#21 2006-08-22 08:01:09

cieslak
Użytkownik
Skąd: Włocławek || Kuruoshii Anime
Dołączył: 2006-03-21

Odp: Polityka Twardej Ręki

następna dobra wiadomość okej

Offline

#22 2006-08-22 08:12:29

Przemek3
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2006-03-18

Odp: Polityka Twardej Ręki

dzięku temu wzrosnie poziom kultury ANSIowiczów:) jestem całkowicie za:)
ps: no i mamy kolejnego newsa na ansi:P modkowie i tak nas rozpieszczaja:D

Offline

#23 2006-08-22 08:15:23

tomxxx
Zbanowany
Dołączył: 2005-05-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

Super pomysł tyle że raczej nie można ustawić blokady wejścia do serwisu ani na forum.

A poza tym ciekawe kto groził moderatorom lub użytkownikom serwisu.
Bo chyba już były takie  przypadki skoro pojawił ten punkt.

Offline

#24 2006-08-22 08:26:30

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Polityka Twardej Ręki

Przemek3 napisał:

dzięku temu wzrosnie poziom kultury ANSIowiczów

Ch?ja tam, wzrośnie. Naprawdę w to wierzysz?

Offline

#25 2006-08-22 08:41:43

Satanael
Użytkownik
Skąd: z 9 poziomu piekła Dantego.
Dołączył: 2004-08-05

Odp: Polityka Twardej Ręki

Nie chciałem się wypowiadać w tym temacie, ale się wypowiem. Ciekawe co ludzi teraz będą pisać na forum??? Naprawdę ciekawe. Dajcie przykład jakiegoś tematu, a prawie napewno będzie podchodził pod któryś z w/w punktów regulaminu, bo w każdym temacie ktoś może napisać OT lub zapytać o jakieś anime lub poprosić grzecznie o kontynłację tłumaczenia jakiegoś anime, które utraciło tłumacza. Ja bym był bardzo ostrożny w dawaniu warnów, bo można troszkę przesadzić. Teraz może dopiero się zabić ducha tego forum. To tylko takie moje przemyślenia.

PS. Pierwsze do usunięcia w takim przypadku są praktycznie wszystkie tematy z "grami".

Ostatnio edytowany przez Satanael (2006-08-22 08:49:52)

Offline

#26 2006-08-22 09:08:30

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Polityka Twardej Ręki

Krótko mówiąc - szykuje się customizacja forum w duchu IV RP.
W rozmowie dygresje i dywagacje są rzeczą najzwyklejszą w świecie i tępienie ich z zasady, jedynie za to, że są, to (eufemistycznie rzecz ujmując) nadgorliwość. Nie wiem, gdzie się lęgnie ten asekurancki element i w sumie nie chcę wiedzieć.

Offline

#27 2006-08-22 09:21:42

Satanael
Użytkownik
Skąd: z 9 poziomu piekła Dantego.
Dołączył: 2004-08-05

Odp: Polityka Twardej Ręki

Ja nie jestem za spamowaniem, broń boże. Ale poprostu ukazuje problem. Ciebie ~Ard też sie zdarza, że w jakimś wątku zapytacz przy okazji o coś innego. Za to też powinien być warn? Zresztą takowego już też posiadasz. Dlatego napisałem, że trzeba mocno z tym uważać. Bo możemy wpaść w paranoję.

EDIT.
W myśl nowej polityki forum następujące działy należałoby skasować:
1. Hydepark - wszystko (dział do spamowania).
2. Napisy - edycja napisów (prośby o synchro).
3. O anime i o mandze - Recenzje (przecież tam ludzie pytają co warto zobaczyć).

I to tyle w tym temacie.

Ostatnio edytowany przez Satanael (2006-08-22 09:32:52)

Offline

#28 2006-08-22 09:36:01

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

dobra, to ja sie wypowiem w swoim imieniu. Mnie pasowało to,jak było do tej pory, i nie zauwazyłam żeby ktoś narzekał. Przykładem moze być temat "Pokaż swoją twarz"- stworzono 5-6 stron offtopu-jednak to z nikąd sie nie wzieło, przeciez nikt nikogo nie zmuszał do pisania takich postów, a wrecz przeciwnie, myśle ze wiekszosc sie dobrze przy tej formie bawiła.  W zasadzie, tak do konca nigdy nie wiadomo czy dany post nie zostanie skasowany, gdyż przez jednego dana wypowiedz moze zostac uznana za nieodpowiednia, a dla innych będzie to czymś nie urągającym podstawom dobrego zachowania czy kultury.
świat juz chyba schodzi na takzwane "psy", skoro taki poziom (bywa nieuzasadnionej) cenzury zaczyna tutaj panowac...


zgadzam sie z wypowiedzia Satanaela oraz Obiwanshinobi

Ostatnio edytowany przez yuuki (2006-08-22 10:31:23)

Offline

#29 2006-08-22 09:49:57

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Polityka Twardej Ręki

Obiwanshinobi napisał:

Uważnie śledziłem temat "Pokaż swoją twarz" i stwierdzam, że panował tam miły nastrój. Prawie obeszło się bez wieśniaczenia. Forum jest dla forumowiczów, a nie vice versa i skoro wywiązał się tam swoisty wielogłosowy flirt, to może właśnie dzięki temu więcej użytkowników ujawniło swoje podobizny? Komu to przeszkadzało?

