#61 2006-08-22 13:23:06

Noctis
Użytkownik
Skąd: Poznań
Dołączył: 2005-03-23

Odp: Polityka Twardej Ręki

yuuki napisał:

[...] Nie wiem czy przeczytałes moją dalszą wypowiedz, krórą napisłam (a ktorą juz tradycyjne została USUNIĘTA.)
dla mnie spam i offtop, to dwie rózne rzeczy
P.s. wybacz Kane , ale musialam cos ejszce dodac od siebie

Nic nie widziałem dalej. Kane, ty coś usuwałeś w jej wypowiedzi?

Offline

#62 2006-08-22 14:18:43

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

yuuki, proszę, naucz się cytować, znacznie poprawi to czytelność twoich postów.

yuuki napisał:

A jeżeli moderator kieruje się swoim humorem, własnym widzimisie, decydując o tym co ma zostać usunięte a co może pozostać, jeżeli jego decyzja zależy od tego czy miał dziś dobry dzień czy nie, to taka osoba powinna zostać jak najszybciej pozbawiona funkcji moderatora.
Też jestem tego zdania

To jednak myślimy tak samo, więc o co Ci tak właściwie chodzi? Nie podoba się, że trzeba jakiś zasad przestrzegać? Chcesz być nietykalna czy jak? Przynależenie do danej społeczności jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad w nim panujących.

yuuki napisał:

Nie wiem czy przeczytałes moją dalszą wypowiedz, krórą napisłam (a ktorą juz tradycyjne została USUNIĘTA.)
P.s. wybacz Kane , ale musialam cos ejszce dodac od siebie

Jakoś to przeżyję, BTW, którą wypowiedź? Ja sobie nie przypominam, a Gracol skasował coś w stylu "To teraz to też skasujcie Offffffftoooooppp".

Aizen napisał:

A jaki kontekst zaliczymy do tych niepoprawnych ?[hehe]

Przestań jezor

Noctis, my nigdy nie usuwamy części czyjś wypowiedzi (co najwyżej cenzurujemy epitety) tylko jeśli zachodzi potrzeba całe posty/wątki smile

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-08-22 14:20:43)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#63 2006-08-22 14:21:33

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Polityka Twardej Ręki

Kane napisał:

Ja sobie nie przypominam, a Gracol skasował coś w stylu "To teraz to też skasujcie Offffffftoooooppp".

I to nie w tym wątku. Trochę inaczej napisane, ale sens ten sam :/

Ale się do tego tytulu przyczepiliście jezor jezor jezor Trzeba było napisać "Zmiany na ansi", albo coś na tą modłę i nie byłoby wzburzenia.

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-08-22 15:40:57)

Offline

#64 2006-08-22 14:24:25

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

gracol napisał:
Kane napisał:

Ja sobie nie przypominam, a Gracol skasował coś w stylu "To teraz to też skasujcie Offffffftoooooppp".

I to nie w tym wątku. Trochę inaczej napisane, ale sens ten sam :/

nie o tą m chodziło, dobra doesn't matter..

Offline

#65 2006-08-22 14:32:12

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

1) Spamowanie oraz rozmowy nie na temat.
2) Używanie wulgaryzmów.
3) Obrażanie innych użytkowników lub moderatorów.
4) Odnośnie komentarzy do napisów: Prośby o synchronizacje, nieuzasadnione oceny, pytania o kolejne odcinki i kontynuację tłumaczenia będą kasowane i karane ostrzeżeniem.
5) Prosimy już nie zadawać pytań "Jakie anime polecacie..."; "Kiedy będą napisy do...", "Niech ktoś przetłumaczy...". Tego typu pytania kierujcie bezpośrednio do autorów danych tłumaczeń.

1- Jeżeli temat dotyczy np Magic Knight Rayearth i rozmowa zejdzie na Magical Girl , to jej kontynuację trzeba prowadzić w Magical Girlowym temacie , jeżeli takowego niema to założyć -  howgh (kit z tym że jak ludzie rozmawiają to często skaczą po podobnych tematach to się nazywa atmosferka oczkod )
2- Wulgaryzmy są be więc tu akurat no commento
3- temat rzeka , można pod to podpiąć cokolwiek co dana osoba uzna za obrazę więc tu sugeruję ostrożność
4 i 5  - Tłumacz może zrezygnować z danej serii ale ktoś inny może ją przejąć jeśli zwróci mu się na nią uwagę . Pytanie "Jakie anime polecacie "  jest uzasadnione a skoro ktoś inny o tym pisał już wyżej to nie będę go dublować

Gracolu PIs też specjalizuje się w tworzeniu bzdurnych zakazów stąd moja uwaga (olaboga piszę o PISie  offtop jak nic hehe)

Offline

#66 2006-08-22 14:37:24

gracol
Użytkownik
Skąd: GTW
Dołączył: 2005-06-02

Odp: Polityka Twardej Ręki

Hehe, ale czy użytkownicy uważają, że każdy post teraz będzie prześwietlany na wylot? Chodzi o to, aby nie było oftopów po 2-3 strony,postów typu "ok". "dobra". "spadam", "odświeżam temat". Wiadomo, że w normalnej dyskusji skacze się po tematach, ale nie tak, że jak ktoś to podchwyci to zaczynają się zabawy słowne, wymienianki, potwierdzenia itp., że z orygilanego tematu już nic nie zostaje.

