#81 2011-08-01 22:23:52

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

_KiRA napisał:

Z nim to tak zawsze. On ocenia wszystko przez pryzmat grafy (kilku screenów xD).

Bzdury wypisujesz. Grafika to tylko jeden z elementów. Co prawda bardzo istotny, ale nie najważniejszy.

_KiRA napisał:

Swoją drogą widziałem lepsze giery niż to całe Artemis Blue... no ale tak, jest loli, jest fun xD

Nie grałeś w to, a wizualnie gra jest czołówką VN. I nie ma w tej grze ani jednej loli (ta dziewczynka o blond włosach to nie jest loli). Wszystkie inne bohaterki są dorosłe (co również nie jest częste w VN), a co ciekawe główną bohaterką jest kobieta (Female Protagonist), a to się rzadko zdarza.

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2011-08-01 22:30:26)

Offline

#82 2011-08-01 22:32:46

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Nie grałeś w to, a wizualnie gra jest czołówką VN. I nie ma w tej grze ani jednej loli (ta dziewczynka o blond włosach to nie jest loli). Wszystkie bohaterki są dorosłe (co również nie jest częste w VN), a co ciekawe główną bohaterką jest kobieta (Female Protagonist), a to się rzadko zdarza.

1. No nie grałem, bo w crapy nie gram. Wolę coś solidnego ze steam listy zapuścić niż się wczytywać w VN. Owszem, czasem można, ale bez przesady.
2. To ty chyba w Sex eXchange nie grałeś (czy jakos tak to szlo). Sporo jest gier z babskimi protagonistkami. Tego w Japonii wychodzi na pęczki, tylko że reszta świata o wszystkim nie wie xD .

No co ty za bzdury wypisujesz. Grafika to tylko jeden z elementów. Co prawda bardzo istotny, ale nie najważniejszy.

Gameplay jest dużo ważniejszy niż grafika. Czasem dziwaczna z pozoru otoczka tworzy niespotykany klimat.

Offline

#83 2011-08-01 22:36:22

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

_KiRA napisał:

1. No nie grałem, bo w crapy nie gram.

Nie grałeś więc tego nie wiesz. Nie wiesz o czym jest fabuła, jakie są charaktery postaci czyli twój post to zwykła prowokacja trolla.

No chyba, że ogólnie bardzo nie lubisz VN.

_KiRA napisał:

Sporo jest gier z babskimi protagonistkami. Tego w Japonii wychodzi na pęczki, tylko że reszta świata o wszystkim nie wie

W porównaniu do gier z męskimi głównymi bohaterami to jest ich mało.

Offline

#84 2011-08-01 22:42:30

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Nie grałeś więc tego nie wiesz. Nie wiesz o czym jest fabuła, jakie są charaktery postaci czyli twój post to zwykła prowokacja trolla.

No chyba, że ogólnie bardzo nie lubisz VN.

LOL. Czy dla ciebie każdy kontrargument to zaraz prowokacja trolla? oO Widziałem lepsze i tyle. I że niby ja nie lubie VN? Lubię, ale muszą mieć to coś... a nie cosmo opera w samolocie.

Mamy inne gusta i tyle. To co nad czym ty się ślinisz nie znaczy że musi się podobać innym.

Skończ z tym moherowym otakizmem... przynajmniej w moim kierunku.


Pokaż spoiler
To ma być cute?
18373.jpg

Widziałem lepszy chara design.

Poza tym ja jestem wielbicielem gore i mrocznego klimatu a nie oczojebnej jaskrawości z wesołymi loli w tle (ta, mówię o tej blondi, bo takie bachory są irytujące w anime czy grach).

Ostatnio edytowany przez _KiRA (2011-08-01 22:44:46)

Offline

#85 2011-08-01 23:11:11

HentaiDymon
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2008-05-11

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

A ciekaw jestem czy mister Kenshiro alias Bzdury-piszesz-man grał w Tsukihime.

Offline

#86 2011-08-01 23:47:17

Kenshiro
Użytkownik
Skąd: Polska
Dołączył: 2008-07-13

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

_KiRA napisał:

Poza tym ja jestem wielbicielem gore i mrocznego klimatu a nie oczojebnej jaskrawości z wesołymi loli w tle (ta, mówię o tej blondi, bo takie bachory są irytujące w anime czy grach).

Nie oceniaj gry przez pryzmat jednej postaci. Zresztą bachorem to była Victorique z anime Gosick. Taką ocenę wystawia się postaci oceniając jej zachowanie, jak nie oglądałeś/nie grałeś to nie ocenisz.

