#81 2006-08-22 16:02:10

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

kubik napisał:

A czy cenzura przekleństw w postaci zastąpienia jednej literki * jest wystarczająca? I odnośnie słowa dupa. Też interesuje mnie za użycie go w jakich kontekstach można dostać warn. Czy za np. "dupa w malinach" można?

Ps: I co kozaczycie tymi warnami? Ja mam od zawsze jezor Zaraz po rejestracji dostałem jednego profilaktycznie...z mizernym skutkiem smile

Hmm? czyli te ozdoby są wieczne i nie do usunięcia? cool hehe

Offline

#82 2006-08-22 16:02:27

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

Ech nie chodziło mi o dumę tylko o walory ...hmm estetyczne ale fakt dumny też jestem[hehe]

Masz ciekawe podejścienie, niepowiem:P

Aizen napisał:

Pozatym odkąd to krytykowanie modków jest robieniem bałaganu ? smile

Żeby kogoś krytykować trzeba mieć uzasadnione podstawy do tego. A ja jakoś ich nie widzę.

Nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że robisz(-cie) to specjalnie. Nie rozumiem tylko jaki to ma cel? Chesz warna to poproś o niego na PM:)
Naprawdę robienie takiego szumu jest bez sensu. Zasad nie zmienicie, warny dostaniecie, pokłucicie się i tyle.
To ma być niby fajna atmosfera? To ja w takim razie podziękuję.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2006-08-22 16:14:48)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#83 2006-08-22 16:03:25

yuuki
Użytkownik
Skąd: Zielona Góra [APF]
Dołączył: 2006-04-24

Odp: Polityka Twardej Ręki

Kane napisał:
yuuki napisał:

łu hu hu.. aleś miodu Chłopakom na uszy nalała...

Nie podziewałem się po Tobie innej odpowiedzi. Powiedz mi yuuki, kiedy i gdzie moderatorzy ANSI źle zasądzili/zrobili/zadecydowali itp. a jeśli coś takiego znajdziesz/wymienisz, to jaki stanowi to % tych dobrych decyzji?No i na koniec, za co ty nas tak nie lubisz?
podpadliście mi tym "moderowaniem",jak to nazywacie. uważam ze wiele postow niepotrzebnie wycieliście, no i ten regulamin- oka, ktos powiedział ze w zasadzie on cały czas był i nie ma sie co pieklić i po częsci mial racje, tyle ze teraz sie okarze ze w zasadzie kazdy post podpadnie pod ktorych z wyżej wymienioych punktow(bo te typu wulgaryzmy, tudziez propagowanie alkoholu, popieram),a jak nie to "ktoś" sie postara aby post odpadł.

Czy po prostu masz jakiś kompleks, starzy ci na nic nie pozwalają? Czy to może ten okres, kiedy dojrzewająca młodzież buntuje się dla samego buntowania się? smile

Kompleksów nie mam, co do tych "starych", to mam do nich troche więcej szacunku, i wręcz przeciwnie, pozalali mi na dosć sporo(oczywiscie w granicach rozsądku), dalej.. to nie jest ani okres, ani okres buntu- mam za duzo lat żeby cos takiego mogło mieć miejsce. Wiec... j.w.

Ostatnio edytowany przez yuuki (2006-08-22 16:07:00)

Offline

#84 2006-08-22 16:06:23

Wersus
Użytkownik
Skąd: Wilkowice
Dołączył: 2005-12-30

Odp: Polityka Twardej Ręki

Obiwanshinobi napisał:
gracol napisał:

Zacytuję jeden z PM jaki otrzymałem (mam nadzieję, autor nie będzie miał nic przeciwko):

"Widzę, że cały offtop poleciał z "Pokaż swoją twarz...". Miło, że zrobiliście z tym porządek(piszę w l.mn. bo nie wiem do końca kto to zrobił:)).
Pozdrawiam"

A jednak komuś przeszkadzało.

Taki Ard to się przynajmiej pulta przy ludziach, ale - jak widać - niektórzy preferują donosy. Coś mi się wydaje, że to ci, którym nie podoba się, że garbaty ma proste włosy. Notoryczni malkontenci.

Taaaa. I co jeszcze? Donosiciel[roftl]. Czy Ty wogóle wiesz, kto to jest donosiciel? Czy po prostu użyłeś tego słowa, aby Twoja wypowiedź wyglądała na inteligentną? Bez obrazy, ale na forum(moim zdaniem) zanim się coś napisze to się czyta swoją wypowiedź dwa razy i używa się słów sobie znanych. Jak bym miał donosić to bym napisał PM przed a nie po fakcie!
Kwestia malkontenta... Nie wiem jak Ty, ale ja już mam prawo głosu w tym kraju i mogę wyrażać swe opinie, które w większości nie są narzekaniem.