Zacytuję jeden z PM jaki otrzymałem (mam nadzieję, autor nie będzie miał nic przeciwko):

"Widzę, że cały offtop poleciał z "Pokaż swoją twarz...". Miło, że zrobiliście z tym porządek(piszę w l.mn. bo nie wiem do końca kto to zrobił:)).
Pozdrawiam"

A jednak komuś przeszkadzało.

Satanael napisał:

2. Napisy - edycja napisów (prośby o synchro).

Przeczytaj jeszcze raz opis działu.

Obiwanshinobi napisał:
Przemek3 napisał:

dzięku temu wzrosnie poziom kultury ANSIowiczów

Ch?ja tam, wzrośnie. Naprawdę w to wierzysz?

Tak, wierzę, bo kiedyś właśnie tak tutaj było. Nie było masy głupich tematów i "klimat" forum, o którym tyle piszecie był dużo lepszy. A teraz wszyscy starsi użytkownicy poprostu z tego forum uciekają.

Offline

#30 2006-08-22 09:51:15

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Polityka Twardej Ręki

Jaka cenzura? To nie jest cenzura, tylko ustalenie pewnych reguł, które już dawno były ustalone w Regulaminie strony. Jeżeli temat jest, na przykład, na temat Podobizn, to nie piszcie w nim o wakacjach spędzonych nad morzem czy o komputerach, bo to ma się nijak do tematu.

Offline

#31 2006-08-22 09:59:20

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

brzmi troche tak jakbyście liczyli sie tylko ze zdaniem "starszych ansowiczow". Dobra, widac z resztą ze tak czy siak bedzie tylko jak bedą chcieli Admini. Takie wolne wybory, w ktorych wynik jest juz z góry ustalony.

Offline

#32 2006-08-22 10:11:53

lb333
Użytkownik
Dołączył: 2006-01-30

Odp: Polityka Twardej Ręki

To ja mam takie pytanie: Czy na forum można planować morderstwa? I czy można za to dostać warna?
jezor

edit: pytam poważnie.

Ostatnio edytowany przez lb333 (2006-08-22 10:16:34)

Offline

#33 2006-08-22 10:20:17

taipan
Użytkownik
Dołączył: 2003-12-20

Odp: Polityka Twardej Ręki

Jeżeli myślicie, że jesteśmy przeciw Wam, to się mylicie. My chcemy zaprowadzić porządek, bo ostatnio poziom forum bardzo spadł i trudno już dowiedzieć się o cokolwiek konkretnego. Dostawaliśmy dziesiątki listów o wprowadzenie jakiś zmian i też to robimy. Jeżeli interesują Was rozmowy nie na temat, to zapraszamy na kanał IRC #ansi, tam można rozmawiać bez większego sensu.

Offline

#34 2006-08-22 10:26:42

Beavis
Zbanowany
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Witam po dłuższej przerwie szpan.
Niedawno wróciłem, a tutaj jakieś rewolucyjne wręcz zmiany! Nie za bardzo wiem, co takiego działo się przez ostatnie dwa miesiące, iż zmusiło administrację ANSI do zaostrzenia pola działań.
Pierwsze co przychodzi mi na myśl - skoro są wakacje to i dużo też dużo nowych,  młodszych smile użytkowników pragnie zabrać głos na forum; jak przypuszczam z różnorakim skutkiem. Ciągnąc dalej... gdzieś tak w drugiej połowie września sytuacja ustabilizuje się - powróci stary ład i porządek.

papa

Offline

#35 2006-08-22 10:36:50

Noctis
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Polityka Twardej Ręki

Polityka Twardej Ręki(tm) wprowadzona, pozostaje się dostosować. Nie ma co krzyczeć, że jest to wprowadzanie cenzury, ograniczanie wolności słowa, zabicie klimatu forum, itp. itd. Nieczęsto bywam na tutejszym forum, nieczęsto czytam komentarze, ale sytuacja musiała być naprawdę poważna, skoro wprowadzono taką zaostrzoną politykę.
Z doświadczenia wiem co się dzieje, kiedy:
a) wszelkie reguły publicznego forum istnieją tylko na papierze i są albo egzekwowane w minimalnym stopniu albo wcale
b) na forum wprowadza się (i sumiennie egzekwuje) zasady, mające doprowadzić do porządku

W pełni popieram decyzję "zarządu ANSI" i mam nadzieję, że, po pierwsze primo, dostosują się do niej istniejący i przyszli użytkownicy tego serwisu, a po drugie primo, przyniosą one więcej pozytywnych skutków niż negatywnych.

