#1 2006-06-17 20:19:18

Yoshiko
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-04-18

Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Mam całą serie Daimosa na 14 płytach cd, 2 odcinki sa po angielsku bez PL napisów io 1 odc po japońsku bez PL napisów, reszta to ripy z Poloni1 z PL lektorem. Seria znajduje sie na 14 cd ( nie dvd), wymienie sie chętnie na czyste płyty ( 14)cd lub na dvd (10), no chyba że ktos ma na wymiane Shaman King lub Gigi La Trottola. szpan

Offline

#2 2006-06-17 20:34:27

Hidek
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-27

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

10 dvd troche duzo :/

Offline

#3 2006-06-17 20:59:39

Yoshiko
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Mi sie wydaje ze nie za duzo bo 10 dvd kosztyje 10-11 zł te najtansze, a za 14 cd zap[łaci sie tyle samo. Teraz w Geant i tym innych sklepach komplet 10 dvd najtanszych kosztuje raptem 1 zł drozej niź cd hehe. No cóz czekam na chetnych, dogadac zawsze sie mozna smile

Ostatnio edytowany przez Yoshiko (2006-06-17 21:01:01)

Offline

#4 2006-06-17 21:50:36

Hidek
Użytkownik
Dołączył: 2006-05-27

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Ale ile miejsca więcej 4.7gb a 700mb jest roznica jezor

Offline

#5 2006-06-17 21:57:32

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Lol... ale zdzierstwo ihmo... tego sie po tobie nie spodziewalem Yoshiko. Nie poto ci dalem namiary na reszte epkow Daimosa. fuj

Ostatnio edytowany przez KAT (2006-06-17 22:08:45)

Offline

#6 2006-06-17 22:05:19

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Wygórowane masz wymagania fuj.
Idąc twoim tokiem rozumowania "cenowego" proponuję 10 dyskietek 1,44MB za równowartość 10 zł hehe.

papa

Offline

#7 2006-06-17 22:08:17

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Hehe, trafnie Beavis to ujoles smile_big

Offline

#8 2006-06-17 22:10:37

mikrus
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-12-05

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Yoshiko napisał:

no chyba że ktos ma na wymiane Shaman King. szpan


mam Shaman Kinga moge się wymienić jak coś... Oczywiscie Shaman King po japońsku z napisami  smile:):)
no i nie bedie to na 14 cd albo 10 DVD bo cala seria zajmuje jakies 4 plyty jak dobrze pamietam

Ostatnio edytowany przez mikrus (2006-06-17 22:11:39)

Offline

#9 2006-06-17 23:04:41

Yoshiko
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Oj ludzie, mówiłam ze mozemy sie dogadac co do wymiany a wy mnie tu od razu pod ostrzał dajecie - luz. Czytajcie uwazniej - ''dogadac zawsze sie mozna ''  jezor smile_big

Kat , ty dałeś mi namiary?? o ile sie nie myle to ja na forum wrzuciłam sporo odcinków Daimosa jezor potrzebowałam linki tylko do 27 i 28 odcinka jezor  bo reszte juz miałam.

Mikrus, skoro chcesz sie wymienic mi pasuje, skoro wymieniam sie na inne anime to juz mi to róznicy nie robi ( te czyste cd / dvd ) jezor wiec jesli zechcesz sie wymienic Daimos - Shaman King to zgadamy sie na gg smile

Offline

#10 2006-06-17 23:06:50

Yoshiko
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Heh smiejecie sie ze mnie a jak byscie weszli na forum Tsubasy i posłuchali gościa, który teraz oferuje Captain Tsubasa ale tylko I serie z PL lektorem za 800 zł to byści edopiero pekli ze śmiechu, jak reszta forumowiczów ej  ostrzezenie

Ostatnio edytowany przez Yoshiko (2006-06-17 23:07:24)

Offline

#11 2006-06-17 23:16:04

danio@
Użytkownik
Skąd: KRK
Dołączył: 2006-04-26

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

on to już oferuje dłuższy czas niestety ludzka chciwośc na pieniądze przykre

Offline

#12 2006-06-18 00:25:17

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Yoshiko napisalem: "na reszte epow" czyli 27 i 28, ktorych ni chlery nie moglas znalezc, jakbys nie zauwazyla smile No od ciebie dostalem linki do paru epkow, ale co to ma do tego? Jestem ci wdzieczny ze nie musialem ci za nie czegos dawac i tyle. oczkod

