#21 2006-08-13 14:50:09

kriss
Użytkownik
Dołączył: 2005-12-29

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

A treść gry mógłby ktoś przybliżyć?

Offline

#22 2006-08-13 18:27:53

diablic
Użytkownik
Skąd: n/a
Dołączył: 2006-07-16

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Tak jak "Fate stay night", "Fate hollow ataraxia" tak i 2 bedzie po japanese language

A co do 3D Hgames
- Toracoco
- Vampanera
- Sold Out
- Oppai Slider 2 (tak jak w tytule)
- RapeLay (nazwa niezla)
- RABUDESU
- Artificial Girl 2 (zajebiscie duzo modow)
- A-GA
- Battle Reaper 1,2
- Sexy Beach 1,2 (jak to na getchu dla 2 czesci East,West)
- Requiem Hurts
- Interact Play 1,VR
- Doll2
- DBVR
- Des Blood 4: Loost Alone (ma plakietke PG - ale to nie jest Parent Guaranty)
- Biko 1,2,3 (:P)
- Brutish Mine
- Eden (wszystkie czesci a jest ich w piz...)
- Polygon Love 1,2
- VANQUISH
- Chikan Wa Hanzai
- Eroi (powalone 4GB)
- Private Room 1,2 (Japan ver of Sims)
.
....i tak dalej i dalei....
.
.
Linksow nie bede podawal bo Internet jest wielki i szeroki google.com, baidu.com

Offline

#23 2006-08-13 18:45:38

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

illusion tu masz strone firmy która robi gry specjalnie na twoje wymagania:) mimo ze po japonsku powinienes sie polapac gdzie sa screeny do gier itp:) dodam że strona od 18 lat więc niektóry niech nie kilkają w ten link;)

Offline

#24 2006-08-13 20:19:51

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

emualtor psone i tam masz duzo gierek  anime np. one piece, narutop, samurai deeper kyo itd. albo kup ps2 np. db, naruto bleach itd. smile


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#25 2006-08-13 20:28:25

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Radziłbym temu, kto założył wątek, napisanie w pierwszym poscie wyraźniej, że chodzi o gry takie bardziej "różowe" - bo wątek o "grach anime" (cokolwiek to miałoby oznaczać) już jest.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2006-08-13 20:29:13)

Offline

#26 2006-08-13 20:28:26

kriss
Użytkownik
Dołączył: 2005-12-29

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Na psone Naruto jakies jest? Tytul mozna prosic? smile

Offline

#27 2006-08-13 20:37:31

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

kriss napisał:

Na psone Naruto jakies jest?

Wątpię - chyba, że coś amatorskiego (coś jak PCtowy MUGEN z postaciami z Naruto, tylko na PSX). Są gry Naruto na GBA i Wonderswana (również po angielsku, choć Wonderswan był tylko na japoński rynek).
P. S. Zanim spróbujesz czegoś takiego jak MUGEN, spróbuj się z gierką z automatów NeoGeo zatytułowaną Ninja Master's (jest bardzo przyjazny i niewymagający sprzętowo emulator NeoGeo - NeoRAGE). Trochę tu, na forum o niej napisano. Jedno z charakterniejszych mordobić 2D (oczywiście klawiatura nadaje się do mordobić tak sobie).

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2006-08-13 20:59:45)

Offline

#28 2006-08-13 20:59:58

Psychopata
Użytkownik
Skąd: Iława
Dołączył: 2005-05-27

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Counter Strike 1.6  xD

Offline

#29 2006-08-13 21:17:20

diablic
Użytkownik
Skąd: n/a
Dołączył: 2006-07-16

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

nie smiac sie mod anime w Counter Strike by si przydal jezor

Offline

#30 2006-08-13 21:23:22

diablic
Użytkownik
Skąd: n/a
Dołączył: 2006-07-16

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

wiem gralem
A tak wracajac do tematu Kriss " poczekaj do wrzesnia Illusion Soft wyda "Sexy Beatch 3"