BTW... Gracol nie mam nic przeciwko. Dzięki temu mam przynajmiej wiem kto jest z jakiej gliny ulepiony;).

Offline

#85 2006-08-22 16:09:27

pa3cja
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2006-01-17

Odp: Polityka Twardej Ręki

a moze lepiej by bylo zamknac ten temat?

Offline

#86 2006-08-22 16:12:10

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

odkąd to krytykowanie modków jest robieniem bałaganu ? smile

Jak już lilith_ całkiem słusznie zauważyła jest to robieniem bałaganu wówczas gdy jest bezpodstawne.

Aizen napisał:

czyli te ozdoby są wieczne i nie do usunięcia? cool hehe

Przeczytaj FAQ.

yuuki napisał:

podpadliście mi tym "moderowaniem",jak to nazywacie. uważam ze wiele postow niepotrzebnie wycieliście,

np: ?

yuuki napisał:

teraz sie okarze ze w zasadzie kazdy post podpadnie pod ktorych z wyżej wymienioych punktow

Kiedy i gdzie niesłusznie skasowaliśmy jakiegoś posta bez powodu?

yuuki napisał:

Kompleksów nie mam, co do tych "starych", to mam do nich troche więcej szacunku, i wręcz przeciwnie, pozalali mi na dosć sporo(oczywiscie w granicach rozsądku), dalej.. to nie jest ani okres, ani okres buntu- mam za duzo lat żeby cos takiego mogło mieć miejsce. Wiec... j.w.

A jednak czepiasz się nas choć nic dotąd nie zrobiliśmy - a modkujemy tu już dość długo smile
Więc?

pa3cja napisał:

a moze lepiej by bylo zamknac ten temat?

Coraz poważniej się nad tym zastanawiam smile

Aizen napisał:

Za co np ja dostałem warna ? hehe

Dostałeś stosownego PM'a smile

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-08-22 16:15:37)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#87 2006-08-22 16:16:17

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

No i masz ...zapytałem o warna i zamiast odpowiedzi zniknął mój post ...no to inaczej za co był warn dla tych którzy go dziś dostali ? hehe

Offline

#88 2006-08-22 16:16:59

czacha222
Zbanowany
Skąd: Łódź | Kuruoshii Anime
Dołączył: 2005-08-07

Odp: Polityka Twardej Ręki

Najgorsze jest to, że większość z nas, nieświadomie, bądź przez zapominalskość, może dostać warna. Trochę zbyt zaostrzone reguły brakslow. Choć mam teraz ochotę złamać wszystkie punkty regulaminu, to postaram się do niego ustosunkować[madrala].

Offline

#89 2006-08-22 16:21:51

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

No i masz ...zapytałem o warna i zamiast odpowiedzi zniknął mój post ...no to inaczej za co był warn dla tych którzy go dziś dostali ? hehe

Twój post (jak i 3/4 innych twoich postów w tym wątku) był nikomu do niczego nie potrzebny smile
Zostałeś poinformowany za co dostałeś warna, a to za co inni go dostali to ich sprawa, jak bardzo będą chcieli to podzielą się z tobą tą informacją na PM smile


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#90 2006-08-22 16:25:01

Aizen
Użytkownik
Skąd: Z Nienacka
Dołączył: 2005-06-15

Odp: Polityka Twardej Ręki

Kane napisał:

Twój post (jak i 3/4 innych twoich postów w tym wątku) był nikomu do niczego nie potrzebny smile
Zostałeś poinformowany za co dostałeś warna, a to za co inni go dostali to ich sprawa, jak bardzo będą chcieli to podzielą się z tobą tą informacją na PM smile

Blablanie hehe

Według jakich kryteriów oceniasz przydatność postów ?
smile
Wow już mam dwójeczkę yahoo

Ostatnio edytowany przez Aizen (2006-08-22 16:25:51)

Offline

#91 2006-08-22 16:25:21

lilith_
Moderator
Skąd: Poznań (SRS)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Kane napisał:

Jak już lilith_ całkiem słusznie zauważyła (...)

Ja mam tylko słuszne uwagi smile (ach ta skromność:D)

Kane napisał:
pa3cja napisał:

a moze lepiej by bylo zamknac ten temat?

