#41 2008-02-14 20:06:07

OniiSan
Użytkownik
Skąd: Zwiercie
Dołączył: 2006-08-27

Odp: Tsukihime - Games

Mam takie pytanie. Wie ktoś może skąd mogę zassać OSTa z MB Act Cadenza?

Ostatnio edytowany przez OniiSan (2008-02-14 20:06:32)

Offline

#42 2008-02-14 20:51:40

sesq
Użytkownik
Skąd: gliwice
Dołączył: 2006-10-09

Odp: Tsukihime - Games

RiXeD napisał:

Czy są tu ludzie, którzy skończyli czytać Tsukihime i są chętni do dyskusji nad zaj**stością Shiki`ego w Nanaya mode?

A w ktorym Route było o shikim w Nanaya mode ?

Offline

#43 2008-02-15 14:03:16

RiXeD
Użytkownik
Dołączył: 2005-10-24

Odp: Tsukihime - Games

sesq napisał:
RiXeD napisał:

Czy są tu ludzie, którzy skończyli czytać Tsukihime i są chętni do dyskusji nad zaj**stością Shiki`ego w Nanaya mode?

A w ktorym Route było o shikim w Nanaya mode ?

Kohaku. A także parę bad endów w Akiha route, dla przykładu kiedy wybierzesz zabicie Ciel w 9\The Demon that Drinks Blood\. (gdzie powiedział frazę wykorzystaną potem w Melty Blood jako odzywkę po wygraniu walki - "(...)Witam w mej pięknej komnacie tortur.")

Ostatnio edytowany przez RiXeD (2008-02-15 14:04:42)

Offline

#44 2008-02-15 14:16:01

sesq
Użytkownik
Skąd: gliwice
Dołączył: 2006-10-09

Odp: Tsukihime - Games

RiXeD napisał:
sesq napisał:
RiXeD napisał:

Czy są tu ludzie, którzy skończyli czytać Tsukihime i są chętni do dyskusji nad zaj**stością Shiki`ego w Nanaya mode?

A w ktorym Route było o shikim w Nanaya mode ?

Kohaku. A także parę bad endów w Akiha route, dla przykładu kiedy wybierzesz zabicie Ciel w 9\The Demon that Drinks Blood\. (gdzie powiedział frazę wykorzystaną potem w Melty Blood jako odzywkę po wygraniu walki - "(...)Witam w mej pięknej komnacie tortur.")

nie skonczylem Kohaku route, zostawilem na kiedy indziej bo grałbym juz na sile a za rok se z przyjemnoscią w ten sposob odswierze gierke.

Offline

#45 2008-09-11 15:53:03

DiamondBack
Użytkownik
Skąd: Ostrzeżenia: 5 (z 4)
Dołączył: 2007-01-25

Odp: Tsukihime - Games

_KiRA napisał:

Wie ktoś skąd ściągnąć jakieś gierki z Tukihime (Melty Blood + 3 Visual Novel)? Z góry dzięki. Seria mi się widziała, a teraz szukam gierek...:)

ISO z plyty wrzuciłem i jest do ściągnięcia TUTAJ i to jest PEŁNA WERSJA GRY a nie rip gdzie gra zostala ograniczona tylko do nawalanki


Jestem osobą nietolerancyjną. I prosiłbym to uszanować.
http://letty.pl/

Offline

#46 2010-05-13 23:24:55

Arry
Użytkownik
Skąd: Tarnów
Dołączył: 2005-11-02

Odp: Tsukihime - Games

Temat trochę przedawniony, ale mam problem z Tsukihime. Mianowicie zainstalowałem wersję ENG -  uruchamiam, a tu czarne tło i jedynie widać napisy. Dzieje się tak przy wersji 1.1 i 1.2, innych nie posiadam, ani nie posiadałem. A w wersji JP wszystko hula. Wie ktoś jaki jest problem?


90TLh

Offline

#47 2013-12-18 13:55:11

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Tsukihime - Games

Mam pytanie do osób, które pamiętają co się stało z Yumizuka Satsuki w każdym zakończeniu. Czy ona naprawdę tylko w anime

Pokaż spoiler
przeżyła
, a w każdej ścieżce gry
Pokaż spoiler
umiera ?
W anime
Pokaż spoiler
nie została ugryziona przez wampira, a czy jest jakaś ścieżka w grze, w której również to się nie stało ?
Wiem, że
Pokaż spoiler
przeżyła w Melty Blood i mandze.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?sh … harid=1946

Offline

#48 2013-12-18 13:59:26

marek2fgc
Użytkownik
Skąd: Lubin
Dołączył: 2010-06-28

Odp: Tsukihime - Games

A znasz takie powiedzenie, że nie ma anime Tsukihime? Pomyśl, dlaczego tak jest.

Offline

#49 2013-12-18 15:31:38

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Tsukihime - Games

2eWsoWt.gif

Kenshiro napisał:

Pokaż spoiler
Melty Blood.

