#101 2006-08-13 01:10:57

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Ta na AR wprowadzili 1.10, a to że maszz 99lvl i najlepsze itemy jest spowodowane faktem, iż serwer skierowany jest dla graczy pvp, a co za tym idzie - najwazniejszy ma być skill, a nie to ile kto ma szczęścia lub siedzi na D2.
Mnie osobiście pve znudziło daaaaaawno temu i jedyną rozrywką w D2 dla mnie są duele ^^.
Na SG jest sporo ludzi, naprawdę sporo, jak na taki serwer (tj. średnio osób na realmie, nie chodzi mi o zarejestrowanych).

Offline

#102 2006-08-13 01:34:09

Tkaczu
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-10-29

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

No ja wiem ze AR jest specjalnie do dueli:) a ile srednio ludzi na sg siedzi? Ostatnio jeszcze gralem na DoT realm, ale malo osob tam gralo. Jak o 2 w nocy wszedlem to ja i jakis gosciu gralem:P A tak w godzinach szczytu to 30 osob gra:P Dlatego sie przerzucilem na Alkar:P

Offline

#103 2006-08-13 02:01:01

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Na SG kolo 70-80 srednio, w nocy kolo 20-30.
Na AR skolei bylo malo, ale teraz gdy 1.10 wrzucili... coz srednio po 20-30 ^^.

Offline

#104 2006-08-13 02:41:43

Tkaczu
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-10-29

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

aaa:P Na alakrze to tak srednio 280 masek gra:P Dla mnie SG odpada ale moze sobie zaloze konto na AR  (bo juz starego nie pamietam) i sobie pogierze duelki jezor kto wie kto wie...:)

Offline

#105 2006-08-13 02:44:43

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

No tak, ale to rosyjki serw... jak chce się grać z obcokrajowcami, to można na CBN xP.
Przynajmniej tkaie jest moje zdanie ^^.

Ostatnio edytowany przez Smoczek (2006-08-13 02:48:05)

Offline

#106 2006-08-13 03:19:45

Tkaczu
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-10-29

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

rosyjski a polowa Polakow:) a pozatym juz wole rosyjski niz takie gdzie nie mozna szybko lvl nabic z powodu braku gier:P oczkod a pozatym na Europie tez pelno Polakow;) gralem tam dopoki mnie nie zbanowali rok temu po resecie co sie bany posypaly ;(:(

Offline

#107 2006-08-13 12:07:14

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Hmm te bany na CBN (o ile był to twój pierwszy) były na miesiąc ^_-.
A na serwerze, na którym masz średnio powyżej 50 ludzi,  bez problemów możesz nabić lvl ^^.

Offline

#108 2006-08-13 12:41:57

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Smoczek to moze i mi acc na Angrenoscie zalatwisz to sobie tam popykamy jezor
btw walcie wszyscy na SG stuff i pomoc zalatwiam w miare mozliwosci xd
btw slyszeliscie o chinskim gsie pod 1.11? smile_big

Ostatnio edytowany przez Sempai (2006-08-13 12:42:57)

Offline

#109 2006-08-13 13:54:00

Tkaczu
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2005-10-29

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Smoczek napisał:

Hmm te bany na CBN (o ile był to twój pierwszy) były na miesiąc ^_-.
A na serwerze, na którym masz średnio powyżej 50 ludzi,  bez problemów możesz nabić lvl ^^.

wiem ze byly na miesiac, ale konta usuwali jeszcze. To potem mi sie juz grac nie chcialo a ze cdkey nie byl moj tylko pozyczony, musialem oddac i sie przerzucilem na Alkar:) Mimo wszystko wole jak gra wiecej ludzi:)

Offline

#110 2006-08-14 05:25:05

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

lukio napisał:
Tkaczu napisał:

... jak ktos nie ma oryginala to ...

to moze takowy kupic za cale 50zl (podstawka + lod) co wydatkiem straszliwym nie jest

Polacy jako naród chyba wykształcili sobie mechanizm adaptacyjny polegający na tym, żeby co się da załatwiać na lewo. Nawet, jeśli korzyść z tego jest dyskusyjna.
5 dych za Diablo II + LoD, albo 5 dych za StarCraft + Brood War - trzeba coś dodawać? Są oczywiście tacy, którzy nie nabyli oryginałów przed laty "na złość" Blizzardowi i CD-Projektowi - "bo drogo", a teraz nie nabędą oryginałów "na złość" Blizzardowi i CD-Projektowi - "bo 5 dych za takie starocie - no bez przesady". A fakt, że Blizzard wciąż wspiera te tytuły i również dzięki temu są to wciąż online'owe hiciory, to oczywiście drobiazg niewart wzmianki.

Offline

#111 2006-08-14 11:21:13

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Wspiera, aczkolwiek na każdym kroku stara się delikatnie przekierować ludzi na kupno WoWa i płacenie abonamentu ^^.

Offline

#112 2006-08-14 11:45:14

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Smoczek napisał:

Wspiera, aczkolwiek na każdym kroku stara się delikatnie przekierować ludzi na kupno WoWa i płacenie abonamentu.

I, jak rozumiem, zdaniem niektórych to jest powód nie gorszy od innych, żeby Blizzarda wychu?ać.

Offline

#113 2006-08-14 12:55:54

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Nie, chciałem Ci tylko zwrócić uwagę, że blizzard wcale nie jest taki wspaniały, to po prostu korporacja która chce zarobić xP.

