#1 2005-06-28 00:11:50

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

kosmos i milosc

czy klos mogl by polecic cos w rodzaju crest ofthe stars lub banner of the stars ( druga seria crest ) najlepiej z namiarem skad wziasc
sesja sie skonczyla i sie nudze wiec pomozcie mi wygrac z nuda smile_big

Offline

#2 2005-06-28 00:34:26

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: kosmos i milosc

Jak się nudzisz to poszukaj sobie sam, a nie oczekujesz że wszyscy ci wszystko na tacy podadzą jezor. Na pewno wytopisz trochę czasu zanim skapniesz się, że już wszystko zostało podane.

No dobra nie będę taki i zapodam linka
www.google.pl

Offline

#3 2005-06-28 01:25:44

raziel4ever
Użytkownik
Dołączył: 2004-12-05

Odp: kosmos i milosc

sluchaj stary to ty sie chyba nudzisz i nekasz ludzi na forum ktorzy chca poznac opinie innych lepiej znajdz sobie dziewczyne ( a moze chlopaka ) bo widze ze caly czas tylko w necie siedzisz
ps nie wyskakuj tylko ze masz laske bo ci nosek urosnie od klamania
ps1 te twoje komentarze czsami wygladaja tak jak bys naduzywal swojej pozycji na tej stronie
ps2 ten zarcik z linkiem do gogle byl zajebisty zly na poziomie tek ( wchodzi facet do windy a tam schody ) ale mam jeszcze lepszy -puk puk kto tam
- frajer yang
mnie sie podoba a tobie

ps3 mam nadzieje ze nie uzyczysz mnie juz swoimi glupimi postami
narka fraje.. to znaczy yang

Offline

#4 2005-06-28 08:45:38

Yang
Użytkownik
Skąd: Chełmno
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: kosmos i milosc

Nie jestem pewien czy nekam ludzi, jednak co niektórych userów to i trzeba, bo widać że wyraźnie odstają od norm obowiązujących dla małorozgarniętego człowieka.
A w necie siedze 24/7, cóż taki już los programów szpiegowskich, które wytworzyły własną świadomość w tej rozległej i nieograczonej sieci informacji smile_big
Ad ps Wiesz tylko dzieci jeszcze wierzą że nos rośnie od kłamania. W obecnym świecie ludzie by mieli naprawdę długie nosy, jeśli by nawet ten nos rósł o jeden nanometr za każde kłamstwo. Tak więc śpij spokojnie monitora nosem nie rozwalisz mówiąc o sobie superlatywach.
Ad ps1 Pokaż komentarz w którym bym nadużywał mojej pozycji na forum. Może coś mi umkneło uwadzę i komuś groziłem kasacją, bądź banicją?
Ad ps2 I tu mamy teorię względności. Ty żartu nie zrozumiałeś, więc myślisz że jest na poziomie tych "bez sensu". Jednak odnoszę wrażenie, że tylko takie potrafią się przedrzeć do twojej świadomości i wrócić wraz z reakcją uwidaczniającą pojęcie tego żartu.
Ad ps3 Ależ to nie ja ciebie raczę swoimi głupimi postami, tylko innych użytkowników. Po prostu dla ciebie te głupie posty są za trudne. Ale jak koniecznie chcesz o czymś sobie poczytać, to proponuje lekturę "poczytaj mi mamo" podobno całkiem nieźle się czyta i ma intrygującą fabułe (nie wiem, nie czytałem, bo byłem za duży na to, gdy się urodziłem).

Offline

#5 2005-06-28 10:58:08

Suchy
Użytkownik
Skąd: Łódź (GTW)
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: kosmos i milosc

Czy na prawde tak trudno wejść na AniDB w któryś z tych tytułów i kliknąć na link: Similiar?

A odnośnie Twojego drugiego posta, to w sumie nie ma co komentować.. sam żeś swoją wypowiedzią pokazał poziom.
I ta mentalność - nie dostane tego co chce to od razu krzycze, ubliżam i jestem nieprzyjemny.

Offline

#6 2005-06-28 13:07:23

AKUMA
Użytkownik
Skąd: Wziąć na flaszkę ?!
Dołączył: przed 2004-07-25

Odp: kosmos i milosc

Na temat drugiego posta sie nie wypowiadam powiem tylko że troche chamski był ;]

Co do pierwszego to żadnego z tych anime nie widziałem ale jeśli chodzi o anime w klimatach "kosmos i miłość" to polecam Vandread, Onegai Teacher, Tenchi Muyo Narazie tylko to przychodzi mi do głowy ale nie mam pojęcia czy właśnie o takie anime ci chodziło ;]

Offline

#7 2005-07-15 10:41:03

Ryugan
Użytkownik
Skąd: Tychy
Dołączył: 2005-07-15

Odp: kosmos i milosc

No moze to troche pozno ale zdecydowanie musisz sie zaopatrzyc w Uchuu no Stellvia(Stellvia the Universe) jesli sie nie myle to najlepsze suby ma ricebox.cya:)

Offline

#8 2005-07-18 00:16:08

__M_I_K_I__
Użytkownik
Skąd: Poznan
Dołączył: 2004-08-01

Odp: kosmos i milosc

takze nie widzialem tego co zasugerowales w 1 poscie ale bardzo dobry obraz milosci oraz kosmosu moim zdaniem zostal przedstawiony w "Hoshi no Koe" [ang. " Voices of a Distant Star"] - mi sie to bardzo podobalo i dlatego polecam

Offline

Stopka forum

© Animesub.info 2024