#1 2006-07-11 11:58:39

n0need
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-02

Ciekawostki

Witam, moich drogich forumowiczów smile
Zakładam ten temacik, bo podobnego nie widziałem.

O co chodzi?
Każdy chętny zamieścić może tutaj do TRZECH ciekawostek na dzień. Chodzi mi o np.
- CIEKAWE ODKRYCA (Piramidy w bośni),
- NOWE TECHNOLOGIE związane z komputerami, obuwiem etc.,
- ŚMIESZNE I NIE TYLKO CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA - czyli to co komu się przydarzyło, co zrobił, jak zrobił, rekordy guinessa i takie tam.

!!! UWAGA !!!
Nie zamieszczamy treści, które w żaden sposób nie zwiększają naszej wiedzy.
Nie zamieszczamy dowcipów i opowieści !!!
Musicie sami zdecydować czy to co dajecie w poście się nadaje, czy nie!
Osobiście dopiero poprawie treść tego posta w czwartek/piątek, żeby wszystko było jasne i żeby mniej problemów było.

PRAWIE wszystko co znajduję się na:
[URL]http://www.ciekawostki.net/[/URL]
[URL]http://www.sci-tek.gildia.pl/[/URL]
[URL]http://www.nauka.gildia.pl/[/URL]
[URL]http://www.hotnews.pl/[/URL]
Jest idealną treścią do tutejszego tematu, PRAWIE wszystko, ponieważ, według mnie, niektóre artykuły/newsy są za długie lub nie trafiają treściowo (są takie) smile
Takich stron z pewnością jest więcej, ale nie róbmy tutaj linkowni... Temat jak temat, udzielamy się i tyle smile_big Również, czasami ciekawe treści można znaleźć na serwisach związanych z komputerami można przeczytać jak np.
"Super komputer w domu" 70 GFlopów wydajności i ogólnie marzenie do kupienia i pracy w domowym zaciszu;D
żeby się dowiedzieć więcej co i jak (4press.pl)
Proszę głównie zobaczyć ciekawostki i hotnews, takie właśnie informacje są tutaj mile widziane, dwa różne serwisy i różnie prezentowane, ale jedna dotyczy ciekawych zdarzeń (ciekawych/dziwnych z reguły), a druga Naukowa i technologiczna bardziej z ciekawymi artykułami.
Jeszcze zobaczę, czy po prostu nie zwęzić tematyki do samej Nauki bez intrygujących wydarzeń, a tą intrygę żeby "poczuć" będą ludzie odsyłani na daną stronę pierwsza wymienioną smile

Mam nadzieję, że mętliku dużego nie zrobiłem... Troche nieściśle to omówiłem, ale póki co, sądzę, że sobie poradzicie i rozumiecie już jak wytrwać w tym wątku smile_big NA PEWNO CIEKAWYCH RZECZY SIĘ DOWIECIE smile
Bo taki jest cel!!!

POZWOLĘ sobie zacząć tą zabawę i mam nadzieję, że szybko nie wygaśnie, ja jak będę przy komputerze to codziennie będę uzupełniał temat tak jak potrafię o dwie ciekawostki, odkrycia etc.

EDIT w niedługim czasie, oczekiwany smile

Ostatnio edytowany przez n0need (2006-07-11 15:41:24)

