#61 2006-06-06 01:15:47

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Wanderer napisał:

No właśnie. Ale co z tego? Dlatego nie mogę podzielić się swoimi odczuciami wobec tego anime?

Ale ostatnie zdanie musi być twoje oczkod Nie popuścisz smile_big
To do niczego nie prowadzi, jest obóz za i przeciw. Tych co stoją pośrodku rozstrzelać hehe
(czyli mnie? oh my god ojej )


10721827ve.gif

Offline

#62 2006-06-06 08:31:47

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Sempai napisał:

[...] jedyne podsumowanie jakie mi przychodzi na mysl to: o gustach sie nie dyskutuje ~~

Kisiel napisał:
Wanderer napisał:

No właśnie. Ale co z tego? Dlatego nie mogę podzielić się swoimi odczuciami wobec tego anime?

Ale ostatnie zdanie musi być twoje oczkod Nie popuścisz smile_big
To do niczego nie prowadzi, jest obóz za i przeciw. Tych co stoją pośrodku rozstrzelać hehe
(czyli mnie? oh my god ojej )

O ile wiem, to właśnie nasze gusty są przeważnie przedmiotem sporów i dyskusji. Wątek nie powstałby gdyby Wanderer nie napisał dlaczego SHUFFLE nie przypadło mu do gustu, co spotkało się z wyraźnym odzewem głównie ze strony osób, które nie podzielają jego zdania. jezor
Wanderer, a może już na tyle dorosłeś, że stałeś się wybredny? Jeśli tak, to współczuję, bo podzielisz losy takiego np.: Feemana. smile_big Będziesz jak ci stertryczali weterani anime, co nic ciekawego już nie widzą w nowościach i są szczęśliwi jak wsród nawału tytułów mogą choć jeden tytuł na 2 sezony uznać za dobry.

Ostatnio edytowany przez Anaka (2006-06-06 08:45:09)

Offline

#63 2006-06-06 13:43:49

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Anaka napisał:

Wanderer, a może już na tyle dorosłeś, że stałeś się wybredny? Jeśli tak, to współczuję, bo podzielisz losy takiego np.: Feemana. smile_big Będziesz jak ci stertryczali weterani anime, co nic ciekawego już nie widzą w nowościach i są szczęśliwi jak wsród nawału tytułów mogą choć jeden tytuł na 2 sezony uznać za dobry.

Hehe, na razie mi to chyba nie grozi. Nie jestem żadnym weteranem. Anime interesuję się i oglądam od około półtora roku. Wcześniej widziałem wprawdzie jakieś pojedyncze pozycje w stylu Mononoke czy GitS, ale to nie na tyle, żeby się tym zainteresować. Myślę więc, że jeszcze trochę minie nim obejrzę dość anime, by w końcu zacząć mówić, że nie wychodzi już nic ciekawego. Bo narazie wychodzi smile "Fate/Stay Night" "Ayakashi" "Hell Girl" "Aria". Ze słodkości też lubię obejrzeć jakieś Tokyo Mew Mew, czy jakieś czarodziejki. Tu chodzi o to, że po prostu nie lubię głupoty w anime. Stwarzania głupich, tępych i do tego schematycznych charakterów, które nie miały by szans na zaistnienie w prawdziwym społeczeństwie. Oczywiście jeśli bohater o takim charakterze jest postacią komediową, to staje się zrozumiałe, jednak gdy wsadza się go do  anime mającego być pozycją poważną, to wtedy coś takiego u mnie nie przechodzi.

Ostatnio edytowany przez Wanderer (2006-06-06 13:45:03)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#64 2006-06-06 14:02:39

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

powie tak na odstresowanie radzę zobaczyć Yumeria 100% niepoważna seria ,komedia ecchi która w każdym odcinku mnie rozbawiła. Niektóre rzeczy sa tak głupie że rozbawiają i ma tylko 13 odcinków. Wanderer  trochę cię rozumie, ale ja tam polubiłem ten nonsens i głupotę bo nie lubię jak anime jest poważne(choć takie serie oglądam bo niektóre są ciekawe) ponieważ ludzie na co dzień są za poważni (nie chodzi o mnie bo ja to świr ale o otoczenie) a ja oglądając takie głupiutkie anime jak  SHUFFLE! totalnie mogę się od stresować bo nic tam nie trzyma się prawdziwych realiów.
Choć nie uciekam od rzeczywistości bo ja tez lubię bo jest wroga i okrutna a chamstwo jest powszechne.


