#1 2017-04-17 11:30:43

Sado
Użytkownik

[Sprzedam] Anime: Haibane Renmei, Samurai Champloo, Hellsing

EDIT (po sprzedaniu już kilku rzeczy)
Mam do sprzedania:
Anime: (od nieistniejącego (?) już studia Anime Gate)
Haibane Renmei
Samurai Champloo
Hellsing (seria TV)

Najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu (gdzieś w/koło Pasażu Grunwaldzkiego byłoby mi najwygodniej), bo najzwyczajniej nie chce mi się bawić w wysyłanie. No chyba że rzeczywiście ktoś zaoferuje na tyle fajną cenę, że mi się zachce. No i najwygodniej, gdyby jedna osoba wzięła całość.

Stan techniczny: Obejrzane raz i wrzucone na półkę. Samurai Champloo nawet nie oglądałem, więc można powiedzieć, że nówka. Jedyny uszczerbek posiada pierwsze opakowanie na płytę Haibane Renmei - pękł jeden zatrzask, lecz reszta działa w porządku - w niczym to nie przeszkadza, zamyka i otwiera się normalnie, na półce też nie będzie to widoczne. Hellsing posiada jeszcze kartonowe opakowanie na dwa plastikowe woluminy, w przypadku Samurai Champloo - każde plastikowe opakowanie jest jeszcze wewnątrz kolejnego kartonowego opakowania. Zawarte dodatki: pocztówki + jakieś opisy się w większości zachowały, możecie zobaczyć na zdjęciach. Stan samych płyt: bardzo dobry.

Poniżej zamieszczam zdjęcia:

Pokaż spoiler
Haibane Renmei:
bFeVTDg.jpg
Samurai Champloo
1yNIqeC.jpg
emLVjxE.jpg
Hellsing:
2bSk7Yj.jpg

Link do galerii, gdyby komuś się nie wczytywało (są rozciągnięte w podglądzie, trzeba wejść w bezpośredni link):  http://imgur.com/a/zzqvT

Myślę, że dla kolekcjonerów to może być coś, a dla zwykłych fanów M&A - no cóż, na pewno warto sięgnąć po Haibane Renmei czy Samurai Champloo, bo to świetnie klasyki. Już nie mówiąc o tym, że takich pozycji jak Haibane Renmei w obecnych czasach to ze świecą tylko szukać.

Zainteresowanych zapraszam na PW ze swoimi propozycjami cenowymi.

Ostatnio edytowany przez Sado (2018-07-17 21:37:19)

aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

#2 2017-04-17 12:12:42

Mammoth
Użytkownik

Odp: [Sprzedam] Anime: Haibane Renmei, Samurai Champloo, Hellsing

Ja tylko spytam, czemu się chcesz tego pozbyć?

#3 2017-04-17 12:14:03

Hunter Killer
Użytkownik

Mammoth napisał:

Napisał przecież:

Sado napisał:

postawione na półkę, na którą nikt od paru dobrych lat nawet nie zaglądał. Podobnie z anime: obejrzane raz i wrzucone na półkę.

Po co mu to, skoro tylko leży. Jak się do czegoś nie sięga, nie ma po co to trzymać, taka prawda.

Ostatnio edytowany przez Hunter Killer (2017-04-17 12:14:52)

rQzwOGW.jpg zZSldjt.png

#4 2017-04-17 12:15:58

Sado
Użytkownik

Mammoth napisał:

A na czort mie to? Napędu DVD już nawet nie mam w laptopie, mang w wersji papierowej nie czytam, tylko zajmuje mi miejsce na półkach.

aaxbae.jpg

"Ore no Imouto jednak miało jakieś tam przesłanie czyli, że 14 latka może grać w zboczone, incestowe gry +18 pod warunkiem, że się dobrze uczy i nie sprawia innych problemów" - Ken-chan

#5 2017-04-17 12:37:10

Mammoth
Użytkownik

Przepraszam, musiałem pominąć tę linijkę.

#6 2017-04-17 22:32:02

djbeast
Użytkownik

Gdybyś przetrzymał Hellsinga do 24-25 czerwca (będę we Wrocławiu), chętnie bym się z Tobą dogadał. Mogę zapłacić z góry, a odebrać później.

FluxBB bbcode test

#7 2017-04-17 22:39:55

Sado
Użytkownik

djbeast napisał:

Gdybyś przetrzymał Hellsinga do 24-25 czerwca (będę we Wrocławiu), chętnie bym się z Tobą dogadał. Mogę zapłacić z góry, a odebrać później.

Podaj propozycję ceny na PW, jaką byś dał, a porównam z resztą ofert, jakie dostałem i dam Ci znać. smile

Ostatnio edytowany przez Sado (2017-04-17 22:42:34)

aaxbae.jpg

#8 2017-04-17 22:42:27

dulu
Moderator

Rok temu zrobiłem to samo. Nawet półkę sprzedałem. smile_lol

#9 2017-04-17 22:42:58

Sado
Użytkownik

dulu napisał:

Rok temu zrobiłem to samo. Nawet półkę sprzedałem. smile_lol

Ktoś wziął? smile_big

aaxbae.jpg

#10 2017-04-17 23:00:52

dulu
Moderator

Jakiś wariat kupił niemal wszystko, wysłał mi maila z pytaniem o półkę, wysłałem zdjęcia, podjechał, kupił. smile_lol Kołki dostał gratis.

#11 2017-04-17 23:02:25

Sado
Użytkownik

dulu napisał:

Jakiś wariat kupił niemal wszystko, wysłał mi maila z pytaniem o półkę, wysłałem zdjęcia, podjechał, kupił. smile_lol Kołki dostał gratis.

A gdzie się ogłosiłeś, że tak dobrze poszło? Bo póki co tylko jedną ofertę za całość miałem, ale z wysyłką (a się nie chce iść na pocztę smile_big).

aaxbae.jpg

#12 2017-04-17 23:21:22

dulu
Moderator

Allegro, ale całą transakcję przeprowadziliśmy poza, no i po prostu trafiliśmy się z gościem, bo moja "kolekcja" po prostu uzupełniała jego. Miałem parę pierwszych tomów mangi Heat, jemu właśnie brakowało tych, drugi tom czegoś tam, bo pierwszy zgubiłem, on zgubił drugi. smile_lol Tak przynajmniej mówił, nie wnikałem w szczegóły, skoro wziął niemal wszystko i nie musiałem tego pakować.

#13 2018-07-16 11:00:31

Sado
Użytkownik

Zostało parę rzeczy, jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na PW.

aaxbae.jpg

#14 2018-07-17 21:37:46

Sado
Użytkownik

Champloo sprzedane. Reszta aktualna.

aaxbae.jpg

Stopka forum

© Animesub.info 2018