#41 2006-08-22 11:15:28

Noctis
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Polityka Twardej Ręki

Jestem dziś w nastroju na polemizowanie.

Obiwanshinobi napisał:
gracol napisał:

Zacytuję jeden z PM jaki otrzymałem (mam nadzieję, autor nie będzie miał nic przeciwko):

"Widzę, że cały offtop poleciał z "Pokaż swoją twarz...". Miło, że zrobiliście z tym porządek(piszę w l.mn. bo nie wiem do końca kto to zrobił:)).
Pozdrawiam"

A jednak komuś przeszkadzało.

Taki Ard to się przynajmiej pulta przy ludziach, ale - jak widać - niektórzy preferują donosy. [...]

Przeczytaj jeszcze raz zacytowaną powyżej Prywatną Wiadomość i powiedz mi, bo może ja dzisiaj nie kumam, jakie w tym tekście widzisz znamiona donosu?

Obiwanshinobi napisał:

[...] Notoryczni malkontenci. [...]

Bez obrazy, ale ten opis świetnie pasuje w tej chwili do ciebie.

Obiwanshinobi napisał:

[...] A co to, rezerwat przyrody? Wg Ciebie metodami policyjnymi przywrócicie "stare dobre czasy"? Czas płynie tylko w jedną stronę, a upływ czasu przynosi nieodwracalne zmiany. [...]

Owszem, na pływ czasu nie mamy wpływu. Ale mamy wpływ na przyszłe wydarzenia. Jeżeli dzieje się źle, należy reagować.
Jakie "policyjne metody" widzisz w nowej polityce? Co wg ciebie zasługuje na takie miano?

Obiwanshinobi napisał:

[...] Hehe, coś mi się zdaje, że niedawny występ Niemordowanego Mitycznego Stefana69 (w wątku o łacinie) zabolał moderatorów bardziej, niż byliby się skłonni do tego sami przed sobą przyznać. W moim mniemaniu przejmowanie się działalnością kogoś takiego, jak Niezmordowany Mityczny Stefan69 jest trochę niemęskie, ale może modkowie chcą se tą twardą ręką coś wydłużyć. [...]

Opuśćmy zasłonę milczenia na poziom powyższej wypowiedzi...

Ostatnio edytowany przez Noctis (2006-08-22 11:21:27)

Offline

#42 2006-08-22 11:51:42

Tajkus
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Regulamin Forum zawsze istaniał i od dawna było wiadomo, że nie wolno używać wulgaryzmów itd. Jakby wcześniej byłoby to przestrzegane i za takie zachowania dostawałoby się "warny",  to do bałaganu by nie dochodziło. Tyle. A jeżeli chcecie podosić kulturę na Animesub.info, to za każdy błąd ortograficzny dawać ostrzeżenia. Zostanie niewielu, ale kulturka będzie że hej;P

Ostatnio edytowany przez Tajkus (2006-08-22 11:52:38)

Offline

#43 2006-08-22 11:52:57

songoku
Użytkownik
Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 2005-02-07

Odp: Polityka Twardej Ręki

Wow, jeśli to ma być przypięty temat to już musicie go odchudzić z niektórych postów jezor
Co do OT to jestem za. Najbardziej denerwują w tematach dotyczacych pomocy technicznej. Natomiast uważam, że powinno być to złagodzone (czyli przymknięte oko na OT), w tematach umieszczonych w dziale "O wszystkim i o niczym", tutaj cięzko może być z nie spamowaniem.

Offline

#44 2006-08-22 11:57:04

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

akurat wylgaryzmy są wedlug mnie najmniejszym problemem.
to jest akcja pod hasłem "mowcie co checie, o ile nam sie to spodoba".

Atem napisał:

spoko , jeszcze kwadrans można przeklinać oczkod

taaa a zaraz potem zrobią taki przesiew, słow które tu padły...ze albo wykasują cały temt( anie zostawia swoje żelazne reguły),albo zmiejsza strone do 1-2.