PS. Chyba namieszałem i nie czytałem z zrozumieniem.
Nie odam ci ostatniego zdania jezor

Offline

#65 2006-06-06 14:30:34

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Wanderer napisał:
Anaka napisał:

Wanderer, a może już na tyle dorosłeś, że stałeś się wybredny? Jeśli tak, to współczuję, bo podzielisz losy takiego np.: Feemana. smile_big [...]

Hehe, na razie mi to chyba nie grozi. Nie jestem żadnym weteranem. Anime interesuję się i oglądam od około półtora roku.

To się ciesz. Ja w 2006 roku z nowości ściągam tylko 2 tytuły dla przyjemności i Ergo Proxy, bo moja grupa współpracuje przy tworzeniu polskiego relka. A z tych anime "dla przyjmności" to jedno widziałam 2 odcinki (z ośmiu, które zostały zsubowane), a drugiego 3 odcinki (z 8 zsubowanych). jezor

Ostatnio edytowany przez Anaka (2006-06-06 14:31:33)

Offline

#66 2006-06-06 15:55:25

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

nie zabraniam ci wypowiedzi na ten temat ale tez nie atakuj fanow tego anime bo ten topic tak wyglada
masz temat z recenzja shuffle to tam sie mozesz wypowiedziec to tyle a nie zachowales sie jak male dziecko "ale to glupie patrzcie wszyscy jak nienawidze tego anime a ci co to uwielbiaja sa jacys niedorozwinieci"
pozdro ~~ czekam na riposte ( moze byc nawet cieta ~~)

Ostatnio edytowany przez Sempai (2006-06-06 16:47:23)

Offline

#67 2006-06-06 19:15:36

witekikari
Użytkownik
Skąd: Lublin / Łomża
Dołączył: 2006-05-20

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Shuffle na początku może i jest troche przesłodzone , ale już po kilku ep. można się nieźle ździwić. Anime napewno warte obejrzenia. Im dalej tym mniej słodkie , coraz bardziej dramatyczne. Jeśli myślicie ,  że to kolejne love hina itp to się grubo mylicie. Warto dotrwać do końca.

Offline

#68 2006-06-06 19:51:27

lukio
Użytkownik
Skąd: Zgierz
Dołączył: 2006-04-19

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

to prawda Shuffle marnie sie zaczyna ale wymieniony wyzej Hell Girl jest rownie marny, poki co obejrzalem 7 epkow (komentarz po niepelnej serii zupelnie jak Wandera) i szczerze mam jej dosc..schemat(jak do tej pory)
1)ktos komus wlazi na odcisk
2)opis calej sytuacji do 18 minuty
3)zemsta (te same ujecia itd)
4)swieczki the end cholera
no kurcze, prawie pokemony smile
nie wiem czy przeboleje zeby ogladac dalej a Shuffle (pierwsze 15 epkow z torba papierowa na wszelki wypadek) ale obejrzalem cale...
zatem moral : nie jednej osobie oceniac anime (i cokolwiek innego) bo sa gusta i gusciki oczkod

Ostatnio edytowany przez lukio (2006-06-06 19:52:01)

Offline

#69 2006-06-07 00:49:48

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Zgrzyt napisał:

powie tak na odstresowanie radzę zobaczyć Yumeria 100% niepoważna seria ,komedia ecchi która w każdym odcinku mnie rozbawiła. Niektóre rzeczy sa tak głupie że rozbawiają i ma tylko 13 odcinków. Wanderer  trochę cię rozumie, ale ja tam polubiłem ten nonsens i głupotę bo nie lubię jak anime jest poważne(choć takie serie oglądam bo niektóre są ciekawe) ponieważ ludzie na co dzień są za poważni (nie chodzi o mnie bo ja to świr ale o otoczenie) a ja oglądając takie głupiutkie anime jak  SHUFFLE! totalnie mogę się od stresować bo nic tam nie trzyma się prawdziwych realiów.
Choć nie uciekam od rzeczywistości bo ja tez lubię bo jest wroga i okrutna a chamstwo jest powszechne.

