#121 2007-12-29 02:19:13

parara
Użytkownik
Skąd: Białystok
Dołączył: 2006-02-28

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

dzadzar napisał:

ponownie zwracam się z prośba o anime z akcja(jakieś walki itp.), humorem, i kawałkiem romansu.i żeby kakaś nowsza kreska była;P
ps. gintama,kekkaishi- w toku
FMP all, ZnT tez all, Kenichi,Fate stay night- zaliczone
z góry dziękuję za pomoc.
pozdrawiam

no to w takim razie eureka 7


KDE4 ssie

Offline

#122 2007-12-29 03:55:54

Celes
Użytkownik
Skąd: Szczecinek
Dołączył: 2007-06-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

parara napisał:
dzadzar napisał:

ponownie zwracam się z prośba o anime z akcja(jakieś walki itp.), humorem, i kawałkiem romansu.i żeby kakaś nowsza kreska była;P
ps. gintama,kekkaishi- w toku
FMP all, ZnT tez all, Kenichi,Fate stay night- zaliczone
z góry dziękuję za pomoc.
pozdrawiam

no to w takim razie eureka 7

No można jeszcze wspomnieć o Saiyuki (humorek,akcja ale niema żadnego romansu;))

Offline

#123 2007-12-29 15:56:00

ShAd0w
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2007-04-06

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Szukam anime podobnego do Berserk'a xD wątpię żeby coś było podobnego w ten deseń. Z tego, co wiem to Berserk jest najlepszym anime z gatunku Dark Fantasty... No, ale może coś się znajdzie. Może być nawet o wikingach (w końcu to oni wprowadzali się w stan o nazwie berserk smile_big) żeby była sieka i fabuła (choć pewnie nie będzie za dobra xD).


hachiroku.gif

Offline

#124 2007-12-29 16:00:26

darkschab
Użytkownik
Skąd: Gliwice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

ShAd0w napisał:

Szukam anime podobnego do Berserk'a xD wątpię żeby coś było podobnego w ten deseń. Z tego, co wiem to Berserk jest najlepszym anime z gatunku Dark Fantasty... No, ale może coś się znajdzie. Może być nawet o wikingach (w końcu to oni wprowadzali się w stan o nazwie berserk smile_big) żeby była sieka i fabuła (choć pewnie nie będzie za dobra xD).

do Berserkera ciężko coś znaleźć
jedyne co mi przychodzi na myśl to Claymore ale jest mniej niż wiecej podobne ale jeśli nie widziałeś to powinno ci się spodobać smile

Offline

#125 2007-12-29 16:06:26

ShAd0w
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2007-04-06

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Widziałem jezor

Edit: Jak by, co GunGRAVE anime, które aktualnie oglądam jest trochę podobne do Berserk'a. Chodzi tu o relacje między Brandon'em i Harry'm, które wyglądają podobnie do tych, które łączą Guts'a i Griffith'a. Jest też "zdrada" (megalomania bardziej) coś jak w Berserk'u. Niestety to nie Dark Fantasty oczkod ma klimaty raczej gangsterski i to pełną gębom. Więc niech nikt mi tego anime nie poleca smile_big

Ostatnio edytowany przez ShAd0w (2007-12-29 16:17:00)


hachiroku.gif

Offline

#126 2007-12-29 18:29:14

Celes
Użytkownik
Skąd: Szczecinek
Dołączył: 2007-06-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Może Trigun nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z Berserk...

Offline

#127 2007-12-29 18:46:55

ShAd0w
Użytkownik
Skąd: Piła
Dołączył: 2007-04-06

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Trigun'a widziałem i nie kojarzy mi się z Berserk'iem. Trigun miał raczej postapokaliptyczny klimat. Co tu będę owijał w bawełnę chodzi mi bardziej o anime z bohaterem zamiatającym wszystko mieczem i ogółem ma być sieka (w tym sensie podobne do Berserk'a) nie dbam czy będzie z gatunku Millitary czy Dark Fantasy. Odrazu mówię (o anime z większą sieką) Shigurui oglądam, Kenshin'a widziałem TV i OVA oraz Basilisk'a.