Ps. PIS - bleeee

Co do przejmowania tłumaczeń itp. to praktycznie zdaża się bardzo żadko (co wynika z tematów na forum). A co do tematów "Czy ktoś przetłumaczy..." - od tego jest lista poszukiwanych napisów.

Ostatnio edytowany przez gracol (2006-08-22 14:39:52)

Offline

#67 2006-08-22 14:48:34

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

heh ..zajrzyj sobie może do tłumaczeń Black Lagoon , tam prawie każdy odcinek poza siódmym (odcinek tabu hehe) , to ktoś inny tłumaczy i tu masz przykład "rzadkiego"  przejmowania tłumaczeń . Niektóre serie stoją od dawna np Angel Heart . I po to jest właśnie temat "Czy ktoś to przetłumaczy " . Jak to jest na forum to jest bardziej widoczne , a skoro to stronka o tłumaczeniach to w czym problem ?

Offline

#68 2006-08-22 15:21:43

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Nie wiem o co tyle hałasu. Przecież te 5 "nowych" reguł nic nowego nie wnosi. Jakoś nie widzę żeby ktoś miał warny albo bany za nic. Jeszcze nigdy nie było przypadku żeby któryś z modków dał warna za free (pomijam testowanie:)). Może dzięki "zaostrzeniu" przepisów będzie w końcu porządek, bo naprawdę zrobił się ostatnio "lekki" burdel na forum.
Na miejscu osób, które w tym temacie najgłośniej krzyczą poczekałabym trochę i zobaczyła jaki to da efekt.
Jeśli faktycznie okaże się to niewypałem to co za problem zmienić zasady? A jeśli nie, to wyjdzie to wszystkim tylko na dobre.

PS. Proszę na mnie, za powyższą wypowiedź, nie wieszać psów bo jest to niezgodne z zasadą nr 3:D


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#69 2006-08-22 15:26:27

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

lilith ...do tej pory pewnie nikt nie miał warnów za nic (nie mnie to oceniać ) ale teraz może być inaczej (sam jestem ciekaw jak będzie hehe )

Offline

#70 2006-08-22 15:34:04

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Polityka Twardej Ręki

o rany Jin jezor Przeciez moderatorzy sa wzorem dla uzytkownikow forum, i oni zawsze sie pilnuja i trzymaja zasad:D. Mysle ze jak sie wybiera moderatora, to nie bierze sie pierwsza lepsza osobe, tylka taka, ktora jako zwykly uzytkownik przestrzega zasad. Moderatorzy sa tutaj od pilnowania, wiec sami nie beda robic nic, by zasluzyc na warna. A tak pozatym, to nie rozumiem o co tyle halasu kroliczki smile

Ostatnio edytowany przez pa3cja (2006-08-22 15:35:29)

Offline

#71 2006-08-22 15:34:26

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Wiesz Aizen mogło nie być tego tematu i wtedy też mogły być warny za nic. IMHO przesadzasz.
Jin a kto Ci niby wmówił, że jest równouprawnienie? W ogóle to niebezpieczny temat a do tego tabu więc ciiii:p

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2006-08-22 15:36:28)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#72 2006-08-22 15:40:23

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

lilith_ napisał:

Wiesz Aizen mogło nie być tego tematu i wtedy też mogły być warny za nic. IMHO przesadzasz.

Jasne że mogły , a w czymże to przesadzam ? kombinuje

Mam warna !!!![yahoo]
Jeszcze trzy i trzeba będzie pomyśleć o zmianie nicka lub ip ...lub jednego i drugiego hehe
Ale notabene ślicznie ta jedyneczka się prezentuje pod mym nickiem no nie ? oczkod

Ostatnio edytowany przez Aizen (2006-08-22 15:42:25)

Offline

#73 2006-08-22 15:46:55

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

Jasne że mogły , a w czymże to przesadzam ? kombinuje

W całokształcie:D

Aizen napisał:

Mam warna !!!![yahoo]

Wiesz, raczej nie ma się z czego cieszyć.

Ech widzę, że dyskusja w tym temacie mija się z celem ukryty

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2006-08-22 15:47:42)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#74 2006-08-22 15:50:56

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

yuuki napisał:

łu hu hu.. aleś miodu Chłopakom na uszy nalała...

