#21 2006-05-23 19:49:10

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Shuffle! Really? Really!

Ja też sie zaliczam do tych, którzy sie ucieszą jeżeli wyjdze Anime ale z  tym Anime może być podobnie do DB AF (czyli nie wyjdzie)


90TLh

Offline

#22 2006-05-23 19:59:06

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Shuffle! Really? Really!

Navel zazwyczaj wydaje anime na podstawie swoich gier, czego przykładem jest samo Shuffle! czy choćby Soul Link. Pozostało tylko cierpliwie czekać.

Offline

#23 2006-05-23 20:02:15

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Shuffle! Really? Really!

Ale te gry to są wszystko... Hentaje, tak?[ukryty]
ehh raz na jakiś czas można ale ja akurat nałogowo takim czymś się zachwycać nie zamierzam[baka]


90TLh

Offline

#24 2006-05-23 20:10:02

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Shuffle! Really? Really!

No ale gry hentai są fajne smile_big Niby tekstówka, a wciąga smile_big


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#25 2006-05-23 20:14:29

Fisher
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-07-21

Odp: Shuffle! Really? Really!

[cytuj](choć na podstawie Tick! Tack! nie nakręcili, ale to już inna bajka)[/quote]
{specjalny edit}Viri,
na podstawie Tick! Tack'a! wyszła już manga, bardzo podobna do Shuffle! Days in the Bloom. I jest całkiem ciekawa(z tego, co można wywnioskować po obrazkach deprecha) mam taką cichą nadzieję, iż po Really? Really! Będą mieli na tyle materiału by zrobić 2 serię anime, która zawierałaby w sobie wydarzenia z T!T! i R?R!, a mogłoby być całkiem emocjonująco (Nerine mogłaby zniknąć, lub mieć inną matkę @_@), a fabuła R?R!, to się jeszcze okaże, ale nowa postać dobrze wróży, więc zobaczymy. Mam tylko obawy, co do tego, iż w grze Shuffle! Kaede nie    "świrowała" natomiast w anime jej się to przytrafiło...(a było to siłą napędową paru odcinków/wątków)

P.S. Imię Sakura całkiem częste, niemniej ładne. A rysował ją chyba Nishimata (w jednym z jego artów widziałem prawie identyczną postać z nieco innymi włosami), przypomnę, że rysował on też Nerine, Kaede, Asę i Nadeshiko-sensei.[yahoo]

P.S.2 Poza Hentai'ami wyszedł jeszcze On the stage na ps2, który już do owego gatunku nie  należy.

Ostatnio edytowany przez Fisher (2006-05-23 20:25:52)

Offline

#26 2006-05-23 20:15:52

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Shuffle! Really? Really!

telepie mnie z niepewności a może to przez Higurashi no Naku Koro ni, co tam ale telepie

Offline

#27 2006-05-23 20:19:32

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Shuffle! Really? Really!

F-I-S-H-E-R! Viri~.... Viri desu~... Virus już mi się przejadło, poza tym to tylko oficjalna ksywka.

Najpierw trzeba zdobyć R?R!, a gry-hentajce zą zajefajne... szczególnie gdy od jęków głowa pęka, a jeszcze lepiej gdy masz słuchawki na uszach (to trzeba przeżyć:P)

Offline

#28 2006-05-23 20:23:07

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Shuffle! Really? Really!

Hmm R?R! ma wyjść w maju, więc już niedługo powinno być smile Tylko czekać aż jakiś dobroduszny japończyk udostępni na winnym ^^ [cytuj=Virus]szczególnie gdy od jęków głowa pęka, a jeszcze lepiej gdy masz słuchawki na uszach (to trzeba przeżyć)[/quote]
Haha nigdy nie zapomne tego tekstu smile_big


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#29 2006-05-23 20:25:51

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Shuffle! Really? Really!

i dobroduszni koledzy za granicy przełożą na angielki, ale jak na polski to się nie pogniewam.

Offline

#30 2006-05-23 20:27:21

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Shuffle! Really? Really!