Ostatnio edytowany przez ShAd0w (2007-12-29 18:54:06)


hachiroku.gif

Offline

#128 2007-12-29 19:06:45

Sir_Ace
Użytkownik
Dołączył: 2006-11-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Tokko - ciekawy thrillerek ze sporą ilością "sieki".
Gantz - niektórym się podoba, sieka jest.

Ostatnio edytowany przez Sir_Ace (2007-12-29 19:09:50)

Offline

#129 2007-12-29 19:57:11

hacker111
Użytkownik
Dołączył: 2006-12-09

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Ja poszukuję anime podobnego One Piece, Dragon Ball'a albo Naruto, lecz za bardzo mi nie wychodzi to poszukiwanie. Oglądam też Bleach'a ale nie do końca to jest to. Jeśli ktoś może niech pomoże, lub da jakieś wskazówki.
ps. Jak by co FMA też oglądam.

Offline

#130 2007-12-29 19:59:51

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

ShAd0w napisał:

Co tu będę owijał w bawełnę chodzi mi bardziej o anime z bohaterem zamiatającym wszystko mieczem i ogółem ma być sieka

Kiedyś już wymieniałem anime w którym ładnie (moim zdaniem) biją się na broń białą:
Escaflowne (seria TV, mechy się tam nadupcają na ogromne miecze)
Scrapped Princess
- Escaflowne TV wymieniłem najpierw po starszeństwie, Scrapped Princess ma składniejszą fabułę, aczkolwiek nastrojem te bajki różnią się od Berka Serka.
Samurai Champloo (już klasyka, biją się nawet ładniej, niż w Kenshinie OAV).
Ninja Scroll (kinówka to już w ogóle złoty przebój, piękny film, znać wypada, oczywiście polecam wersję nieocenzurowaną, podłożenie szmaty pod monitor wskazane).
Pewnie jeszcze coś mi przyjdzie do głowy, ale póki co, polecam się zapoznać z filmem live action pt. Izo (reżyseria - Takashi Miike). Fabułę trudno oceniać, bo za bardzo jej tam nie ma. Typ chodzi z mieczem i reza wszystkich. Ciężki nastrój panuje.
We wczesnych odcinkach Naruto, kiedy to anime jeszcze nadawało się do oglądania, był niejaki Zabuza, niezapomniany pan z wielkim mieczem. Później wystąpił Kisame z jeszcze większym (nie mierzyłem, ale tak mi się wydaje). Jednak lepiej wkręcić się w mangę Naruto, niż w anime Naruto - manga zarządza.
Znośne walki były w Peace Maker Kurogane, ale to raczej bajka o parzeniu herbaty i o pogoni za mydłem.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-12-29 20:30:15)

Offline

#131 2007-12-29 23:18:36

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Poszukuje anime ktore niezle mnie rozbawi i zeby mialo do 26 odcinkow ^^ Ogladalem juz Zero no Tsukaima, Full Metal Panic, Kenichi. Po prostu cos smiesznego i krotkiego jezor Moze byc z jakimis walkami, supermocami itp itd. Jakies propozycje?

Offline

#132 2007-12-29 23:41:49

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Revan napisał:

Poszukuje anime ktore niezle mnie rozbawi i zeby mialo do 26 odcinkow ^^ Ogladalem juz Zero no Tsukaima, Full Metal Panic, Kenichi. Po prostu cos smiesznego i krotkiego jezor Moze byc z jakimis walkami, supermocami itp itd. Jakies propozycje?

jak nie potrzebujesz pl subów to polecam mamoru-kun ni megami no shufuku czy coś takiego, tylko że właśnie nie ma do tego pl napisów

Ostatnio edytowany przez Przemek3 (2007-12-29 23:41:59)

Offline

#133 2007-12-29 23:42:22

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Hanada Shounen-shi

Offline

#134 2007-12-29 23:44:54

narkosia
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2005-02-02

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Yamato Nadeshiko Shichihenge, Ouran High School Host Club, Gokusen

Offline

#135 2007-12-30 00:00:43

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Revan napisał:

Poszukuje anime ktore niezle mnie rozbawi i zeby mialo do 26 odcinkow ^^ Ogladalem juz Zero no Tsukaima, Full Metal Panic, Kenichi. Po prostu cos smiesznego i krotkiego jezor Moze byc z jakimis walkami, supermocami itp itd. Jakies propozycje?