Hmm... przyznam się, że za bardzo nie wiem co napisać jezor Wprawdzie napisałeś tutaj o swoim guście, więc na tym dyskusja powinna się skończyć, bo co ja się będę wtrącał w to co ty lubisz smile Ale mimo wszystko... Rozumiem, że lubisz taki nonsens i głupotę, tyle tylko, że ten nonsens i głupota przedstawione są w scenach mających być całkowicie poważnymi scenami, najczęściej romantycznymi. Dzięki tym scenom poznajemy lepiej bohaterów i ich relacje między nimi. Od scen romantycznych wymaga się, aby niosły ze sobą pewną dawkę emocji pozytywnych. A żeby tak było, wydaje mi się, że sceny takie powinny być dość realistyczne, to znaczy możliwe do zaistnienia w realnym świecie. Tak, żeby widz oglądając film mógł je odebrać. A emocje płynące ze sceny mającej robić za romantyczną, gdzie panna straszliwie przejmuje się tym, że ramię Rin-kuna zmokło bo wystawało spod parasola, do mnie przynajmniej nie przemawiają, gdyż jest to scena głupia i infantylna, a co za tym idzie odbiaram ją z niesmakiem :/
Rozumiem więc, że są różne gusta i tobie może się to podobać. Inna sprawa, że ja nie potrafię sobie tego wyobrazić, jak to się może podobać.

Sempai napisał:

nie zabraniam ci wypowiedzi na ten temat ale tez nie atakuj fanow tego anime bo ten topic tak wyglada

W którym miejscu wygląda, że ich atakuję? Ja tylko opisywałem anime i moje odczucia wobec niego. O samych jego fanach nic nie pisałem

Sempai napisał:

masz temat z recenzja shuffle to tam sie mozesz wypowiedziec to tyle a nie zachowales sie jak male dziecko "ale to glupie patrzcie wszyscy jak nienawidze tego anime a ci co to uwielbiaja sa jacys niedorozwinieci"

Ja się zachowałem jak małe dziecko, bo opisałem co mi się nie podoba w tym anime? mruga To, że w moim pierwszym poście było sporo ironii wynika z faktu, że nie potrafiłem opisać scen z tego anime poważnie, bo są tak głupie i nierealistyczne, że pisanie o nich na poważnie jest chyba niemożliwe. Nie nienawidzę tego anime. Po prostu jestem realistą, i śmieszą mnie sceny żywcem wyjęte ze sto razy przesłodzonego Harlequina. To dlaczego stworzyłem nowy wątek już pisałem i nie chce mi się drugi raz. I proszę cię raz jeszcze, która część moich wypowiedzi nasunęła ci wniosek, że nabijam się z fanów tego anime?

lukio napisał:

1)ktos komus wlazi na odcisk
2)opis calej sytuacji do 18 minuty
3)zemsta (te same ujecia itd)
4)swieczki the end cholera

Fajnie to naszkicowałeś smile Masz rację, schemat jest i to bardzo widoczny, to jedyny minus tej serii. Na początku mnie to denerwowało, teraz już się przyzwyczaiłem i z chęcią oglądam każdą kolejną historię smile


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#70 2006-06-07 08:24:36

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

"Naprawdę nie mogę zrozumieć, jak można coś takiego lubić"
nie rozumiem samego istnienia tego topicu w temacie z recenzja nigdzie nie pisalo "zakaz wypowiedzi antyfanom" wiec mogles tam sie wypowiedziec a nie tworzyc osobny temat i dlatego twierdze ze to wyglada jakbys tak nie lubil tego anime ze chciales sie pochwalic tym calemu swiatu, zawsze sadzilem ze recenzje sa po to aby ocenic dany tytul w obiektywny sposob wady/zalety ,a to co ty tutaj napisales to jest subiektywna ocena i recenzja tego nawet nie mozna nazwac

