil
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-09-17

Odp: Polityka i okolice

Thar napisał:

[cytuj]Jeśli masz takie zdanie na temat pana Wałęsy to nic, tylko współczuć. Pokaż mi drugiego człowieka, który zrobił tyle dla tego kraju to może zmienię zdanie... (co do współczucia )

Rozumiem, że chodzi o żyjących? jezor

Gwiazda czy Walentynowicz wcale nie zrobili mniej od niego. Tylko że to on się na tym wybił i zbił polityczny kapitał.

I to jest powód, żeby nazywać Wałęsę prostakiem? Że on potrafił się wybić, potrafił obalić PZPR a inni nie? Nie umniejszam zasług Gwiazdy czy Walentynowicz, ale to nie przypadek, że to właśnie Wałęsa zaznaczył się w historii Polski w tak wyraźny sposób. I choćby za to należy
mu się szacunek, którego nie widzę w twoich wypowiedziach.

@Kubik okej

Ostatnio edytowany przez live_evil (2006-05-15 11:40:28)

Offline

#94 2006-05-14 21:46:39

Lain
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2005-10-18

Odp: Polityka i okolice

Wałęsa swiety nie jest, ale jako prezydent był o niebo bardziej reprezentatywny niż kaczorek, ktory nie umie siedzieć przed kamerą rotfl
i jakby nie było należy mu się szacunek za to co zrobił dla naszego kraju
zreszta nadal cos robi chociaz nie kazdy widzi...

a ja widze, ze tom wcale nie chce sie roznic od dzieci i jedyne co potrafi to mowic ze wszyscy sa be, glupi, niedobrzy, aroganccy i dziecinni to sie nazywaja silne argumenty smile_big dobra ja tam moge byc glupim dzieckiem, jesli tak uwazasz twoja sprawa nie bede sie bronic bo nie mi siebie oceniac.

Tak w ogole tom nikt nie broni ci byc po stornie PISu tylko, ze piszesz tak ogolnikowo, ze nie wiadomo za co ich popierasz - ja nie twierdze ze PIS jest zły do szpiku kosci, wydaje sie raczej ze zapomnieli o swoich ideach.

a jak juz ktos zauwazyl to wstydzisz sie wlasnego zdania, ze musze na PM o tym pisac??

edit: jak kogos zbyt stresuje temat to proponuje utwor "Lunar Pond" Andreasa Vollenweidera - relaksujace dzwieki, troche taki japonski nastroj smile

Ostatnio edytowany przez Lain (2006-05-14 21:54:50)

