#21 2005-06-21 20:24:02

Naruto9
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-12

Odp: UWAGA- OSZUST!

Szanowny bartasie21, ze mną sięnie wymieniałeś. oczkod
Ja do tej pory przeprowadziłem wymianę pocztową z dwiema osobami ( jak do tej pory wszystko przebiegło bez najmniejszego szwanku).
Wymieniłem się do tej pory z już wcześniej wspomnianym przeze mnie AKUMĄ i Sakurą_nyu.
smile

Offline

#22 2005-06-21 21:42:46

D@M@
Użytkownik
Skąd: Zgorzelec
Dołączył: 2005-06-21

Odp: UWAGA- OSZUST!

Keiichi mi napisał że pżeśle moje 8 DVD jak sie okazało. Myśle że takie coś jak czarna lista by naprawde miało racje bytu :F najlepiej z jakimiś dowodami typu skan nadania lub wiele "oszukanych" pzez jedna osobę, ktoś może tam jakieś farmazony wsumie powymyślać .

Offline

#23 2005-06-21 21:57:50

Winged
Użytkownik
Skąd: Szczytno/Toruń
Dołączył: 2004-10-01

Odp: UWAGA- OSZUST!

Hehe, ale fuks, bo kiedyś i ja już się miałem z Keiichim wymieniąc, ale po wymuszonym formacie lista gg przepadła i się uchroniłem:P.


"Dla ludzkich zachowań nie mam nic poza życzliwością i nic poza śmiechem na pocieszenie bliżnich"
John Irving, "Świat według Garpa"

Offline

#24 2005-06-21 22:14:04

Keiichi
Użytkownik
Skąd: Olsztyn
Dołączył: 2005-03-26

Odp: UWAGA- OSZUST!

hehe od dzisiaj wszyscy będą chętni na wymiany ze mnom jezor wiem że jestem bezczelny^^

Offline

#25 2005-06-21 22:44:33

AKUMA
Użytkownik
Skąd: Wziąć na flaszkę ?!
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Dobry znajomy AKUMA ma niestety tą wade że jest leniwy jezor

Offline

#26 2005-06-21 22:49:16

mruq
Użytkownik
Skąd: Świebodzice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Jak jakis problem z AKUMĄ to dajcie znac, niedaleko mieszkam jezor Oczywiście to działa w dwie strony smile Zresztą to niemożliwe, żeby on kogoś w jajko zrobił nie? (tak mi się wydaje jezor)

Offline

#27 2005-06-21 23:27:39

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Osobiście nie natknąłem się jeszcze na oszusta.. jak się natknę to sa metody.. jakoś kontaktowac się musi.. poda GG, etc. stąd już do IP można spróbować i dalej ma już koleś zonka informatycznego oczkod
Podobnie z mailem..

Co do wymian to sam zrobiłem ich kilka i wszystkie te osoby polecam gorąco: Anka, Dead Ucicha, Kenshin tą trójkę pamiętam b. miło i polecam...
Ja sam osobiście nie jestem doskonały gdyż często nie mam finansów (a częściej czasu) i wysyłam dość późno płytki (ale zawsze uczciwie o tym informuję), prędzej czy później ale zawsze. (i tu mała dygresja.. osoby z wątku Anime za Friko oraz inne które umówiły się już i oczekują ode mnie na darmowe płytki, niech się nie martwią po zakończeniu sesji i przy wypłacie powysyłam - dobrze by było jak ktoś się przypomni.. nie będe miał pretensji o to..)

Offline

#28 2005-06-21 23:50:36

armen
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

tak sobie pomyslalem ze mozna wysylac komus anime listem poleconym z potwierdzeniem odbioru... w prawdzie zaplaci sie wiecej gdzies o 5zl ale przynajmniej my bedziemy mieli pewnosc ze many dotsal plytki i napewno nam nie wmowi ze nie dostal plytek...

Offline

#29 2005-06-21 23:58:05

Naruto9
Użytkownik
Dołączył: 2005-02-12

Odp: UWAGA- OSZUST!

Można by tak zrobić ale na osobach z którymi po raz pierwszy mamy kontakt.
Na osobach zaufanych nie trzeba tego stosować.
oczkod

Offline

#30 2005-06-22 00:16:45

Evul
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: 2004-08-18

Odp: UWAGA- OSZUST!

