#81 2006-08-25 18:41:21

Starfox
Użytkownik
Skąd: Dobczyce
Dołączył: 2005-09-12

Odp: Chrono Trigger - minuta ciszy

Jeśli cię nie przekonuje to czemu wcześniej sypałeś linkami z Wikipedii? Jeśli wikipedia pisze coś "nie po twojej myśli" to znaczy, że cię nie przekonuje? Ciągle sam sobie zaprzeczasz. Podajesz linki z Wiki, a kiedy ktoś poda link to już jest źle? Wikipedia jest jak najbardziej wiarygodna. W końcu sam opierasz na niej swoje argumenty.

Offline

#82 2006-08-25 18:44:07

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Chrono Trigger - minuta ciszy

Starfox napisał:

Jeśli cię nie przekonuje to czemu wcześniej sypałeś linkami z Wikipedii? Jeśli wikipedia pisze coś "nie po twojej myśli" to znaczy, że cię nie przekonuje? Ciągle sam sobie zaprzeczasz. Podajesz linki z Wiki, a kiedy ktoś poda link to już jest źle? Wikipedia jest jak najbardziej wiarygodna. W końcu sam opierasz na niej swoje argumenty.

Wikipedię podałem jako źródło dat, które można sprawdzić w innych źródłach. Nigdzie nie napisałem, że Wikipedia jest dla mnie wyrocznią, więc sobie nie zaprzeczam.
Wspomnianą wcześniej "Encyklopedię popularną PWN" uważam za dość wiarygodne źródło informacji, a mimo to "antyhitlerowskość" "Karła" Lagerkvista wydaje mi się mocno naciągana. "Main character" to kolokwializm, którego znaczenie należałoby uściślić, aby spierać się rzeczowo, czy ktoś jest "main character", czy nie jest.

Starfox napisał:

napisz mi swoimi słowami definicję gry jRPG.

Nie uczyniłem zadość temu życzeniu, bo nie wyjaśniłeś, czemu to miałoby służyć. Ja uzasadniłem, dlaczego bez uściślenia czym wg Smoczka jest "główna postać" nie ma on szans na wykazanie, że Crono jest "główną postacią".

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2006-08-29 03:46:26)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024