#1 2004-06-11 23:28:07

Dead Uchika
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Witajcie ludzie !!!!!!
Mam zajebistą gierkę na podstawie zajebistego anime i mam równie zajebisty kłopot z emulacją jej !!!
Pomóźcie, albo podajcie przynajmiej telefon do biura boskiej pomocy smile_big !!!

Moim problemem w emulacji jest fakt, że gra nie ma dźwięku w najlepszym momencie całego cd, czyli .......................................... oczywiście w intrze !!!!!
Fakt że intro jest identyczne jak opening anime, ale mi to psuje całą zabawę. Dla mnie ten opening rządzi !! Błagam pomóźcie mi z konfiguracją dźwięku. A-ha mam zintegrowaną dźwiękówkę, jakby ktoś pytał !

P.S. Tak wogóle to w rzadnej grze nie mam dźwięku w intrze !!!!!!!!

Offline

#2 2005-04-07 19:38:04

GARRA
Użytkownik
Dołączył: 2005-04-07

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

witaj !
Nie wiem jak ci pomóc ale czy mógłbyś podać adres stronki skąd masz tą grę?
O odpowiedź prosiłbym na meila lub GG
Z góry dziękuję

Offline

#3 2005-04-07 20:21:45

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Tak baaaardzo by się przydała stronka jezor

Ja mam zas problem z grą Naruto Gekitou Ninja Taisen 3 to gra na GameCuba. Nie wiem moze złego emulatora używam albo mam za słaby sprzęt. Jeśli ktoś gra w Naruto Gekitou Ninja Taisen 3 lub chociaż w emuluje gry na GameCuba niech sie odezwie i powie chociaż jakiego emulatora używa. Mi ta gra w ogóle nie chce się uruchomic, jest tylko czarny ekran ;(


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#4 2005-04-07 20:53:26

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

A jakiego emulatora uzywasz? I jaki masz sprzet?

Offline

#5 2005-04-07 22:14:48

Wanderer
Użytkownik
Skąd: Kędzierzyn
Dołączył: 2004-12-06

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Używam Dolphin 1.02
A sprzęt mam dość słaby dlatego wydaje mi się najbardziej prawdopodobne, że to właśnie jego wina: AMD Duron 850, 320 SDRAM, GeForce4 64MB MX440


"Choć uliczna burda jest ze wszech miar godna potępienia, to nie ma nic złego w energii, jaką wyzwala ona w ludziach" John Keats

Offline

#6 2005-04-07 22:27:17

_RoGeR_
Użytkownik
Dołączył: 2004-11-07

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

W ePSXe zmień plugin do dźwięku. Ja polecam Eternal(najlepszy dźwięk) to powinno pomóc.

Offline

#7 2005-04-07 22:39:27

Dark M
Użytkownik
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Sory że się wtrącam, ale Emulacja GC jest obecnie w stadium "jest grafika, ale animacjia to jużniebardzo". Krótkomówiąc narazie nie pograsz w gry z GCka na PC(jest jedna gra emulowana dosc pzyzwoicie ale to jakies bubble 2D z raczej biedna grafika), pozatym jakby juz wyszedl konkretniejszy emulator to porztebowal bys do konkretnej emulacji procesora conajmniej 2,5Ghz.

Offline

#8 2005-04-07 23:09:53

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Z takim konfigiem to sobie nie pograsz. Zeby w miare przyzwoicie chodzilo (15-20fps) to musisz miec co najmniej procek 3 giga i pamieci 512 mega.

Offline

#9 2005-04-17 10:32:50

Dead Uchika
Użytkownik
Skąd: Warszawa
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Sorka.. ten temacik z problemem juz jest dawno nie aktualny.. zapomniałem zaznaczyc jedna opcje.. dzieki za odp.. i jeszcze raz sorra za zasmiecanie forum

Offline

#10 2006-05-24 22:25:15

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Wanderer napisał:

Używam Dolphin 1.02
A sprzęt mam dość słaby dlatego wydaje mi się najbardziej prawdopodobne, że to właśnie jego wina: AMD Duron 850, 320 SDRAM, GeForce4 64MB MX440