Ja koledze wysyłąłem płytki za pobraniem z piorytetem i potwierdzeniem odbioru ze zwrotem do adresata (1raz wysyłałem poczata polska jezor ), czyli ja na poczcie zapalcilem 10,60 + cena plytek(6zl) i koperty bombelkowej(2zl ale tego nie liczylem poszlo gratisem) a kolega zwrócił mi koszty 16,40. Obaj bylismy zadowoleni, On dostal DVD, a Ja zwrot kosztów. Sądze ze podobny sposób mozna wykozystac na wysylanie z nieznajomymi, pierwsza przesylke potraktowac za pobraniem i ze zwrotem do adresata, wtedy nie stracimy tak dużo... a jesli wszystko okaze sie ok to mozna zwyczajnie jak najtaniej smile

A przy okazji smile_big MÓJ SPIS(na dysku mam juz aktualizacje ale narazie net tylko u Brata) i GG: 4190819

Offline

#31 2005-06-22 01:20:25

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Z poleconymi jest ten myk, że jeśli ktoś nam próbuje wcisnąć kit że nie dostał takowego (niezwykle mało prawdopodobne) to zawsze możemy napisać reklamacje do poczty polskiej i oni zbadają sprawę. Ja miałem taki problem z allegro i po tygodniu miałem na piśmie że to allegro leci sobie w kulki, co by mi nie wypłacić ubezpieczenia (lub przynajmniej ten fakt opóźnić). Ale to już jest historia na zupełnie inny temat (np o tym co się stanie jak próbujesz kogoś oszukać i wydaje ci się że jesteś sprytny).

A co do wymiany przez pocztę, to praktycznie nie preferuje tej formy. Jednak zdażało mi się zrobić pare wymian, lecz przeważnie to ja byłem tym drugim (jakoś nigdy mi się nie spieszy smile_big). No więc siłą rzeczy nie mogłem zostać nabrany.

Offline

#32 2005-06-22 09:10:56

Hawk110
Użytkownik
Skąd: Warka
Dołączył: 2005-02-05

Odp: UWAGA- OSZUST!

Witam!
Wymieniałem się kilkakrotnie, i jak dotąd zostałem oszukany raz. Ten delikwent to MAKONAR ( www.makonarus.republika.pl/ ). Wysłałem mu pierwszy (zresztą prawie zawsze tak robię - ufam ludziom), a on jak dotąd (2 miesiące) nie przysłał mi 2 DVD. Najpierw kręcił, że mu się nagrywarka popsuła i oddał do serwisu. A teraz to już zupełnie ignoruje moje maile i uwagi na GG. Z kolei gorąco polecam takich gości jak: Suchy, albert1183, Levy.

Offline

#33 2005-06-22 13:41:06

Piter666
Użytkownik
Skąd: Gdynia
Dołączył: 2005-03-15

Odp: UWAGA- OSZUST!

Jeśli chodzi o Makonara to muszę jednak stanąć w jego (jej?) obronie, wprawdzie czekałem ponad miesiąc na płytki (wspomniany wyżej problem z nagrywarką która była zakupiona w sklepie internetowym, z tego względu troche musiało potrwać serwisowanie) ale w końcu doszły (aktualnie jedną DVD reklamuję bo jest z błędem CRC - jak podeśle sprawną to juz wszystko będzie OK), przy wymianie z makonarem korespondencję prowadziłem z jego "współpracownikiem" o nicku Shayla [shayla_shayla@poczta.onet.pl] i to ona właśnie wypalała mi DVD, więc może skontaktuj się z nią i spróbuj wyjaśnić całą sprawę.

EDIT (09 VII 2005)

Sprawnej DVD nie dostałem do tej pory - nie polecam wymiany z wyżej wymienionymi osobnikami!!

Offline

#34 2005-06-22 18:40:13

AKUMA
Użytkownik
Skąd: Wziąć na flaszkę ?!
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Mruq ty mnie nie strasz ... jezor Nie no ale możesz mnie pilnować żebym sie nie lenił ;] A pozatym musimy sie spotkać jezor Jadyny problem jaki ja mam z wymianą to jak robie wymiane na ponad 20 DvD to nie chce mi sie nagrywać tego wszystkiego ;/

Offline

#35 2005-06-22 18:51:38

mruq
Użytkownik
Skąd: Świebodzice
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Co do lenistwa to ja Dead Uchika'ce z miesiąc wysyłam płyty (dzisiaj się udało jezor), ale ale ja pierwszy wysyłam, więc chyba się na mnie nie gniewa smile_big.

