#1 2006-09-14 22:49:17

AlucardL
Użytkownik
Dołączył: 2006-09-13

Potrzebny tłumacz i grafik

Tak sie zastanawiałem gdzie dąć i wypadło tu ale jak nie pasuje to każdy mod może przenieść _-_

A teraz sedno sprawy poszukuj dwóch CHETNYCH i MAJACYCH czas osoby do grupy skanlacyjnej. Jednego grafik i tłumacza.

Wymagania:
- wiek MINIMUM 18 lat czyli bez dowodu nie wpuszczamy hehe
- miejsce zamieszkania warszawa (wiem dyskryminacja ale jak niby mamy się spotkać i pogadać oczkod skoro połowa osób była by z kas tam, bez obrazy dla innych miast po prostu akurat mieszkam w wawie hehe)
- trochę wolnego czasu i przede wszystkim CHECI do robienia skanlaci (bo jak ma ktoś potem narzekać ze nie ma czasu czy złapał go skurcz szpan itp to niech sobie daruje odrazu)
- w przypadku tłumacza, przydała by się osoba znająca bardzo dobrze niemiecki, nie licze na nikogo z japońskim bo jest nich niewielu i w większości są już zajęci cholera
- w przypadku grafika dobra znajomość programów graficznych, dobrze by było gdyby poza zwykła grafika(Adobe i inne ej) znał się na technice wektorowej (nie wymagane ale mile widziane hehe)
- dodatkowo posiadanie skanera jest BARDZO mile widziane gdyż cześć projektów będzie jeszcze w ogóle nie publikowana w sieci (no nieważne)

Proszę nie pytać się to za grupa, ani nie prosić o stronę bo to moja tajemnica hehe

Jak kto chętny to PW

Ostatnio edytowany przez AlucardL (2006-09-15 13:30:13)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024