#101 2006-05-15 14:45:59

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka i okolice

Witam wszystkich radośnie smile_big

Pragnąłbym zwrócić uwagę szacownych czytających na jeden ewidentny plus obecnych rządów. Mianowicie dzięki igrzyskom jakie nam fundują nasi kochani (przez Toma) politycy , coraz więcej ludzi interesuje się tym co się dzieje w kraju. Dzięki temu zniechęcenie polityczne które daje się regularnie zaobserwować w wyborach , powoli zamienia się w niechęć lub nawet nienawiść do pisu , lpr itd . A lepsze to niż polityczny marazm smile
To według mych przewidywań zaowocuje masowym (może nawet ok 70 % ogółu) ruszeniem na następne wybory parlamentarne gdzie pis i spółka podzielą losy buzkoludków oczkod
No i na koniec troszkę filozofii: "Potrzebne są rządy głębokiej ciemności aby człowiek sam w sobie poszukał światła które tą ciemność rozświetli";)

Offline

#102 2006-05-15 18:57:08

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

No raczej nie.
Ja przewiduję ,że PIS przy następnych wyborach zdobędzie większość parlamentarną.
Czym więcej zmieni w Polsce tym będzie miał większe poparcie.

A straci je jeśli będzie mało robił a tym bardziej jak będzie nieuczciwy.
Najnowszy sondaż pokazuje że ludzie ufają PISOWI i mam nadzieję że tak pozostanie.

Offline

#103 2006-05-15 19:31:00

Rekid
Użytkownik
Skąd: Ełk
Dołączył: 2005-10-04

Odp: Polityka i okolice

[cytuj]Największy minus to to że pis nie ma większości konstytucyjnej.
[/quote]

Co to kurna jest wiekszosc konstytucyjna ??????

Co do twoich tomciu super wypowiedzi jak narazie pis zrobil duzo ale dla siebie a mianowicie zmieszal z blotem PO i inne ugrupowania robi wszystkich w balona
a najwazniejsze ze wprowadza w zycie zasade "tanie panstwo" czyli tworzy z 18, 20 ministerstw, buhhaah pier[cenzura] taki je[cenzura] rzad to to kur[cenzura] wstyd dla nas


SZUKASZ INNYCH SPOSOBÓW ZARABIANIA PIENIĘDZY, ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE !


rekid.gif >>> ANIME I KOMIKSY

Offline

#104 2006-05-15 20:29:05

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka i okolice

A tam i to mają być jakieś grzechy.
Najważniejszy będzie końcowy efekt za 3 lata i wtedy się okaże czy pis wygra wybory.

Offline

#105 2006-05-15 20:51:10

Zeus
Użytkownik
Skąd: Augustów..Obecnie Warszawa WAT
Dołączył: 2005-07-29

Odp: Polityka i okolice

Jesli wygra wybory to bedzie cud nie pamietam rzadu, który wytrzymalby 2 kadencje. Według mnie znowu dojdzie do takiego remisu jaki mamy teraz. Albo stanie sie to samo co z SLD, Z ponad 40% poparcia zostanią marne grosze.

Rakid napisał:

Co to kurna jest wiekszosc konstytucyjna ??????

Jesli sie nie myle to wiekszość , która może wprowadzac zmiany w konstytucji a to sporo ludzi...nie ma mowy aby PiS miał taka wiekszosc, jesli sie myle odnosnie wieksz konstyt to niech ktos mnie poprawi:)

Offline

#106 2006-05-16 00:11:27

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka i okolice

A ja tak znowu z innej beczki , jak myślicie jak wyglądałyby minione wybory gdyby w trakcie kampani był zakaz publikowania sondaży wyborczych? Wiem że wielu ludzi tylko nimi się kierowało:)

Offline

#107 2006-05-16 00:21:39

Atem
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2006-02-02

Odp: Polityka i okolice

WNIOSKUJE O ZMIANE NAZWY Z Polityka" NA "Co tam panie w polityce" (wesele się kłania).[madrala]