Offline

#36 2005-07-05 17:22:13

joker225
Użytkownik
Skąd: Szczecin
Dołączył: 2004-12-13

Odp: UWAGA- OSZUST!

Wymienialem sie z JaDakiem i jakos plytki doszly. Jedyny problem jaki powstal to, ze nie powiedzial, ze nagrywac mu na dvd-r, bo mu innych nie czyta, a mi nie czyta dvd-r. Takze polowa dvd nam nie dzialala. Za to wiem, ze mojego kolege JaDak wyrolowal na anime i gry. moge polecic osoby: dark_m i m-jay.

Offline

#37 2005-07-05 17:35:06

Mr_Gregor
Użytkownik
Skąd: Henryków k/Wrocławia
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Cóż jak narazie wszystkie wymiany jakie robiłem były wporządku.

AKUMA - czas najwyższy sieznów spotkać jezor
Suchy - musimy wkońcu dokończyć naszą wymiane, która już jest wtrakcie od 4 miechów jezor

Offline

#38 2005-07-08 21:53:58

Hyuga
Użytkownik
Skąd: Bristol UK
Dołączył: 2005-03-29

Odp: UWAGA- OSZUST!

witam!! Chciałbym sie was zapytać czy Keiichi wysłał wam zaległe cd które obiecał?? Bo co do mnie to czekam juz prawie 3 miesiące prosze go i cały czas obiecuje że w tym tygodniu wyśle i nic. Fakt że to tylko 5 dvd ale na tych seriach bardzo mi zależy szzcególnie ,że ide za miesiąc do wojska wiec anime niezobacze przez ok. 9miechów smutny Doskonale mu mówiłem a Keiichi ośwaidczył że wyśle niestety do dziś do dostałem przesyłki! Poprost sie zawiodłem niedosc ,że ufasz kolesiowi ( myślisz że jak fan Mangi to ci nie oszuka a tu zonk!!:() Pierwszy raz zostałem oszukany,ale co to za problem nagrac i wysłać?? Ten chłopak naprawde ma podniete jak ludzie go proszą żeby wysłał przesyłke a on obiecuje ze wyśle ale w duchu pewnie sie nabija z takich ludzi jak my!!! Bo nie ma to jak dostać anime za darmo!!! Szkoda poczatkowo myślaęłm że to miły koleś i częsciej bede robił znim wymianki a tu juz po pierwszej sie naciołem !! Uważam że takich ludzi trzeba tępić tylko jak???? Poprostu mam pecha samuraj 7 i samuraj champlo nie obejże przed tym wojskiem smutny szkoda gadać oszust zostanie oszustem ! jednak tzreba zrobić stronke z czarną lista smile A własnie czy mógłby mi ktos podac adres domowy Keiichiego zwanego też dark15 (czy jakoś tak) poprostu pzred wojskiem złożyłbym mu wizyte mieszka od demnie tylko 60 km smile:)

Offline

#39 2005-07-08 21:59:17

belgrath
Użytkownik
Skąd: Gdańsk
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: UWAGA- OSZUST!

Hyuga jak chcesz to mam te serie i moge ci je podesłać w trybie ekspresowym cobyś zdąrzył obejrzec :-) (prawdziwi fani nadal istnieją ) daj znac na gg 7211103 to się dogadamy może bedziesz miał coś co ja potrzebuje ;-)

Offline

#40 2005-07-08 22:07:49

DragonsFilms
Użytkownik
Dołączył: 2005-05-02

Odp: UWAGA- OSZUST!

Ja jednak dostałem płytki od niego (chodź troche to trwało).
Wątpie rzeby mi je odesłał ale dzięki temu postowi i dużemu zainteresowaniu tematem i tą osobą (sporo ludzi jest w podobnej sytuacji) w końcu je dostałem. Płytki chyba odsyła ale z wwwiiieeelllkkkiiimmm opuźnieniem co na pewno drugą strone wkurza że nie dostaje płytek.

Decyzja nalerzy do was czy się z nim wymieniać czy nie ja osobiście nie polecam.
Każdy kto się wymienia przez poczte chce dostać płytki jak naszybciej po tym jak sam wysłał, a nie czekać i prosić by ów pan z łaski odesłał mu CD.

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024