Offline

#2 2006-07-11 12:03:31

n0need
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-02

Odp: Ciekawostki

"Kradzież dziecięcej Piaskownicy"
Powszechne oburzenie białoruskich mediów wywołała kradzież dziecięcej piaskownicy. Kradzież nastąpiła w miasteczku Dzierżyńsk, niedaleko stolicy Białorusi, Mińska. Władze Dzierżyńska na jednym z placów zabaw zamontowały nową piaskownicę. Zamiast tradycyjnie drewnianej, ustawiono kolorową, plastikową. Na wszelki wypadek piaskownicę zacementowano w ziemi. Jednak po tygodniu piaskownica zniknęła. Dzieciom złodzieje zostawili tylko piasek. Gazeta "Sowietskaja Biełorussija" przypomina inne najbardziej kuriozalne kradzieże na Białorusi. Na przykład w Łagojsku pod Mińskiem młodzież z letniego obozu musiała przez pewien czas jeść wyłącznie owoce i warzywa. Złodzieje ukradli bowiem cały zapas mięsa. Zaś w Homlu została ukradziona przenośna miejska toaleta.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Kubuś Puchatek najpopularniejszym zwierzakiem"
Słynny Kubuś Puchatek jest w Wielkiej Brytanii najpopularniejszym zwierzątkiem w literaturze i filmie. Miś o Bardzo Małym Rozumku, którego w latach 20. stworzył Alan Alexander Milne, zdobył pierwsze miejsce w sondażu, którego wyniki opublikowano w czwartek. Puchatek bez trudu pokonał misia Paddingtona z Książek Michaela Bonda, ilustrowanych przez Peggy Fortnum, a także niedźwiedzia Baloo z "Księgi Dżungli" Rudyarda Kiplinga. Na kolejnych miejscach znalazły się: kary rumak Black Beauty z książki Anny Sewell i miś Rupert z komiksów Mary Tourtel. Sondaż przeprowadzono wśród dorosłych przy okazji akcji charytatywnej, mającej na celu zbiórkę pieniędzy na opiekę weterynaryjną nad zwierzętami.

źródło: http://www.ciekawostki.net/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Latające łóżko magnetyczne"
Holender Janjaap Ruijssenaars zaprojektował 900 kilogramowe łóżko magnetyczne, które unosi się w powietrzu. Produkt robi duże wrażenie, choć nie posiada funkcjonalności mierzonej w gigabajtach czy innych mega jednostkach. Łóżko, żeby nie odleciało, jakby zrobił się przeciąg w czasie naszej drzemki, zostało przymocowane do ścian za pomocą czterech kabli.

Teoretycznie produkt jest do sprzedaży, ale nie wiadomo, czy znajdą się chętni na materac do spania za 1,2 mln EUR.

źródło: http://www.4press.pl/

Ostatnio edytowany przez n0need (2006-07-11 15:48:31)

Offline

#3 2006-07-11 12:09:01

iglasty
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-06-29

Odp: Ciekawostki

Ostatnio jechałem autobusem i słuchajcie jaka akcja. Jedzie sobie czarnoskóry facet na siedzeniu i na przystanku wsiadła kobieta w ciąży (w całkiem pokaźnej ciąży) no to gość w staje i tak lekko sepleniąc po polsku mówi do kobiety "Pjosie sobie usiąść" na co kobieta "O bardzo dziękuje" ale... jak to zwykle bywa cel został namierzony i jeden z pobliskich moherów (przez samo "h":D) zajął miejsce. Na co ciemnoskóry człowiek (nie będę urzywał słowa murzyn bo to moze odebrane z złe słowo) pyta grandme: "Co pani jobi? Ja ustopiłem miejsce tej pani bo widze że sie źle pociuła". Na co moher: "A co to? U was w afryce to już nie ustępujecie miejsc starszym osobą?" na co gość już nieźle wkurzony odpalił (adminie wybacz mi): "U nas w Afjyce to my takie stare kurwy to jemy". A cały autobus wybuchł śmiechem... grandma blada a ja zgon:P.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ostatnio słyszałem że ta ustawa o tym że każdy 19 latek bez względu czy idzie na studia czy nie ze musi zrobic 4 miesiące w wojsku wejdzie dopiero za dwa lata (4 dni temu w wiadomościach). Więc wszyscy 18 latkowie cieszcie sie a ja równierz z nimi:D

Ostatnio edytowany przez iglasty (2006-07-11 12:26:15)


I love spaghetti but I got shhit on it!

Offline

#4 2006-07-11 12:12:37

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Ciekawostki

ahahahaha omfg sory nie moglem sie powstrzymac

wprawdzie nie zupelnie najswiezszy ale ;p
"Pewna brytyjska sprzątaczka przed odejściem na emeryturę dostała od pracodawcy cenny prezent - chińską wazę z ostatniej dynastii Cing. Sprzedano ją na aukcji za 92 tys. funtów.
Po odkryciu pochodzenia wazy wnuk emerytki sprzedał ją na aukcji za 92 tys. funtów. Wcześniej przez kilka lat stała u niego za telewizorem - donosi gazeta "Daily Telegraph".