Pokaż spoiler
Którym Melty Blood? W pierwszej mandze nie żyje i pojawia się jedynie jako zjawa stworzona przez Wallachię.
W Tsukihime Sacchin występuje zarówno w  Near Side of the Moon jak i i Far Side of the Moon. W tym pierwszym (ścieżki Arc i Ciel) widzimy ja jedynie przez chwilę na początku, potem do końca już się nie pojawia. W przypadku tego drugiego (Ahika, Hisui i Kohaku) Satsuki pojawia się gdzieś w połowie i zostaje zabita przez Shikiego.

Ostatnio edytowany przez Tristan (2013-12-18 15:33:19)


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#50 2013-12-18 15:52:58

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Tsukihime - Games

Tristan napisał:
Kenshiro napisał:

Pokaż spoiler
Melty Blood.

Pokaż spoiler
Którym Melty Blood? W pierwszej mandze nie żyje i pojawia się jedynie jako zjawa stworzona przez Wallachię.
W Tsukihime Sacchin występuje zarówno w  Near Side of the Moon jak i i Far Side of the Moon. W tym pierwszym (ścieżki Arc i Ciel) widzimy ja jedynie przez chwilę na początku, potem do końca już się nie pojawia. W przypadku tego drugiego (Ahika, Hisui i Kohaku) Satsuki pojawia się gdzieś w połowie i zostaje zabita przez Shikiego.

Przeczytałem zakończenia na tej stronie.

http://typemoon.wikia.com/wiki/Satsuki_Yumizuka

Właśnie to jest  ciekawe, że nie ma raczej żadnego

Pokaż spoiler
dobrego zakończenia z Satsuki.
Są albo wersje, że
Pokaż spoiler
znika i prawdopodobnie umiera od razu po ugryzieniu albo, że staje się wampirem i na końcu zostaje zabita przez Shiki.

To zapewne dlatego, że Satsuki nie ma swojej ścieżki w grze.

Więc w anime było najlepsze.

A tak w ogóle to ciekawe się wydaje zakończenie Normal Ending lub True Ending z Akihą.

Offline

#51 2013-12-18 16:52:42

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Tsukihime - Games

Kenshiro napisał:

To zapewne dlatego, że Satsuki nie ma swojej ścieżki w grze.

Co może się zmienić w nadchodzącym remaku. Może ale nie musi bo ścieżka Sacchin była zapowiadana już kilka razy.

Kenshiro napisał:

Więc w anime było najlepsze.

Pokaż spoiler
2eWsoWt.gif

Kenshiro napisał:

A tak w ogóle to ciekawe się wydaje zakończenie Normal Ending lub True Ending z Akihą.

Tylko trzeba mieć w pamięci, że dalsza część True endu Akihy jest w innej grze.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#52 2013-12-18 17:54:44

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Tsukihime - Games

Tristan napisał:

Ja bym jednak nie zaprzeczał faktom, że takie anime jest i to całkiem dobre (szczególnie z powodu muzyki  i klimatu). : )

Do ekranizacji wybrano ścieżkę Arcueid z pewnymi zmianami. Jednak to co najważniejsze (chociażby zakończenie) się zgadzało.

Tristan napisał:

Tylko trzeba mieć w pamięci, że dalsza część True endu Akihy jest w innej grze.

Czytałem również o tym.

Pokaż spoiler
"In Kagetsu Tohya, a 'sequel' scenario to Akiha's True Ending can be unlocked where at the end of the scenario, Akiha receives a letter from Ciel that reveals that Shiki did infact survive."

A ten normal ending jest czymś pomiędzy bad end, a happy end.

Offline

#53 2013-12-18 18:14:06

Tristan
Użytkownik
Dołączył: 2008-07-07

Odp: Tsukihime - Games

Kenshiro napisał:

to całkiem dobre (szczególnie z powodu muzyki  i klimatu). : )

Ekhem, że wspomnę jedynie o pozbawieniu Shikiego całego charakteru i badassowości z gry oraz Arcueid uciekającej przed nim. Już po tych dwóch rzeczach nie jestem w stanie nazwać tego potworka dobrym.


- No to wchodzę do Jakuba na podwórze - ciągnął opowieść Semen - A on coś opieka na ognisku. Na rożnie znaczy się...Ja go pytam: “Jakub, gdzie upolowałeś taką żółtą wiewiórkę? “, a on mi na to: “Powiedziało, że nazywa się Pikaczu”...

Offline

#54 2013-12-18 20:11:06

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Tsukihime - Games

Tristan napisał:

Ekhem, że wspomnę jedynie o pozbawieniu Shikiego całego charakteru i badassowości z gry oraz Arcueid uciekającej przed nim

Czytałem o niektórych zmianach (to co napisałeś odnośnie Arcueid), ale mimo to nie widzę zbytniego sensu w krytykowaniu tak dobrego anime. Największą jego wadą jest to, że miało zaledwie 12 odcinków, a największymi zaletami są muzyka, klimat, Arcueid i Akiha. Główny bohater nawet jeśli miał gorszy charakter niż w grze to nadal był jednym z ciekawszych jakich się widzi w anime.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024