Offline

#45 2006-08-22 11:57:17

Noctis
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Polityka Twardej Ręki

Obiwanshinobi napisał:
Noctis napisał:

Sorry, ale naprawdę mogłeś sobie darować te insynuacje. Jeżeli chcesz obrzucać ludzi błotem, to nie rób tego tutaj. Jeżeli chesz prowadzić dyskusję na poziomie, to bardzo proszę, kontynuuj.

Mogłem sobie darować, ale sobie nie darowałem i nie było to żadne obrzucanie błotem, tylko złośliwość. Nie napisałem np. że "wiem od kogoś kto na pewno zna moderatorów, że śmierdzą im nogi". TO byłoby obrzucanie błotem. [...]

Dobra, proponuję nie ciągnąć dalej tematu "czym była ta wypowiedź" bo nie ma to większego sensu.

W każdym razie, za 3 minuty zmienią się zasady tej witryny, tak więc pozostaje albo się dostosować, albo odejść (pod przymusem lub z własnej woli). Nikt nie trzyma tutaj nikogo na siłę, nie ma obowiązku tutaj bywać, nie trzeba się wypowiadać na forum bądź w komentarzach. Ale jeżeli jest się pod czyimś dachem, to trzeba się stosować do reguł wyznaczonych przez właściciela. A jeżeli są one tak złe jak co poniektórzy twierdzą, to myślę, że odejście większości użytkowników i bardzo głośne protesty dadzą temu świadectwo. Jeżeli nic takiego nie nastąpi, to widać te reguły jednak nie są takie "policyjne".

Tajkus napisał:

A jeżeli chcecie podosić kulturę na Animesub.info, to za każdy błąd ortograficzny dawać ostrzeżenia. Zostanie niewielu, ale kulturka będzie że hej;P

Nie no, myślę, że to podchodziło by już pod orto-faszyzm. A to już by była ostra przesada smile_big

yuuki napisał:

akurat wylgaryzmy są wedlug mnie najmniejszym problemem.
to jest akcja pod hasłem "mowcie co checie, o ile nam sie to spodoba". [...]

Proponuję inną nazwę, moim zdaniem odpowiedniejszą: mówcie co chcecie, o ile będzie to wypowiedź kulturalna i na temat. Miejscem dla offtopicu stał się IRC, tak więc zwolennicy tego typu wypowiedzi mają się gdzie podziać.

Ostatnio edytowany przez Noctis (2006-08-22 12:03:25)

Offline

#46 2006-08-22 11:58:54

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

trzeba jeszce wziąźć pod uwagę ile osob boi sie wypowiedziec swoje zdanie z takiego czy innego wzgledu

Offline

#47 2006-08-22 12:06:37

Noctis
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Polityka Twardej Ręki

yuuki napisał:

trzeba jeszce wziąźć pod uwagę ile osob boi sie wypowiedziec swoje zdanie z takiego czy innego wzgledu

Bardzo chciałbym się dowiedzieć. Są tutaj takie osoby? Jeżeli są, to niech się zgłoszą i powiedzą, dlaczego boją się wypowiedzieć. Nie dostaną warna ani bana za sam fakt wypowiedzi. Jeżeli boją się odezwać, to niech powiedzą czemu. Może faktycznie regulamin jest zbyt ostry?

Offline

#48 2006-08-22 12:12:21

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

yuuki napisał:

akurat wylgaryzmy są wedlug mnie najmniejszym problemem.
to jest akcja pod hasłem "mowcie co checie, o ile nam sie to spodoba". [...]