Ostatnio edytowany przez KAT (2006-06-18 00:26:07)

Offline

#13 2006-06-18 00:48:35

Yoshiko
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Przeciez ja wyraznie napisałam ze chce sie WYMIENIC na czyste płyty lub na anime, co w tym dziwnego?? Są ludzie którzy nie moga ściągac z jakis powodów lub sie im nie chce. A poniewaz mam zbędne płyty dlatego sie ogłosiłam jezor Jeżeli nikogo to nie interesuje to nie bedzie tego chciał i tyle. A płyty zostana mi. Koniec. I czemu tu sie tyle rozwodzić ?? jezor
Kat cwaniaczku hehe, owszem podałam ci pare linków, ale jak cie prosiłam raz o jeden link ( do jakiegos programu juz nie pamietam) to najpierw sie oburzyłeś że nie znosisz ludzi którzy nie moga sami sobie poszukac na google tylko pisza PODAJ LINKA, a sam pierwszy napisałes do mnie czy mogłabym ci podac linki do daimosa- ja jakos sie nie oburzyłam jezor nie zapominaj o tym. Więc skoro sie wymienilismy w koncu linkami do daimosa to cool smile
A nie wiem co w tym dziwnego ze chce sie wymienic na płyty czyste?? moze przesadziłam ze 10 dvd ale robie to po raz pierwszy i mam prawo popełniac gafy :/ więc nie pisz mi że zdzierstwo, bo sie pogniewamy smutny  Zabrzmiało to jakby twoja zasługa było ze wogóle mam daimosa, a tak naprawde to ja ci więcej linków podałam jezor Zreszta brak 2 odcinków - mozna jeszcze przeżyc smile_big
Ale sie naprodukowałam.... ide spac...

Offline

#14 2006-06-18 02:01:40

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Wow...

[cytuj]Yoshiko wygoraczkowala:
Kat cwaniaczku hehe, owszem podałam ci pare linków, ale jak cie prosiłam raz o jeden link ( do jakiegos programu juz nie pamietam) to najpierw sie oburzyłeś że nie znosisz ludzi którzy nie moga sami sobie poszukac na google tylko pisza PODAJ LINKA, a sam pierwszy napisałes do mnie czy mogłabym ci podac linki do daimosa- ja jakos sie nie oburzyłam  nie zapominaj o tym. Więc skoro sie wymienilismy w koncu linkami do daimosa to cool 
[/quote]

Zgadza sie, prosilas mnie o link juz do nie pamietam jakiego programu... w kazdym badz razie byl to program ktory znajduje sie zaraz po wpisaniu jego nazwy w googlach (jak wiekszosc popularnych programow...), parenascie pierwszych stron z rzedu jest z linkiem do sciagniecia tego programu. A tobie bylo ciezko wejsc na google i wpisac nazwe programu, kliknac na pierwszy odnosnik i juz program sie sciaga... no sorry to to jest troszke denerwujace... A co do linkow daimosa, to zeby je wtedy bylo znalezc to wcale nie byla taka prosta sprawa, pozatym byly one na jakims forum, w ktorym aby moznabylo skorzystac z linka trzebabylo sie zarejestrowac. Wiec to chyba normalne ze poprosilem cie o wystawienie tych linkow skoro mialas tam konto i wiedzialas gdzie on sa no nie? Nie chcialem zakladac niepotrzebnie konta na jeden raz, poto by skorzystac z linkow...

Wracajac do twojej propozycji wymian, owszem, nadal uwazam iz jest to zdzierstwo poniewaz 10plyt DVD to troche wedlug MNIE przesada... calego daimosa mozna wypalic na 3DVD. Tak w ogole to co to za roznica czy ja ci dalem 2 linki czy ty mi dalas 50... Czy ja gdzies napisalem, ze to moja zasluga? nie... dostalem linki do epizodow ktorych mi i tobie brakowalo to sie z toba najzwyczajnie nimi podzielilem bo wiedzialem, ze sie uganiasz za ta seria. Tyle. leniu...