Offline

#108 2006-10-05 11:45:07

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Offline

#109 2006-10-05 11:48:43

liia
Użytkownik
Skąd: Ostróda
Dołączył: 2006-06-16

Odp: Polityka i okolice

Polak potrafi[hehe]


Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. (Terry Pratchett - Maskarada)

Offline

#110 2006-10-05 11:59:14

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Polityka i okolice

Albo na filmiku i na zdjęciach jest już po tym zdarzeniu (czyt. gość zamienił czeskie flagi na ruskie) albo tam były naprawdę ruskie i tylko jedna czeska.
Taka pomyłka może sie zdarzyć lecz konsekwencje też powinny być.

Jak to ktoś tam skomentował: "Dobrze, że nie były to flagi Gruzji bo byśmy już oglądali grzyba atomowego za oknem" hehe

Ostatnio edytowany przez Kisiel (2006-10-05 13:14:31)


10721827ve.gif

Offline

#111 2006-10-05 12:33:55

Freeman
Użytkownik
Skąd: Pabianice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka i okolice

Przecież to od razu widać, że to prowokacja WSI i w ogóle zemsta układu. Bo przecież obecnie rządzący są nieomylni.
(Ewentualnym) wytłumaczeniem będzie, że przecież od 16 lat tak się wita zagranicznych gości.

Ostatnio edytowany przez Freeman (2006-10-05 12:35:12)

Offline

#112 2006-10-05 13:01:40

Citizen
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-22

Odp: Polityka i okolice

Ten temat nie ma nic wspólnego z anime. Wnioskuje o jego zamknięcie.

Edit: Nie rozumiem wanderer . Jesteś moderatorem , widzisz że w tym temacie nie ma żadnej merytorycznej dyskusji a jedynie obrzucanie się bluzgami. Ponadto to jest forum o anime i pamiętam jak sam popierałeś arda że takie tematy nie powinny byc zakładane na tym forum.

Ostatnio edytowany przez Citizen (2006-10-05 13:08:41)

Offline

#113 2006-10-05 13:05:28

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

Citizen napisał:

Ten temat nie ma nic wspólnego z anime. Wnioskuje o jego zamknięcie.

Zbierz 50 podpisów, a rozpatrzymy wniosek na posiedzeniu sejmu. smile

Citizen napisał:

Edit: Nie rozumiem wanderer . Jesteś moderatorem , widzisz że w tym temacie nie ma żadnej merytorycznej dyskusji a jedynie obrzucanie się bluzgami. Ponadto to jest forum o anime i pamiętam jak sam popierałeś arda że takie tematy nie powinny byc zakładane na tym forum.

Ja pamiętam, że właśnie nie popierałem arda w tej kwestii. To jest 'Hydepark', czyli rozmowa o wszystkim, byle byłaby sensowna i coś wnosiła. Jeśli zauważyłeś to takich tematów jest więcej np: rozmowa o gitarach, o muzyce, o grach (nikoniecznie mangowych), o tym, że ktoś tam dostał nagrodę Nike. Spotykamy się na tym forum w pewnym gronie ludzi interesujących się wspólnym tematem - mangą i anime. Możemy od czasu do czasu pogaworzyć o czymś zgoła innym, byleby nie obrażać innych użytkowników i nie śmiecić bezsensownymi postami. Ten temat nazwany jest 'Polityka', więc można tu rozmawiać o wszystkim związanym z tym tematem. Czy jest tu jakieś obrzucanie się bluzgami? Nie zauważyłem. Gdyby takie coś było, posty takie zostałyby usunięte bądź zmoderowane, a ich autorzy odpowiednio wynagrodzeni.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-10-05 13:24:00)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#114 2006-10-05 13:36:58

Citizen
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-22

Odp: Polityka i okolice

Wanderer napisał:

To jest 'Hydepark', czyli rozmowa o wszystkim, byle byłaby sensowna i coś wnosiła.