Proponuję inną nazwę, moim zdaniem odpowiedniejszą: mówcie co chcecie, o ile będzie to wypowiedź kulturalna i na temat. Miejscem dla offtopicu stał się IRC, tak więc zwolennicy tego typu wypowiedzi mają się gdzie podziać.

nie uwazam siebie za osobę niekulturalną,jesli Ty uważasz wrecz przeciwnie to mi to powiedz.
i]"ówcie co chcecie o ile to wypowiedź kulturalna i na temat.[/i] i o ile humor naz bedzie na tyle dobry by nie usunąć danej wypowiedzi"

cytuj=~Noctis]

yuuki napisał:

trzeba jeszce wziąźć pod uwagę ile osob boi sie wypowiedziec swoje zdanie z takiego czy innego wzgledu

Bardzo chciałbym się dowiedzieć. Są tutaj takie osoby? Jeżeli są, to niech się zgłoszą i powiedzą, dlaczego boją się wypowiedzieć. Nie dostaną warna ani bana za sam fakt wypowiedzi. Jeżeli boją się odezwać, to niech powiedzą czemu. Może faktycznie regulamin jest zbyt ostry?
jeeeeezu, no tos treaz pokazał swoją inteligencję(nie urągając jej). jeśli ktoś sie wczesniej sie nie wypowiedział, to teraz na jego miescju tym bardziej bym sie nie odezwała
nic nie powiem wiecej

Ostatnio edytowany przez yuuki (2006-08-22 12:16:12)

Offline

#49 2006-08-22 12:32:00

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

Dehumanizer napisał:

3/4 ludzisk oceniający napisy jako "Fajnie, ze sa. BDB" go nie czyta, i jak znowu jakiś walnie takiego komenta, to pewnie dostanie warna, zgadza się? oczkod

Tak, taka bezczelna ocena 'bd. że są' jest nie to przyjęcia.

Piter666 napisał:

Userzy, którzy będą się udzielać w tematach typu "jakie anime polecacie?" pewnie też dostaną warna.

Nie.

tom_21 napisał:

A poza tym ciekawe kto groził moderatorom lub użytkownikom serwisu.
Bo chyba już były takie  przypadki skoro pojawił ten punkt.

Były, każda groźba (nie ważne jak głupia) odnosząca się do życia 'realnego' (że się tak wyrażę oczkod) będzie karana banem.

Satanael napisał:

Ciekawe co ludzi teraz będą pisać na forum???  Ja bym był bardzo ostrożny w dawaniu warnów, bo można troszkę przesadzić. Teraz może dopiero się zabić ducha tego forum.

PS. Pierwsze do usunięcia w takim przypadku są praktycznie wszystkie tematy z "grami".

Sam zobaczysz jakie tematy zostaną. Jesteśmy ostrożni z dawaniem warnów, niezwykle rzadko (o ile w ogóle) przesadzamy. Ducha to się raczej egzorcyzmuje smile_big
Co z grami, czas pokaże, to zależy od samej treści tych tematów.

Obiwanshinobi napisał:

Krótko mówiąc - szykuje się customizacja forum w duchu IV RP.
W rozmowie dygresje i dywagacje są rzeczą najzwyklejszą w świecie i tępienie ich z zasady, jedynie za to, że są, to (eufemistycznie rzecz ujmując) nadgorliwość. Nie wiem, gdzie się lęgnie ten asekurancki element i w sumie nie chcę wiedzieć.

Obi jak zwykle nie zawodzisz oczkod
Proszę nas nie obrażać takimi twierdzeniami, i przypominam, że to forum tematyczne - to serwis z napisami do azjatyckich filmów anime, a nie forum "każdy pisze o czym chce".

yuuki napisał:

brzmi troche tak jakbyście liczyli sie tylko ze zdaniem "starszych ansowiczow". Dobra, widac z resztą ze tak czy siak bedzie tylko jak bedą chcieli Admini. Takie wolne wybory, w ktorych wynik jest juz z góry ustalony.