Mógł ją sprzedać znacznie drożej, ale jego babcia tak ją wypolerowała, że zeszła część złoceń.

- Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, byłem w szoku. To zaginiony skarb z dynastii Cing. To bardzo rzadkie odkrycie - powiedział o 200-letniej wazie specjalista z domu aukcyjnego Bonhams."
lol i kto mowil ze sprzatanie sie nie oplaca xD

Ostatnio edytowany przez Sempai (2006-07-11 12:32:29)

Offline

#5 2006-07-11 14:06:44

shinnek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-01-01

Odp: Ciekawostki

iglasty napisał:

Ostatnio słyszałem że ta ustawa o tym że każdy 19 latek bez względu czy idzie na studia czy nie ze musi zrobic 4 miesiące w wojsku wejdzie dopiero za dwa lata (4 dni temu w wiadomościach). Więc wszyscy 18 latkowie cieszcie sie a ja równierz z nimi:D

buahaha moi rodzice wiedzieli co robią smile_big życze przyjemnego spędzenia tych paru miesięcy w  woju jezor


Pewien rencista, były pracownik firmy, zajmującej się konserwacją i naprawami wind, utknął w zepsutej windzie w jednym z berlińskich szpitali i to aż na trzy dni. Przeżył dzięki paczce herbatników. Historię tę opisuje w środę "Bild-Zeitung". 68-letni Karlheinz Schmidt, poruszający się na wózku inwalidzkim, opowiedział, jak w zepsutej windzie spędził 80 godzin. Bezskutecznie naciskał guzik alarmowy, na próżno wołał o pomoc. Schmidta uwolniono w poniedziałek, bo dopiero wtedy jedna z pielęgniarek zgłosiła awarię windy. Kiedy rencista czekał na ratunek odżywiając się herbatnikami, jego syn prowadził bezskuteczne poszukiwania na terenie szpitala. Wezwano też służby ratownicze, które, podejrzewając najgorsze, długo sprawdzały pobliski kanał.

1 zasada nie wchodz do windy bez jedzenia i picia jezor

Offline

#6 2006-07-11 14:18:16

B4RT3K
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Ciekawostki

A ja słyszałem coś takiego:
Któregoś dnia pewne małżenstow bardzo się kłociło. Mieszkali oni na czwartm piętrze. Mąż pod wpływem emocji wyrzucił swoją małżonkę przez okno.Spadła ona na żywopłot i nic sobie nie zrobiła. Zdenerwowany mąż wyskoczył za nią i niestety zmarł.

Offline

#7 2006-07-11 16:58:27

Nilatarion
Użytkownik
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Dołączył: 2006-07-08

Odp: Ciekawostki

Uwaga! Grasują rumuńscy piraci 
Kursujący po Dunaju bułgarski prom towarowo-osobowy został obrabowany w nocy z poniedziałku na wtorek przez rumuńskich piratów - poinformowało radio bułgarskie.
Należący do Bułgarskiej Żeglugi Rzecznej prom "Petyr Beron", pływający pomiędzy bułgarskim miastem Ruse a ukraińskim miastem Reni, splądrowano w pobliżu Gałaczu na terytorialnych wodach Rumunii - powiedział pomocnik kapitana Rosen Rajkow.
Poinformował, że napastnicy wzorem średniowiecznych piratów za pomocą haków przywiązanych do lin dokonali abordażu i wdarli się na pokład promu. Działo się to w momencie, gdy kierowcy znajdujących się na promie pojazdów załatwiali w porcie w Gałaczu odprawę graniczną.
Piraci rozbili szyby w kilku ciężarówkach i samochodach osobowych, skradli znajdujące się w nich towary, akumulatory, pieniądze i odzież kierowców. Z jednego samochodu skradziono nawet rasowego szczeniaka o wartości 750 dolarów
Bułgarskie władze twierdzą, że nie jest to pierwszy tego typu incydent na Dunaju. Rumuńscy piraci regularnie podsłuchują kanał radiowy, przez który załogi promów łączą się z kapitanatami rumuńskich portów. Tym sposobem dowiadują się jakie towary są przewożone i kiedy na promach jest minimalna ochrona.
smile

Offline

#8 2006-07-11 18:07:31

B4RT3K
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-08-17

Odp: Ciekawostki

Jak zdobyć dom za pomocą spinacza
Kanadyjczyk, który postanowił zostać właścicielem domu dzięki internetowym aukcjom i czerwonemu spinaczowi ogłosił, że właśnie zrealizował swoje marzenie.
26-letni Kyle Mac Donald udowodnił, że jest geniuszem marketingu. Rok temu zaplanował, że zdobędzie dom i, aby zrealizować swoje marzenie, postanowił skorzystać z internetowych aukcji, w czasie których uczestnicy wymieniają się różnym przedmiotami.