Ostatnio edytowany przez Sempai (2006-06-07 08:41:34)

Offline

#71 2006-06-07 11:53:57

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Sempai napisał:

"Naprawdę nie mogę zrozumieć, jak można coś takiego lubić"

Dla ciebie to znaczy, zę nabijam się z fanów? Sprawa nierozumienia gustu innych ludzi wcale nie musi oznaczać, że atakuję, wyzywam, nabijam się, czy jeszcze jaki tam czasownik wstawisz, z ludzi, którzy ten gust mają. Wydaje mi się po prostu dziwne lubić historie i bohaterów przedstawionych w tak dziecinny i płytki sposób, którzy w zamierzeniu twórców miały robić za postacie najzupełniej poważne. A to wcale nie znaczy, że z kogoś się śmieję czy atakuję. Jeśli ty to tak odbierasz, znaczy, że jeszcze nie rozumiesz niektórych rzeczy. Sądząc po wieku, wcale się nie dziwię smile

Sempai napisał:

nie rozumiem samego istnienia tego topicu w temacie z recenzja nigdzie nie pisalo "zakaz wypowiedzi antyfanom" wiec mogles tam sie wypowiedziec a nie tworzyc osobny temat i dlatego twierdze ze to wyglada jakbys tak nie lubil tego anime ze chciales sie pochwalic tym calemu swiatu,

A mnie się wydaje, że po prostu się czepiasz. Co z tego, że założyłem nowy wątek. Jestem pewien jakbym założył wątek wychwalający to anime, nawet byś się nie odezwał. To tak jakby, ktoś przedstawiał swoje argumenty na dwie strony w wordzie, a ktoś, przyczepił się do małoważnej jednej literówki.

Sempai napisał:

zawsze sadzilem ze recenzje sa po to aby ocenic dany tytul w obiektywny sposob wady/zalety, a to co ty tutaj napisales to jest subiektywna ocena i recenzja tego nawet nie mozna nazwac

Jak dotąd były same pozytywne recenzje na temat tego anime, więc walnąłem raz negatywną. Właśnie po to w oddzielnym wątku, bo odbiega od reszty i w zasadzie nie opowiada o jednym anime, ale o całej rzeszy takich przesłodzonych "cudeniek". To, że nie było tam wypisanych zalet tego anime, nie dziwi. Poza openingiem, żadnych nie dostrzegłem. Ale o tym, że podobał mi się opening już pisałem.


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#72 2006-06-07 12:41:33

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

widze ze nie dojdziemy w ten sposob do porozumienia, uznaj sobie ze wygrales czy co tam chcesz
imo ten topic i tak do niczego aktualnie nie prowadzi, kto bedzie chcial zobaczyc to sobie sciagnie, a kto nie to jego sprawa
btw1 to ze nie bylo tam opini negatywnych to nie znaczy ze nie mozna takiej wpisac ~~
btw2 znam wielu ludzi mlodszych odemnie ktorych sposob rozumowania nie odbiega od 2X letnich ludzi

Offline

#73 2006-06-07 12:57:42

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Nie musicie dochodzić do żadnego porozumienia smile, ale rozmowa opiera się na tym, by wymieniać się poglądami i argumentami. Gust nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli coś lubisz, umiesz wyjaśnić dlaczego tak jest. Podać argumenty, które wzmocnią Twoją teorię, że anime jest mocne lub słabe. Dzięki takiej rozmowie, osoba taka, jak ja może przychylić się do argumentacji którejś ze stron i dzięki temu obejrzeć, bądź całkowicie zrezygnować z zapoznania się z daną serią.
BTW, gdyby zawsze powiedzieć, o gustach się nie dyskutuje, to nie byłoby żadnej ciekawszej dyskusji, jak chociażby ta. smile