Primo: jest tylko jeden admin i dwóch moderatorów; secundo: przeczytaj moją odpowiedź powyżej; tertio: użytkownicy mają dużo do powiedzenia jeśli chodzi o rozwój tego serwisu i może słyszałaś, ale wszystkim nigdy nie dogodzisz. Część chce zaostrzenia zasad, bo robi się śmietnik, części podoba się taki luuuz, wybraliśmy zaostrzenie zasad, aby forum ANSI nadal było forum ANSI, a nie spamerskim forum o wszystkim.

lb333 napisał:

To ja mam takie pytanie: Czy na forum można planować morderstwa? I czy można za to dostać warna?
jezor

Zrobiłeś to specjalnie jezor
Kasacja, warn lub ban, to zależy od treści takiego postu smile

Atem napisał:

chyba skożystam z okazji że jeszcze nie ma południa i podenerwuje kana smile

(Kane'a) Nie udało ci się, nie załączyłeś argumentów, a ja dopiero wstałem.

Obiwanshinobi napisał:

A co to, rezerwat przyrody?

Wielu z nas ma jakieś zwierzątko smile

Obiwanshinobi napisał:

Wg Ciebie metodami policyjnymi przywrócicie "stare dobre czasy"? Czas płynie tylko w jedną stronę, a upływ czasu przynosi nieodwracalne zmiany.
Hehe, coś mi się zdaje, że niedawny występ Niemordowanego Mitycznego Stefana69 (w wątku o łacinie) zabolał moderatorów bardziej, niż byliby się skłonni do tego sami przed sobą przyznać. W moim mniemaniu przejmowanie się działalnością kogoś takiego, jak Niezmordowany Mityczny Stefan69 jest trochę niemęskie, ale może modkowie chcą se tą twardą ręką coś wydłużyć.

Obi, Obi... dziękujemy za troskę, ale u nas wszystko dobrze, naprawdę.

Obiwanshinobi napisał:

Jeszcze prościej: tymi gestami raczej nie zatrzymacie uciekających forumowiczów, za to zrazicie pozostających.

Może tak: forum ANSI jest forum serwisu z napisami do azjatyckich filmów anime, logicznym wnioskiem jest, że ma służyć przede wszystkim fanom azjatyckich filmów anime, i powinno traktować głównie o napisach i samych azjatyckich filmach anime. Tymczasem zalewa nas fala powtarzających się tematów, które niczego nowego nie wnoszą. Dla przykładu, "polećcie anime...", od polecania anime są odpowiednie serwisy i  jest ich naprawdę cała masa. Nie muszę chyba dopisywać, że im więcej takich spamerskich tematów, tym trudniej później znaleźć ten konkretny temat, który coś do naszej społeczności wnosi.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#50 2006-08-22 12:40:35

Noctis
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Polityka Twardej Ręki

yuuki napisał:
yuuki napisał:

akurat wylgaryzmy są wedlug mnie najmniejszym problemem.
to jest akcja pod hasłem "mowcie co checie, o ile nam sie to spodoba". [...]

Proponuję inną nazwę, moim zdaniem odpowiedniejszą: mówcie co chcecie, o ile będzie to wypowiedź kulturalna i na temat. Miejscem dla offtopicu stał się IRC, tak więc zwolennicy tego typu wypowiedzi mają się gdzie podziać.

nie uwazam siebie za osobę niekulturalną,jesli Ty uważasz wrecz przeciwnie to mi to powiedz.
i]"ówcie co chcecie o ile to wypowiedź kulturalna i na temat.[/i] i o ile humor naz bedzie na tyle dobry by nie usunąć danej wypowiedzi" [...]

Nie mogę się wypowiedzieć w kwestii czy uważam cię za osobę kulturalną czy też nie, gdyż, po pierwsze, nie czytałem jeszcze wystarczającej ilości twoich wypowiedzi, a po drugie, nie znam cię osobiście. A pisząc "wypowiedź kulturalna" miałem na myśli wiadomość na tzw. poziomie i bez bluzgów.
A jeżeli moderator kieruje się swoim humorem, własnym widzimisie, decydując o tym co ma zostać usunięte a co może pozostać, jeżeli jego decyzja zależy od tego czy miał dziś dobry dzień czy nie, to taka osoba powinna zostać jak najszybciej pozbawiona funkcji moderatora.

yuuki napisał:

[...]