Ja już dość długo  się o to spierałem , uważając że w hydeparku można pisać o wszystkim. Niestety ale modowie ani taipan mnie nie poparli w tym rozumowaniu. Ponadto dostałem wiadomość że Hydepark to rozmowa o wszytkim ale związanym z anime a nie mieszczącym się w innych kategoriach. Ponadto jak sam zauważasz rozmowa ma być sensowna i coś wnosić. Dlatego nie mam nic do tematów o gitarze czy literackiej nagrodzie. Jednak ten temat nic nie wnosi , a jedynie jest przyczyną kłótni w której nie ma żadnych wartości.

Ostatnio edytowany przez Citizen (2006-10-05 13:38:54)

Offline

#115 2006-10-05 15:08:23

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka i okolice

Citizen napisał:

Ja już dość długo  się o to spierałem , uważając że w hydeparku można pisać o wszystkim. Niestety ale modowie ani taipan mnie nie poparli w tym rozumowaniu. Ponadto dostałem wiadomość że Hydepark to rozmowa o wszytkim ale związanym z anime a nie mieszczącym się w innych kategoriach. Ponadto jak sam zauważasz rozmowa ma być sensowna i coś wnosić. Dlatego nie mam nic do tematów o gitarze czy literackiej nagrodzie. Jednak ten temat nic nie wnosi , a jedynie jest przyczyną kłótni w której nie ma żadnych wartości.

Kłótni powiadasz? Idąc Twoim tokiem rozumowania należałoby zamknąć wszystkie tematy które mogą prowadzić do tejże kłótni , np muzyczne (bo muzyka której ja słucham jest lepsza od tej którą Ty słuchasz) , anime[hehe] (bo anime które ja oglądam jest fajniejsze od tego które Ty oglądasz) , książkowe (no bo oni czytają jakieś badziewia i nie chcą mi przyznać racji że to co ja czytam jest najlepsze), literacką nagrodę też mógł dostać ktoś inny a gitary są dobre tylko te określonego rodzaju....
Ciekawe co by pozostało ? hehe

Ostatnio edytowany przez Aizen (2006-10-05 15:22:49)

Offline

#116 2006-10-05 15:46:25

Citizen
Użytkownik
Dołączył: 2006-02-22

Odp: Polityka i okolice

Między kłótnią a merytoryczną dyskusją jest naprawdę duża różnica.Zdanie tego typu które przytoczyłeś są na poziomie przedszkolnym i raczej nie spotkałem się z takimi wymianami na tym forum.A nawet gdyby się pojawiały to radziłbym je igonorować bo przypominają mi one czasy dzieciństwa kiedy w piaskownicy spieraliśmy się która zabawka jest fajniesza.Argumentem najważniejszym wtedy był kolor bo czerwony był super a zielony lipa. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania , ale w tym temacie widze tylko najeżdżanie.Przykład z pierwszej strony tego posta:
Tom 21 pisze: "Mam nadzieje że PiS wygra w następnych wyborach."
Na co odpowiada mu Wersus "Ty się nawet k***** nie odzywaj! Krzyżyk na droge i do widzenia"

Czy to można nazwać dyskusją?W tym temacie takich przykładów jest więcej.

[Edit] W tym temacie więcej się nie będe wypowiadał. To co chciałem już przekazać to napisałem. Jeśli moderator uważa ten temat za zgodny z regulaminem to niech tak zostanie.
Szkoda tylko , że widoczny jest tutaj brak konsekwencji.