Pełny wiary we własne siły Kanadyjczyk przystąpił do realizacji planu z jednym, czerwonym spinaczem do papieru. W czasie kolejnych transakcji krok po kroku, systematycznie podnosił wartość wymienianych przedmiotów. Pierwsza była zamiana spinacza na długopis w kształcie ryby. Po drodze Kyle stał się tymczasowym właścicielem m.in. palnika turystycznego, generatora, beczki piwa, szybkoschnącego kitu, pojazdu śnieżnego, wakacyjnego pakietu z możliwością wyjazdu do Kolumbii, rocznego prawa do zamieszkania domu w Phoenix w Arizonie.

Determinacji Kanadyjczyka nie osłabiła nawet możliwość spędzenia popołudnia z gwiazdą Alice Cooper - z tego także zrezygnował w jednej z transakcji wymiany.

Teraz właśnie wprowadza się do nowego domu w Kipling, maleńkiej osadzie, której - jak sam zapewnia - nigdy wcześniej nie widział:P

Ostatnio edytowany przez B4RT3K (2006-07-11 18:07:56)

Offline

#9 2006-07-12 20:18:37

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Ciekawostki

Najnowsze odkrycie paleobiologiczne z Australii wyglądają jak opowieści z filmów grozy. Naukowcy natknęli się na skamieniałe szczątki kangura-zabójcy o wielkich kłach i zwierzęcia, które nazwali "demoniczną kaczką zagłady".
Link
smile_lol

Offline

#10 2006-07-12 22:15:56

n0need
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-02

Odp: Ciekawostki

"Brytyjczycy są kiepskimi kucharzami"

  Brytyjczycy są kiepskimi kucharzami i nie przestrzegają podstawowych zasad higieny w kuchni. Prawie połowa spośród 1000 ankietowanych Brytyjczyków nie wie, jak prawidłowo gotować mięso i często obrabia je na tej samej desce, co warzywa, ryzykując poważne zatrucie pokarmowe. W ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii stwierdzono ponad 79 tysięcy przypadków zatrucia pokarmowego, jednak zdaniem lekarzy jest to tylko część takich incydentów.

źródło: http://www.ciekawostki.net/
----------------- ------------- ------ --- - ---------- ----------------------------- - --------- - ---

"Pomnik łabędzia"

Sezon ogórkowy czas zacząć. Od czego? Chociażby od spożycia zbyt dużej ilości cieczy "od lat 18-tu", w zbyt krótkim czasie, w niekoniecznie odpowiednim momencie.
Ptasia grypa odeszła... pozostały wspomnienia. Białe skrzydlate stworzenia doczekały się swojego pomnika.
Pomnik łabędzia, który odsłonięto dziś o godzinie 11:00 w Toruniu nad Wisłą wykonany jest ze słomy i ma upamiętniać pojawienie się w tym mieście znanego podczas zimy wirusa H51N.

źródło: http://www.hotnews.pl/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komentarze:
Ad. 1. Jadaj tylko w dobrej knajpie brytyjskiej, znanej, o dobrej reputacji i takie tam lub sam pobaw się w SANEPID i sprawdź jedzenie z knajp brytyjskich jezor
Ad. 2. Władze torunia to według mnie ludzie, którzy zrujnują toruń. Współczujmy ludziom, którzy myślą trzeźwo i żyją w toruniu, męcząc się z Rydzykiem, bandą osób skarżących na pewne czyny (wtajemniczeni wiedzą o co kaman) i wieloma innymi sprawami... Bo nie rozumiem, dlaczego akurat pieniądze poszły na pomnik, który będzie tylko przypominał to co złe i wiadome. Ogólnie dla mnie idioci :O