Noctis napisał:
yuuki napisał:

trzeba jeszce wziąźć pod uwagę ile osob boi sie wypowiedziec swoje zdanie z takiego czy innego wzgledu

Bardzo chciałbym się dowiedzieć. Są tutaj takie osoby? Jeżeli są, to niech się zgłoszą i powiedzą, dlaczego boją się wypowiedzieć. Nie dostaną warna ani bana za sam fakt wypowiedzi. Jeżeli boją się odezwać, to niech powiedzą czemu. Może faktycznie regulamin jest zbyt ostry?
jeeeeezu, no tos treaz pokazał swoją inteligencję(nie urągając jej). jeśli ktoś sie wczesniej sie nie wypowiedział, to teraz na jego miescju tym bardziej bym sie nie odezwała
nic nie powiem wiecej

To mi przypomna pewien dowcip:
Po podwórku chodzi Jaś i klaszcze. Przyglądają się temu od dłuższego czasu inne dzieci. W końcu jedno z nich nie wytrzymuje, podchodzi do Jasia i pyta się go:
- Dlaczego tak chodzisz i klaszczesz?
- Przeganiam krokodyle. One boją się klaskania.
- Ale tutaj nie ma przecież żadnych krokodyli!
- No widzisz jak skutecznie to działa?

Interpretacja faktów może być różna. To że na forum nie ma głosów ludzi, twierdzących że boją się wypowiadać, może być spowodowane albo tym, że tacy ludzie faktycznie boją się zabrać głos, albo po prostu takich ludzi tutaj nie ma. Ja osobiście skłaniam się ku tej drugiej wersji, gdyż uważam ją za bardziej prawdopodobną.

Ostatnio edytowany przez Noctis (2006-08-22 12:43:40)

Offline

#51 2006-08-22 12:51:49

Mavet
Użytkownik
Skąd: Krakow
Dołączył: 2005-05-02

Odp: Polityka Twardej Ręki

a ja ze sie zapytam dzial "Wszystko i o Niczym " chyba jest caly jak spam... i kazdy chyba ma prawo tam szpamowc skoro jest o wszystkim i o niczym..?

Offline

#52 2006-08-22 12:57:53

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

Do szacownego "tria rządzącego" PIS przyjmie was niewątpliwie z otwartymi łapkami smile_big

Offline

#53 2006-08-22 12:58:10

Anaka
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

bdb, jestem za. hehe

Offline

#54 2006-08-22 13:03:45

Dżibril
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-11

Odp: Polityka Twardej Ręki

Nie podoba mi sie wrzucanie spamu i off topu do jednego worka. Moim zdaniem off top na tym forum prezentuja zwykle przyjemny poziom i wg mnie tworzy przyjemny nastruj . Ja wiem ze i tak on bedzie , i mysle ze modkowie beda wyrozumiali , to w koncu ludzie nie maszyny - ale obawiam sie mimo wszystko poprzez ten punkt 1 , czasem bedziemy mieli do czynienia z nadwrazliwoscia zarowno modkow jak i forumowiczow.

BTW Czy wyscie mysleli ze poprzez stworzenie irc-a caly spam i off top zniknie ?

Offline

#55 2006-08-22 13:04:37

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

Mavet napisał:

a ja ze sie zapytam dzial "Wszystko i o Niczym " chyba jest caly jak spam... i kazdy chyba ma prawo tam szpamowc skoro jest o wszystkim i o niczym..?

O wszystkim o niczym, czyli rozmowy na tematy nie pasujące do innych kategorii. Nie myl tematów traktujących o czymś nie związanym z anime, z tematami w których mówi się przysłowiowej dupie Maryny.

Dżibril napisał:

BTW Czy wyscie mysleli ze poprzez stworzenie irc-a caly spam i off top zniknie ?

Nawet nam przez myśl nie przeszło.
IRC ma odciążyć forum z pogaduszek o niczym i stale powtarzających się pogaduszek które zalewają forum setkami i tysiącami postów które niczego nowego na forum nie wnoszą.