Offline

#31 2006-08-13 21:46:21

SiwyCZR
Użytkownik
Skąd: Oświęcim
Dołączył: 2004-09-19

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Hyuga napisał:

fajne gry! final fantasy 7 i 8, grandia 2 (może to nie jest na podsatwie anime ale duże oczka są oczkod ) a jeżeli to ci nie wystarczy proponuje zajać sie emulatorem snes (super Nintendo badz epsx emu ps1 a gier jest full szczegolnie z anime:)
a szczęsliwcy co mają ps2 w listopadzie wychodza dwie super gierki smile Saint seiya i captain tsubasa smile

Saint Seiya? ja ta gierke mam od pol roku jak i nie w ch**ja wiecej w wersji PAL oczkod


The Hate U Give Little Infants F*ck Everybody

Offline

#32 2006-08-13 21:53:46

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

JaDaK napisał:

Saint Seiya? ja ta gierke mam od pol roku jak i nie w ch**ja wiecej w wersji PAL

Czy tylko mi powyższa wypowiedź pisemna wydała się nieco enigmatyczna? Domyślam się, że jej autor z jakichś względów nie czeka na wersję PAL wspomnianej gry, ale to tylko dlatego, że jestem taki bystry.
A może wcale nie jestem taki bystry i moje domysły nie zgadzają się ze stanem faktycznym?

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2006-08-13 21:56:14)

Offline

#33 2009-11-17 16:11:53

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

No, nareszcie znalazłem ten temat.

Poszukuję od dłuższego czasu jakiegoś dobrego turowego, taktycznego RPG, najlepiej z wątkami strategicznymi (oczywiście w ludzkim języku, czyli angielski albo polski). Jak ktoś nie wie, o czym w ogóle piszę, to szukam czegoś w stylu np. serii Fire Emblem czy Langrisser albo czegoś jak Ogre Battle (ale tylko March of the Black Queen, reszta części to już tylko taktyk w stylu FF:Tactics, a tych na razie nie szukam). Ostatnio znajomy podesłał mi przezajebistą gierkę w tym stylu (do tego hentajówkę XD) - Sengoku Rance, ale już ją rozbiłem i dlatego mam teraz takiego strasznego smaka na jeszcze coś jezor Zależy mi na w miarę dobrze rozwiniętych relacjach między postaciami (nie, nie musi być hentai jak w Sengoku jezor), na możliwości rozwoju postaci na różne sposoby oraz na nieliniowości. Co do platformy - wszystko, co ruszy na moim piecu z XP-kiem, może być emulator. Jeśli istnieją jeszcze takie gry, których jakimś cudem nie znalazłem, to proszę o cynk. Będę zobowiązany, a nawet browar postawię smile_lol


"Skazany na zajebistość"

Offline

#34 2009-11-17 16:33:16

Oin
Użytkownik
Skąd: Gorlice / Kraków
Dołączył: 2005-06-14

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Quithe, ja bym ci radził wejść na gamefaqs.com, po czym dla platform, które cię interesują, wybrać gatunek Strategy -> Turn-Based -> Fantasy - ewentualnie poprzestać na Turn-Based ;P (chociaż Sengoku jest tam jako Adventure -> General, a Langrisser jako Strategy -> General)

EDIT@down:
Co te studia robią z ludźmi... Człowiek myśli jedno, pisze drugie, a potem jest lulz, a wszystko przez to, że człek zalatany nieźle i woda z mózgu po zajęciach...

Ostatnio edytowany przez Oin (2009-11-17 18:04:53)


Minds are like parachutes. Just because you've lost yours doesn't mean you can borrow mine.

Offline

#35 2009-11-17 16:39:03

Zjadacz
Użytkownik
Skąd: Głogów
Dołączył: 2006-04-10

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Oin napisał:

Quithe, ja bym ci radził wejść na gamefaqs.com, po czym dla platform, które cię interesują, wybrać gatunek Strategy -> Turn-Based -> Fantasy - ewentualnie poprzestać na Turn-Based ;P (chociaż Sengoku jest tam jako Adventure -> General, a Langrisser jako Strategy -> General)

Dzięki, Invi, tak zrobię smile

Mimo wszystko jakby ktoś znał coś podobnego do powyższych (a szczególnie do Sengoku), to będę wdzięczny.

