#21 2006-06-03 04:13:13

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

strusic napisał:

SHUFFLE! -> Jedno z najlepszych anime jakie widziałem! Obok tego nie da się obojętnie przejść. Magia Shuffle! trwa!

Dobrze mówi polać mu okej
Mnie też z początku niezbyt przypadło do gustu jednak kolejne epeki zmieniły moje zdanie o 360stopni jezor
Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu naprawdę warto je zobaczyć baka
Jeśli mówimy już o 'daremnych' anime to polecam sprawdzić 2x2 Shinobuden... jezor

Offline

#22 2006-06-03 04:14:06

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Mówiłem! Jeśli zostanie choć jeden maniak na tym świecie, mania nigdy się nie zakończy:)! I ja jestem jak najbardziej za tym!

Offline

#23 2006-06-03 04:51:27

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Isao napisał:

Mnie też z początku niezbyt przypadło do gustu jednak kolejne epeki zmieniły moje zdanie o 360stopni jezor

sory że troche zofftopuje ale obrót o 360 stopni to powrót chyba do stanu poprzedniego;)
na temat anime się nie wypowiem bo nie oglądałem, ale może kiedyś tam obejrze jak skończe oglądać naruto i pare innych które ściągam:P

Offline

#24 2006-06-03 08:12:24

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Dla mnie całe anime było przeciętne. Ale sam koniec, był naprawdę dobry.

Ostatnio edytowany przez Psychopata (2006-06-03 08:12:53)

Offline

#25 2006-06-03 09:45:46

nuito
Użytkownik
Skąd: Żary
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Ja się jakoś wcale nie nudziłem na tym anime. Wspomniane "denne" odcinki 1-15 były dla mnie źródłem niezłego ubawu(jednak mają swoją przyczynę). Tak się czasem uśmiałem, że jak sobie przypomne co nieco to mam jeszcze rogala na twarzy smile_big . Jakoś tego "lukru" nie czułem na sobie, wręcz przeciwnie - było mi go mało po całej serii. Fakt, że wszystko się rozkręca w połowie serii, by dojść do super zakończenia, powiedziałbym hard corowego zakończenia, które jest satysfakcjonujące i prawidłowe(wybór kobiety:)).
Ludzie ściągać i oglądać SHUFFLE!, Obojętność zabroniona! MAGIA TRWA!

Offline

#26 2006-06-03 09:46:55

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Ja się zgadzam z Wandererem. Może nie koniecznie tylko przy tym tytule (ale też), lecz ogólnie. Coraz więcej na prawde infantylnych i przesłodzonych anime jadących do bólu po ciągle tym samym schemacie ecchi-comedy.

Offline

#27 2006-06-03 11:03:55

Aleksandra
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-15

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

A ja własnie jestem w trakcie ogladania tej serii , i na początku miałam odrzut chociaĹź  mojemu braciszkowi spodobało sie bardzo ( ehh... ciekawe dlaczego -_-' ) ale teraz akcja sie rozwineła ( szkoda Ĺźe pod koniec serii dopiero ) A więc proponuje tą anime wszystkim ktĂłrzy lubią ten gatunek

Offline

#28 2006-06-03 11:53:09

Dehumanizer
Użytkownik
Skąd: Raszyn | Akatsuki Fansubs
Dołączył: 2005-01-24

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Jak ktoś nie lubi takich słodkości (ja uwielbiam jezor), to naprawdę ciężko mu będzie przejść przez pierwszą połowę serii... Nie będę nikogo zmuszał, ale zakończenie jest warte tej męki smile_big

PS. zabawne, Shuffle się albo kocha, albo nienawidzi, z tego co zauważyłem (z kilkoma, nielicznymi wyjątkami) jezor