Ta, dokładnie... jak staruszkowie po domu się panoszą to aż przypał jest gdy z głośników wychodzą takie jęki, trzeba wtedy użyć head-phones. Wolę nie wpaść, bo potem będę słuchał docinki z ich strony, że na dorósłe życie zboczyl się ze mnie zrobił... choć jest w tym szczypta prawdy:D... ale niech to pozostanie między nami - mazoku:-D

---
Zgrzyt, polskiego tłumaczenia to się za cholere nie doczekasz, polacy są zbyt leniwi:-D

Ostatnio edytowany przez Virus (2006-05-23 20:29:13)

Offline

#31 2006-05-23 20:31:18

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Shuffle! Really? Really!

Skąd wiesz? :> Jakby ktoś zrobił całość po angielsku to ja Fish i ty moglibyśmy zrobić smile_big


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#32 2006-05-23 20:46:14

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Shuffle! Really? Really!

A wiesz chociaż jakimi narzędziami to posklejać[Ponoć tym softem to się robi "Sashikomi v1.0", ale nigdzie go nie znalazłem:(]:)? W sumie czemu nie:D, tłumaczenie do Shuffle! (pierwsza gra) jako takie jest:P. Ale to pewnie cholernie czasochłonne i cholernie dużo linijek tekstu.

PS. Lepiej tu nic nie mówić, bo żyć potem nie dadzą:-D

Ostatnio edytowany przez Virus (2006-05-23 21:11:25)

Offline

#33 2006-05-23 20:48:33

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Shuffle! Really? Really!

tak zwłaszcza trudno przetłumaczć oh ah...........Dochodzę[hehe]

Offline

#34 2006-05-23 20:54:25

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Shuffle! Really? Really!

Oprócz "och... ach... Dochodzę" jest jeszcze tło fabularne, a w takich gierkach nawijają bez przerwy, w końcu to visual novel

Offline

#35 2006-05-23 20:58:27

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Shuffle! Really? Really!

A propo...
Daqłby kto link do pierwszej gry ?[szpan][hehe][los]
Sorry ale mi sie nie chcę szukać ( z tym Lenistwem to chyba było do mnie smile_big)


90TLh

Offline

#36 2006-05-23 21:28:51

Fisher
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-07-21

Odp: Shuffle! Really? Really!

[cytuj]Skąd wiesz? :> Jakby ktoś zrobił całość po angielsku to ja Fish i ty moglibyśmy zrobić[/quote]

Fish tłumaczy te 50k linijek txt'u a Strusic kopiuj, wklej, sklej (w dużym uproszczeniu), w sumie wakacje się zbliżają, chociaż podejrzewam, że za dużo by tego było...
A winny pilnie przeszukiwany w poszukiwaniu Really? Really! więc Strusic i Viri zapewne dowiecie się pierwsi smile_big

Offline

#37 2006-11-26 15:37:53

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Shuffle! Really? Really!

Ekhem... No więc gierka wyszła już parę dni temu i jakoś cisza na ansi panuje kombinuje. Czyżby wszyscy zapomnieli?
Może coś o grze... smile CG jak i HCG, Navel odwalił świetnie! Gra jest strasznie liniowa smutny I bardzo prosta smutny (Po Tick! Tack!u spodziewałem się czegoś jeszcze bardziej trudniejszego oczkod) Przejście gry trzymając ctrl, mi zajęło około 5 godzin oczkod (oczywiście całość na 100% smile).

Aha i co do poniektórych wrażliwych na spoilery... Nie wiem, ale wg. mnie ich tam nie ma, więc kto nie chce niech nie czyta!

Dziewczyny (+ kobieta baka) mające HCG:

Kaede Fuyou
Sakura Yae  (nowa laseczka kombinuje)
Primula
Asa Shigure (my love... baka)
Mayumi=Thyme
Nadeshiko Benibara (nauczycielka oO, no ale jednak kombinuje)

Poza tym Lisianthus i Nerine też są! smile Niestety jako postacie drugoplanowe smutny Tak samo jak Kareha (miałem nadzieję na HCG, no ale niestety nie ma:(). Powraca także Sage z Tick! Tack!a.

