#21 2006-06-07 20:09:56

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Ustawa o sygnaturach

kubik napisał:

taipan coś lekką łape do ostrzeżeń

Uwierz, że on jest tu najłagodniejszą osobą.

pawel198804 napisał:

A tam co będziemy się cyndolić... zróbmy odrazu czarnobiałe forum, usuńmy wszelkie loga ANSI, reklamy, emotki i wszystko co jeszcze tylko jest jakąkolwiek grafiką i wtedy będzie bosko...[shithappens]

Hmmm....[kombinuje]

Offline

#22 2006-06-07 20:12:10

Wersus
Użytkownik
Skąd: Wilkowice
Dołączył: 2005-12-30

Odp: Ustawa o sygnaturach

waski_jestem napisał:

~Wersus: jak sie cos nie podoba w sygranturkach to zawsze mozesz je WYLACZYC

No ba! Najlepej jest tak napisać;). Jak to Kane słusznie napisał: wyłączenie sygnatur to nie rozwiązanie (bo niektórzy mają w nich coś pożytecznego). I właśnie dlatego ich nie wyłącze. Grono ludzi ma ciekawe linki, cytaty etc. Jak chce sobie pooglądać obrazki to sobi coś poszukam na googlach[jezor].

A jak chce się ktoś wykazać to TU był temat o tym(grafikach).

~pawel198804 popadasz w skrajności.

Ostatnio edytowany przez Wersus (2006-06-07 20:13:47)

Offline

#23 2006-06-07 20:13:16

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Ustawa o sygnaturach

kubik napisał:

No problem, masz zapotrzebowanie, ja mogę je spełnić, robim interes...ja dostałem swojego za przekleństwo co jest dla mnie chore, rodzice mnie za to w domu nie upominają, a na forum tak[placze]...taipan coś lekką łape do ostrzeżeń ma[cholera]

Gdyby to ode mnie zależało jedno przekleństwo równałoby się jedno ostrzeżenie. Ty to już byś miał chyba bana. smile_lol jezor
Cóż trzeba Użytkowników trzymać w ryzach, jak gdzieś się popuści, to pewnie później poszłoby lawinowo. Chociaż na ANSI i tak ludzie kulturalni siedzą, więc pewnie coś takiego nigdy nie miałoby miejsca. respekt dla wszystkich. smile

Co do sygnaturek. Ja dostałem prywatne "polecenie" zmniejszenia sygnaturki od samego #Kane. szpan smile
W końcu całkowicie usunąłem obrazkową, zastępując zdaniem o tym, co lubię (ciągle dopisuję nowe rzeczy). smile

Ostatnio edytowany przez Winged (2006-06-07 20:15:11)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#24 2006-06-07 20:16:00

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

gracol napisał:

pawel198804 napisał:

A tam co będziemy się cyndolić... zróbmy odrazu czarnobiałe forum, usuńmy wszelkie loga ANSI, reklamy, emotki i wszystko co jeszcze tylko jest jakąkolwiek grafiką i wtedy będzie bosko...[shithappens]

Hmmm....[kombinuje]

Przerażasz mnie ojej

jezor

Offline

#25 2006-06-07 20:19:18

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Ustawa o sygnaturach

Winged napisał:

Co do sygnaturek. Ja dostałem prywatne "polecenie" zmniejszenia sygnaturki od #Kane. szpan smile
W końcu całkowicie usunąłem obrazkową, zastępując zdaniem o tym, co lubię (ciągle dopisuję nowe rzeczy). smile

Przy mojej pierwszej też dostałem baka Jest się czym chwalić?
I też zmieniłem na jakiś czas na opis. teraz postanowieniem 550x100 nie wiem po co robiłem nową deprecha
Chyba edytują tę co mam jezor A i tak się nie przyczepicie! Mieszczę się w wymaganiach oczkod

Kiedy będą łapanki? brakslow
Komuna się zaczyna? wow


10721827ve.gif

Offline

#26 2006-06-07 20:21:08

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

ard napisał:
pawel198804 napisał:

A tam co będziemy się cyndolić...

Dostane za to ostrzeżenie ale co mi tam, zobaczysz jak duże sygi utrudniają życie.

Przeczytaj mój pierwszy post w tym temacie. Pisałem, że nigdy nie popierałem i nie popieram OGROMNYCH sygnatur. Może ciężko w to uwierzyć ale sam mam swoje forum z ponad 400 użytkownikami i wiem co to znaczy porządek i co trzeba zrobić aby go utrzymać ale sygnatury o wysokości 100 to naprawdę trochę mało.

Offline

#27 2006-06-07 20:22:04

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Ustawa o sygnaturach

kubik napisał:

To dlaczego od ciebie nie dostałem, a jesteś częściej niż admin?