Nie podziewałem się po Tobie innej odpowiedzi. Powiedz mi yuuki, kiedy i gdzie moderatorzy ANSI źle zasądzili/zrobili/zadecydowali itp. a jeśli coś takiego znajdziesz/wymienisz, to jaki stanowi to % tych dobrych decyzji?
No i na koniec, za co ty nas tak nie lubisz? Czy po prostu masz jakiś kompleks, starzy ci na nic nie pozwalają? Czy to może ten okres, kiedy dojrzewająca młodzież buntuje się dla samego buntowania się? smile

Aizen napisał:

Mam warna !!!![yahoo]
Jeszcze trzy i trzeba będzie pomyśleć o zmianie nicka lub ip ...lub jednego i drugiego hehe
Ale notabene ślicznie ta jedyneczka się prezentuje pod mym nickiem no nie ? oczkod

Przepięknie... he'h... ludzie, dorośnijcie w końcu smile
Brak zasad to anarchia, a wtedy naprawdę trudno tu się będzie doszukać informacji związanej z anime i napisami jezor


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#75 2006-08-22 15:54:56

Shinuta
Użytkownik
Dołączył: 2005-07-22

Odp: Polityka Twardej Ręki

Coś mi się zdaje że w tym roku będzie więczej warnów niż od powstania strony:)
A ja postaram się zrobić aby zadnego warna nie zdobyć. Wam proponuję to samo. A na modków nie narzekam. Bo są czałkiem fajni. Na niektórych innych forach to dopiero były hieny i chamy.


722396467d834906med.jpg
We will continue to exist, we haven't finished what we have to do yet.

Offline

#76 2006-08-22 15:55:09

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

Lilith , dlaczego nie miałbym się cieszyć z jedyneczki pod nickiem która tak prześlicznie wygląda ? hehe

Bo warn to raczej nie jest powód do dumy. Nie te lata kiedy za bunt dla "zasady" było się kimś.
Wiecie, że robicie tylko niepotrzebny bałagan? (i właśnie dlatego zaostrzono zasady), pomijając już fakt, że przysparzacie tylko niepotrzebnej pracy moderatorom. No ale co się będziecie tym przejmować, przecież oni od tego są ukryty

EDIT: Sorki, ale zirytowałam się smile I wcale mnie nie zdziwi jak Kane i gracol też się zirytują smile_big

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2006-08-22 15:56:25)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#77 2006-08-22 15:56:11

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

Jin napisał:

[placze]A mi wszystkie posty z tego tematu usuneli

No zgadnij dlaczego...

lilith_ napisał:

Ech widzę, że dyskusja w tym temacie mija się z celem ukryty

Już od pół godziny obawiam się, iż masz rację.


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#78 2006-08-22 15:57:01

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

lilith_ napisał:
Aizen napisał:

Lilith , dlaczego nie miałbym się cieszyć z jedyneczki pod nickiem która tak prześlicznie wygląda ? hehe

Bo warn to raczej nie jest powód do dumy. Nie te lata kiedy za bunt dla "zasady" było się kimś.
Wiecie, że robicie tylko niepotrzebny bałagan? (i właśnie dlatego zaostrzono zasady), pomijając już fakt, że przysparzacie tylko niepotrzebnej pracy moderatoro. No ale co się będziecie tym przejmować, przecież oni od tego są ukryty

Ech nie chodziło mi o dumę tylko o walory ...hmm estetyczne ale fakt dumny też jestem[hehe] . Pozatym odkąd to krytykowanie modków jest robieniem bałaganu ? smile

Offline

#79 2006-08-22 15:57:04

Elvis1985
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2005-06-12

Odp: Polityka Twardej Ręki

Kurcze, coraz więcej tu ludzi w warnami. Jak tak dalej pójdzie to ponad połowa userów bedzie miała ostrzeżenie.
A jak mnie uczono w szkole smile Wiekszość zawsze ustala normę, więc jak tak dalej władze bedą rozdawać "te zaszczyty" to nienormalne będzie pokazać się tu bez warna. jezor

Offline

#80 2006-08-22 15:59:53

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Niby nic nie wnosi, ale zostało to oficjalnie zapodane. I bardzo dobrze.
Co do wyrazów wulgarnych, to myślę, że taipan i załoga miała na myśli wszelkie wyrazy wulgarne (nie zależnie od popularności i "stopnia wylgarności") użyte w obraźliwym lub wulgarnym tonie oraz wyrazy wyjątkowo wulgarne użyte niezależnie od użytego tonu.

Ja mam natomiast pytanie odnośnie offtopicowania.
Czy w dziale "O wszystkim i o iniczym" offtopicowanie też jest zabronione? Przecież to dział na dowlone tematy. Tak więc IMHO lekki offtop sprzyjałby lepszej atmosferze. Powatrzam: lekki, a nie taki jak np w wątku "Pokaż swoją twarz".

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024