Ostatnio edytowany przez n0need (2006-07-12 22:20:36)

Offline

#11 2007-06-29 21:17:22

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Ciekawostki

No dobra, oto AUTENTYCZNA historia, która na budowie w Anglii, na której pracuję, jest już legendą:
Pewien Polak pracował na lotnisku jako sprzątacz. Któregoś dnia przyszedł do pracy na strasznym kacu. Sprzątał i w pewnym momencie usiadł odpocząć sobie w ogonie jednego z samolotów. Mężczyzna zasnął bez trudu. Obudziło go lądowanie. Wysiadł z samolotu, przeszedł przez bramki za pomocą legitymacji pracownika, gdy nagle szok omal nie zwalił go z nóg. Okazało się, że wylądował w Afryce (bodajże w Kongu) !!! Gość przeraził się niezmiernie. Postanowił przeczekać i wrócić z powrotem tą samą drogą. Niestety, kacyk dał o sobie znać. Gość pobiegł po browarki. Gdy wrócił, samolot już ładował pasażerów. Mężczyzna próbował na niego wejść, ale zatrzymała go kontrola zainteresowana piwem. Zaczęto pytać o paszport i dokumenty, których Polak nie miał. Mężczyzna wrócił do Anglii, ale od razu poleciał z pracy. Więcej można było poczytać rok temu w polskiej gazecie w Anglii, o wdzięcznej nazwie Cooltura. Tytuł artykułu (ofkoz na okładce), to, jakżeby inaczej, "Polak potrafi".


"Skazany na zajebistość"

Offline

#12 2008-02-12 17:16:46

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Ciekawostki

Zeitgeist

Jestem  w trakcie oglądania tego filmu i muszę przyznać że film jest SZALENIE ciekawy. Chciałbym móc jego treśc przedyskutować z jak największą ilością osób , by wyłonić jakieś ewentualne przekłamania.

EDIT.
Film pojawił sie także w wątku "Coś wesołego" ale jego pojawienie się przeszło bez echa , co jest moim zdaniem dość dziwne.

Ostatnio edytowany przez Dżibril (2008-02-12 17:24:27)

Offline

#13 2008-02-12 17:35:35

Quithe
Użytkownik
Skąd: Bytom / Warszawa (głównie)
Dołączył: 2005-03-28

Odp: Ciekawostki

Znajomy dał mi kiedyś namiar na to i namawiał do obejrzenia. Ni ch.. mi się nie chciało i nie będzie chciało smile_big O czym to w ogóle jest? xP


myhandhelds.pl - tam robię recki gier na Vitę i Switcha, zamiast tłumaczyć animu :V
Zakupy na Play-Asia $3 taniej z kodem MYPSVITA smile

Offline

#14 2008-02-12 17:46:39

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Ciekawostki

Między innymi o religiach - głównie religii chrześcijańskiej . Pokazują i udowadniają że to jest ściema , dodatkowo robią to w bardzo ciekawy sposób można sie sporo dowiedzieć np. o astronomii i wiedzy o niej starożytnych. Jestem dopiero w 1/4 filmu - jak obejrze cały to dopisze o czym to jeszcze jest.

Offline

#15 2008-02-12 17:50:52

wiluS
Użytkownik
Skąd: Andrychów
Dołączył: 2006-05-06

Odp: Ciekawostki

Quithe napisał:

O czym to w ogóle jest? xP

Naukowe przedstawienie problematyki manipulacji w kontekscie:
-wiary(głównie skupiają sie na chrześcijaństwie i analogiach);
-11 Września;
-(jak wyczytałem)Banków i planu zniewolenia świata.

Nie widziałem całości, bo i interesowała mnie(wtedy nas) tylko i wyłącznie cześć zwiana z religią. Dowiedziałem sie paru nowych rzeczy, poza tym już od jakiegoś czasu akceptowałem podobny pogląd.

Co ciekawe całość jest online na youtube i googlevideo. I nawet polskie napisy są.