Wszystkim tym, którzy obecnie są przeciw, chciałbym powiedzieć: dajcie tym nowym regułom szansę. Jeżeli tak bardzo potrzebujecie się wyszaleć, to zawsze jest kanał na IRCu (wyszalnia?).

Offline

#36 2006-08-22 10:44:49

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

Noctis napisał:

Polityka Twardej Ręki(tm) wprowadzona, pozostaje się dostosować. Nie ma co krzyczeć, że jest to wprowadzanie cenzury, ograniczanie wolności słowa, zabicie klimatu forum,
Ja wiem ze fajnie sie zyje w świecie marzeń, ale my tutaj twardo po ziemi stąpamy

Offline

#37 2006-08-22 10:47:47

Noctis
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Polityka Twardej Ręki

yuuki napisał:
Noctis napisał:

Polityka Twardej Ręki(tm) wprowadzona, pozostaje się dostosować. Nie ma co krzyczeć, że jest to wprowadzanie cenzury, ograniczanie wolności słowa, zabicie klimatu forum,
Ja wiem ze fajnie sie zyje w świecie marzeń, ale my tutaj twardo po ziemi stąpamy

Tak jak pisałem, wyszalnia jest na IRCu. Jeżeli szukasz "dawnego klimatu forum", to tam go znajdziesz. Offtopic = IRC, Gadu-Gadu, email, nawet PW jeśli się uprzeć. Sprawy na temat, forum, komentarze.

Offline

#38 2006-08-22 10:51:42

dzimbo
Użytkownik
Skąd: Szczecin | S-H
Dołączył: 2005-01-01

Odp: Polityka Twardej Ręki

Czas pokaże co to zmieni. Decyzja jak dla mnie bardzo słuszna. I chyba trzeba zapamiętać, że jak chcemy aby był tu porządek, to trzeba używać opcji zgłoś mod.
Oby to była zmiana na lepsze.

Offline

#39 2006-08-22 10:56:13

Atem
Użytkownik
Skąd: Bielsko-Biała
Dołączył: 2006-02-02

Odp: Polityka Twardej Ręki

chyba skożystam z okazji że jeszcze nie ma południa i podenerwuje kana smile

PS:ale dalej już będę grzeczny oczkod

Offline

#40 2006-08-22 10:56:25

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: Polityka Twardej Ręki

gracol napisał:

Zacytuję jeden z PM jaki otrzymałem (mam nadzieję, autor nie będzie miał nic przeciwko):

"Widzę, że cały offtop poleciał z "Pokaż swoją twarz...". Miło, że zrobiliście z tym porządek(piszę w l.mn. bo nie wiem do końca kto to zrobił:)).
Pozdrawiam"

A jednak komuś przeszkadzało.

Taki Ard to się przynajmiej pulta przy ludziach, ale - jak widać - niektórzy preferują donosy. Coś mi się wydaje, że to ci, którym nie podoba się, że garbaty ma proste włosy. Notoryczni malkontenci.

gracol napisał:
Obiwanshinobi napisał:
Przemek3 napisał:

dzięku temu wzrosnie poziom kultury ANSIowiczów

Ch?ja tam, wzrośnie. Naprawdę w to wierzysz?

Tak, wierzę, bo kiedyś właśnie tak tutaj było. Nie było masy głupich tematów i "klimat" forum, o którym tyle piszecie był dużo lepszy. A teraz wszyscy starsi użytkownicy poprostu z tego forum uciekają.

A co to, rezerwat przyrody? Wg Ciebie metodami policyjnymi przywrócicie "stare dobre czasy"? Czas płynie tylko w jedną stronę, a upływ czasu przynosi nieodwracalne zmiany.
Hehe, coś mi się zdaje, że niedawny występ Niemordowanego Mitycznego Stefana69 (w wątku o łacinie) zabolał moderatorów bardziej, niż byliby się skłonni do tego sami przed sobą przyznać. W moim mniemaniu przejmowanie się działalnością kogoś takiego, jak Niezmordowany Mityczny Stefan69 jest trochę niemęskie, ale może modkowie chcą se tą twardą ręką coś wydłużyć.
P. S. (Aesop/Yolop mode off) TAK, to była insynuacja, ale NIE "obraźliwa", tylko złośliwa/ironiczna. Wstyd mi wyjaśniać tak oczywiste rzeczy, ale nie za siebie mi wstyd - są tacy, którzy jeśli czegoś nie rozumieją, to się na wszelki wypadek obrażają.
P. P. S. Jeszcze prościej: tymi gestami raczej nie zatrzymacie uciekających forumowiczów, za to zrazicie pozostających.

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2006-08-22 11:19:34)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024