Styl gry różni się od tych z poprzednich części. Nie ma już sztywnych wyborów co kolejnych odpowiedzi smile Teraz wygląda to tak, że każdą możliwość odpowiedzi, wybieramy przed Kaede. Mówi ona kilka różnych kwestii i od nas zależy, przy której kwestii użyjemy danego "słowa-klucza". Pomylić się możemy 5 czy 6 razy, inaczej widzimy napis GAME OVER smile (o ilości pomyłek wskazuje nam... umownie nazwijmy to - pasek HP xD). Jeżeli nasz pasek zejdzie do połowy, to widoczna jest podpowiedź (na kwestii, która jest poprawna, HP miga, wystarczy tylko wybrać poprawne "słowo-klucz", a nie zawsze mamy ten poprawny - trzeba mieszać). Wraz z biegiem wydarzeń odblokowują się kolejne "słowa-klucze". W końcu jest ich tyle, że przejście danego fragmentu trochę zajmuje oczkod Czasami trzeba trochę namieszać "kartami wspomnień" (do zdobycia podczas gry - łącznie 26), dzięki którym możemy, np. zdobyć kolejne "słowo-klucz", potrzebne przy wybraniu poprawnej odpowiedzi. Hmmm system chyba opisałem cały smile Jeżeli coś pominąłem to dopiszę. Będziecie mieli trochę łatwiej smile (chyba, że nikt nie zrozumiał xD). Gdy ktoś naprawdę będzie potrzebował pomocy, to może zrobię FAQ z screenami smile

Grać i instalować grę trzeba na japońskim kodowaniu oczkod Po ukończeniu gry, dochodzi dodatkowe menu (tak jak w poprzednich częściach) z dodatkami:

- Możliwość obejrzenia poszczególnych CG/HCG
- Możliwość obejrzenia "kart wspomnień", wraz z ich zawartymi wspomnieniami oczywiście smile
- Możliwość obejrzenia fragmentów, w których było HCG, łącznie z dialogami
- Odtwarzacz muzyczek smile (ciekawostka - muzyczki są powybierane z wszystkich części, więc jest ich sporo)
- I nie wiem jak tą opcję profesjonalnie nazwać smile Powiedzmy, że to przeglądarka bitmap poszczególnych postaci, na co składa się: dobieranie stroju, pozycji (bez skojarzeń proszę kombinuje), wieku(!) - jeżeli jest możliwy, oraz wyrazu twarzy. (Tych grafik jest o wiele więcej niż w poprzednich częściach smile).

Brakuje jeszcze przejścia gry na daną postać smutny Ale to już sami zobaczycie smile
Zapraszam do rozmowy na temat kolejnej części tej wspaniałej serii gier Navel'a smile

Ostatnio edytowany przez strusic (2006-11-26 15:39:18)


strusic.pngmalsig2.png

Offline

#38 2006-11-26 15:50:03

teusz
Użytkownik
Skąd: Tłuszcz
Dołączył: 2005-12-10

Odp: Shuffle! Really? Really!

a może jakiś link?:) albo może sam zaraz poszukam:)

Offline

#39 2006-11-26 15:53:10

Yaku
Użytkownik
Skąd: fushigi Kraków
Dołączył: 2005-11-27

Odp: Shuffle! Really? Really!

dobrych linkow nigdy za wiele
(szczegulnie gdy nie mają zwiazkow z p2p)


center

Offline

#40 2006-11-26 16:08:44

strusic
Użytkownik
Skąd: Sosnowiec
Dołączył: 2005-03-24

Odp: Shuffle! Really? Really!

Hmm linki chcecie smile No nie ma sprawy

Torrent

Jak komuś nie idzie z torrenta, to niech ściąga z DD:

part1
part2
part3
part4

Na DD udostępniałem Viri'emu, ale może się i wam przyda smile

Ostatnio edytowany przez strusic (2006-11-26 19:21:26)


strusic.pngmalsig2.png

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024