Offline

#29 2006-06-03 12:14:08

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Wanderer twa opinia mnie obudziła i rozbawiła z samego rana chwała ci za to.
Ja zaś osobiście jestem zauroczony tym anime bo coś w sobie ma (jak skończyłem oglądać bałem się noży do tapet)
ale to anime jest moim zdaniem zrównoważone(lol) no może tylko trochę. Bohaterki są fajne na pierwszy rzut oka nawet normalne(lol x 2)a odcinek z kupnem bielizny czy z atakiem psychozy u jednej z bohaterek(o pokazie z przeszłości głównego bohatera to już nie wspomnę ale jazda była).Nie powinno się robić tak bo ktoś powiedział że jest do dupy to nie oglądać bo wiele razy było tak że serie kurtą mi odradzano podobała mi się i na odwrót. A to anime powinno się zobaczyć chodzi by po to by powiedzieć że jest głupie.

Offline

#30 2006-06-03 13:51:34

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Shuffle! robi się poważne koło 18 epa lol. Dark Kaede wymiata, choć Haruhi nadal wygrywa. No i ten sposób Rina na zmuszenie Asy do.... A tfu! Nvm lol.

Dehumanizer napisał:

PS. zabawne, Shuffle się albo kocha, albo nienawidzi, z tego co zauważyłem (z kilkoma, nielicznymi wyjątkami)

Tak samo jak FF lol.

Offline

#31 2006-06-03 14:12:39

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

a gdzie "UWAGA SPOILER"?

Offline

#32 2006-06-03 14:17:35

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Suchy napisał:

a gdzie "UWAGA SPOILER"?

Tam!

A gdzie widzisz spoilera, oprócz Dark Kaede (co temu co nie widział nic praktycznie nie mówi)?

Offline

#33 2006-06-03 15:42:13

Isao
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-12-27

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Przemek3 napisał:

[

sory że troche zofftopuje ale obrót o 360 stopni to powrót chyba do stanu poprzedniego;)

Ciii.... jezor Tam szczegółów się czepiasz taka przenośnia/metafora miała być kombinuje[baka]

Offline

#34 2006-06-03 16:11:46

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Kisiel napisał:

1) Tym co nie oglądali walnąłeś śliczny SPOILER nie ostrzegając przed tym.

Jaki spojler? To że podałem kilka sytuacji z anime? Nie nazwałbym tego spojlerami, w końcu to pojedyncze sceny, które nie mają nic wspólnego z fabułą, ani nie są jakimiś szczególnie znaczącymi scenami, a jedynie opisują jak to anime mniej więcej wygląda.

Kisiel napisał:

2) Oceniaj i rób recenzje po obejrzeniu całej serii ok?

To były tylko moje odczucia po obejrzeniu 4 epków. Poza tym wyobrażasz sobie, żebym oglądał coś, co od początku mi się w ogóle nie podoba? Mam na to niepotrzebnie tracić czas? Po prostu dałem wątek, bo jest to jak narazie chyba najbardziej odpychające anime jakie widziałem fuj. Obejrzę jeszcze kilka epków i zobaczę co i jak jest dalej, wtedy napiszę czy coś się zmieniło w moich odczuciach.

Kisiel napisał:

3) Przyznam ci rację, odcinki od 1-14 to istne dno ale dotrwałem do końca bo obejrzałem niechcący kawałek ostatniego epku i musiałem wiedzieć jak do "tego" dojdzie

Ja już się mniej więcej domyślam co będzie później, z tych wyrywków, które tu popisali fani tego anime smile I wyobrażam to sobie nawet ciekawie. Tylko że, czy zdołam przedrzeć się przez ten gąszcz słodkości i drętwoty dialogów, wątpię. Jak się robi film czy serial, to od początku powinno się zachęcać widza do jego oglądania, a nie najpierw rzucać coś nie do przełknięcia, by dopiero na koniec zafundować prawdziwą ucztę.