Na tym, zdaje się, nie pograsz nawet w gry z Dreamcasta. Zdziwiłoby mnie, gdyby palnęły ci gry z Kostki. Dawno nie śledziłem doniesień ze świata emulacji current-genów, ale chyba w dalszym ciągu emulator GCN jest bardziej taką bajką o siedmiu zbójach (może coś komuś chodzi, ale nikt się nie przyznaje, że zna tego kogoś osobiście). Są całe strony poświęcone emulacji różnych systemów i tam należy się dowiadywać szczegółów.
Mam pytanie do ludzi, którzy grali w FF VII (NTSC, US) na ePSXe. Generalnie wszystko chodzi u mnie cacy (wysoka rozdzielczość, FAx16, AAx4, zmielone kafle), gram na padzie cyfrowym, skonfigurowanym jak pad do GrajStacji. [ SPOILER ] Otóż na pierwszej płycie, gdy Cloud i załoga idą przez tory do Golden Saucera, w kilku miejscach spada z mostu i leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeci w dół, przy czym napis każe "hold right or left to grab the treasure" (cyt. z pamięci). Faktycznie, widać tam z lewej i z prawej dwie jakieś rzeczy do podniesienia, ale przytrzymywałem i lewy i prawy na kierunkachi i lewy i prawy spust (1 i 2) - i nic. Cloud jedynie spada, chwyta się i wspina, a drugi raz spaść nie chce. Z innymi minigierkami itp. nie miałem problemów, także nie wiem, czy to nie specyficzny problem z ePSXe. Mogę bez tego grać dalej, ale sami rozumiecie - ciekawość...

Offline

#11 2006-05-24 23:49:17

Phoenix86
Użytkownik
Skąd: Augustów
Dołączył: 2006-01-13

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Co do FFVII to nalerzy naciskac szybko prawo lub lewo a nie trzymac, sa trzy mozliwosci spadniecia na tych torach, kiedy widzisz ze tory "pekaja" a cloud sie kiwa to nic nie naciskaj poki nie zacznie spadac a pozniej naciskasz lewo lub prawo

P.S. FFVII z[cenzura]ta gra, polecam!

Offline

#12 2006-05-25 00:04:06

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Ekhm... I tylko po to został odkopany temat sprzed roku??

Offline

#13 2006-05-25 01:01:51

fuchikoma
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Dead Uchika napisał:

Witajcie ludzie !!!!!!
Mam zajebistą gierkę na podstawie zajebistego anime i mam równie zajebisty kłopot z emulacją jej !!!
Pomóźcie, albo podajcie przynajmiej telefon do biura boskiej pomocy smile_big !!!

Moim problemem w emulacji jest fakt, że gra nie ma dźwięku w najlepszym momencie całego cd, czyli .......................................... oczywiście w intrze !!!!!
Fakt że intro jest identyczne jak opening anime, ale mi to psuje całą zabawę. Dla mnie ten opening rządzi !! Błagam pomóźcie mi z konfiguracją dźwięku. A-ha mam zintegrowaną dźwiękówkę, jakby ktoś pytał !

P.S. Tak wogóle to w rzadnej grze nie mam dźwięku w intrze !!!!!!!!


jak już odkopywać temat, to do końca,
bo widzę, że nikt pierwotnego problemu nie rozwiązał.

wystarczy zaznaczyć na Zakładce Wyboru Plugina Dźwięku
opcje 'enable cdda sound' i 'enable xa sound'
no i 'enable sound' też oczywiście [roftl]

Offline

#14 2006-05-25 01:04:00

amarthar
Użytkownik
Skąd: Chorzów
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

fuchikoma napisał:

jak już odkopywać temat, to do końca,
bo widzę, że nikt pierwotnego problemu nie rozwiązał.

To chyba jesteś ślepy:

Dead Uchika napisał:

Sorka.. ten temacik z problemem juz jest dawno nie aktualny.. zapomniałem zaznaczyc jedna opcje.. dzieki za odp.. i jeszcze raz sorra za zasmiecanie forum

Offline

#15 2006-05-25 11:18:29

szefu
Zbanowany
Skąd: Łódź
Dołączył: 2005-07-24

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

a moglibyacie podać strone na której jest deper kyo?? na epsx albo na rapidshara wrzucic bardzo prosze

Offline

#16 2006-05-25 11:19:19

fuchikoma
Użytkownik
Dołączył: 2006-04-25

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

no jestem shithappens[cholera]

tak czy owak, pełna odpowiedź się nie pojawiła jezor

Ostatnio edytowany przez fuchikoma (2006-05-25 11:19:33)

Offline

#17 2006-05-26 21:50:24

Obiwanshinobi
Użytkownik
Dołączył: 2005-11-05

Odp: ePSXe - Samurai Deeper Kyo - Problemy !!!!!!!!

Phoenix86 napisał:

Co do FFVII to nalerzy naciskac szybko prawo lub lewo a nie trzymac, sa trzy mozliwosci spadniecia na tych torach, kiedy widzisz ze tory "pekaja" a cloud sie kiwa to nic nie naciskaj poki nie zacznie spadac a pozniej naciskasz lewo lub prawo

Dzięki, spróbuję. Będzie okazja, bo straciłem save'y i zacząłem od nowa. Ale teraz rządzi (SNESowy )Chrono Trigger (jestem świeżo po walce z Magusem - szacunek).
Chyba dobrze, że dopisałem się w tym wątku, zamiast zakładać nowy. Jak by nie było, w tytule czytamy "ePSXe" i "Problemy".

Ostatnio edytowany przez Obiwanshinobi (2006-05-26 21:53:50)

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024