HentaiDymon napisał:

A ciekaw jestem czy mister Kenshiro alias Bzdury-piszesz-man grał w Tsukihime.

beznadzieja Takiego trolla jak ty to najlepiej ignorować. Zresztą każdego trolla.  smile_big

Ostatnio edytowany przez Kenshiro (2011-08-02 00:43:31)

Offline

#87 2011-08-02 00:38:33

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Czy wy wszędzie musicie flejmować jezor? temat się fajnie rozwinął, a wy tu te swoje jałowe dyskusje wprowadzacie jezor
@
Co do tematu. Kilka vn już się ściąga, szczególnie zaciekawiła mnie ta Ever 17, po opisie Thebassy jezor Zobaczymy, może się w to wciągnę ^^


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

#88 2011-08-02 00:46:50

_KiRA
Użytkownik
Skąd: Eorzea
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Nie oceniaj gry przez pryzmat jednej postaci. Zresztą bachorem to była Victorique z anime Gosick. Taką oceną wystawia się postaci oceniając jej zachowanie, jak nie oglądałeś/nie grałeś to nie ocenisz.

Nie oceniam, bo nie napisałem recenzji. Stwierdziłem fakt, że mi nie podchodzi i nie zainteresuję się tym.

Gosicka nie widziałem, bo DTV sux. Postaci nie oceniam bo to śmierdzi otakizmem. Ale wnerwia mnie jak coś biega po ekranie (taka hai-desu bitch), jęczy, piszczy i robi z siebie ofiare losu.

Offline

#89 2011-08-02 03:47:16

Thebassa
Użytkownik
Skąd: Damian
Dołączył: 2007-12-19

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

na początku kłócicie się o grę której żaden z was nawet dobrze nie zna, a teraz dyskusja przerodziła w takie typowe "hurr, moje gusta są lepsze", serio, przestańcie

Harz napisał:

Co do tematu. Kilka vn już się ściąga, szczególnie zaciekawiła mnie ta Ever 17, po opisie Thebassy :P Zobaczymy, może się w to wciągnę ^^

Po czyim opisie? O_o
Tak czy inaczej ja też sobie w wolnej chwili to obczaję, faktycznie brzmi ciekawie, a i tak sobie od dłuższej chwili na to ostrzyłem ząbki.

Ta przetłumaczona common route w YnS to ścieżka Sory, tak? Bo jeśli tak, to sobie zobaczę, skoro i tak inne mnie nie obchodzą.

I na koniec, nie wiem czy ktoś jest tym zainteresowany, ale mają się pojawić tłumaczenia do dwóch VNów, na podstawie których zostały ostatnio zrealizowane anime, a mówię tu o Oretachi ni tsubasa wa nai i Steins;Gate. O ile oretachi może zostać wydane przez mangagamer w nie takiej bliskiej przyszłości, prace grupy zajmującej się Steins:Gate idą bardzo szybko i mówi się, że zostanie skończone do końca lata.

Ostatnio edytowany przez Thebassa (2011-08-02 03:48:22)


<KieR> robotic notes bylo niezle

Offline

#90 2011-08-02 10:33:20

Puotek
Użytkownik
Dołączył: 2011-07-22

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

@Fuji: Crescendo miałem już na oku, ale dzięki, wskoczy wyżej w kolejce do pogrania oczkod

@Thebassa: Common route to prolog, przed wyborem konkretnego arcu. Niestety ścieżka Sory jest na początku zablokowana i trzeba przejść raz grę żeby ją odblokować, stąd w pierwszej kolejności przetłumaczyli ścieżkę Kazuhy. Ale następna w kolejności do tłumaczenia jest właśnie Sora.
Jeśli chodzi o Steins;Gate, to czekam na to już od dłuższego czasu z niecierpliwością. Gdyby wydawali partial patche to bym już pewnie zaczął grać. O Oretachi nie wiedziałem, na vndb niema jeszcze żadnej informacji, więc faktycznie szybko się tego spodziewać raczej nie można...

A jeśli mowa już o anime na podstawie vn, to na jesieni ma być wyemitowane Maji de Watashi ni Koishinasai! W grę pykam już ładnych parę dni, jest świetna i mam nadzieję, że anime na jej podstawie też będzie udane. Po cichu liczę też na to, że ktoś się weźmie za tłumaczenie Hoshizora e Kakaru Hashi, anime było nie najgorsze i chętnie bym zagrał w pierwowzór.

Offline

#91 2011-08-02 11:06:22

Harz
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: 2007-04-24

Odp: Polećcie jakąś dobrą grę...

Thebassa napisał:

Po czyim opisie? O_o
Tak czy inaczej ja też sobie w wolnej chwili to obczaję, faktycznie brzmi ciekawie, a i tak sobie od dłuższej chwili na to ostrzyłem ząbki.
do końca lata.

Lol, chodziło mi o G-Senjou no Maou, nie bylem pewny tytułu, nie chciało mi się już cofać stron i sprawdzać jezor Ale Ever 17 tez ciekawe, ściąga się także ^_^


Temee-0.png
"Why? Because Trolling is a Art!"
                                    ~Pablo Picasso

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024