Eh, gdyby to ode mnie zależało... oczkod A tak serio to mi niczym nie podpadłeś, ale...[bzdura] Każdy user traktowany jest dokładnie tak samo i uwierz mi - jeśli ktoś na tego warna zasłuży to go dostanie. A jak do tej pory warny te, które zostały dane całkowicie studziły sytuację (wyjątek Boomerek, ale to rozwiązało się inaczej).

Koniec. To nie wątek o warnach. EOT

Offline

#28 2006-06-07 20:26:40

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Ustawa o sygnaturach

kubik napisał:

Szkoda, że nie banana:P

Banana to mógłbym dać od ręki, ale musisz do Szczytna po odbiór się zgłosić. jezor

Kisiel napisał:
Winged napisał:

Co do sygnaturek. Ja dostałem prywatne "polecenie" zmniejszenia sygnaturki od #Kane. szpan smile
W końcu całkowicie usunąłem obrazkową, zastępując zdaniem o tym, co lubię (ciągle dopisuję nowe rzeczy). smile

Przy mojej pierwszej też dostałem baka Jest się czym chwalić?

Ja naprawdę przestanę tu żartować, bo nikt moich dowcipów nie rozumie. Dałem buźkę na szpan i uśmiech. Szpan był w geście ironicznym, a buźka, żeby każdy się uśmiechnął. Koniec z moimi żartami. shithappens smile_lol

[EDIT] #gracol - smile_lol. Tylko, żeby to ironia nie była. jezor

Ostatnio edytowany przez Winged (2006-06-07 20:33:06)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#29 2006-06-07 20:28:43

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Ustawa o sygnaturach

Winged napisał:

Ja naprawdę przestanę tu żartować, bo nikt moich dowcipów nie rozumie. Dałem buźkę na szpan i uśmiech. Szpan był w geście ironicznym, a buźka, żeby każdy się uśmiechnął. Koniec z moimi żartami. shithappens smile_lol

Ja Cię rozumiem smile_bigszpan

Offline

#30 2006-06-07 20:30:20

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

ard napisał:
pawel198804 napisał:

sygnatury o wysokości 100 to naprawdę trochę mało.

O mnie 100 punktów na wysokości to mało? Jakie ty rozdzielczości używasz? 10 000/8 000?
U mnie syganturka 100 punktów zajmuje 10% na wysokośći. Jeden z tych obrazków pod spodem ma, z linijką, 150/50 mm. Prawie jak pocztówka.

brakslow O co ci chodzi? Ja mówię o pikselach, a ty mi wyjeżdzasz z jakimiś milimietrami... W mojej sygnaturze są teraz obrazki (te panny z Higurashi) o wysokości 100 pikseli, a jak miały 120 w orginale to nie było większej różnicy, a za to były bardziej czytelne.

Offline

#31 2006-06-07 20:37:20

Kisiel
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2005-06-24

Odp: Ustawa o sygnaturach

Winged napisał:

Ja naprawdę przestanę tu żartować, bo nikt moich dowcipów nie rozumie. Dałem buźkę na szpan i uśmiech. Szpan był w geście ironicznym, a buźka, żeby każdy się uśmiechnął. Koniec z moimi żartami. shithappens smile_lol

Daj spokój ;D Z mojej strony to też 'of course' był żart! Jak najbardziej jezor I powiem jeszcze jedno - lubię takie żarty respekt ale odpisywać zawsze moge ne? oczkod


10721827ve.gif

Offline

#32 2006-06-07 20:40:45

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Ustawa o sygnaturach

Kisiel napisał:
Winged napisał:

Ja naprawdę przestanę tu żartować, bo nikt moich dowcipów nie rozumie. Dałem buźkę na szpan i uśmiech. Szpan był w geście ironicznym, a buźka, żeby każdy się uśmiechnął. Koniec z moimi żartami. shithappens smile_lol

Daj spokój ;D Z mojej strony to też 'of course' był żart! Jak najbardziej jezor I powiem jeszcze jedno - lubię takie żarty respekt ale odpisywać zawsze moge ne? oczkod

Trzeba było zaznaczyć jakąś buźką. No, ale spoko. Chociaż bardziej mnie to przeraziło niż wywołało uśmiech. baka
Teraz to wyjdzie, że ciężko kapujący jestem. smile_lol

[EDIT] Widzę, że ~ard włożył stare "ciuchy". okej

~kubik - spoko. Jutro na rynek pójdę.

Ostatnio edytowany przez Winged (2006-06-07 20:43:44)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#33 2006-06-07 20:43:26

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

ard napisał:
pawel198804 napisał:

były bardziej czytelne.

To sobie załóż galerię czytelnych obrazków! Rysunki masz źle zrobione, dlatego są nieczytelne. Tekst czytamy z prawej do lewej, każde inne ułożenie sprawia ludziom problemy. Popraw też poziomy, bo trochę za blade te panienki.
Moje sygnaturki są nieczytelne?

