#21 2005-07-05 17:21:22

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Logo w ogm/mkv

ło matko,
że jak? że co?

amarthar, jeśli coś z tego zrozumiałeś to napisz mi prosze, bo ja nie mogę wyciągnąć jednoznacznego wniosku z tyvh zdań co kolega wcześniej napisał.

Prawdopdobnie przyczyna jest taka jaką napisał amarthar. Do kompresji zdecydowanie bardziej polecam XviDa od DivXa który praktycznie to stoi w miejscu.. bynajmniej zmiany w samym algorytmie kompresji (a nawet w opcjach) są tak małe (biorąc pod uwagę czas jaki DivX N potrzebowali na ich wprowadzenie, oraz stopień w jaki je wprowadzili), że nie warto IMHO tym kodekiem zawracać sobie głowy. Jedynie jeśli anime ma być przeznaczone na stacjonarkę, to można by w ostateczności się zainteresować DivX 6 i nowym kontenerem.

A wracając do kodowania, to pisałem już o tym na forum.. użyj prosze szukania to na pewno znajdziesz co nie co podstawowych rad.

Offline

#22 2005-07-05 19:47:34

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Logo w ogm/mkv

Uwaga hardsuberzy.
Stało się to, czego obawiali się najstarsi górale. Teraz już nie tylko ludzie myślą że każdy może zrobić softsuby. Teraz ludzie myślą że każdy może zrobić hardsuby smile_big. A wnioskując z poziomu wypowiedzi, wiedzy technicznej można powiedzieć tylko jedno: ten hardek na pewno będzie zasługiwał na określenie "słabiak". Dlatego może lepiej jest sobie odpuścić robienie go? Zresztą nigdy nie zaczyna się roboty od końca, więc najpierw trzeba by się poduczyć paru podstaw.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024