#1 2005-06-03 10:03:35

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Full Metal Panic Fumoffu DVD

Wie ktoś gdzie znaleźć torrenta do powyższgo anime w wersji z DVD?


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#2 2005-06-03 10:25:59

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Jeśli chodzi o grupę Amine-MX to nie znajdziesz, bo oni tylko irc'kiem i mulem rozprowadzają swoje produkcje. Anime-4ever też już zaczęło wydawać Fumoffu, ale trzeba jeszcze trochę poczekać jak się ukaże na ich trakerze (trzeba co jakiś czas sprawdzać czy już dodali na trackera), na razie tylko ircek i mulek. Baka-Anime też torrentów niet. Ostatnia grupa, Anime-Supreme też na razie irckiem rozprowadza Fumoffu, pewnie po jakimś czasie trafi u nich na torrenta, ale mają najgorszą rozdzielczość 576x432.
Podsumowując, torrentów do całej serii z pewnością jeszcio niet, do pierwszych epów też cienko jezor.
PS: Anime-MX wydają od początku (epy 1-3), zaś a4e zaczęli od unaired i 1 epa.
PS2: Na http://www.baka-updates.com/ znalazłam torrenty do DVDripa od grup Anime-Fansubs & AnimeFactory (na AniDB brak info), nie znam tego jointa, więc nie wiem czy DVDripy od nich są dobre, czy nie.

Offline

#3 2005-06-03 10:33:06

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

A szkoda bo mam FMP! w świetnej jakości i przydałby się jeszcze fumoffu, bo jak narazie to jakieś takie marne pliki posiadam.

PS. W Fumoffu jest chyba najśliczniejszy opening jaki widziałem. MMMMMMMM >_< Chidori jest tam taka kawaiiii jezor


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#4 2005-06-03 10:42:42

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Wystarczy uzbroić się cierpliwość. DVDripy dopiero zaczęły się pojawiać, bo dopiero wyszła pierwsza płytka z tymi 3 epami na rynku amerykańskim.

Offline

#5 2005-06-03 10:46:23

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Wielkie dzięki. Sprawdzę bakaupdates.;)


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#6 2005-06-03 11:34:29

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Dokładnie... tak jak Anka pisze..
Ponad to jak tylko skończy się sesja na studiach, ostro zabierzemy się za kończenie prac nad polskim hardsubem z tej serii.

Offline

#7 2005-06-03 16:14:03

Sha
Użytkownik
Dołączył: 2005-04-23

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Jest jeszcze jedna grupa która się za to zabrała, LIME , http://saberlime.pwp.blueyonder.co.uk/, torrenta do 1 epa Fumoffu w formacie mkv, 228 MB, z podwójną ścieżką dzwiękową można znaleść na Tokyo Toshokan gdzieś w okolicach tej strony -> http://207.44.185.69/index.php?page=13&amp;cat=0

A już od 13 lipca rusza FMP Second Raid smile_big

Offline

#8 2005-06-03 17:13:37

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

W mkv to teraz już prawie wszytkie DVD ripy u tych bardziej znanych grup są robione, żadna nowość. Grupy LIME nie znam.
A Second Raid, jak widziałam z zapowiedzi, bardziej wydaje się będzie przypominać pierwszą serię, niż do Fumoffu. Moja grupa planuje robić do tego hardsub i chyba po raz pierwszy daruję sobie robienie softsuba. Jak znam ludzi, to z pewnościa z kilka osób spróbuje zacząć robić napisy do tej serii.

Offline

#9 2005-06-03 17:35:53

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Fumoffu sobie ściągnąłem mułkiem od anime-mx (oj ciężko było, pare tygodni musiałem odpalać mułka tylko dla tego anime po to by móc podłączyć się do kilku osób i odczekać w kolejce z numerkiem 2000 zly). Jednak jak się okazało to te DVD ripy mają napisy do angielskiego dubingu. No i wszystko na marne, bo miałem nadzieję że da się go wykorzystać. Tak więc nasz polski "hardek" (w końću też to będzie mkv) będzie na pewno lepszy. No przynajmniej ja się o to postaram oczkod.

Offline

#10 2005-06-03 17:47:57

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Tak swoją drogą, to ja kompletnie nie rozumiem po kiego czorta oni robią napisy ztimingowane do angielskiego dubbingu. Gdzie tu jakaś logika? Jak se jakis jamerykaniec odpala takiego powiedzmy mkv to chyba nie włącza i dubbingu i napisów angielskich.