Offline

#114 2006-09-11 05:20:30

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Smoczek napisał:

blizzard wcale nie jest taki wspaniały

Jaki wspaniały? Nie przypominam sobie, żebym gdzieś napisał, że Blizzard jest wspaniały. Blizzard zapracowuje na swoje pieniądze skutecznie, jak mało który developer gier PCtowych. A fakt, że Blizzard "nie jest taki wspaniały" to jeszcze nie powód, żeby się na nim za to odgrywać. Chyba, że kogoś drażni, kiedy innym się dobrze wiedzie.
Moim zdaniem Diablo II LoD kosztuje dziś niedrogo, jak na grę tej klasy, ale rozumiem, że ktoś może z zasady NIE grywać w oryginały.

Offline

#115 2006-09-11 10:19:09

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Blizzard jest wspaniały jak i jego gry też. A to że banery na Battel.net są i reklamują gry Blizzarda to chyba normalne, chce ci zwrócić uwage że prawie każda firma robi coś podobnego. Ja sam osobiście jakbym miał więcej kasy grałbym w WoW bo to jest zajebista gra.

Blizzard Rulez smile

Offline

#116 2006-09-11 13:54:09

ImixVega
Użytkownik
Skąd: Brzeziny City ...::DreamLand::
Dołączył: 2005-08-11

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Obiwanshinobi napisał:
Smoczek napisał:

blizzard wcale nie jest taki wspaniały

Jaki wspaniały? Nie przypominam sobie, żebym gdzieś napisał, że Blizzard jest wspaniały. Blizzard zapracowuje na swoje pieniądze skutecznie, jak mało który developer gier PCtowych. A fakt, że Blizzard "nie jest taki wspaniały" to jeszcze nie powód, żeby się na nim za to odgrywać. Chyba, że kogoś drażni, kiedy innym się dobrze wiedzie.
Moim zdaniem Diablo II LoD kosztuje dziś niedrogo, jak na grę tej klasy, ale rozumiem, że ktoś może z zasady NIE grywać w oryginały.

Zgadzam się w zupełnosci.. Diablo 2 naprawde kosztuje grosze. Nawet nie opłaca sie przegrywać...

Offline

#117 2006-09-13 16:49:22

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

[cytuj]A to że banery na Battel.net są i reklamują gry Blizzarda to chyba normalne, chce ci zwrócić uwage że prawie każda firma robi coś podobnego.[/quote]

Otóż to, otóż to. Blizzard niczym się nie różni od innych developerów xP (chociaż również uważam, za godne uznania to, iż wspiera grę która zostałą stworzona dosyć dawno temu).

[cytuj]Moim zdaniem Diablo II LoD kosztuje dziś niedrogo, jak na grę tej klasy, ale rozumiem, że ktoś może z zasady NIE grywać w oryginały.[/quote]

Moim również, fajnie, że się w czymś zgadzamy ^^.

[cytuj]
Jaki wspaniały? Nie przypominam sobie, żebym gdzieś napisał, że Blizzard jest wspaniały.[/quote]

Przyznaje "wspaniały" z mojej strony było niejako hiperbolą, ale w twoim poście (poszukaj u góry) widać wyraźnie, że zauważasz jedynie zalety blizzarda, wady pomijając.

Offline

#118 2006-09-13 17:29:28

Feniks_Ognia
Użytkownik
Skąd: Kraków
Dołączył: 2005-08-17

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Smoczek napisał:

[cytuj]A to że banery na Battel.net są i reklamują gry Blizzarda to chyba normalne, chce ci zwrócić uwage że prawie każda firma robi coś podobnego.

Otóż to, otóż to. Blizzard niczym się nie różni od innych developerów xP (chociaż również uważam, za godne uznania to, iż wspiera grę która zostałą stworzona dosyć dawno temu).

Chce ci zwrócić uwage że Blizzard wydał do tej pory łoncznie około 11 gier licze, razem z dodatkami. I z tego co wiem wszystkie te tytuły zostały stały się BestSellerami i pomimo że np: StarCraft ma 8 lat lub więcej wciąż mają mnóstwo fanów. Za to takie EA wydaje rocznie około 20 gier i w następnym roku prawie o żadnej się nie pamięta. Hmm więc chyba Blizzard nie jest taki jak inne firmy, w przeciwieństwie do nich wydaje mało gier ale za to każda jest wyjątkowa smile A i trzeba zwrócić uwage jaka fantastyczna fabuła i klimat został stworzony do każdej seri z gier Blizzarda. A na dodatek wydano do nich książki sam osobiście kilka przeczytałem i naprawde mi się podobały. Więc nie porównujmy Blizzarda do innych smile

Choć musze przyznać że w kwesti chęci zarabia nie różni się od innych ale to chyba nic złego lub nie normalnego że firma chce zarobić, no chyba że uważasz inaczej? jezor

Ostatnio edytowany przez Feniks_Ognia (2006-09-13 17:31:37)

Offline

#119 2006-09-13 20:19:37

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Smoczek napisał:

Przyznaje "wspaniały" z mojej strony było niejako hiperbolą, ale w twoim poście (poszukaj u góry) widać wyraźnie, że zauważasz jedynie zalety blizzarda, wady pomijając.

Nie uważam za wadę tego, że Blizzard chce zarabiać pieniądze.

Offline

#120 2006-09-15 00:31:53

Smoczek
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-10-24

Odp: DIABLO jedynka - gra ktoś po sieci?

Tu nie chodzi o sam fakt zarabiania, a o to w jaki sposób stara się to robić (podpowiem - dosyć nieuczciwy), to oczywiste, że firma chce zarobić i nie mam jej tego za złe, jednak jak dla mnie jest zwykłą (tak jak np. Square-Enix) korporacją która chce po prostu zarobić ^^, niczym więcej (a nawet po dokładniejszym przeanalizowaniu działań tejże firmy, można dojść do wniosku, że jest wręcz czymś gorszym ^^... oczywiście nie każdy musi dojść do tego samego wniosku, nikogo nie mam zamiaru zmuszać do tego xP).

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024