Kisiel napisał:

5) Wszystkich prócz jednej z dziewuch nie cierpię

Nie dziwię się. Jak można lubić takie uprzejme i miłe do bólu dziewczyny, które zrobią dla ciebie wszystko, a wspólne wynoszenie śmieci uważają za najlepsze co ich w tym dniu spotkało.[cojest]

Kisiel napisał:

6) a teraz coś czego się nauczyłem od ard'a jezor - Po co nowy temat? Jest już kilka podobnych. Chociażby kontynuować ten

Tu już się czepiasz jezor Zastanawiałem się, czy ktoś o tym wspomni smile Specjalnie dałem nowy temat, bo w pewnym sensie miałem do zakomunikowania coś zgoła innego i nowego od dotychczasowych opini, a więc i nowy temat postanowiłem założyć. Wiedziałem więc, że odzew będzie.

nuito napisał:

Wspomniane "denne" odcinki 1-15 były dla mnie źródłem niezłego ubawu(jednak mają swoją przyczynę). Tak się czasem uśmiałem, że jak sobie przypomne co nieco to mam jeszcze rogala na twarzy

PRawdę mówiąc, to nie wiem, gdzie tam jest coś śmiesznego. Sceny komediowe pojawiają się może 3-5 razy na odcinek. Zresztą są tak naciągane i schematyczne, że jedyne co u mnie powodują to ewentualne odstresowanie od tych głupkowatych scen, w których co drugie słowo to Rin-kun, ewentualnie Rin-sama (w załeżności od koloru włosów jego rozmówczyni). Nie wiem też gdzie tam jest jakieś ecchi, jak to opisują serwisy anime, bo nic zboczonego jak narazie nie zauważyłem, poza jedną sceną gdzie głóny bohater chowa się pod stołem koleżanki i widzi jej pantsu. Więcej momentów ecchi nie kojarzę. Jedna zboczona scena na 4 odcinki ecchi z tego nie czyni.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-06-03 16:12:43)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#35 2006-06-03 16:23:03

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Mówiłem - od 18 jest dobrze.

Offline

#36 2006-06-03 16:25:53

Mayo
Użytkownik
Skąd: Zduńska Wola
Dołączył: 2005-07-17

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Jak dla mnie Shuffle było przeciętne. Obejrzałam i szybko o nim zapomnialam oczkod
IMHO niepotrzebnie wplątali w to magię oraz inne światy. Niektórzy bohaterowie byli denerwujący i nudni. Po prostu to anime nie wniosło nic nowego.

Offline

#37 2006-06-03 16:30:22

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

RiXeD napisał:

Mówiłem - od 18 jest dobrze.

A ja mówiłem, że jak coś robić dobrze, to od początku. Bo mnie się nie chce teraz sprawdzać, czy rzeczywiście po 18 jest dobrze. Najpierw muszę obejrzeć te 18, i to nie po to, żeby obejrzeć dobre anime, ale po to, żeby się przekonać, czy to anime jest dobre. Poza tym, nawet jeśli byłoby niezłe zakończenie, fakt faktem, że 2/3 anime to kupa

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-06-03 16:31:58)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#38 2006-06-03 16:46:54

phenix
Użytkownik
Skąd: K-ce/Krk
Dołączył: 2005-12-04

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Ta, tylko najpierw trzeba stracić 17x20 min życia, żeby się przez to przedrzeć. Dziękuję, postoję, jest wiele ciekawszych rzeczy do obejrzenia.:)

Offline

#39 2006-06-03 16:50:35

lp1988
Użytkownik
Skąd: Warszaw
Dołączył: 2006-04-05

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Ja obejżałem narazie 4 odcinki i musze powiedziec ze naprawde dobra seria i wciąga

Offline

#40 2006-06-03 16:53:43

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

lp1988 napisał:

Ja obejżałem narazie 4 odcinki i musze powiedziec ze naprawde dobra seria i wciąga

Oto przykład jak bardzo mogą się różnić ludzkie gusta smile


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024