Coraz poważniej się nad tym zastanawiam smile

Powiem Ci o wszechpotężny i okrutny moderatorze wow, że to niegłupi pomysł

czach222 napisał:

Trochę zbyt zaostrzone reguły

A znasz takie przysłowie "Twarde prawo ale prawo" smile_big

Aizen napisał:

Blablanie

Według jakich kryteriów oceniasz przydatność postów ?

Wow już mam dwójeczkę

No nie, normalnie krew człowieka zalewa jak coś takiego czyta. Teraz to się wkurzyłam zly
Ile Ty masz lat, że takie "zabawy" Ciebie bawią? Nie widzisz, że to co robisz jest bez sensu i powoduje tylko irytację oraz generuje dodatkową pracę? Nikt nie ma nieskończenie wiele czasu żeby siedzieć na forum i kasować głupie posty.
Sam dałeś idealny przykład dlaczego należy wprowadzić "Politykę Twardej Ręki". Dzięki wielkie, chociaż się do czegoś przysłużyłeś.

Ostatnio edytowany przez lilith_ (2006-08-22 16:30:50)


"Chodź, poluj ze mną. Zostaw ból i bądź znowu wolny. Tu każdy czas jest teraźniejszością i wybór należy do ciebie. Wilki nie mają króla."

Offline

#92 2006-08-22 16:28:26

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: Polityka Twardej Ręki

czacha222 napisał:

Najgorsze jest to, że większość z nas, nieświadomie, bądź przez zapominalskość, może dostać warna. Trochę zbyt zaostrzone reguły brakslow. Choć mam teraz ochotę złamać wszystkie punkty regulaminu, to postaram się do niego ustosunkować[madrala].

Zaufajcie Redakcji. Oni za nic nie rozdają warnów. Jeśli będzie to lekkie przewinienie i w dodatku pierwsze, napiszą PW i wyjaśnią, że zrobiłeś coś nie tak. To nie są Ludzie przypadkowi, którzy tylko czekają na jakąś wpadkę "nowych" na serwisie, czy napisanie przez kogoś niechcący czegoś głupiego. Wyczują to. Naprawdę jeszcze nic się nie zaczęło, a już są narzekania. Poczekajmy chociaż z tydzień. Jeśli coś będzie źle funkcjonowało, to napiszcie PW do kogoś z Redakcji, a Oni na pewno tego nie przemilczą, a to, co do nich napiszesz zostanie na pewno wzięte pod uwagę.
Trochę zaufania. Moderują tym serwisem już trochę i nie pamiętam jakiś szczególnych błędów. Czasami może byli aż nadto za łagodni. smile


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#93 2006-08-22 16:31:51

Jin
Użytkownik
Dołączył: 2005-09-07

Odp: Polityka Twardej Ręki

Ja też mam dwa warny i co? Jak dostane jescze jednego to przestanę pojawiać się na forum przez 60 dni aby nie dostać czwartego. Co do moderatorów to ich nie lubię szczególnie Kane, bo gracola trochę lubie.

Offline

#94 2006-08-22 16:34:06

Kane
Administrator
Skąd: Warszawa
Dołączył: 2003-12-29

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen napisał:

Według jakich kryteriów oceniasz przydatność postów ? smile

No zgadnij? szpan
Aizen, mam oczka, widzę do czego zmierzasz.. o ile można użyć tu tego słowa, więc nie będę dalej z tobą polemizował bo nie ma to sensu smile

Jin napisał:

Co do moderatorów to ich nie lubię szczególnie Kane, bo gracola trochę lubie.

Zapewne dlatego, że poprosiłem cię o zmianę awatarka (który dziwnym zbiegiem okoliczności był kopią mojego) ponieważ mylił innych użytkowników forum? A nie doczekawszy się z twojej strony reakcji dałem ci warna?

Zamykam temat, wszelkie konkretne uwagi proszę wysyłać na Tlen lub PM koniectematu

Ostatnio edytowany przez Kane (2006-08-22 16:38:20)


Imperare sibi maximum est imperium

Offline

#95 2006-08-22 16:34:51

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: Polityka Twardej Ręki

Aizen, ciągnij tak dalej, a będziesz dumą internetu..
Niezależnie od tego jakie macie zdanie na temat moderacji, rejestrując się na tym forum zgodziliście się na warunki i reguły jakie tu obowiązują. I niezależnie od waszego zdania musicie ich przestrzegać. Proste. Podejmuje się jakąś decyzje/wybór to ponosi się jakieś konsekwencje. Jak każdy dojrzały człowiek.

Popieram inicjatywę zamknięcia tego wątku.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024