Ostatnio edytowany przez KAT (2006-06-18 02:05:18)

Offline

#15 2006-06-18 02:12:54

fillip75
Użytkownik
Skąd: Chełm
Dołączył: 2005-08-14

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Jak wymieniać się to lepiej na takie anime, którego w tv nie uwidzisz smile_big Np. Mai Otome, Jigoku Shiojou, Karin, Rozen Maiden... itp. Jest tego... ho ho... a może i więcej. A jak bitkopodobne, to na przykład: Underground Tokyo (jak dawno to sobie obejrzałem, z rok temu, ale wówczas wszystko co z anime było związane mnie cieszyło), Avenger, wspomniane Mai Otome, Magical Girl Lyrical Nanoha, Magikano, Cat Girl Nuku Nuku, i obecnie lecące Utawarerumono.
Często tu zapomina się o filmach anime, a one zdają się mieć całkiem inny klimat. Często powodujący niedosyt po zakończeniu seansu.

Offline

#16 2006-06-18 11:23:39

Yoshiko
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Filip ja dopiero od niedawna ściagam anime, więc nie mam aż tak obszernego pojecia, dopiero sie w to wdrążam smile_big

Kat skonczmy te spory. Wiem ża Daimosa mozna wypalic na 3 płytach dvd i tak zrobiłam. ALE CELOWO SIE OGŁOSIŁAM ZE MAM NA CD BO PO CO MI 2 KOMPLETY? DLATEGO MAM NA WYMIANE CD.Poprostu wczesniej nie miałam nagrywarki dvd dlatego miałam na cd, a teraz sa one mi zbędne. I nie gadaj ze jestem leniwa, bo skoro ty miałes link bezposrednio do programu który szukałam to mogłes zrobic kopiuj -wklej, byłoby szybciej niz w google szukac hehehe jezor Jak do mnie ktos pisze i oprosi o link np do kodeka to mu podaje a nie focha strzelam jezor jezor2

Ostatnio edytowany przez Yoshiko (2006-06-18 11:27:48)

Offline

#17 2006-06-18 11:56:07

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

[cytuj]Yoshiko wypocila:
Kat skonczmy te spory. Wiem ża Daimosa mozna wypalic na 3 płytach dvd i tak zrobiłam. ALE CELOWO SIE OGŁOSIŁAM ZE MAM NA CD BO PO CO MI 2 KOMPLETY? DLATEGO MAM NA WYMIANE CD.Poprostu wczesniej nie miałam nagrywarki dvd dlatego miałam na cd, a teraz sa one mi zbędne. I nie gadaj ze jestem leniwa, bo skoro ty miałes link bezposrednio do programu który szukałam to mogłes zrobic kopiuj -wklej, byłoby szybciej niz w google szukac hehehe  Jak do mnie ktos pisze i oprosi o link np do kodeka to mu podaje a nie focha strzelam  [/quote]

Ech znowu mnie nie zrozumialas, nie mialem linku do tego programu, owszem jakbym go mial tak jak mowisz to bym ci go wkleil. Ja poporstu wiedzialem, ze on w googlach bedzie na odrazu co ci zreszta powiedzialem. Ale tobie sie nadal nie chcialo otworzyc google, wstukac nazwy programu i sciganac. Wiec zrobilem to za ciebie, damo jezor Dobra koniec tego spora bo nie llubie sie klocic :]

Tutaj chodzi poporstu oto ze jesli chcesz za to 10DVD to jak widzisz, wiekszosc uwaza ze to ciut zawysoka liczba... no ale coz smile <peace>

Offline

#18 2006-06-18 12:00:35

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Yoshiko napisał:

Jak do mnie ktos pisze i oprosi o link np do kodeka to mu podaje a nie focha strzelam jezor jezor2

Widzę że jesteś bardzo wyrozumiała, ja takich ludzi odrazu banuje. Umiejętność korzystania z google to podstawa... ukryty

Offline

#19 2006-06-18 12:30:46

Yoshiko
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-04-18

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

Staram sie byc wyrozumiała, no chyba ze nie mam czasu w danej chwili jezor
Kat przeciez napisałam w pierwszym poscie ze czyste płyty lub anime jezor
a swoja droga ktos wie ile serii jest Shaman King? bo to co leci teraz to I seria i sa chyba 64 odcinki?

Offline

#20 2006-06-18 12:32:56

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Wymienie Całą serie Generała Daimosa..

No ale jesli ktos nie ma anime, to bedzie zmuszony automatycznie na ten drugi wariant z 10DVD jezor
A Shaman King jest tyle ile widac TU + speciale ktore sa wypisane na liscie na dole.

Ostatnio edytowany przez KAT (2006-06-18 12:34:02)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024