Ostatnio edytowany przez Citizen (2006-10-05 15:53:58)

Offline

#117 2006-10-05 16:05:02

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka i okolice

Taka odzywka Wersusa jak ta którą przytoczyłeś jest przesadzona to fakt(podobne możnaby też pewnie znaleźć gdzie indziej), ale jakbyś poczytał uwazniej to dostrzegłbyś tez przykłady normalnych wypowiedzi których jednak jest zdecydowanie więcej smile
Jeszcze dodam że moja powyższa wypowiedź gdzie wymieniałem różne kategorie tematów została celowo podkoloryzowana aby pokazać że to nie tematy są złe tylko niektórzy użytkownicy nie potrafią wymieniać argumentów , nie kłócąc się przy tym (o wulgaryzmach tu nie wspomnę):)

Ostatnio edytowany przez Aizen (2006-10-05 16:21:30)

Offline

#118 2006-10-05 16:43:25

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Polityka i okolice

Citizen napisał:
Wanderer napisał:

To jest 'Hydepark', czyli rozmowa o wszystkim, byle byłaby sensowna i coś wnosiła.

Ja już dość długo  się o to spierałem , uważając że w hydeparku można pisać o wszystkim. Niestety ale modowie ani taipan mnie nie poparli w tym rozumowaniu. Ponadto dostałem wiadomość że Hydepark to rozmowa o wszytkim ale związanym z anime a nie mieszczącym się w innych kategoriach. Ponadto jak sam zauważasz rozmowa ma być sensowna i coś wnosić. Dlatego nie mam nic do tematów o gitarze czy literackiej nagrodzie. Jednak ten temat nic nie wnosi , a jedynie jest przyczyną kłótni w której nie ma żadnych wartości.

Żaden temat nic nie wnosi jeśli niema się wpływu na to o czym się mówi, można pisać i pisać a to i tak nic to ni wniesie/zmieni jesli niemamy na to wpływu. Tutaj wyrażamy swoje opinie lub można sobie porozmawiać na różne tamety. Tu jest polityka. Co do samego Hydepark to można rozmawiać o wszystki jeśli to ma sens. Bo np. rozmowa czy kolor niebieski jest niebieski czy czerwony trochę niema sensu nieprawdaż.

A co do samej polityki to kaczyńscy i cały pis to piekne pomyleńce. Atakować dzienikarzy TVN przy pomocy gazety polskiej to jest już skandal. Sposobem władzy jaką chce sprawować pis to albo jesteś z nami albo przeciwko nam a jeśli przeciwko to jesteś wrogiem, a wrogów się niszczy smutny Widzieliście w wtorek jak się nie myle "Teraz MY" ?? Był tam czołowy polityk pisu nie pamiętam jak się zwał. Podobało mi się za to teze jaką wygłosił a mianowicie wedug polityków pisu jeśli kogoś się oskaraża o coś a ten się nieprzyznaje to nieprzyznanie się do winny jest najlepszym dowodem winny tego człowieka. No myślałem że się popłakam ze śmiechu. W pewnym momencie zastanawiałem się czy przypadkiem nie oglądam kabaretu.

Ostatnio edytowany przez Feniks_Ognia (2006-10-05 16:45:57)

Offline

#119 2006-10-05 17:00:46

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka i okolice

Taki TVN jest uważany za stronniczą telewizję bo krytykuje PIS , też nie przepadam za tą partią ale spróbowałem dla zabawy wcielić się w rolę osoby obiektywnej i spróbować jakoś ich "wybielić" ...nie wyszło .
Czy obiektywnie można powiedzieć coś dobrego o PIS-owskim rządzie ? smile

Offline

#120 2006-10-05 17:43:06

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Polityka i okolice

Citizen napisał:

[Edit] W tym temacie więcej się nie będe wypowiadał. To co chciałem już przekazać to napisałem. Jeśli moderator uważa ten temat za zgodny z regulaminem to niech tak zostanie.
Szkoda tylko , że widoczny jest tutaj brak konsekwencji.

Jaki brak konsekwencji? W tym temacie rozgrywała się normalna rozmowa. To, że jedną czy dwie osoby raz poniosło, nie oznacza chyba, że z ich powodu będziemy zamykać wątek. Gdyby tak było musielibyśmy pozamykać wiele tematów. Nie widzę tu nic, co by przemawiało jak narazie za zamknięciem tego tematu... no może poza offtopem jaki tu się zrobił oczkod


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024