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#74 2006-06-07 13:07:25

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

no coz wanderer nawet nie obejrzal do konca tej serii wiec nie wiem czy mozna to uznac za obiektywne podsumowanie

Offline

#75 2006-06-07 13:26:29

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Sempai napisał:

no coz wanderer nawet nie obejrzal do konca tej serii wiec nie wiem czy mozna to uznac za obiektywne podsumowanie

Wiesz to jego opinia, więc ona chyba nie może być obiektywnym spojrzeniem na sprawę. Niezależnie, czy obejrzy całość, czy nie. Ewentualnie mógłby zmienić zdanie, chociaż już jego recenzja z pierwszych odcinków może komuś pomóc przy wyborze tytułu. Podzielił się z nami swoimi odczuciami i przemyśleniami na temat tego tytułu i chwała mu za to. Dzięki temu ludzie mogą poznać więcej opinii i zadecydować, czy dane anime jest dla nich czy nie.
Zresztą, czy ja jako osoba, która Shuffle nie oglądała powinna być obecna w tym temacie. baka

Ostatnio edytowany przez Winged (2006-06-07 13:27:21)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#76 2006-06-07 13:35:49

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Sempai napisał:

widze ze nie dojdziemy w ten sposob do porozumienia, uznaj sobie ze wygrales czy co tam chcesz

Też widzę, że raczej to do niczegop nie zaprowadzi. Ale skoro chcesz zakończyć tę rozmowę, to wystarczy to powiedzieć, i nie musisz walić hasełkami w stylu "uznaj sobie ze wygrales czy co tam chcesz", bo tak rozmowę kończy ktoś, kto albo nie ma argumentów na dalszą dyskusję, albo uważa, że ze swoim rozmówcą nie da się rozmawiać, bo jest głupi.

Sempai napisał:

imo ten topic i tak do niczego aktualnie nie prowadzi, kto bedzie chcial zobaczyc to sobie sciagnie, a kto nie to jego sprawa

No tak, a tamte z pozytywną recenzją prowadzą, bo wychwalają. Wiesz, już kilka osób tutaj zastanawiało się, czy nie przestać ściągać tej serii, czy też dziękowało za przestrogę, więc do czegoś ten topic prowadzi.

Sempai napisał:

to ze nie bylo tam opini negatywnych to nie znaczy ze nie mozna takiej wpisac ~~

Naprawdę cię tak boli, że założyłem nowy temat?

Sempai napisał:

znam wielu ludzi mlodszych odemnie ktorych sposob rozumowania nie odbiega od 2X letnich ludzi

Pewnie, że są. Mnie tylko dziwiło, że zdanie "Naprawdę nie mogę zrozumieć, jak można coś takiego lubić" odbiertasz jaklo nabijanie się z fanów Shuffle.

Winged napisał:

BTW, gdyby zawsze powiedzieć, o gustach się nie dyskutuje, to nie byłoby żadnej ciekawszej dyskusji, jak chociażby ta.

Właśnie dlatego chciałem podzielić się moim zdanie odnośnie tego anime smile

Sempai napisał:

no coz wanderer nawet nie obejrzal do konca tej serii wiec nie wiem czy mozna to uznac za obiektywne podsumowanie

Nie obejrzałem do końca, fakt. Ale mogę się domyślić co będzie dalej, z tego, co tu pisali fani i z tego co czytałem w innych wątkach.
---UWAGA!!! MOŻLIWY SPOJLER!!! ZNACZY MOJE WNIOSKI Z TEGO, CO CZYTAŁEM!!!

Ogólnie nic się nie będzie zmieniać do 15-18 odcinka, a potem bedzie wielki płacz i dramat, bo się będą panienki na noże ciachać. Czyli ogólnie nagła zmiana klimatu, czyli SHOKKU! Takie zagrywki na mnie nie działają.

Poza tym to tylko moje odczucia po pierwszych czterech odcinkach. Skoro nie podobały mi się one, to nie będę sobie truł głowy oglądaniem dalej. Po co mam tracić czas, na coś co mi się nie podoba.