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-08-22 13:06:38)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#56 2006-08-22 13:06:10

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

czy za słowo "dupa" można dostać warna ?:D

Offline

#57 2006-08-22 13:06:49

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

Do szacownego "tria rządzącego" PIS przyjmie was niewątpliwie z otwartymi łapkami smile_big

A dlaczego tak sądzisz?

Tak naprawdę nie ma w tym temacie NIC nowego. Wszystko to do tej pory było w regulaminie, którego większość nie raczyła nawet przeczytać. Regulamin był notorycznie łamany w taki czy inny sposób, a my nie wyciągaliśmy po prostu konsekwencji. Teraz, kiedy tak naprawdę regulamin się nie zmienił, zrobiło się o to wielkie halo.

Połowa z tematów, które się pojawiają nigdy by nie zaistniała jeśli pytający zaczyłby zajrzeć do FAQ czy też skożystać z wyszukiwarki na stronie. Nie ma tu nic nowego.

Offline

#58 2006-08-22 13:07:10

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

czy za słowo "dupa" można dostać warna ?:D

To zależy od kontekstu oczkod


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#59 2006-08-22 13:14:38

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

A jeżeli moderator kieruje się swoim humorem, własnym widzimisie, decydując o tym co ma zostać usunięte a co może pozostać, jeżeli jego decyzja zależy od tego czy miał dziś dobry dzień czy nie, to taka osoba powinna zostać jak najszybciej pozbawiona funkcji moderatora.
Też jestem tego zdania

yuuki napisał:

[...]

Noctis napisał:
yuuki napisał:

trzeba jeszce wziąźć pod uwagę ile osob boi sie wypowiedziec swoje zdanie z takiego czy innego wzgledu

Bardzo chciałbym się dowiedzieć. Są tutaj takie osoby? Jeżeli są, to niech się zgłoszą i powiedzą, dlaczego boją się wypowiedzieć. Nie dostaną warna ani bana za sam fakt wypowiedzi. Jeżeli boją się odezwać, to niech powiedzą czemu. Może faktycznie regulamin jest zbyt ostry?
jeeeeezu, no tos treaz pokazał swoją inteligencję(nie urągając jej). jeśli ktoś sie wczesniej sie nie wypowiedział, to teraz na jego miescju tym bardziej bym sie nie odezwała
nic nie powiem wiecej

To mi przypomna pewien dowcip:
Po podwórku chodzi Jaś i klaszcze. Przyglądają się temu od dłuższego czasu inne dzieci. W końcu jedno z nich nie wytrzymuje, podchodzi do Jasia i pyta się go:
- Dlaczego tak chodzisz i klaszczesz?
- Przeganiam krokodyle. One boją się klaskania.
- Ale tutaj nie ma przecież żadnych krokodyli!
- No widzisz jak skutecznie to działa?

Interpretacja faktów może być różna. To że na forum nie ma głosów ludzi, twierdzących że boją się wypowiadać, może być spowodowane albo tym, że tacy ludzie faktycznie boją się zabrać głos, albo po prostu takich ludzi tutaj nie ma. Ja osobiście skłaniam się ku tej drugiej wersji, gdyż uważam ją za bardziej prawdopodobną.[/Nie wiem czy przeczytałes moją dalszą wypowiedz, krórą napisłam (a ktorą juz tradycyjne została USUNIĘTA.)
dla mnie spam i offtop, to dwie rózne rzeczy
P.s. wybacz Kane , ale musialam cos ejszce dodac od siebie

Ostatnio edytowany przez yuuki (2006-08-22 13:20:10)

Offline

#60 2006-08-22 13:15:04

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

Kane napisał:
Aizen napisał:

czy za słowo "dupa" można dostać warna ?:D

To zależy od kontekstu oczkod

A jaki kontekst zaliczymy do tych niepoprawnych ?[hehe]

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024