Renkin San-kyuu Magical? Pokaan - bardzo śmieszne, podnoszące na duchu i (niestety, bo Gintama pokazał, że można takie lody kręcić znacznie dłużej) krótkie. Moce i walki w sumie są.
Gintama do krótkich nie należy, ale trzyma poziom. Moce hardkor (Dream Catcher!), walki hardkor.
Sunabouzu - walka z Pustynnym Czołgiem w trzecim odcinku, żeby daleko nie szukać, hardkor.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2007-12-30 00:02:39)

Offline

#136 2007-12-30 00:07:05

chicane_miko
Użytkownik
Dołączył: 2007-08-07

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Obiwanshinobi napisał:
Revan napisał:

Poszukuje anime ktore niezle mnie rozbawi i zeby mialo do 26 odcinkow ^^ Ogladalem juz Zero no Tsukaima, Full Metal Panic, Kenichi. Po prostu cos smiesznego i krotkiego jezor Moze byc z jakimis walkami, supermocami itp itd. Jakies propozycje?

Renkin San-kyuu Magical? Pokaan - bardzo śmieszne, podnoszące na duchu i (niestety, bo Gintama pokazał, że można takie lody kręcić znacznie dłużej) krótkie. Moce i walki w sumie są.
Gintama do krótkich nie należy, ale trzyma poziom. Moce hardkor (Dream Catcher!), walki hardkor.
Sunabouzu - walka z Pustynnym Czołgiem w trzecim odcinku, żeby daleko nie szukać, hardkor.

dorzucam Seto no Hanayome 26 epów:D:D przedni humor yahoo

Offline

#137 2007-12-30 02:19:09

Revan
Użytkownik
Skąd: Lublin
Dołączył: 2007-12-01

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Wow, dzieki za taką odpowiedź. Juz przejrzałem wszystkie tytuły i miałbym problem z zaopatrzeniem. Jeśli można to skąd je wziąć? jezor Strasznie te tytuły mało znane, a więc nie mam pojęcia jezor Dopiero raczkuje w anime w stosunku do was xD

Offline

#138 2007-12-30 02:24:26

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

To może ja spytam:
Zna ktoś może jakąś turniejówkę (wiecie, bohaterowie rywalizują o prym w czymś tam). Coś a'la FSN by mi stykło. Chodzi jednak o to, by nie była naciągana, by były jakieś ciekawe relacje między postaciami oraz żeby nie było z góry wiadomego zwycięzcy (główny hero to załóżmy Pokemon Tazo, więc on wygra cały turniej). Wiem, że wiele wymagam, ale znajdzie się coś?


"Skazany na zajebistość"

Offline

#139 2007-12-30 02:26:45

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

hanade masz DDL na lolipower.org

Offline

#140 2007-12-30 03:16:15

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Poszukuję anime podobnego do...

Zjadacz napisał:

To może ja spytam:
Zna ktoś może jakąś turniejówkę (wiecie, bohaterowie rywalizują o prym w czymś tam). Coś a'la FSN by mi stykło. Chodzi jednak o to, by nie była naciągana, by były jakieś ciekawe relacje między postaciami oraz żeby nie było z góry wiadomego zwycięzcy (główny hero to załóżmy Pokemon Tazo, więc on wygra cały turniej). Wiem, że wiele wymagam, ale znajdzie się coś?

Jeśli nie widziałeś Hajime no Ippo...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024