Ostatnio edytowany przez wiluS (2008-02-12 17:54:32)

Offline

#16 2008-02-12 17:58:03

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Ciekawostki

Link który dałem jest z napisami; film trwa około 2h. Trzeba przyznać że autorzy filmu nie uprawiają wodolejstwa ale wykładają kawe na ławe

Offline

#17 2008-02-12 18:00:27

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Ciekawostki

Zassam sobie i chętnie obejrzę.

marcin2 napisał:

Nie musisz ssać. Po prostu wrzuć na pełny ekran jezor

Na mojej radiówce całość wgrałaby się do jutra. Wolę już przez dwie nocki ściągnąć smile

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2008-02-12 18:50:57)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#18 2008-02-12 18:34:24

marcin2
Użytkownik
Skąd: z butelki
Dołączył: 2007-02-25

Odp: Ciekawostki

Nie musisz ssać. Po prostu wrzuć na pełny ekran jezor
Oglądałem ten film 3 razy. Jest bardzo interesujący. Już od dawna wiadomo, że w ataku na WTC pomogły same władze USA i tym filmie zostało to też ładnie wytłumaczone. Nie wspomnieli tylko o fakcie, że WTC PRZED atakiem zostało extra ubezpieczone na bodajże 7 miliardów dolarów, co tylko podkreśla zbrodnie i kłamstwa USA.
Jeśli chodzi o religie (tutaj liczba mnoga), to również zostało przedstawionych i wytłumaczonych kilka rzeczy. Sami zobaczycie.
Co do korporacji bankowych.... dla mnie był to mały szok, że zaledwie garstka ludzi tak potrafi manipulować rządami państw i przez to niemalże całym światem. Normalnie nie myśli się o tym, ale kiedy się nad tym człowiek zastanowi, odkrywa, że tak naprawdę jest. Przykładowo, czy tak upośledzony człowiek jak Bush Junior mógłby zostać przywódcą takiego kraju, gdyby nie pomoc ludzi, którym jego rządy przynoszą najwięcej korzyści i zysków? (czyt.: między innymi korporacji bankowych). Na prosty rozum wygląda to tak: "to jest nasz człowiek. My mu pomożemy dojść do władzy, a on będzie dla nas pracował". Marionetka na dużą skalę.
Polecam ten film każdemu.


EDIT
Raczej nie ~Dżibril. Zdrowy ludzki rozsądek mówi, że to, do czego przekonuje cię Watykan jest brednią; sprzeczne z nauką. Już tysiące lat temu ludzie starożytnych ciwilizacji oddawali cześć słońcu, które dawało życie. Potem za sprawą ludzi, którzy zobaczyli w tym jakiś interes, nabrało to rozmachu. Religia ewoluowała. I tak wyrosły pokolenia wyimaginowanego, niewidzialnego "czegoś", co siedzi sobie nad chmurami i na nas patrzy. Sporo ludzi wciąż wierzy w Boga, ale głównie dlatego, że tak zostali wychowani. Też do nich należałem. Ale: hallo? Jest granica między wierzeniami - nauką - i tym, co nazywamy rozsądkiem. Z ludźmi, którzy tej granicy nie widzą i ślepo wierzą we wszystko, co im kościół podsuwa musi być coś nie tak. Takie jest moje zdanie. Oczywiście na ten temat można bardzo dluuuugo dyskutować.
Kiedyś jedna kobieta zadała mi pytanie: skoro Bóg istnieje, to dlaczego każdego dnia na całym świecie umiera tyle niewinnych dzieci?...

Ostatnio edytowany przez marcin2 (2008-02-12 21:44:12)

Offline

#19 2008-02-12 21:17:28

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Ciekawostki

Zdaje się że pierwsza część filmu obfituje w przekłamania. Za to drugiej nie można nic zarzucić jezor(tak na pierwszy rzut oka).

Offline

#20 2008-02-12 21:49:06

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: Ciekawostki

"skoro Bóg istnieje, to dlaczego każdego dnia na całym świecie umiera tyle niewinnych dzieci?"
Wina ludzi...i Przeznaczenia...

Co do filmu nice ... choc do 1 czesci mam pewne obawy to napewno ruszylo mnie troche ... co do 2 czesci i 3 nie mam watpliwosci zadnych ^_^

Ostatnio edytowany przez Mavet (2008-02-12 21:49:36)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024