#61 2006-08-20 01:26:00

MistrzSztuki
Zbanowany
Skąd: [cenzura]
Dołączył: 2006-05-03

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Sempai uspokuj się już, bo tylko sobie rzepkę skrobiesz(??xP) Weź z nas przykład i przyznaj się do błędu. Okaż skruchę i przeproś, a wszyscy o tym już zapomną...

U mnie w szkole już dawno zapomniano jak rzuciłem w nauczycielkę kredą, po czym kopnąłem krzesło, które poleciało w kumpla i wychodząć z sali trzasnąłem drzwiami. Dostałem jedynkę... cojest?[roftl][roftl][roftl][roftl][roftl][roftl] Ale się wtedy świetnie poczułeeeem. aaaa

Offline

#62 2006-08-20 01:32:55

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Sempai, nie będę dalej z Tobą dyskutował. Masz swoje racje, ja i reszta moderatorów mamy swoje. Nikt nie wspomniał tu o Twoim wieku. Wszyscy wiedzą co słowo "qrwa" znaczy i to, że nie ma go w słowniku, wcale nie znaczy, że nie jest powszechnie uznawane za wulgarne. Wypowiadając słowa nie widzisz ich pisowni a jedynie je słyszysz. Ty to wykorzystałeś i stworzyłeś nowe słowo, synonim bardzo znanego wulgaryzmu.

Ostatnio edytowany przez taipan (2006-08-20 01:34:10)

Offline

#63 2006-08-20 01:34:28

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Ja mam jedno pytanie do Kolegi ~Sempai. Co to jest to "qrwa" Twoim zdaniem? Albo chociaż co miało oznaczać, gdy go użyłeś? Ot taki zwykły szereg przypadkowych liter? Czym to dla Ciebie jest? Od tego powinno się zacząć jakiekolwiek rozważania. smile


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#64 2006-08-20 01:37:48

Planeta
Użytkownik
Skąd: 3miasto
Dołączył: 2006-07-18

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Nie wiem co twoj ostatni post ma wspolnego z obecna dyskusja ... xD ale to nic ... mzoe jak wytrzezwieje zrozumiem...
EDIT: Bee, po edycji posty traca pierwotny sens ... ;/ teraz cos czaje ;/
PS: nie bede logow przegralad .. i uwaga xD tylko dlatego ze mi sie nie chce xD

Ostatnio edytowany przez Planeta (2006-08-20 01:39:29)

Offline

#65 2006-08-20 01:58:26

No1
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-06-24

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Nie ma sie co kłócić, dostaliście słusznie bana. Każdy wie co znaczy qrwa (zapytajmy Pana Miodka), nie bawmy sie w prawników i naginanie regulaminów. Jest zakazane przeklinać to nie ma znaczenie sposób zapisu przekleństwa, ale o to co to słowo znaczy. A qrwa chyba zna każdy.

Ostatnio edytowany przez No1 (2006-08-20 01:59:20)

Offline

#66 2006-08-20 02:03:59

Planeta
Użytkownik
Skąd: 3miasto
Dołączył: 2006-07-18

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Dobra to teraz ostrzezenie dla kazdego kto uzyl slowa zaczynajacego sie na q... w tym topicu ... jakby nie bylo ... jakie checi by nie mieli,, to przeklinaja ... xD

Offline

#67 2006-08-20 02:07:41

No1
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-06-24

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

a może im chodzi o słowo quake ? Raczej każdy wie o co idzie ale tego sie nie udowodni smile_big

Offline

#68 2006-08-20 02:09:08

Planeta
Użytkownik
Skąd: 3miasto
Dołączył: 2006-07-18

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Nie quake bo wczesniej napisales cos innego ... ty dobrze wiesz co ja mam na mysli i nie klei gupka ze nie xD chociaz i tak nikt ostrzezenia nie dostanie ... chyba ze ja za free... ;]

EDit : zeby nie pisac kolejnego malosensownego i malownoszacego posta poprostu dodam tu:
NVM ... No1 broni sie jak moze xD dla mnie sciema ... ostrzezeni sie nalezy jak nic! xD

Ostatnio edytowany przez Planeta (2006-08-20 02:19:09)

Offline

#69 2006-08-20 02:15:51

No1
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-06-24

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

No to ja teraz pisze: q....
I jaki jest sens tego słowa? Powinienem dostać bana za napisanie q.... ?





Dla zainteresowanych teraz mi chodziło o quake ^^

Offline

#70 2006-08-20 13:19:27

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

To kilka słów komentarza ode mnie, bo właśnie przeczytałem logi.

To co się działo wczoraj na kanale to była totalna trzoda. Przeklinanie, chamstwo i olewanie ostrzeżeń z premedytacją. Gdyby to ode mnie zależało (kanał jest częścią ansi) dostalibyście bana na serwisie - może to dałoby trochę do myślenia. Czy wy wszyscy myślicie (to do zainteresowanych), że w internecie można wszystko? Że możecie zachowywać się bez żadnej kultury? To jest internete i opinie o sobie wyrabiacie swoim zachowaniem, a ta teraz... n/c.

Dziś postaram się poszukać rozwiązań pozwalających na banowanie m.in. po MACu żeby nie było tak łatwo. Ban to ma być kara.

I skończcie już ten offtop.