Ostatnio edytowany przez Zjadacz (2009-11-17 16:43:06)


"Skazany na zajebistość"

Offline

#36 2009-11-17 20:16:19

Oin
Użytkownik
Skąd: Gorlice / Kraków
Dołączył: 2005-06-14

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Hm, przypomniał mi się The Last Remnant, w którego miałem przyjemność grać - może trafi w twoje gusta, taki japoński dziwoląg-mutant oczkod


Minds are like parachutes. Just because you've lost yours doesn't mean you can borrow mine.

Offline

#37 2009-11-17 20:27:19

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Na NDS:
Luminous Arc
Luminous Arc 2
Fire Emblem: Shadow Dragon
Front Mission: The First
Valkyrie Profile: Covenant of the Plume

Mimo że emulatory są to na super prędkość radze się nie nastawiać. Polecam No$GBA albo IdeaS., najlepsze emulatory jak do tej pory.

NA GBA:
Shining Force
Super Robot Taisen: Original Generation
Super Robot Taisen: Original Generation 2
Yggdra Union (jedna z najtrudniejszych gier na GBA, brak poziomu easy/normal. Od początku na hard się jedzie)
Tu najlepszy jest Visual Boy Advence.

Chwilowo tyle.


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

#38 2009-11-17 20:36:53

Oin
Użytkownik
Skąd: Gorlice / Kraków
Dołączył: 2005-06-14

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Kroko napisał:

Mimo że emulatory są to na super prędkość radze się nie nastawiać. Polecam No$GBA albo IdeaS., najlepsze emulatory jak do tej pory.

Bzdura... Króluje http://desmume.org/ w tej chwili raczej ;P Na http://www.emudreams.pl/ są co jakiś czas najnowsze buildy ;P Nie kłócić się, siedzę w emulacji, to wiem. Chociaż na no$gba niektóre tytuły chodzą ponoć lepiej - chodzi o artefakty, różne przekłamania itd., ogólnie kompatybilność (jednak są tam dużo wolniejsze).

Ostatnio edytowany przez Oin (2009-11-17 20:40:02)


Minds are like parachutes. Just because you've lost yours doesn't mean you can borrow mine.

Offline

#39 2009-11-17 20:38:23

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Oin napisał:

Hm, przypomniał mi się The Last Remnant, w którego miałem przyjemność grać - może trafi w twoje gusta, taki japoński dziwoląg-mutant oczkod

Gra bez wątpienia bardzo dobra choć gorsza niż FFVIII, FFIX, FFX i FFXII.
Ale i tak klimat bardzo przyjemny i ogólnie cała fabuła świetna.
Ale jako wadę mogę wymienić sposób walk i znacznie utrudnione i spowolnione trenowanie postaci.
W grze występują oprócz ludzi aż trzy inne rasy.

Offline

#40 2009-11-17 20:54:13

Kroko
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-08-08

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Oin napisał:
Kroko napisał:

Mimo że emulatory są to na super prędkość radze się nie nastawiać. Polecam No$GBA albo IdeaS., najlepsze emulatory jak do tej pory.

Bzdura... Króluje http://desmume.org/ w tej chwili raczej ;P Na http://www.emudreams.pl/ są co jakiś czas najnowsze buildy ;P Nie kłócić się, siedzę w emulacji, to wiem. Chociaż na no$gba niektóre tytuły chodzą ponoć lepiej - chodzi o artefakty, różne przekłamania itd., ogólnie kompatybilność (jednak są tam dużo wolniejsze).

Tak się składa że ja też w tym temacie siedzę od dobrych kilku lat wiec swoje wiem. Projekt tego twojego niby najlepszego emulatora został porzucony w 2006 roku, a to co wychodzi to tylko drobne poprawki udostępnione przez ludzi(autor udostępnił kod źródłowy). Na chwile obecną najlepsze są No$GBA+NO$Zoomer(projekt chyba upadł, autor nie daje znaków życia od ok roku), odpalisz większość gier, dużo nawet osiąga dobre wyniki. Trzeba mieć tylko mocnego kompa. Drugi najlepszy, do tego aktywny emulator to Ideas. Lista kompatybilności jest naprawdę duża, tylko komp musi być dobry.

Ostatnio edytowany przez Kroko (2009-11-17 20:54:52)


If being powerless is evil, does it mean that power is justice?

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024