Offline

#11 2005-06-03 21:26:15

George
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Dołączył: 2005-01-22

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

No chyba, że jest głuchy oczkod

Offline

#12 2005-06-03 21:36:30

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Głuchy, nie głuchy, ale zawsze łatwiej zrozumieć co ktoś powiedział, jeśli można to usłyszeć, jak i przeczytać. A że wychodzą z założenia że ludzie będą oglądać po angielsku, więc i do angielskiego dubingu są te napisy. Chociaż powinni dawać napisy i do angielskiego i japońskiego dubingu, to wtedy dopiero by można uznać to za profesjonalne wydanie. oczkod

Offline

#13 2005-06-03 22:08:58

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Jak jest głuchy to mu wisi, czy ma napisy do dubbingu angielskiego czy japońskiego jezor.
Hmm... nie wiem, ale gdybym miała oglądać film z polskim dubbingiem/lektorem, to napisy polskie były by tu zupełnie zbędne. Dla mnie wciąż jest nielogiczne robienie napisów angielskich do dubbingu angielskiego.
Ha... I właśnie mi się przypomniało, że kiedyś zetknęłam się z DVD ripem jakiegoś anime, który miał również napisy po japońsku smile_big.

Offline

#14 2005-06-03 22:12:04

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

No co? Takie mówione karaoke smile_big


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#15 2005-06-03 22:21:58

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

No widzisz. A do czego łatwiej zrobić napisy? Do dubbingu angielskiego, gdzie wystarczy tylko spisać tekst. Czy do japońskiego, gdzie trzeba wszystko porządnie przetłumaczyć? Dlatego powinny być napisy do wszystkich wersji bo w końcu po to jest tak to zrobione by była możliwość wyboru.

Offline

#16 2005-06-03 23:57:53

YamatoBomber
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Yang nie wiem czy sprawdzales oglondajac wydanie [Anime-MX] ale ono nie ma napisow do angielskiego dubbingu tylko te napisy sa widoczne kiedy jest open i ending w odcinku nie widze aby byly one widoczne w czasie oglondania ogulnej akcji w epkach :]
Twierdze wiec ze nie jest to zgodne z twoja wczesniejsza wypowiedzia :p Tak wiec mój mały zielony przyjacielu ( kwestia z SW e03 by ms Palpatine ) musisz sie udac na banicje :] Yołk .

Offline

#17 2005-06-04 00:24:16

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Od anime-MX mam już ściągnięte te 3 epy Fumoffu, ale jeszcze nie sprawdzałam ich. Ściągam teraz mulkiem od a4e, ale musiałam tym od a4e dać niski priorytet, bo mi JaMES z A-P kazał ściągać jakieś DVD ripy w mkv do Bleacha - 12 epów (ep 13-16 już zdobył), a nie do wszystkich mam źródełka smutny.

Offline

#18 2005-06-04 00:34:07

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Jak widać nie wszyscy posiedli umiejętność używania formatu mkv. Ano tak się składa że nie tylko można wybierać dzwięk, ale również napisy. Domyślnie włączają się te które pokazuję się na openingu i endingu. Te drugie to już są napisy do całości.

BTW SW nie lubię więc nie oglądałem jezor.

Offline

#19 2005-06-04 00:39:27

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Ostatnio takiego delikwenta widziałam na Anfo... Co to było? Aaaa... Speed Grapher od ASG-Across. Posądził ich o to, że jedynie o OP i ED nie zapomnieli, ale całą resztę gdzieś zgubili smile_big.

Offline

#20 2005-06-04 00:59:29

Kilgur
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Full Metal Panic Fumoffu DVD

Anka napisała:

> Ostatnio takiego delikwenta widziałam na Anfo... Co to było? Aaaa...
> Speed Grapher od ASG-Across. Posądził ich o to, że jedynie o OP i ED nie zapomnieli,
> ale całą resztę gdzieś zgubili smile_big.

hahahaha jak to mowia "matka idiotow jest zawsze w ciazy" smile_big czasem jak poczytam niektore fora to ludzie takie rzeczy tam wypisuja ze masakra, ale ten koles jest mega mega smile_big


ara ara...

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024