Offline

#71 2006-08-20 13:28:38

fuchikoma
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-25

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Maniack napisał:

Tak na szybko, szybki link dostępu do kanału, wkleić do firefoxa (na IE też działa, nie wiem jak w Operze):
irc://irc.IrcHighWay.net:6667/ansi

zmienię aktualny klimat tego tematu dodając od siebie
że ów link działa nawet w linii poleceń (start/uruchom...)
albo chociażby w linii poleceń total commandera.

ja np nie posiadam skrótu do mirca, tylko w linii
poleceń wpisuję irc: i się włącza smile_big

oczywiście protokół irc: musi byc zarejestrowany w windowsie
co wiąże się z instalacją jakiegoś klienta IRCa jezor

Offline

#72 2006-08-20 14:04:47

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Winged napisał:

Ja mam jedno pytanie do Kolegi ~Sempai. Co to jest to "qrwa" Twoim zdaniem? Albo chociaż co miało oznaczać, gdy go użyłeś? Ot taki zwykły szereg przypadkowych liter? Czym to dla Ciebie jest? Od tego powinno się zacząć jakiekolwiek rozważania. smile

Okej ostatnia moja odpowiedź:
Otóż drogi Winged słowo qrwa jest to neologizm ktory sam wymyśliłem ,a oznacza on tyle co obieranie marchewki. Wyraz ten powstal nie od słowa "kurwa" ale od słowa urwał gdzie zamiast u wstawilem q i odciąłem ł. Starczy? Widze ze jesteście twardogłowi więc do was nic nie przemówi.

cyaa

Offline

#73 2006-08-20 14:12:50

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

ehh.. Sempai, napisze tak: Robisz z ludzi debili i tyle smile

Offline

#74 2006-08-20 15:16:04

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Sempai napisał:
Winged napisał:

Ja mam jedno pytanie do Kolegi ~Sempai. Co to jest to "qrwa" Twoim zdaniem? Albo chociaż co miało oznaczać, gdy go użyłeś? Ot taki zwykły szereg przypadkowych liter? Czym to dla Ciebie jest? Od tego powinno się zacząć jakiekolwiek rozważania. smile

Okej ostatnia moja odpowiedź:
Otóż drogi Winged słowo qrwa jest to neologizm ktory sam wymyśliłem ,a oznacza on tyle co obieranie marchewki. Wyraz ten powstal nie od słowa "kurwa" ale od słowa urwał gdzie zamiast u wstawilem q i odciąłem ł. Starczy? Widze ze jesteście twardogłowi więc do was nic nie przemówi.

cyaa

Aha, no to spoko. W takim razie powinieneś dostać ostrzeżenie za pisanie głupot w stylu "lalala". Redakcja źle to ubrała w słowa, jednak warn zasłużony. Reasumując na jedno wyjdzie. smile
Dziękuję, że zaszczyciłeś mnie swoją odpowiedzią.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#75 2006-08-20 15:23:20

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Nigdzie w regulaminie nie doczytalem sie ze nie mozna pisac takich rzeczy, nie pisze tam rowniez ze za irc moge dostac warna na forum. Poprzednia miala byc ostatnia ale bez riposty sie nie obejdzie.

btw Pa3cja moze i tak ale za to w jakim stylu ~~

Ostatnio edytowany przez Sempai (2006-08-20 15:24:25)

Offline

#76 2006-08-20 15:38:25

Wersus
Użytkownik
Skąd: Wilkowice
Dołączył: 2005-12-30

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Co za ludzie... Gracol ma rację. Ban na irc=ban na ANSI. I nie byłoby tego [kupa]offtopa.

EDIT: ~kubik nie klnij[beznadzieja]
BTW... Ja też bym prosił o loga:D

EDIT2: Wiedzę, że Gracol działa, albo Taipan.:)

Ostatnio edytowany przez Wersus (2006-08-20 15:44:32)

Offline

#77 2006-08-20 16:00:30

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Sempai napisał:

Nigdzie w regulaminie nie doczytalem sie ze nie mozna pisac takich rzeczy, nie pisze tam rowniez ze za irc moge dostac warna na forum. Poprzednia miala byc ostatnia ale bez riposty sie nie obejdzie.

btw Pa3cja moze i tak ale za to w jakim stylu ~~

Patrz tu.
Myślę, że także w regulaminie był punkt o pisaniu na temat, a skrobanie marchewki chyba na temat nie było. Chyba, że jakieś kółko gospodyń domowych sobie założyliście i wymienialiście porady znanym tylko Wam szyfrem.
Irc jest częścią całego serwisu. Podobnie jak komentarze za które można także dostać warna i obowiązuje on na forum.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#78 2006-08-20 16:27:53

KAT
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Sempai napisał:

btw Pa3cja moze i tak ale za to w jakim stylu ~~

Debila tutaj to robi z siebie nie kto inny jak tylko ty. Korzystajac z twojej metody moge sobie tworzyc jakie slowo zechce i nawet jesli fonetycznie bedzie brzmialo tak jak przeklenstwo to przeciez bede mogl sie wytlumaczyc, ze dla mnie to np picie piwa. Poprostu wzialem jeden wyraz, wyrzucilem z niego to tamto, dodalem sramto i jest. Boshe...

Offline

#79 2006-08-20 17:21:56

Sempai
Użytkownik
Dołączył: 2006-03-01

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

Co rozumiesz pod pojeciem debil?

btw Ja bronie swoich racji, i nie bede za nie przepraszal ,a ludzi niewtajemniczonych calkowicie w temat, twardoglowych, idiotow, debili i arda :> prosze o nie udzielanie sie smile. Prosze o pisanie z sensem.
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat to jak to mawiaja wyjdz i zamknij drzwi za soba. No to teraz ktos mi udowodni ze qrwa to jest wulgaryzm ~~ gogogo

Offline

#80 2006-08-20 17:25:00

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Oficjalny kanał IRC - START!

OD TERAZ WSZYSTKIE DYSKUSJE W TYM WĄTKU NA TEMAT WULGARYZMÓW BĘDĄ USUWANE.

Ten temat jest skończony.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024