Ech... brak słów... twój argument normalnie jest nie do przebicia... po pierwsze nie ja je robiłem i tekst jest specjalnie tak napisany, po drugie sam się na grafice nie znam więc nie mam zamiaru się tym bawić, a po trzecie to twój tekst "To sobie załóż galerię czytelnych obrazków!" to już pozostawiam bez komentarza...

I jeszcze raz powtarzam, że trzymanie się ściśle rozmiaru 100 pikseli w wysokości jest bez sensu bo 20 pikseli w tą czy w tą nie robi żadnej różnicy.

Offline

#34 2006-06-07 20:54:23

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

kubik napisał:

I tu się mylisz bo to jest dokładnie jak z wyrzucaniem papierka na ulice: a, ja wyrzuce to nic się nie stanie i tu musi wkroczyć MPO (warszawskie naturalnie) Tu 20, tu 20 i powoli się 200 zrobi

Heh...cóż za wyszukane porównanie.

Ech, nie mam już siły... Ja nie mówię o pozwalaniu na duże sygnatury!!! Mówię, że można ustalić rozmiar którego trzeba się MNIEJ WIECEJ trzymać, czyli w tym przypadku 100 pikseli. Chodzi mi o to, że jeżeli ktoś ma sygnaturę wysokość powiedzmy 115 pikseli to mieści to się jeszcze w granicy przyzwoitości i nie będzie odrazu tępiony.

Offline

#35 2006-06-07 20:57:15

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Ustawa o sygnaturach

Hmmm... ale w ten sposób ktoś może powiedzieć, że i 130 mieści się w normie. I tak bez końca. Jest narzucone z góry i tak powinno być. Panowie Modelatorowie, nie uginajcie się. respekt

Ostatnio edytowany przez Winged (2006-06-07 20:57:38)


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#36 2006-06-07 20:58:58

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

kubik napisał:

Sorry, ale mam wrażenie że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Jakby każdy tak przekroczył sobie o te 20 to wyobraź sobie co by było. Wyraźna granica musi być i 100 jest dobre.

Nic by nie było... gdybym teraz zwiększył rozmiar mojej sygnatury do 120 to nawet byś nie zauważył różnicy. Dobra, i tak ta sprzeczka nic nie wskóra bo tutaj co władza postanowi to lud nic nie ma do tego...komuna...[shithappens]

Offline

#37 2006-06-07 21:03:53

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

Nie będę cytował bo twój post jest długi i nie wnoszacy nic do tego tematu więc po prostu skończ.

P.S Nie lubie ludzi którzy mówią "Nie pouczaj mnie" bo zazwyczaj sami nic nie potrafią...

Offline

#38 2006-06-07 21:07:27

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Ustawa o sygnaturach

Ludzie, nie ma o co się kłócić. Jest powiedziane 100 pikseli i mówi się trudno. Gdyby nie było ograniczeń, wrzuciłbym do avatara mapę Warszawy, ale są, więc nie ma tematu.

Offline

#39 2006-06-07 21:12:45

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Ustawa o sygnaturach

Dokładnie! W pierwszym poście został ustalony rozmiar i koniec dyskusji. Można robić dowolne sygnatury mniej/więcej jakie się chce, oby tylko nie przekraczały ustalonej granicy. Koniec kropka! I to nie podlega dyskusji. I nie kłóćcie się, bo to i tak nic nie zmieni.

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-06-07 21:40:22)

Offline

#40 2006-06-07 21:17:20

pawel198804
Użytkownik
Skąd: Białystok (BuntaiTeam)
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Ustawa o sygnaturach

ard napisał:

Powiedź mi dlaczego 100 Punktów to za mało. Ale tak konkretnie. O wszystkich a nie tylko o sobie.

Ja już w tym momencie nie mówiłem o tym, że 100 punktów to za mało. Sam przykład przez ciebie podany (duża sygnatura) wskazywał, że ograniczenie być musi.
Mi chodzi o to, że większość tego typu obrazków/sygnatur które tworzą inni (bo niektórzy nie potrafią, w tym ja jezor) są one opytamnie zrobione do swojego rozmiaru. Moim głownym celem jest to aby nie było przypadków pednactwa, czyli, że na przykład sygnatura jest o 5-10 pikseli za duża niż norma bo właśnie w takim rozmiarze wygląda najlepiej. Nie wiem dlaczego miałby być to probelem ponieważ i tak wszystko wyjdzie w praniu. Jeżeli ktoś przesadzi i będzie widać, że jego sygnatura jest zbyt "przerośnięta" to wtedy dostanie upomnienie od moderatorów. Więc podsumowując wszystko znowu będzie wiązać się z osądem "góry" (jak zawsze jezor)

Tyle mojego referatu.

EDIT
"Góra" mnie wyprzedziła więc koniec dyskusji... ale miło było tak się wyżyć na klawiaturze.. dzięki ard oczkod

Ostatnio edytowany przez pawel198804 (2006-06-07 21:19:16)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024