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#77 2006-06-07 13:59:20

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Ja proponuje zakończyć dyskusje bo nic z niej nie wynika, Każdy pokazał co lubi co nie z tego co można zobaczyć zdania są podzielone i już nic tego nie zmieni. A ludki które nie widziały tego anime nie powinny się kierować opiniami fanów jak i antyfanów. Po prostu niech sam osądzi ale dopiero po obejrzeniu całości.

Offline

#78 2006-06-07 14:05:27

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Zgrzyt napisał:

A ludki które nie widziały tego anime nie powinny się kierować opiniami fanów jak i antyfanów. Po prostu niech sam osądzi ale dopiero po obejrzeniu całości.

Nie jestem ludkiem, jestem człowiekiem. smile_lol
Czemu nie? Na cholerę mam ściągać anime przy którym pojawiają się opinie świadczące, że przynajmniej połowa odcinków jest z nurtu, jakiego nie lubię. Czy muszę, aby dowiedzieć się tego ściągać chociażby jeden odcinek? Wystarczy mi opinia osób, które uważam za obdarzone podobnym do mojego gustem i które podają mi pewne ułomności określonego tytułu.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#79 2006-06-07 14:38:52

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Wanderer napisał:

Ale skoro chcesz zakończyć tę rozmowę, to wystarczy to powiedzieć, i nie musisz walić hasełkami w stylu "uznaj sobie ze wygrales czy co tam chcesz", bo tak rozmowę kończy ktoś, kto albo nie ma argumentów na dalszą dyskusję, albo uważa, że ze swoim rozmówcą nie da się rozmawiać, bo jest głupi.

co za roznica? czy jesli powiedzial ze chce zakonczyc rozmowe to czy by to inaczej wygladalo jak aktualnie? szczerze watpie

Wanderer napisał:

No tak, a tamte z pozytywną recenzją prowadzą, bo wychwalają. Wiesz, już kilka osób tutaj zastanawiało się, czy nie przestać ściągać tej serii, czy też dziękowało za przestrogę, więc do czegoś ten topic prowadzi.

wyraznie napisalem ze aktualnie, a nie caloksztalt topicu - chodzilo mi o nasza dyskusje ... (a potem mi wciskaja ze nie zrozumialem)

Wanderer napisał:

Naprawdę cię tak boli, że założyłem nowy temat?

otoz to

Winged napisał:

Na cholerę mam ściągać anime przy którym pojawiają się opinie świadczące, że przynajmniej połowa odcinków jest z nurtu, jakiego nie lubię. Czy muszę, aby dowiedzieć się tego ściągać chociażby jeden odcinek? Wystarczy mi opinia osób, które uważam za obdarzone podobnym do mojego gustem i które podają mi pewne ułomności określonego tytułu.

dla jednych jest ciekawe, a dla innych to samo jest koszmarnie nudne, skad wiesz ze akurat to o czym mysli recenzent bedzie twoimi odczuciami w trakcie ogladania? poki nie obejrzysz to sam sie nie przekonasz


Obiektywność, bezstronność, brak uprzedzeń, umiejętność oceny rzeczywistości w sposób
realistyczny, niezależny od osobistych upodobań i emocji.
by Wikipedia

z czego wynika ze nawet wlasna opinia moze byc obiektywna jesli nie kierowana jest  wplywem wyzej wymienionych upodoban i emocji

Ostatnio edytowany przez Sempai (2006-06-07 14:45:40)

Offline

#80 2006-06-07 14:55:40

Zgrzyt
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: 2006-02-08

Odp: Przesłodzona szuflada... bleee

Sempai mając 13 lat walczy dzielnie(na słowa) z starszymi facetami .Walka jest zażarta mimo że przeciwnicy to średnio-zawansowani gracze z dość wysokim LvL-em .atmosfera na placu boju jest gęsta tak gęsta że nie wyrobie Kur... nic nie widzę kogo zobaczę, kim będzie zwycięzca  gdy się uspokoi....

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024