Offline

#95 2006-05-14 22:35:10

Wishmaster
Użytkownik
Skąd: Ostrowiec Św.
Dołączył: 2005-12-17

Odp: Polityka i okolice

Co do Wałęsy to nie wiem jaki jest sens jechać po tak zasłużonym dla Polski człowieku którego docenili na całym świecie (w końcu za coś tego Nobla dostał) i jakiekolwiek próby jego oczernienia mogą świadczyć jedynie o trudnosci w pojmowaniu faktów oczywistych (co można nazwać także pewnego rodzaju głupotą[wstyd]). Co do rządów prezydenta i jego tępienia opozycji - jednym z lepszych przykładów może być nawet nie tyle to co robi w rzązdzie ale np. to co zrobił z Federowiczem. Co do Leppera to podziwiam jego chęć do zmian poglądów własnych i parti (wczoraj wrogowie dzisiaj sprzymierzeńcy) żeby chociaż utrzymywał się przy nich dłużej, a nie uciekał jako pierwszy z tonącego statku by znaleźć nowe miejsce przy korycie. No, a teraz wypowiem się w sprawie Giertycha (w końcu[yahoo]) wypowiedź będzie krótka bo żeby go potępić nie trzeba dużo mówić. Mi osobiście wystarczają trzy argumenty. Po pierwsze z jakiego powodu dostał obecne stanowisko, bo ze względu na doświadczenie albo znajomość zagadnienia to napewno nie. Drugi argument, kiedy tylko dostał posade odrazu wszyscy (nauczyciele i uczniowie) potępili ten wybór, więc mądry premier uciszył tych którzy mają coś do powiedzenia (nauczycieli bo uczniowie to w większości osoby nieletnie, które mogą mu naskoczyć podczas jakichkolwiek wyborów) propozycjami zwiększenia płac (które najprawdopodobniej nie znajdą pokrycia w rzeczywistości). No i ostatni argument. Dzień czy dwa po tym jak został wybrany ministrem edukacji TVP przeprowadziło ankietę wśród młodzieży co o tym sądzi (może ktoś ogladał to pamięta). W ankiecie pokazano wypowiedzi około 14 osób. Wszystkie wypowiadały się, że są przerażone tym co będzie działo się w polskim szkolnictwie, ale... na końcu pokazano wypowiedź jednego gościa, która mnie przeraziła nie zacytuje dokładnie co powiedział bo nie pamiętam, ale brzmiało to mniej więcej tak:
-co sądzi pan o nowym ministrze edukacji?
-jestem zadowolony, i powinna być cała polska młodzież w końcu pokażemy syjonistom gdzie ich miejsce.
Chyba nie musze mówić, że gość był zwolennikiem (a może nawet członkiem) młodzieży wszychpolskiej. Miało być krótko ale nie wyszło trudno:P.

Offline

#96 2006-05-14 22:46:04

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Polityka i okolice

Moze zmieńmy pytanie, jakie widzisz plusy owego rządu , który właśnie rządzi naszym krajem?[madrala]

To do kolegi Toma[ej]

kubik napisał:

No więc na jego przykładzie sprawa wygląda tak:
Są dobrzy m.in.: ~Wanderer, ~live_evil (ja jestem po ich stronie, ale czy jestem dobry?)
Jest zły: ~tom_21
No i brzydki: ~Thar, bo obraża Wałęse

A mnie zabrakło wsród dobrych, chcę też być jak Clint Eastwood[placze]

Ostatnio edytowany przez Zeus (2006-05-14 22:58:43)

Offline

#97 2006-05-14 22:54:29

Lain
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2005-10-18

Odp: Polityka i okolice

Zeus napisał:

A mnie zabrakło wsród dobrych, chcę też być jak Clint Eastwood[placze]

ja też... placze

Offline

#98 2006-05-14 23:10:08

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

kubik napisał:

W związku z ostatnimi postami do listy dobrych dolączają ~Lain oraz ~Zeus .. Gratuluję:P

Jeszcze trochę i będzie Siedmiu Wspaniałych XD


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#99 2006-05-14 23:12:39

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Polityka i okolice

Wanderer napisał:
kubik napisał:

W związku z ostatnimi postami do listy dobrych dolączają ~Lain oraz ~Zeus .. Gratuluję:P

Jeszcze trochę i będzie Siedmiu Wspaniałych XD

Prędzej Siedmiu Samurajów:D

Offline

#100 2006-05-15 09:39:27

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

Wanderer napisał:

Ehh... pytałem się, czy widziesz jakieś minusy w dzisiejszym rządzie, czy też wszystko ci się podoba. No i jesli tak, to jakie.

znowu nabrało się sporo bzdur jak mnie nie było ,ale dobra wybaczam wam.
A co do pytania:

Największy minus to to że pis nie ma większości konstytucyjnej.
Chociaż to nie ich wina tylko obywateli.
I niedobrze się stało że pis musiało wejść w koalicję z tak skrajnymi partiami( i to mają tylko większość parlamentarną).
A co do sposobu rządzenia to narazie nie widać żeby robili coś źle.
Bo tak naprawdę to wiele się dzieje po cichu ,ale tylko część informacji przedostaje się do mediów.

Ostatnio edytowany przez tom_21 (2006-05-15 09:40:15)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024